Cadet Circuit - Foil Men's U17 Team

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
Oct 19, 2019 - Oct 20, 2019 | ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΦΗΒΩΝ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚH
1 N CROATIA       CRO
1 N DESPALATOVIC Toni 2004 M CRO MK Rapir (CRO)
1 N LASIC Vigo 2004 M CRO MK Rapir (CRO)
1 N LESKOVAC Janko 2003 M CRO MK Musketiri (CRO)
1 N PROSOLI Lovro 2004 M CRO
2 N TURKEY       TUR
2 N ALKIS Can 2003 M TUR
2 N CUFADAR Mustafa Burak 2004 M TUR
2 N SAHIN Deniz Emre 2003 M TUR Goztepe SK (TUR)
2 N SEZER Tan 2005 M TUR
3 N NETHERLANDS       NED
3 N DE JONG Nighel 2003 M NED Holland Schermen (NED)
3 N NAWAR Suhayl 2004 M NED SC Amsterdam (NED)
3 N WALET Koen 2004 M NED s.v. Tréville (NED)
3 N WANYAMA Sam 2004 M NED Holland Schermen (NED)
4 N GREECE       GRE
4 N GEORGOPOULOS Andreas 2004 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
4 N MALTEZAKIS Panagiotis 2003 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
4 N SOFRAS Dimitrios-Nikolaos 2004 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
4 N STAMATOPOULOS Konstantinos 2004 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
Oct 13, 2018 - Oct 14, 2018 | ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΦΗΒΩΝ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚH
1 N TURKEY       TUR
1 N CETINEL Baha Baykal 2002 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
1 N EYUPOGLU Alp 2002 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
1 N OZYALCIN Utku 2002 M TUR
1 N TUNCER Poyraz 2003 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
2 N CROATIA       CRO
2 N LESKOVAC Janko 2003 M CRO MK Musketiri (CRO)
2 N NIKOLIC Noa 2002 M CRO MK ZSM (CRO)
2 N SPOLJAR Borna 2002 M CRO MK ZSM (CRO)
3 N DENMARK       DEN
3 N HORN NIELSEN Christopher 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
3 N KARLSEN Jonas Benjamin 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
3 N THORBEK Julius Manz 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
3 N WILMONT JEINER Ruben 2003 M DEN Trekanten København (DEN)
4 N ROMANIA       ROU
4 N PAVEL Gabriel 2003 M ROU CSTA Bucuresti (ROU)
4 N ROSU Vlad 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
4 N SURCEL Petru 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
Nov 4, 2017 - Nov 4, 2017 | ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΦΗΒΩΝ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚH
1 ROMANIA       ROU
1 CRISTIAN Razvan 2001 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
1 PIRVA Alexandru 2001 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
1 SIRB Alexandru 2001 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
2 FRANCE       FRA
2 ABDELJALIL Wael 2003 M FRA PARIS CEP (FRA)
2 ABIDI Neil 2003 M FRA PARIS CEP (FRA)
2 GREGORI Nathan 2003 M FRA
2 TRAORE Sadio 2003 M FRA PARIS CEP (FRA)
3 TURKEY       TUR
3 CETINEL Baha Baykal 2002 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
3 EYUPOGLU Alp 2002 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
3 OZYALCIN Utku 2002 M TUR
3 TUNCER Poyraz 2003 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
4 DENMARK       DEN
4 POULSEN Silas 2002 M DEN Trekanten København (DEN)
4 WILMONT JEINER Ruben 2003 M DEN Trekanten København (DEN)
4 WINTERBERG-POULSEN Jonas 2001 M DEN Trekanten København (DEN)
Oct 17, 2015 - Oct 18, 2015 | ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΦΗΒΩΝ | ΦΛΩΡΙΝΑ
1 DENMARK       DEN
1 LANDORPH Sophus 1999 M DEN Trekanten København (DEN)
1 LANG Jacob Brandt 2000 M DEN Trekanten København (DEN)
1 RYKIND-BLARKE Christoffer 2000 M DEN Trekanten København (DEN)
1 VALEUR Maxim 2000 M DEN Trekanten København (DEN)
2 ROMANIA       ROU
2 CANDESCU Cristian 1999 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
2 ROSU Silviu 2000 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
2 SIRB Alexandru 2001 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
3 TURKEY 2       TUR
3 BEKBULAT Gorkem 1999 M TUR
3 DÖRTBUDAK Yigit Ali 1999 M TUR
3 KULCU Turhan Berke 2000 M TUR
3 SAY Amil Efe 1999 M TUR
4 GREECE       GRE
4 ANDRIOPOULOS Ioannis 1999 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
4 MAVRIDIS Damianos 2000 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
4 SOULIOS Rafail Apostolos 1999 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
Oct 29, 2011 - Oct 30, 2011 | Cadet Circuit | Florina
1 N BERG Thomas 1992 M SWE
1 N DAHLIN Kolja 1996 M DEN Trekanten København (DEN)
1 N EVERITT Stefan Elgaard 1995 M DEN Trekanten København (DEN)
1 N GRUM-SCHWENSEN Thorlek 1995 M DEN
2 N BANTIKIS Angelos 2000 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
2 N DOUDOS Dimitrios 1995 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
2 N LANGER Mario 1995 M AUT ASVÖ FC Salzburg (AUT)
2 N TSARTSITALIDIS Ilias 1995 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
3 N APOSTOLIDIS Georgios-Nikolaos 1995 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
3 N BESIRIS Vasileios-Nektarios 1997 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
3 N MAKRYGIANNAKIS Ioannis 1996 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
3 N PANAGIOTOPOULOS Sotirios 1996 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
4 N BIREN Bora Ismail 1996 M TUR Istanbul Hasal (TUR)
4 N GULER Baris 1996 M TUR
4 N YAZAR Bora 1996 M TUR
4 N YUVACAN Tayga 1995 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)