Back to list

Results

Trophy of Belgrad
SRB Belgrad
October 10, 2010 - October 10, 2010

Epee Men's Senior Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 PADAR Tamas 1982 M HUN BVSC (HUN)
2 REIN Stephan 1988 M GER Heidenheimer SB (GER)
3 HURME Tommi 1985 M USA
3 NIKOLIC Danilo 1982 M SRB MK Silni (SRB)
5 IMRE Geza 1974 M HUN
6 HARPER Ido 1991 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
7 REDLI Andras 1983 M HUN Balaton (HUN)
8 SOMFAI Peter 1980 M HUN BHSE (HUN)
9 SBARCIA Alin 1984 M ROU CSU Craiova (ROU)
10 SCHMID Florian 1985 M AUT FU Linz (AUT)
11 NICA Daniel 1989 M ROU CSU Craiova (ROU)
12 HOFER Nikolaus 1985 M AUT FU Linz (AUT)
13 LOVRIC Ivan 1992 M CRO MK Split (CRO)
14 CIPAR Stefan 1988 M SVK BSK Bratislava (SVK)
15 SETNICKY Ladislav 1985 M SVK
16 SLODNJAK Martin 1976 M SLO
17 LOSONCZI David 1987 M HUN DVE (HUN)
18 JEZYK Bartlomiej 1978 M POL KKS Krakow (POL)
19 FENWICK Andrew 1987 M IRL
20 CORTIGIANI Carlo Federico 1986 M ITA
21 CAPALDO Daniel 1987 M SUI FCZ Zug (SUI)
22 MICIC Rasko 1984 M SRB MK Omladinac (SRB)
23 NIKOLIC Luka 1990 M SRB MK Silni (SRB)
24 CSOBO David 1987 M HUN PTE-PEAC (HUN)
25 BALENT Uros 1980 M SLO
26 RIVOLTA Samuele 1988 M ITA
26 SOUREK Dino 1985 M CRO MK Split (CRO)
28 SAPONJA Peter 1990 M SLO
29 STOJADINOVIC Igor 1987 M SRB MK Silni (SRB)
30 DRAGOMIR Liviu 1989 M ROU CSU Craiova (ROU)
31 BAS Marcel 1989 M POL Piast Gliwice (POL)
32 CASNY Dietmar 1988 M AUT FU Linz (AUT)
33 BATYI Tamas 1986 M HUN Debrecen (HUN)
34 DE SEPIBUS Severin 1983 M SUI AFZ Zürich (SUI)
35 STOJANOVIC Filip 1992 M SRB MK Silni (SRB)
36 CALITERNA Giacomo 1988 M ITA
37 DITRICH Jan 1989 M CZE
38 GUJINOVIC Luka 1992 M CRO MK Split (CRO)
39 FRIES Clemens 1984 M AUT FU Linz (AUT)
40 SOBOCAN Rok 1971 M SLO
41 WRONA Kamil 1991 M POL KKS Krakow (POL)
42 KARASEK Libor 1984 M CZE TJ Slovacka Slavia Uherske (CZE)
43 PIRVAN Marin Dorian 1989 M ROU CSU Craiova (ROU)
43 ULLRICH Niclas 1990 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
45 KLOTZ Hans 1958 M SUI ZFC Zürich (SUI)
46 DRAGOSAVAC Nikola 1994 M SRB MK Arhangel Mihailo (SRB)
47 PAULJEV Dimitrije 1976 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
48 MILOSEVIC Marko 1988 M SRB MK Soko (SRB)
49 1st round MATIC Ivan 1988 M CRO MK Inter (CRO)
50 1st round PETROVIC Vladimir 1988 M SRB MK Omladinac (SRB)
51 1st round DEAK Istvan 1976 M HUN
52 1st round KONSTATINOVIC Nebojsa 1987 M SRB MK Pobednik (SRB)
53 MAKRAY Bence 1992 M HUN Debrecen (HUN)
54 1st round STUDINGER Pascal 1992 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
55 1st round JOVANOVIC Dragan 1979 M SRB KMK Nasa Krila (SRB)
56 1st round SERRA Solt 1989 M HUN Debrecen (HUN)
57 MARTIC Nemanja 1989 M SRB MK Crvena Zvezda (SRB)
58 1st round CETIC Danilo 1996 M SRB MK Crvena Zvezda (SRB)
59 1st round ANASTASOV Aleksandar 1945 M MKD MK Vardar Skopje (MKD)
60 1st round RADUJKOV Radomir 1992 M SRB
61 NADASKI Filip 1995 M SRB MK Soko (SRB)