Back to list

Results

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΦΗΒΩΝ
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
October 22, 2016 - October 23, 2016

Foil Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 CUK Veljko 2000 M SRB MK Vojvodina (SRB)
2 GRISERI Francesco 2000 M ITA
3 JANICIJEVIC Petar 2000 M SRB MK Silni (SRB)
3 WINTERBERG-POULSEN Jonas 2001 M DEN Trekanten København (DEN)
5 LANG Jacob Brandt 2000 M DEN Trekanten København (DEN)
6 ROSU Silviu 2000 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
7 ABRAHAMS Matthew 2000 M GBR ZFW Fencing Club (GBR)
8 LI Leo 2000 M CRO MK VMD (CRO)
9 PIRVA Alexandru 2001 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
10 SMREKAR Leo 2000 M CRO MK Rapir (CRO)
11 RYKIND-BLARKE Christoffer 2000 M DEN Trekanten København (DEN)
12 FATOUROS Dimitrios Stylianos 2000 M GRE PANELLINIOS (GRE)
13 KARAVIDIN Dina 2000 M SRB MK Omladinac (SRB)
14 CORNO Tommaso 2001 M ITA
15 ARCHILEI Tommaso 2001 M MEX
16 AHLSTEDT Eimer 2000 M SWE GFK Göteborg (SWE)
17 NIKOLOV Vichko 2000 M BUL Volov (BUL)
18 VALEUR Maxim 2000 M DEN Trekanten København (DEN)
19 GOJAK Antonio 2000 M CRO MK Karlovac (CRO)
20 SPOLJAR Borna 2002 M CRO MK ZSM (CRO)
21 TROIANI Matteo 2002 M ITA
22 WESTESSON Malte 2001 M SWE GFK Göteborg (SWE)
23 KATIRCI Berkay 2000 M TUR Istanbul Ferdi (TUR)
24 KORENY Mihaly 2000 M HUN Budavari Vivo (HUN)
25 AZUELA HERNANDEZ Mariano 2001 M MEX
26 GIANNOS RIZOS Ilias 2001 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
27 NIKOLOV Kaloyan 2001 M BUL Shumen (BUL)
28 EYUPOGLU Alp 2002 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
29 BANTIKIS Angelos 2000 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
30 FOUNTOULAKIS Konstantinos 2001 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
31 ADALI Ural Torygar 2001 M TUR Istanbul Ferdi (TUR)
31 KAMPANIARIS Georgios 2002 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
33 VERVERIS Angelos 2001 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
34 PIZZINI Lorenzo 2001 M ITA
35 TUNCER Poyraz 2003 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
36 CETINEL Baha Baykal 2002 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
37 OZYALCIN Utku 2002 M TUR
38 SIRB Alexandru 2001 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
39 MAVRIDIS Damianos 2000 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
40 CRISTIAN Razvan 2001 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
42 ZACHAROPOULOS Sotirios 2001 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
43 SACHINIDIS Dimitrios 2005 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
44 SURCEL Petru 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
45 LONGONI Ludovico 2000 M ITA
46 SLAVCHEV Ivan 2002 M BUL Volov (BUL)
47 CIOBANICA Andrei 2000 M ROU CSTA Bucuresti (ROU)
48 CHIRNOGEANU Madalin 2000 M ROU CSTA Bucuresti (ROU)
49 PIKOULIS Vasileios 2001 M GRE ODYSSEAS HALANDRIOU (GRE)
50 MOSCHOPOULOS Dimitrios 2003 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
51 JOVANOVIC Aleksandar 2000 M SRB MK Crvena Zvezda (SRB)
52 GKAIGKER Iason 2002 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
53 RUSKI Mateja 2002 M SRB MK Vojvodina (SRB)
54 GURCAN Nejat Baris 2001 M TUR Istanbul Ferdi (TUR)
55 TORU Emir 2001 M TUR Istanbul Ferdi (TUR)
56 PAPADATOS Charalampos 2002 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
57 MANOLIKAS Georgios 2001 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
58 KAMAKGUN Asrin 2001 M TUR Istanbul Ferdi (TUR)
59 TERTIPIS Konstantinos 2003 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
60 ROSU Vlad 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
61 PAVEL Gabriel 2003 M ROU CSTA Bucuresti (ROU)
62 YILDIZ Korel 2000 M TUR Istanbul Ferdi (TUR)
63 SKALIORAS Konstantinos-Petros 2000 M GRE ODYSSEAS HALANDRIOU (GRE)
64 OIKONOMOU Aristotelis 2002 M GRE PANELLINIOS (GRE)
65 SAVAGLIO Mario Alexios 2001 M GRE DAMOKLIS (GRE)
66 BALLOS Georgios 2004 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
67 MOCANU Radu 2002 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
68 IONITA Luca 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
69 STAMATOPOULOS Konstantinos 2004 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
70 KITIN Radostin 2001 M BUL Plovdiv BG (BUL)
71 1st round VASILEIADIS Vasileios 2001 M GRE PANELLINIOS (GRE)
72 1st round BRESSLAUER Tobias 2002 M AUT FUM Mödling (AUT)
73 1st round KAPELLOS Panagiotis 2000 M GRE PANELLINIOS (GRE)
74 1st round PAPANTONIOU Themistoklis Spyridon 2000 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
75 1st round BAYHAN Taha Berk 2000 M TUR Istanbul Ferdi (TUR)
76 1st round KARAMANOGLU Berkay Efe 2000 M TUR Bursa Ferdi (TUR)
77 1st round WILMONT JEINER Ruben 2003 M DEN Trekanten København (DEN)
78 1st round GAVRILIDIS Savvas 2001 M GRE A.L.XIFASKIAS CHANION (GRE)
79 1st round GEROSIDERIS Sotiris 2006 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
80 1st round APOSTOLOPOULOS Epaminondas 2003 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
80 1st round YALCIN Sarp 2004 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
82 1st round OIKONOMOU Thomas-Nikanor 2003 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
83 1st round TOURLOMOUSIS Ioannis 2001 M GRE L.O. EGALEO (GRE)
84 1st round KASTAMONITIS Spyridon Avgoustinos 2006 M GRE DAMOKLIS (GRE)
85 1st round SVOLOPOULOS PAPADIMITROPOULOS Konstantinos 2003 M GRE PANELLINIOS (GRE)
86 KONTOGIANNOPOULOS Ioannis 2003 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
86 IONICA Andrei 2000 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)