Back to list

Results

European Circuit
POL Warszawa
April 29, 2018 - April 29, 2018

Epee Women's Senior Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 TRZEBINSKA Ewa 1989 F POL UKS ZOLIBORZ (POL)
2 ZAGALA Jagoda 1994 F POL Piast Gliwice (POL)
3 MROCHEM Karolina 1995 F POL AZS AWF Katowice (POL)
3 DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta 1982 F POL
5 BLACH Blanka 1991 F POL
6 RUTZ Barbara 1995 F POL KS Szpada Wroclaw (POL)
7 FALINSKA Julia 1999 F POL WARSZAWIANKA (POL)
8 MIZERA Olga 1991 F POL
9 KNAPIK-MIAZGA Renata 1988 F POL
9 PIOVESAN SILVA Patrizia 1994 F VEN Los proceres (VEN)
11 PAWLOWSKA Magdalena 1994 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
12 JAKUBOWICZ Anna 1993 F POL WARSZAWIANKA (POL)
13 SALAZAR ALDANA Susana 1997 F COL
14 BRYCH Barbara 2000 F POL UKS Wolodyjowski (POL)
15 LUSZCZ Weronika 1996 F POL KS Szpada Wroclaw (POL)
16 BIELESZOVA Veronika 2002 F CZE SC Praha (CZE)
17 MROSZCZAK Anna 1997 F POL RMKS Rybnik (POL)
18 DOSKOVA Katerina 1999 F CZE Slavoj Litomerice (CZE)
19 KRAKOWSKA Wiktoria 1998 F POL PTG Sokol Mielec (POL)
20 TOVAR KARAINDROS Oriana 1998 F COL
21 SPATENKOVA Anna 1999 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
22 KOLANKO Julia 1998 F POL UKS Sokolik Krosno (POL)
23 SULEJ Zuzanna 2001 F POL WARSZAWIANKA (POL)
24 TAURIAINEN Sofia 1997 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
25 SEDIVA Michaela 1997 F CZE
26 WILASZEK Paulina 1997 F POL SKS Radomysl WLK (POL)
27 POSADA Betyumil 1999 F VEN
28 MARTINEZ Maria 1983 F VEN
29 MARSZOLEK Angelika 1990 F POL WLKS Kmicic Częstochowa (POL)
30 PYTKA Sara 1995 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
31 SWITAKOWSKA Monika 1993 F POL
32 MARUCHA Weronika 2001 F POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
33 SWATOWSKA-WENGLARCZYK Martyna 1994 F POL AZS AWF Katowice (POL)
34 PYTKA Kamila 1994 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
35 KAWENCKA Ewa 2000 F POL Piast Gliwice (POL)
36 NEVOSADOVA Eliska 1998 F CZE SC Praha (CZE)
37 PERNACH Aleksandra 2000 F POL UKS Wolodyjowski (POL)
38 MAZANEK Karolina 1998 F POL Muszkieter Gliwice (POL)
39 SALIGEROVA Katerina 1999 F CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
40 DOUBOVA Dominika 1990 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
41 LUZYNSKA Magdalena 1993 F POL AZS AWF Katowice (POL)
42 PIOTROWSKA Paulina 1989 F POL
43 SZARKOWSKA Kinga 1995 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
44 ZAMACHOWSKA Wiktoria 1998 F POL KKS Krakow (POL)
45 POLIS Anna 1989 F POL
46 MAYA Danierys 1999 F VEN
47 LESNIEWSKA Marta 2002 F POL WARSZAWIANKA (POL)
48 BAJORUNAITE Paulina 1993 F LTU Gaja-Dvikova (LTU)
49 SZALACINSKA Zofia 2001 F POL WARSZAWIANKA (POL)
50 PECHOVOVA Michala 1990 F CZE USK Praha (CZE)
51 JASNA Adela 2000 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
52 SAMALOVA Anna 1995 F CZE
53 JANKOVA Karolina 1994 F CZE
54 ZELICHOWSKA Sandra 1997 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
55 ZADNIKOVA Daniela 1984 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
56 SKRZYPCZAK Wiktoria 1999 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
57 JASNA Tereza 2000 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
58 JANICKA Weronika 1999 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
59 PRZENIOSLO Joanna 1997 F POL AZS AWF Krakow (POL)
60 PAWLOWSKA Dominika 2000 F POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
61 BIALEK Marta 1996 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
62 JANELLI Zofia 2002 F POL KS Szpada Wroclaw (POL)
63 JADCZAK Dominika 2003 F POL D'Artagnan Ursynow (POL)
64 DYJEWSKA Anetta 1990 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
65 CERVENKOVA Katerina 2001 F CZE SC Praha (CZE)
66 MROCHEM Patrycja 1999 F POL AZS AWF Katowice (POL)
67 POTOCKOVA Katerina 1999 F CZE SC Praha (CZE)
68 PASTERNAK Anastazja 1998 F UKR
69 LASZCZEWSKA Weronika 2001 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
70 AFFEK Gabriela 1994 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
71 GLOWACKA Julita 1989 F POL
72 OLCHOWIK Michalina 2003 F POL WARSZAWIANKA (POL)
73 PIEKARSKA Barbara 1998 F POL KS Szpada Wroclaw (POL)
74 KOBECKA Marta 1995 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
75 BALLESTER Scarly 1998 F VEN
76 KNAPIK Katarzyna 2000 F POL DOSiR Sokolnia Chorzow (POL)
77 PAGOWSKA Tamara 1994 F POL PKSz Warszawa (POL)
77 ZURAKOWSKA Aleksandra 1991 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
79 SLIWINSKA Paulina 2000 F POL DOSiR Sokolnia Chorzow (POL)
80 MAJCHRZAK Julia 2002 F POL WARSZAWIANKA (POL)
81 1st round CASTILLO GUTIERREZ Laura Mariela 1998 F COL
82 1st round PARYSEK Zofia 2001 F POL
83 1st round SZYMANOWSKA Karolina 2003 F POL
84 1st round COUFALOVA Anna 2000 F CZE BELA POD BEZDEZEM (CZE)
85 1st round FRYDRYCH Malgorzata 2000 F POL Budowlani Torun (POL)
86 1st round JAKUBOWSKA Martyna 2000 F POL UKS MDK Olimp (POL)
86 1st round JARAMILLO QUEVEDO Maria De Los Angeles 2001 F COL
88 1st round RABCZEWSKA Weronika 1998 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
89 1st round POPONCZYK Anna 1999 F POL PKSz Warszawa (POL)
90 1st round GESIKOWSKA Emilia 1999 F POL UKS 46 odz (POL)
91 1st round CZAJKA Aleksandra 2003 F POL
92 1st round GUZIK Dominika 1996 F POL AZS AWF Krakow (POL)
93 1st round MARKIEWICZ Martyna 2001 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
94 1st round OLCHOWIK Zuzanna 1999 F POL WARSZAWIANKA (POL)
95 1st round WILAMOWSKA Klaudia 2000 F POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
96 1st round KNAPIK Agata 2000 F POL DOSiR Sokolnia Chorzow (POL)
97 1st round KOLUCKA Jozefina 1993 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
97 1st round KUSTRA Joanna 1984 F ESP
99 1st round VOLAKOVA Hana 2002 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
100 1st round KUZMINSKA Hanna 1998 F POL AZS AWF Krakow (POL)
101 1st round LIPOV Lubka 2000 F POL
102 1st round KUCHARCZYK Dominika 1999 F POL St.Szerm Legia Warszawa (POL)
103 1st round LENCKOSZ Apolonia 2002 F POL
103 1st round SKIBA Paulina 2000 F POL UKS MDK Olimp (POL)
105 1st round MARKOWICZ Patrycja 1999 F POL AZS AWF Warszawa (POL)