Back to list

Results

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΦΗΒΩΝ
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚH
October 13, 2018 - October 14, 2018

Foil Men's U17 Team History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N TURKEY       TUR
1 N OZYALCIN Utku 2002 M TUR
1 N EYUPOGLU Alp 2002 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
1 N CETINEL Baha Baykal 2002 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
1 N TUNCER Poyraz 2003 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
2 N CROATIA       CRO
2 N LESKOVAC Janko 2003 M CRO MK Musketiri (CRO)
2 N SPOLJAR Borna 2002 M CRO MK ZSM (CRO)
2 N NIKOLIC Noa 2002 M CRO MK ZSM (CRO)
3 N DENMARK       DEN
3 N NIELSEN Christopher 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
3 N THORBEK Julius Manz 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
3 N KARLSEN Jonas 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
3 N WILMONT JEINER Ruben 2003 M DEN Trekanten København (DEN)
4 N ROMANIA       ROU
4 N SURCEL Petru 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
4 N ROSU Vlad 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
4 N PAVEL Gabriel 2003 M ROU CSTA Bucuresti (ROU)
5 N POLAND       POL
5 N DOWNAR Wiktor 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
5 N GINDA Piotr 2005 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
5 N MAJEWSKI Blazej 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
5 N PLASZCZEWSKI Mikolaj 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
6 N QATAR       QAT
6 N AL-MUTAWA Hussain 2002 M QAT
6 N HUSSEIN Khaled Aref 2003 M QAT
6 N KHALIFA Abdullah ismail 2003 M QAT
6 N ALSOWAIDI Faisal 2003 M QAT
7 N SLOVAKIAN REPUBLIC       SVK
7 N GYÖRGY Bendeguz 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
7 N KUCHTA Leopold Marc 2003 M SVK Mannheimer FC (GER)
7 N SARMANY Zoltan 2002 M SVK KS Samorin (SVK)
8 N TURKEY 2       TUR
8 N ERMAN Tolga 2003 M TUR Izmir Buyuksehir Bel SK (TUR)
8 N SECER Neset 2002 M TUR Izmir Buyuksehir Bel SK (TUR)
8 N SEZER Tan 2005 M TUR
9 N SEGEV Jonatan 2002 M ISR
9 N FINSTERBUSH Ori 2003 M ISR Hapoel Gilboa (ISR)
9 N RUSKI Mateja 2002 M SRB MK Vojvodina (SRB)
9 N BARSI Patrik 2004 M SRB
9 N      
10 N TURKEY 4       TUR
10 N DEMIR Ahmet Tarik 2003 M TUR
10 N ALKIS Can 2003 M TUR
10 N TELCI Mert 2002 M TUR
11 N DENMARK 2       DEN
11 N GJALDBÆK Mikkel 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
11 N GJALDBÆK Steffen 2002 M DEN Trekanten København (DEN)
11 N POULSEN Silas 2002 M DEN Trekanten København (DEN)
11 N BOYER-DRÆBY Milo Oskar 2003 M DEN Trekanten København (DEN)
12 N GREECE       GRE
12 N MOSCHOPOULOS Dimitrios 2003 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
12 N KOULIS Andreas 2002 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
12 N GEROSIDERIS Sotiris 2006 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
12 N SACHINIDIS Dimitrios 2005 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
13 N BELGIUM       BEL
13 N LEONARD Alexandre 2003 M BEL NEUFCHATEL (FRA)
13 N GEUDVERT Oscar 2004 M BEL
13 N LAVALLÉE Damien 2002 M BEL CRE Huy (BEL)
14 N TURKEY 3       TUR
14 N KAYA Egemen 2002 M TUR
14 N KECELI Engin 2003 M TUR
14 N CUFADAR Mustafa Burak 2004 M TUR
14 N OZALTIN Bora 2004 M TUR
15 N GREECE 2       GRE
15 N GKAIGKER Iason 2002 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
15 N STAMATOPOULOS Konstantinos 2004 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
15 N SOFRAS Dimitrios-Nikolaos 2004 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
15 N MALTEZAKIS Panagiotis 2003 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
16 A      
16 A DABIC Juraj 2003 M CRO
16 A NIKOLOV Dragomir 2005 M BUL Trakiya (BUL)
16 A MATEEV Matey 2005 M BUL Trakiya (BUL)
17 N ROMANIA 2       ROU
17 N STOE Ionut 2004 M ROU
17 N ALBEANU Justin 2002 M ROU
17 N MARIN Stefan 2004 M ROU CSTA Bucuresti (ROU)
18 N CROATIA 2       CRO
18 N DESPALATOVIC Toni 2004 M CRO MK Rapir (CRO)
18 N LASIC Vigo 2004 M CRO MK Rapir (CRO)
18 N PROSOLI Lovro 2004 M CRO
19 N ROMANIA 3       ROU
19 N BURCEA Radu 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
19 N MOCANU Radu 2002 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
19 N IONITA Luca 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
20 N GREECE 3       GRE
20 N APOSTOLOPOULOS Epaminondas 2003 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
20 N PAPADATOS Charalampos 2002 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
20 N OIKONOMOU Thomas-Nikanor 2003 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
21 N GREECE 4       GRE
21 N APOSTOLOPOULOS Emmanouil 2006 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
21 N GKIKAS Dimitrios 2006 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
21 N KANELLOS Christos 2005 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
22 N BULGARIA 2       BUL
22 N MLADENOV Lyuboslav 2004 M BUL Shumen (BUL)
22 N LECHEV Viktor 2004 M BUL Shumen (BUL)
22 N CHAVDAROV Viktor 2003 M BUL
23 N BULGARIA 3       BUL
23 N BONCHEV Preslav 2004 M BUL Escalibur (BUL)
23 N ZHELYAZKOV Nikola 2004 M BUL Escalibur (BUL)
23 N STOYCHEV Velin 2004 M BUL Escalibur (BUL)
24 N BULGARIA 4       BUL
24 N TOMOV Stefan 2002 M BUL
24 N NIKOLOV Ilian 2003 M BUL
24 N IVANOV Kaloyan 2002 M BUL Escalibur (BUL)
25 A GREECE 5       GRE
25 A PANOURGIAS Ioannis-Pavlos 2005 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
25 A KAMPANIARIS Georgios 2002 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
25 A TERTIPIS Konstantinos 2003 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
25 A BALLOS Georgios 2004 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)