Back to list

Results

Cadet Circuit
BUL Sofia
November 10, 2012 - November 11, 2012

Sabre Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 SARBAN Ilgin 1996 F TUR TED SK (TUR)
2 GKOUNTOURA Theodora 1997 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
3 KOTZAMANI Athanasia 1997 F GRE ATHINAIKI LESHI (GRE)
3 CHOURI Maria Georgia 1999 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
5 KOSE Fatma Zehra 1997 F TUR
6 YUCEL Emine Irmak 1996 F TUR
7 BOBEI Irina 1996 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
8 SITARU Ioana 1996 F ROU CSM IASI (ROU)
9 MPENOU Klairi 1996 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
10 BEKAR Oyku 1996 F TUR
11 DRAGAN Cerasela 1998 F ROU CSM IASI (ROU)
12 DEMIRAY Beyza 1998 F TUR
13 RETHER Monica 1999 F ROU CSM Brasov (ROU)
14 CIOBANU Ana Maria 1999 F ROU CSM IASI (ROU)
15 VLACHOU Niki 1998 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
16 TEOHAROVA Diljana 1996 F BUL
17 KLJAJIC Bojana 1997 F SRB MK Spartak (SRB)
18 LUPU Andreea 1999 F ROU CSM IASI (ROU)
19 CRUTU Diana 1997 F ROU CSS Slobozia (ROU)
20 GKIONI Asimina 1999 F GRE A.O. PERSEAS (GRE)
21 BILGEN Lila 1997 F TUR
22 TSVETANOVA Veronika 1999 F BUL Avitohol (BUL)
23 STOEVA Petya 1998 F BUL Trakiya (BUL)
24 LUCACHE Bianca 1998 F ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
25 ICEN Nuriye Naz 1996 F TUR
25 CHOURI Konstantina-Storgi 1997 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
27 BANICA Ionela 1996 F ROU CSS Slobozia (ROU)
28 GURES Beste Hazal 1997 F TUR
29 KRIZETIGK Maria-Laura 1999 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
30 VLAEVA Darina 1997 F BUL
31 FRAGKOZIDI Maria 1997 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
32 RADU Ioana 2000 F ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
33 YILDIRIM Derya 1998 F TUR
34 SZEGEDI Orsolya 1996 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
35 AL-DEIRI Nadine 2000 F ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
36 PRUNACHE Alida 1998 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
37 PUSCARU Thea 2000 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
38 BRANZAN Alexandra 1999 F ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
39 SOZEN Beyza Melisa 1999 F TUR
40 TODOROVA Izabela 1998 F BUL Russe (BUL)
41 ANGELI Maria 1999 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
42 SINDILARIU Adina 1999 F ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
43 PSOFAKI Athina Eleni 2000 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
44 DINCGIL Asli 1999 F TUR Karsiyaka SK (TUR)
45 1st round GKIONI Georgia 1997 F GRE A.O. PERSEAS (GRE)
46 1st round MUSAT Cristina 1997 F ROU CSS Slobozia (ROU)
47 1st round MARINCAS Miruna 1997 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
48 1st round BANICA Alexandra 1997 F ROU CSS Slobozia (ROU)
49 1st round ICGUL Irem 1999 F TUR
50 1st round BRIND-WINNEN Sofia 1999 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
51 1st round VUTOVA Teodora 2001 F BUL CSKA (BUL)
52 1st round NEDYALKOVA Simona 2000 F BUL Svechnikov (BUL)
53 1st round ILIEVA Yoana 2001 F BUL Svechnikov (BUL)
54 1st round HADJIISKA Sara 2000 F BUL Olympic (BUL)
55 1st round ILIEVA Ani 1998 F BUL Olympic (BUL)
56 1st round STANIMIROVA Elitsa 2001 F BUL Svechnikov (BUL)