Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 27, 2014 - March 31, 2014

Foil Women's U11 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N MALNIECE Juta 2003 F LAT BJSS Ridzene (LAT)
2 N PETERSEN Jara-Sophie 2003 F GER SV Einheit Altenburg (GER)
3 N IBRAGIMOVA Kamilla 2003 F RUS
3 N ZVEREVA Olga 2003 F RUS
5 N POPA Crina 2003 F ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
6 N SZEMPLINSKA Natalia 2003 F POL UKS Salle de la Gdansk (POL)
7 N IVANOVA Elizaveta 2003 F RUS
8 N OKLINSKA Marta 2003 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
9 N TURDEAN Teodora 2003 F ROU CS Satu Mare (ROU)
10 N APOSTOL Catalina 2004 F ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
11 N DEBICKA Oliwia 2003 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
12 N LADYCHENKO Oleksandra 2003 F UKR Dynamo Kiew (UKR)
13 N WINTERBERG-POULSEN Marie 2004 F DEN Trekanten København (DEN)
14 N GOOG Anna 2003 F HUN Torekves (HUN)
15 N SOFRAN Teodora 2003 F ROU CS Satu Mare (ROU)
16 N WIERZCHOWSKA Barbara 2003 F POL UKS Salle de la Gdansk (POL)
17 N BAN Zofia 2003 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
18 N MOLDAVANOVA Victoria 2003 F RUS Start St. Petersburg (RUS)
19 N BUCZYLO Oliwia 2003 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
19 N LACHMAN Antonina 2003 F POL AZS AWF Poznan (POL)
21 N SHATALINA Margarita 2003 F RUS
22 N ZACHAREWICZ Ewa 2003 F POL UKS Salle de la Gdansk (POL)
23 N SOLOVEVA Lidiia 2003 F RUS Start St. Petersburg (RUS)
24 N DANIEWSKA Michalina 2003 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
25 N BOTASHEVA Polina 2003 F RUS
26 N BULAVKINA Alexandra 2003 F RUS
27 N ULASAVA Darya 2004 F BLR RGUOR (BLR)
28 N SEDLAKOVA Isabela 2003 F CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
29 N KOLODZIEJCZYK Malwina 2003 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
30 N GALUEVA Veronika 2004 F RUS
31 N DINCA Andreea 2005 F ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
32 N BAZIUKOVA Irina 2003 F RUS Start St. Petersburg (RUS)
33 N WEMME Lina Elisabeth 2004 F GER Fechtclub Radebeul (GER)
34 N KRUPINSKA Aleksandra 2003 F POL
35 N EROFIEIENKO Anastasiia 2004 F UKR
36 N PIGOZNE Anna 2003 F LAT BJSS Ridzene (LAT)
37 N PAPUZYNSKA Roksana 2003 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
38 N JADCZAK Dominika 2003 F POL D'Artagnan Ursynow (POL)
39 N KOLOBEKOVA Alina 2004 F LAT Asmens (LAT)
40 N KRAUSE Angelina-Noelle 2003 F GER FSC Cottbus (GER)
41 N VASILE Karina 2004 F ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
42 N ERTUN Lal 2004 F TUR TED SK (TUR)
43 N JABLONKA Marta 2003 F POL UKS Floret Ruda Slaska (POL)
44 N PALMIRINA Alena 2003 F RUS
44 N SZMIT Laura 2003 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
46 N GLEBOVA Ksenia 2003 F RUS
46 N SZPEJNA Daniela 2004 F POL UKS Salle de la Gdansk (POL)
48 N TURBO Sonia 2004 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
49 N PODMIOTKO Urszula 2003 F POL D'Artagnan Ursynow (POL)
50 N TARATUNSKAIA Aleksandra 2005 F RUS Start St. Petersburg (RUS)
51 N OLSZOWKA Jagoda 2004 F POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
52 N SCHALLER Cora Elisabeth 2003 F GER Fechtclub Radebeul (GER)
53 N DMITREJEVA Liza 2004 F RUS
54 N ZURAWSKA Karolina 2004 F POL Budowlani Torun (POL)
55 N JUSZCZYK Dominika 2003 F POL UKS Floret Ruda Slaska (POL)
56 N TANASE Alexandra 2004 F ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
57 N NAKLICKA Julia 2003 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
58 N SOLTYS Julia 2003 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
59 N REICH Nina 2003 F GER FC Berlin Südwest (GER)
60 N WINIECKA Matylda 2005 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
61 N WILLIAMSON Lucy-Belle 2004 F GBR Sheffield Buccaneers Fencing Club (GBR)
62 N FARKAS Katalin 2003 F SVK KS Samorin (SVK)
63 N PAVLICHUK Mariana 2004 F RUS Start St. Petersburg (RUS)
64 N VIG Henrietta 2003 F HUN
65 N CSEFALVAYOVA Rebeka 2003 F SVK KS Samorin (SVK)
66 N KREVISKIKH Tatiana 2003 F RUS
67 N BORKOWSKA Zuzanna 2004 F POL UKS 35 Bielawy Torun (POL)
68 N OZHAN Neslihan 2004 F TUR
69 N ABDRABOU Salma 2004 F EGY
70 N SABALSKA Ewelina 2003 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
71 N ZELECHOWSKA Oliwia 2003 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
72 N ZHOHLA Krystina 2003 F BLR
73 N JERZ Lena 2004 F POL UKS Salle de la Gdansk (POL)
74 N ANDERS Wiktoria 2003 F POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
75 N KOWALSKA Oliwia 2004 F POL UKS 35 Bielawy Torun (POL)
76 N KANAS Konstancja 2004 F POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
77 N PRALAT Klaudia 2003 F POL Polonia Leszno (POL)
78 N EROFEEVA Polina 2004 F RUS
79 N KOKOSINSKA Nicola 2003 F POL UKS Floret Ruda Slaska (POL)
80 N WOZNIAK Natalia 2004 F POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
81 N SEMPER Nelly 2004 F GER SC Berlin (GER)
82 N CISOWSKA Zuzanna 2004 F POL Fundacja Gdańska Szkola Floretu (POL)
83 N CHYZIAK Wiktoria 2005 F POL
83 N PRZYBYL Ewa 2004 F POL
85 N PLICHTA Dominika 2004 F POL
86 N SOBOLEWSKA Weronika 2003 F POL D'Artagnan Ursynow (POL)
87 N JUNELE Nikola 2006 F LAT Asmens (LAT)
87 N NEVEROVA Maria 2004 F RUS
89 N SZATARSKA Maja 2004 F POL Fundacja Gdańska Szkola Floretu (POL)
90 N LENKIEWICZ Agata 2003 F POL
90 N WIECZOREK Weronika 2003 F POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
92 N KISIELEWSKA Alicja 2003 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
93 N LEWUSZ Aleksandra 2004 F POL Polonia Leszno (POL)
94 N LIPIEC Oliwia 2003 F POL
95 N SMYK Milena 2004 F POL
96 N 1st round EISNER Marina 2004 F GER
97 N 1st round WOJDYLAK Matylda 2004 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
98 N 1st round BUDKIEWICZ Iga 2003 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
99 N 1st round TOTH Viola 2006 F HUN MTK (HUN)
100 N 1st round KOROL Amelia 2003 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
101 N 1st round LEWANDOWSKA Karolina 2004 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
102 N 1st round NEHRING Natalia 2003 F POL Wroclawianie (POL)
103 N 1st round BEKALARCZYK Katarzyna 2004 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
104 N 1st round KUBACZYK Klaudia 2003 F POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
105 N 1st round LUKOWIEC Magdalena 2004 F POL
106 N 1st round IZMAILOVA Anna 2003 F RUS
107 N 1st round KANNENBERG Mia 2004 F GER FG Schwerin (GER)
108 N 1st round KONCZYLO Marika 2004 F POL Wroclawianie (POL)
109 N 1st round FIRCH Julia 2004 F POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
110 N 1st round SOLIWODA Oliwia 2004 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
110 N 1st round PONIEWIERSKA Wiktoria 2003 F POL
112 N 1st round ROG Nadia 2004 F POL
113 N 1st round PIOTROWSKA Nikola 2003 F POL
114 N 1st round GOLABEK Karolina 2004 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
115 N 1st round KONCZYLO Simona 2004 F POL Wroclawianie (POL)
116 N 1st round CZERWINSKA Lena 2004 F POL PKSz Warszawa (POL)
117 N 1st round LISZKA Aleksandra 2003 F POL AZS AWF Poznan (POL)
118 N 1st round MALECKA Lena 2003 F POL
119 N 1st round ROMPCZYK Karolina 2006 F POL UKS Salle de la Gdansk (POL)
120 N 1st round MIETKA Gabriela 2004 F POL Polonia Leszno (POL)
121 N 1st round KATARZYNSKA Julia 2003 F POL
122 N 1st round JANUSZKIEWICZ Karolina 2003 F POL IKS Leszno (POL)
123 N 1st round KWIATKOWSKA Julita 2003 F POL Zjednoczeni Pabianice (POL)
124 N 1st round KUTILKOVA Vendula 2003 F CZE
124 N 1st round SKLENAROVA Marketa 2004 F CZE Serm Liberec (CZE)
126 N 1st round TELATYNSKA Bianka 2007 F POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
127 N 1st round GINTER Anna 2003 F POL IKS Leszno (POL)
128 N 1st round PRAJZNER Maja 2004 F POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
129 N 1st round HUK Anna 2003 F POL Wroclawianie (POL)
130 N 1st round DYDUCH Karolina 2003 F POL UKS Pogon Szczecin (POL)
130 N 1st round MUSIAL Aleksandra 1995 F POL
132 N 1st round CYRANEK Maria 2003 F POL
132 N 1st round WRONA Blanka 2004 F POL Wroclawianie (POL)
134 N 1st round GUNIA Klaudia 2003 F POL