Back to list

Results

9. Copenhagen Cadet Circuit
DEN København
December 4, 2021 - December 5, 2021

Epee Women's U17 Team History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 ESTONIA       EST
1 ANIS Dinara 2006 F EST Tallinna Mook (EST)
1 TRYNOVA Julia 2008 F EST En Garde Haapsalu (EST)
1 AUS Sandra 2005 F EST Tallinna Mook (EST)
1 TRYNOVA Svetlana 2005 F EST En Garde Haapsalu (EST)
2 TURKEY       TUR
2 ÖZCAN Kayra Naz 2007 F TUR
2 SONMUS Damlanur 2005 F TUR
2 SONMUS Yagmur 2005 F TUR
2 ERTURK Aleyna 2005 F TUR
3 ITALY       ITA
3 CALVANESE Alessandra 2005 F ITA
3 MADRIGNANI Benedetta 2005 F ITA
3 TREGLIA Elisa 2005 F ITA
4 ITALY 2       ITA
4 SANTONOCITO Eleonora Carola 2006 F ITA
4 DI MARTINO Ludovica 2006 F ITA
4 CUCÈ Sofia 2005 F ITA
5 LITHUANIA       LTU
5 PROKOPOVIC Karina 2005 F LTU Gintarine spaga (LTU)
5 PYLINOVA Anastasija 2005 F LTU Gintarine spaga (LTU)
5 NARBUTAITE Monika 2005 F LTU Gaja-Dvikova (LTU)
5 JONYNAITE Kamila 2006 F LTU
6 ESTONIA 2       EST
6 EMBRICH Maria 2005 F EST IREM (EST)
6 KAPITONENKO Polina 2006 F EST IREM (EST)
6 JAANI Kleer 2005 F EST En Garde Haapsalu (EST)
6 PROOSVÄLI Anneli 2006 F EST En Garde Haapsalu (EST)
7 SWEDEN       SWE
7 LJUNGBERG Clara 2007 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
7 WESTMAN Elda 2006 F SWE MF19 Malmö (SWE)
7 ULLTJÄRN Louise 2006 F SWE LFK Linköping (SWE)
7 ERIKSSON Linnea 2008 F SWE FFF Stockholm (SWE)
8 ESTONIA 3       EST
8 KIKERPILL Eliisa 2008 F EST Tartu Kalev (EST)
8 SELIVANOVA Sofija 2007 F EST Tartu Kalev (EST)
8 PÄRLIN Ksenja 2007 F EST Tartu Kalev (EST)
9 PROSINA Sofija 2006 F LAT BJSS Ridzene (LAT)
9 GKLINAVOU Eleftheria 2007 F GRE A.A. IOANNINON (GRE)
9      
9 KARAOUSOGLOU Ioanna-Ioli 2006 F GRE LYGKAS OMILOS XIFASKIAS PENTELIS (GRE)
10 GREECE       GRE
10 TIRIAKIDOU Maria Christina 2005 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
10 BINA Foteini 2006 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
10 KARANTZA Konstantina 2005 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
10 MOURIKI Argyrenia 2005 F GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
11 FINLAND       FIN
11 TEGELBERG Etti 2005 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
11 PALLASVESA Inka 2005 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
11 OJALA Minea 2006 F FIN Turun Miekkailijat (FIN)
11 HÄMÄLÄINEN Emma 2006 F FIN Hyvinkään Miekkailijat (FIN)
12 ITALY 3       ITA
12 ARAMINI Sara 2005 F ITA
12 GALLO Giorgia 2006 F ITA
12 FIORENZA Elena 2005 F ITA CATANIA SCHERMA (ITA)
13      
13 GILDERNES Ada Sofie 2007 F NOR Bergens FK (NOR)
13 VAN GRINSVEN Luca 2005 F NED SC Den Bosch (NED)
13 GIORDANO Ginevra 2005 F BRA CAP Paulistano (BRA)
13 REESINCK Sophie 2005 F NED
14 ESTONIA 4       EST
14 KORKKINEN Karina 2007 F EST Tallinna Mook (EST)
14 MATINJAN Anus 2007 F EST Tallinna Mook (EST)
14 KLIMENKO Anna 2006 F EST Tallinna Mook (EST)
15 TURKEY 2       TUR
15 EKEN Dila Naz 2008 F TUR
15 CAN Zulal 2009 F TUR
15 YURTTAS Yagmur 2009 F TUR
16 SWEDEN 2       SWE
16 LINDHOLM Ingrid 2006 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
16 CEDERLUND Elsa 2006 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
16 HARDING Alma 2006 F SWE AFiL Lund (SWE)
16 RENDA Eden Rose 2005 F SWE FFF Stockholm (SWE)