Back to list

Results

Coupe Herakles Juniors
HUN Budapest
January 3, 2009 - January 4, 2009

Epee Men's U20 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 HEREY Anatolii 1989 M UKR
2 NYCZ Mateusz 1989 M POL Piast Gliwice (POL)
3 MAGNI Federico 1991 M ITA
3 PONOMARENKO Yaroslav 1989 M UKR
5 KAULL James 1991 M USA
6 BUDAI Daniel 1989 M HUN BHSE (HUN)
7 MASSERA Davide 1990 M ITA
8 YERGLER Jonathan 1991 M USA
9 TARDI Zoltan 1989 M ROU CSM Oradea (ROU)
10 MARKOVICS Thomas 1990 M GER Heidenheimer SB (GER)
11 FERRARIS Luca 1989 M ITA
12 CANEVARI Marco 1989 M ITA
13 HARTMANN Andras 1990 M HUN
14 BRONISZEWSKI Filip 1990 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
15 ANOKHIN Vadim 1992 M RUS Dinamo-Kazan (RUS)
16 MO Kevin 1990 M USA
17 CONCILIO Francesco 1990 M ITA
18 GARDNER Karl 1990 M CAN
19 CREMER Benjamin 1990 M GER [i] WMTV Solingen (GER)
20 MILAK Dino 1991 M NOR Bergens FK (NOR)
21 CIPRIANI Andrea 1989 M ITA Fechtzentrum Berlin (GER)
22 SHEVCHENKO Maksym 1990 M UKR
23 BOYADZHIEV Kristian 1991 M BUL Sofia (BUL)
24 ROKOSZ Lukasz 1989 M POL Muszkieter Gliwice (POL)
25 VAFIN Ramil 1990 M RUS
26 CARNAHAN Garrett 1990 M USA
27 HARRIS James 1990 M GBR
28 ALLEN James 1992 M GBR London Thames FC (GBR)
29 RAYNIS Michael 1991 M USA
30 MYMRENKO Sergiy 1989 M UKR
31 BRUTTINI Lorenzo 1991 M ITA
32 BAS Marcel 1989 M POL Piast Gliwice (POL)
33 GYORGYI Levente-Tamas 1991 M HUN BVSC (HUN)
34 HANCZVIKKEL Mark 1990 M HUN Balaton (HUN)
35 VONEN Joakim 1990 M NOR Bergens FK (NOR)
36 ADAMOV Anton 1990 M RUS
37 GEROCK Artur 1989 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
38 CUPR Michal 1991 M CZE Slavoj Litomerice (CZE)
39 BINO Gabriele 1991 M ITA
40 TIMOCE Andrei 1989 M ROU CSM Oradea (ROU)
41 FERRARI Andrea 1989 M ITA
42 UEHARA Koshiro 1991 M JPN
43 TIMOSHENKO Philipp 1990 M RUS
44 BODOCZI Nikolaus 1993 M GER FC Offenbach (GER)
45 MAKIIENKO Ievgen 1991 M UKR
45 FILE Matyas 1991 M HUN Balaton (HUN)
47 SAMUELSSON Anton 1990 M SWE GFK Göteborg (SWE)
48 DE METS Bert 1990 M BEL Confrerie Gent (BEL)
49 GEGAN Cooper 1990 M USA
50 POVTARYEV Dmytro 1989 M UKR
51 WISCHNIA Jacob 1989 M USA
52 JEAN-BAPTISTE Julian 1989 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
53 SILVER Josh 1990 M USA
54 YARULLIN Aidar 1990 M RUS
55 SOOS Peter 1991 M HUN BHSE (HUN)
56 DE VRIES Matthijs 1989 M NED Fencing Ermelo (NED)
56 ZYKA Martin 1991 M CZE USK Praha (CZE)
58 SEEVE Teemu 1992 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
59 VON PLATEN Victor 1989 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
60 WICAS Graham 1989 M USA
61 JUSSIFOV Kenan 1990 M EST
62 UJVARI Daniel 1991 M HUN
63 WAKAYAMA Kentaro 1990 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
64 WATSON Adam 1990 M USA
65 ZUPANCIC David 1991 M SLO SS Tabor (SLO)
66 DUNCAN Corwin 1989 M USA
67 GOLOVKIN Anton 1990 M RUS
68 SUKHOV Pavel 1990 M RUS
69 LAHTINEN Alexander 1991 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
70 PIREK Valentin 1992 M SUI SEG Geneve (SUI)
71 BÖJTE Szabolocs Jozsef 1992 M TUR BVSC 2 (HUN)
71 KRAWCZYK Pawel 1989 M POL Piast Gliwice (POL)
73 DA SILVA SOUZA Flavio 1989 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
74 KASE Robin 1992 M SWE DIF Stockholm (SWE)
75 BIDOVEC Jan 1989 M SLO SS Tabor (SLO)
76 KREY Henrik 1990 M NOR
77 VILCEANU Victor 1992 M ROU CSU Craiova (ROU)
78 KECK Maximilian 1990 M GER Heidenheimer SB (GER)
79 GLEBKO Anton 1989 M RUS
80 KARLSSON Philip 1990 M SWE GFK Göteborg (SWE)
81 GAROZZO Enrico 1989 M ITA
82 SOBIECKI Jan 1991 M POL AZS AWF Krakow (POL)
82 SCHIAVINA Riccardo 1989 M ITA
82 BOCHAROV Mykhaylo 1989 M UKR
85 POKORNY Richard 1991 M CZE USK Praha (CZE)
85 KUSCH Andrzej 1990 M POL
87 VELKEI Sandor 1989 M HUN Bekescsaba (HUN)
87 SUTO David 1991 M HUN DVE (HUN)
89 NAGY Csego 1992 M HUN BHSE (HUN)
90 NIKLI Balazs 1991 M HUN BHSE (HUN)
91 MARKULIS Aleksejs 1991 M LAT
92 ZAFIROV Ivan 1992 M BUL Sofia (BUL)
94 BORSKY Peer 1990 M SUI ZFC Zürich (SUI)
95 LANGGUTH Lars-Erik 1990 M GER Heidenheimer SB (GER)
96 DROUIN-GARNEAU Guillaume 1990 M CAN
97 ARDAY Peter 1989 M HUN DVE (HUN)
98 CSIK Pal 1989 M HUN
99 TYMO Evgen 1992 M UKR KIEW (UKR)
100 JUHASZ Bence 1989 M HUN OMS-Tata (HUN)
101 HEIDENREICH Konstantin 1991 M GER TG Schweinfurt (GER)
101 DRAGOMIR Liviu 1989 M ROU CSU Craiova (ROU)
103 SOKOLOVSKI Vitali 1992 M BLR SCAF RB (BLR)
104 SZARVAS Jozsef 1990 M HUN BVSC (HUN)
104 MACIEJCZYK Piotr 1989 M POL AZS AWF Krakow (POL)
106 REGOLF Joan-Ramon 1991 M ESP
107 KUHN Georg 1992 M SUI ZFC Zürich (SUI)
108 GOLOBIC Jan 1992 M SLO SS Tabor (SLO)
109 NIKOLIC Luka 1990 M SRB MK Silni (SRB)
110 SEIDL Julian 1990 M CZE SC Praha (CZE)
111 URECHE Marius Florin 1989 M ROU
112 MAY Jonathan 1991 M GBR
113 EDGAR Matthew 1989 M GBR
114 GALCENCO Dmitri 1990 M MDA Scoala de Scrima (MDA)
115 NICHOLLS Taran 1989 M GBR
116 KEREKES Erwin 1991 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
116 CAMEROTA Fabio 1989 M ITA
118 LOVASZ Adam 1992 M HUN UTE (HUN)
118 RUIZ-SEGARRA David 1991 M ESP
120 NAGY Levente-Bela 1990 M HUN
121 HABARTA Ondrej 1992 M CZE TJ Slovacka Slavia Uherske (CZE)
122 VUORINEN Niko 1989 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
123 DITRICH Jan 1989 M CZE
124 WHITE Ben 1991 M GBR
125 ISCHER Valentin 1990 M SUI SEVM Vevey (SUI)
125 NOVOSELOV Viatcheslav 1989 M RUS
127 STOJANOVIC Filip 1992 M SRB MK Silni (SRB)
128 PARAVICINI Giacomo 1989 M SUI SEB Basel (SUI)
129 HALLER Rudolf 1991 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
130 GLANE Sebastian 1989 M GER Osnabrücker SC (GER)
131 BUDEK Szczepan 1992 M POL KKS Krakow (POL)
132 ABADJIEV Ivan 1991 M BUL
133 MCLEOD Matthew 1991 M CAN
134 VUKCEVIC Lazar 1989 M SRB
135 1st round JACOBS Jurriaan 1989 M NED
136 1st round SILINS Arturs 1989 M LAT Daugavpils BJSS (LAT)
137 1st round GURENKO Dmytro 1989 M UKR
138 1st round DUTCHAK Anton 1992 M UKR
139 1st round ALBERS Christiaan 1990 M NED
139 1st round FABREGAS Ignasi 1990 M ESP
141 1st round RETTER Jason 1989 M GBR
141 1st round NEFAS Edvinas 1991 M LTU Gaja-Dvikova (LTU)
143 1st round SWOROWSKI Wojciech 1991 M POL RMKS Rybnik (POL)
144 1st round ZELLWEGER Raphael 1991 M SUI
145 1st round SERRA Solt 1989 M HUN Debrecen (HUN)
146 1st round BIRSAN Andrei Sebastian 1991 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
147 1st round TODOROV Ivan 1991 M BUL
148 1st round BONILLA Rostyn 1992 M VEN
149 1st round JOVANOVIC Marko 1991 M SRB KMK Nasa Krila (SRB)
150 1st round SNOPEK Miroslav 1989 M CZE
151 1st round BOREYKO Denys 1989 M UKR KIEW (UKR)
152 1st round SAPONJA Peter 1990 M SLO
153 1st round DAVIES Nicholas 1990 M AUS
154 1st round PIRVAN Marin Dorian 1989 M ROU CSU Craiova (ROU)
155 1st round YEROSHENKO Sergiy 1992 M UKR
156 1st round CHITU Gabriel 1990 M ROU
157 1st round HOFMAN David 1990 M CZE
158 1st round HANSEN Carl-Johan 1989 M DEN Hellerup FK (DEN)
159 1st round KUSTKA Jakub 1989 M CZE
160 1st round PORDES Jozef 1992 M POL KKS Krakow (POL)
161 1st round KELLEY Edward 1991 M USA
162 1st round SARANTSUK German 1989 M EST
162 1st round SAZONAU Yauheni 1989 M BLR SCAF RB (BLR)
164 1st round TIMOSHENKO Kirill 1990 M RUS
165 1st round HENDERSON Matt 1992 M GBR Edinburgh FC (GBR)
166 1st round CHUNG Wai Hin Tom 1991 M HKG
167 1st round KRASIKOVAS Mantas 1991 M LTU
167 1st round JANKOVIC Uros 1991 M SRB KMK Nasa Krila (SRB)
167 1st round BERECZK Andrej 1991 M SVK BSK Bratislava (SVK)
171 1st round GERBOC Jan 1990 M SVK
172 1st round MARKUSEK Ivan 1992 M SVK Slavia UK Bratislava (SVK)
173 1st round SZWALBE Rafal 1991 M POL St.Szerm Legia Warszawa (POL)
174 1st round KJELLEVOLD Patrick 1989 M NOR Bergens FK (NOR)
175 1st round BERDNIK Pavel 1990 M BLR SCAF RB (BLR)
176 1st round KARKALIK Matej 1991 M SVK BSK Bratislava (SVK)
177 1st round ILIESCU Eugen Florin 1989 M ROU
178 1st round BLAAS Bjorn 1990 M NED s.v. Scaramouche (NED)
178 1st round NIKOLIC Darko 1991 M SRB MK Silni (SRB)
180 1st round JELDERS Christian 1990 M NED FC Almere (NED)
180 1st round NUSSBAUMER Lukas 1990 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
182 1st round PAHOTIN Anton 1990 M MDA Scoala de Scrima (MDA)
183 1st round ILLE Ondrej 1993 M SVK Slavia UK Bratislava (SVK)
183 1st round SATKAUSKAS Matas 1993 M LTU Gaja-Dvikova (LTU)
185 1st round KOETSIER Dominique 1989 M NED
186 1st round KORLATH Alexander 1993 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
187 1st round ALSTON Vincent 1989 M SWE FFF Stockholm (SWE)
187 1st round HAMMER Peter 1990 M HUN
187 1st round KREINBUCHER Juergen 1989 M AUT FC Treibach (AUT)
187 1st round NIGGELER Michele 1992 M SUI LUG Lugano (SUI)
187 1st round CLENIN Laurent 1992 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)