Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 27, 2014 - March 31, 2014

Foil Men's U15 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N KADYROV Alym 1999 M RUS
2 N DE ALMEIDA Dominic 1999 M GBR Fighting Fit FC (GBR)
3 N BARMAKOV Bogdan 1999 M RUS
3 N EGYENES PORSOK Henrik 1999 M SVK KS Samorin (SVK)
5 N MEDLOFF Sebastian 1999 M USA
6 N BOCHKOV Anatoliy 1999 M RUS
7 N LUKMANOV Damir 2000 M RUS
8 N CANDESCU Cristian 1999 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
9 N ABRAHAMS Matthew 2000 M GBR ZFW Fencing Club (GBR)
9 N POPPEL Martin 1999 M SWE LFK Linköping (SWE)
11 N WERNER Lennart 2000 M GER OFC Bonn (GER)
12 N WISNIEWSKI Adam 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
13 N LASAK Ondrej 1999 M CZE Serm Ostrava (CZE)
14 N CZARTORYJSKI Szymon 1999 M POL Wroclawianie (POL)
15 N DEERING Maximilian 2000 M GBR Salle Boston (GBR)
16 N ZEMAN Adam 2000 M SVK Slavia STU Bratislava (SVK)
17 N HERGAN Daniel 2000 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
18 N PILSZAK Lukasz 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
19 N BORATYN Filip 2000 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
20 N JURKIEWICZ Jan 2000 M POL Budowlani Torun (POL)
21 N MERKULOV Ilia 2000 M RUS Start St. Petersburg (RUS)
22 N LUKMANOV Radmir 2000 M RUS
23 N CHTIOUI Michal 2000 M POL Budowlani Torun (POL)
24 N KASPRZYK Slawomir 1999 M POL Wroclawianie (POL)
25 N ONDRUSEK Radek 1999 M CZE KS SK Zlin (CZE)
26 N CIERLUK Jakub 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
27 N BOROWIEC Piotr 1999 M POL Akademia Integracji (POL)
28 N ZAROFF Leo 2000 M USA
29 N NEUDECK Julius 2000 M GER
30 N VALEUR Maxim 2000 M DEN Trekanten København (DEN)
31 N ZAKRZEWSKI Jan 2000 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
32 N ISHEEV Konstantin 1999 M RUS
33 N GADZIMURADOVS Georgijs 1999 M LAT Florete (LAT)
34 N IGNATENKO Andrejs 2000 M LAT
35 N KOZIELEWSKI Kosma 2000 M POL UKS PM Syrena (POL)
36 N MOZEJKO Mateusz 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
37 N PERA Aleksander 1999 M POL AZS AWF Poznan (POL)
38 N SAMULSKI Jan 1999 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
39 N WIDÉN Albin 1999 M SWE
40 N MARTYNIAK Patryk 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
41 N LOBA Kamil 2000 M POL Budowlani Torun (POL)
41 N GOC Bartosz 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
43 N KLEIN Luis 1999 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
44 N HRUTSA Dzianis 1999 M BLR
45 N OLBROMSKI Michal 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
46 N THÜRMER Cornelius 1999 M GER PSV Weimar (GER)
47 N EIFRIG Maximilian Johannes 1999 M GER PFC Potsdam (GER)
48 N SWIERGOCKI Krzysztof 1999 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
49 N SCHIER Pascal 1999 M GER MTV Saalfeld (GER)
50 N ANTIKYAN Artem 1999 M RUS
51 N BALDAUF Jasper Arne 2000 M GER TB Burgsteinfurt (GER)
52 N WIELINSKI Jerzy 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
53 N GOSCINSKI Ireneusz 1999 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
54 N IURIN Igor 2000 M UKR Nikolaev (UKR)
55 N TOTH Gergely 1999 M HUN Hodmezovasarhely (HUN)
56 N PERSSON Casper Nils 1999 M DEN Trekanten København (DEN)
57 N FARKAS Gyula 1999 M SVK KS Samorin (SVK)
58 N KLIMEK Mateusz 2000 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
59 N BRAGIN Viktor 2000 M RUS Start St. Petersburg (RUS)
60 N MISKOLCZI Tamas 2000 M HUN Hodmezovasarhely (HUN)
61 N SZCZUROWSKI Jakub 2000 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
62 N BLAHUT Jan 1999 M CZE Serm Ostrava (CZE)
63 N SZYPULSKI Ignacy 2000 M POL IKS Warszawa (POL)
64 N BALDAUF Erik Marten 2000 M GER TB Burgsteinfurt (GER)
65 N SZKOP Wiktor 1999 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
66 N BAGAUTDINOV Danis 1999 M RUS
67 N DOLZYCKI Mateusz 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
68 N POP Edwin 2000 M ROU CS Satu Mare (ROU)
69 N DEGLER Maurice 2000 M GER SC Berlin (GER)
69 N LUKASIEWICZ Karol 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
69 N VELJKO Cuk 2000 M RUS
72 N MÜLLER Marc 2000 M GER
73 N BARAN Aleksander 1999 M UKR
74 N MEISEL Moritz 2000 M GER FG Schwerin (GER)
74 N MIKOLAJCZYK Wincenty 2000 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
76 N FRACEK Witold 2000 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
77 N LEDIG Philipp 1999 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
78 N KONIG Robert 2000 M CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
79 N KUZAKA Blazej 1999 M POL
80 N MCANDREW Finlay 2000 M GBR Salle Holyrood (GBR)
81 N CHALOUPKA Matej 1999 M CZE Serm Liberec (CZE)
82 N CONRAD Caspar 1999 M GER
83 N KLAGES Piet 2000 M GER
83 N SEYFRIED Kacper 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
85 N MALCZYK Patryk 1999 M POL AZS AWF Poznan (POL)
86 N HAK Vaclav 1999 M CZE Serm Liberec (CZE)
87 N RYKIND-BLARKE Christoffer 2000 M DEN Trekanten København (DEN)
88 N BARATH Laszlo 1999 M SVK KS Samorin (SVK)
89 N KRAWCZYK Michal 2001 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
90 N MURAVEV Petr 2000 M RUS
91 N IZYCKI Filip 2000 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
92 N WASZAK Phil 1999 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
92 N SKRABURSKI Filip 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
92 N MICHALICA Stepan 1999 M CZE Sokol Brno (CZE)
95 N BOSMAN Niels 2000 M NED Holland Schermen (NED)
96 N DUDZIAK Maksymilian 2000 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
97 N OLEKSY Michal 2000 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
97 N SHALAEV Ilya 1999 M RUS
99 N VLASOV Ivan 2000 M RUS Start St. Petersburg (RUS)
100 N REITER Georgii 2000 M RUS
101 N ZIELONKA Jedrzej 2000 M POL IKS Leszno (POL)
102 N TURINO Callum 2000 M GBR Salle Holyrood (GBR)
103 N GYSEV Andrey 2000 M RUS Start St. Petersburg (RUS)
104 N HAUPT Julius 2000 M GER PSV Weimar (GER)
105 N SIMON Pavel 2000 M CZE Serm Liberec (CZE)
106 N VERIGIN Vladimir 2000 M RUS
107 N GABEL Jannes 2000 M GER
108 N FRITSCH Tim 2000 M GER SVA Oranienburg (GER)
109 N VOLF Karel 1999 M CZE USK Praha (CZE)
110 N SOCHACZEWSKI Victor 2000 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
111 N BRYSON Louis 1999 M GBR
111 N ZDENEK Jakub 1999 M CZE USK Praha (CZE)
113 N STOCKMANN Paul 2000 M NED Holland Schermen (NED)
114 N WEHLING Leopold 1999 M GER PSV Weimar (GER)
114 N PAVLUK Volodymyr 1999 M UKR
116 N 1st round FILANOWSKI Filip 2000 M POL Wroclawianie (POL)
116 N 1st round SCHÄTZKE Christoph 2000 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
118 N 1st round KRUSE Ossip 1999 M GER SC Berlin (GER)
119 N 1st round SILHAN Frantisek 2000 M CZE Serm Liberec (CZE)
120 N 1st round RENNIE James 1999 M GBR
121 N 1st round LIPPOLD Max 2000 M GER FC Schkeuditz (GER)
122 N 1st round AJI Ayman 2000 M GER
123 N 1st round SIBOR Radek 1999 M CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
123 N 1st round ANUFRIEV Vladislav 1999 M RUS
125 N 1st round BORNSCHEIN Max 2000 M GER FSC Jena (GER)
126 N 1st round JANZ Jonas 2000 M GER
127 N 1st round KRISJANIS Georgs 2000 M LAT Asmens (LAT)
128 N 1st round POP Steven 2000 M ROU
129 N 1st round MICKA Ivo 1999 M CZE
130 N 1st round FIJALKOWSKI Jedrzej 2000 M POL UKS PM Syrena (POL)
131 N 1st round SZEWCZYK Michal 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
132 N 1st round KÖHLER Joey 2000 M GER SVA Oranienburg (GER)
133 N 1st round DOBOS David 2000 M SVK KS Samorin (SVK)
134 N 1st round TESARIK Daniel 2000 M CZE Sokol Brno (CZE)
135 N 1st round SOBOTKA Jakub 1999 M CZE USK Praha (CZE)
136 N 1st round LIJEWSKI Filip 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
137 N 1st round PETTERSSON Kevin 2000 M SWE
137 N 1st round SZINGHOFFER Gabriel 2000 M SVK KS Samorin (SVK)
139 N 1st round GORNIAK Bartosz 1999 M POL
139 N 1st round TOPOLSKI Konrad 2000 M POL IKS Leszno (POL)
141 N 1st round KOVAR Tomas 2000 M CZE Serm Ostrava (CZE)
141 N 1st round MENSCHIK Lauritz 1999 M GER
141 N 1st round PURGINA Viktor 2000 M SVK Slavia STU Bratislava (SVK)
144 N 1st round CZEMARMAZOWICZ Stanislaw 2000 M POL Wroclawianie (POL)
145 N 1st round STOCHOWSKI Hubert 2000 M POL NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)
146 N 1st round SKRZYPA Michal 2000 M POL Wroclawianie (POL)
147 N 1st round FISCHER Jonas 2000 M GER Dresdener FC (GER)
148 N 1st round SIERADZAN Jakub 2000 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
149 N 1st round LIPOVIERSKI Pawlo 2000 M UKR
149 N 1st round TREGUBOV Mikhail 2000 M RUS
151 N 1st round HASIK Karel 1999 M CZE
152 N 1st round JÜRGENS Moritz 2000 M GER
153 N 1st round HENKEL Max Malte 2000 M GER FG Schwerin (GER)
154 N 1st round KUHNERT Ben 2000 M GER
155 N 1st round MARKELOV Stepan 2000 M RUS
156 N 1st round MEIXNER Jakub 2000 M CZE Sokol Brno (CZE)
157 N 1st round GRZEGORCZYK Jakub 2000 M POL
157 N 1st round SOBCZAK Dawid 2000 M POL IKS Leszno (POL)
159 N 1st round MITTELSTÄDT Mattis 2000 M GER PSV Weimar (GER)
160 N 1st round FEDOROV Daniil 2003 M RUS KOMETA St. Petersburg (RUS)
161 N 1st round PAJER Simon 2000 M CZE
162 N 1st round DAJEWSKI Kacper 2000 M POL
163 N 1st round OROWICZ Konrad 2000 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)