Värja Damer U23 Individuell | Historik |
---|
Plats | Status | Poule | Namn | Född | Kön | Nation | Klubb | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | PALK Madli | 2003 | F | EST | En Garde Haapsalu (EST) | ||
2 | N | KIKERPILL Eliisa | 2008 | F | EST | Tartu Kalev (EST) | ||
3 | N | BOBROVA Elizaveta | 2005 | F | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
3 | N | ANIS Dinara | 2006 | F | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
5 | N | NOVOSJOLOVA Luiza | 2004 | F | EST | Le Glaive (EST) | ||
6 | N | TRYNOVA Julia | 2008 | F | EST | En Garde Haapsalu (EST) | ||
7 | N | NILISK Kristiin | 2004 | F | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
8 | N | TRYNOVA Svetlana | 2005 | F | EST | En Garde Haapsalu (EST) | ||
9 | N | PROOSVÄLI Anneli | 2006 | F | EST | En Garde Haapsalu (EST) | ||
10 | N | MATSKEVITS Iris Maria | 2002 | F | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
11 | N | MISTSENKO Milana | 2008 | F | EST | IREM (EST) | ||
12 | N | AUS Sandra | 2005 | F | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
13 | N | VELLESTE Karoliina | 2004 | F | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
14 | N | PÄRLIN Ksenja | 2007 | F | EST | Tartu Kalev (EST) | ||
15 | N | KOMISSAROVA Karoliina | 2002 | F | EST | Tartu Kalev (EST) | ||
16 | N | NIKOLAJEVA Aleksandra | 2009 | F | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
17 | N | KLIMENKO Anna | 2006 | F | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
18 | N | EMBRICH Maria | 2005 | F | EST | IREM (EST) | ||
19 | N | KORKKINEN Karina | 2007 | F | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
20 | N | MATINJAN Anush | 2007 | F | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
21 | N | JERSOVA Anne-Mari | 2008 | F | EST | IREM (EST) | ||
22 | N | SKLJAROVA Ilona | 2007 | F | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
23 | N | ZABELINA Zlata | 2008 | F | EST | Le Glaive (EST) | ||
24 | N | KAABERMA Gertrud | 2003 | F | EST | IREM (EST) | ||
24 | N | BARANOVA Albina | 2007 | F | EST | Le Glaive (EST) | ||
26 | N | MILASEVITS Elizaveta | 2008 | F | EST | |||
27 | N | KRUPENINA Valeria | 2009 | F | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
28 | N | KYZIRIDOU Lara | 2007 | F | EST | Tallinna Mook (EST) |
Värja Damer U23 Lag | Historik |
---|
Plats | Status | Poule | Namn | Född | Kön | Nation | Klubb | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | EN GARDE HAAPSALU | EST | En Garde Haapsalu (EST) | ||||
1 | N | PALK Madli | 2003 | F | EST | En Garde Haapsalu (EST) | ||
1 | N | TRYNOVA Svetlana | 2005 | F | EST | En Garde Haapsalu (EST) | ||
1 | N | TRYNOVA Julia | 2008 | F | EST | En Garde Haapsalu (EST) | ||
1 | N | PROOSVÄLI Anneli | 2006 | F | EST | En Garde Haapsalu (EST) | ||
2 | N | TALLINNA MOOK | EST | Tallinna Mook (EST) | ||||
2 | N | ANIS Dinara | 2006 | F | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
2 | N | AUS Sandra | 2005 | F | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
2 | N | MATSKEVITS Iris Maria | 2002 | F | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
2 | N | NILISK Kristiin | 2004 | F | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
3 | N | TARTU KALEV | EST | Tartu Kalev (EST) | ||||
3 | N | PÄRLIN Ksenja | 2007 | F | EST | Tartu Kalev (EST) | ||
3 | N | KOMISSAROVA Karoliina | 2002 | F | EST | Tartu Kalev (EST) | ||
3 | N | KIKERPILL Eliisa | 2008 | F | EST | Tartu Kalev (EST) | ||
4 | N | IREM TALLINN | EST | IREM (EST) | ||||
4 | N | JERSOVA Anne-Mari | 2008 | F | EST | IREM (EST) | ||
4 | N | KAABERMA Gertrud | 2003 | F | EST | IREM (EST) | ||
4 | N | MISTSENKO Milana | 2008 | F | EST | IREM (EST) | ||
4 | N | EMBRICH Maria | 2005 | F | EST | IREM (EST) | ||
5 | N | TALLINNA MOOK 2 | EST | Tallinna Mook (EST) | ||||
5 | N | VELLESTE Karoliina | 2004 | F | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
5 | N | KLIMENKO Anna | 2006 | F | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
5 | N | KORKKINEN Karina | 2007 | F | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
5 | N | MATINJAN Anush | 2007 | F | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
6 | N | LE GLAIVE TALLINN | EST | Le Glaive (EST) | ||||
6 | N | NOVOSJOLOVA Luiza | 2004 | F | EST | Le Glaive (EST) | ||
6 | N | BARANOVA Albina | 2007 | F | EST | Le Glaive (EST) | ||
6 | N | ZABELINA Zlata | 2008 | F | EST | Le Glaive (EST) | ||
7 | N | TALLINNA MOOK 3 | EST | Tallinna Mook (EST) | ||||
7 | N | SKLJAROVA Ilona | 2007 | F | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
7 | N | NIKOLAJEVA Aleksandra | 2009 | F | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
7 | N | KYZIRIDOU Lara | 2007 | F | EST | Tallinna Mook (EST) |
Värja Herrar U23 Individuell | Historik |
---|
Plats | Status | Poule | Namn | Född | Kön | Nation | Klubb | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | LAASIK Oliver | 2005 | M | EST | En Garde Haapsalu (EST) | ||
2 | N | TOBIAS Erik | 2004 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
3 | N | PEVKUR Jan Joonas | 2004 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
3 | N | SALM Markus | 2004 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
5 | N | JAHU Edvin | 2006 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
6 | N | BOBROV Ilian | 2000 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
7 | N | KHUDOBKIN Juri | 2007 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
8 | N | RAID Daniel Andreas | 2001 | M | EST | |||
9 | N | TAFENAU Kasper | 2003 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
10 | N | ZURBA Ilia | 2002 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
11 | N | ŠITIKOV Nikita | 2005 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
12 | N | LAANESAAR Joonas | 2008 | M | EST | En Garde Haapsalu (EST) | ||
13 | N | ERSS Ott-Hendrik | 2007 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
14 | N | MURUMAA Mathias | 2005 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
15 | N | PUHM Marek | 2006 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
16 | N | ZAVERUKHA Mark | 2004 | M | UKR | FC Grunewald (GER) | ||
17 | N | SMIRNOV Nikita | 2001 | M | EST | Pohjakotkas (EST) | ||
18 | N | KOLESNIK Aleks | 2006 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
19 | N | KOZLOV Nikita | 2007 | M | EST | IREM (EST) | ||
20 | N | KUUSK Sebastjan | 2005 | M | EST | Pohjakotkas (EST) | ||
21 | N | TALEN Gothard | 2008 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
22 | N | DJAGILEV Jevgeni | 2008 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
23 | N | ZAMKOVOJS Daniils | 2006 | M | LAT | BJSS Ridzene (LAT) | ||
24 | N | ALTUNIN Valentin | 2004 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
25 | N | KAETRI Georgi | 2006 | M | EST | IREM (EST) | ||
26 | N | ELTMAA Oliver | 2006 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
27 | N | MIRINUKS Ervins | 2004 | M | LAT | BJSS Ridzene (LAT) | ||
28 | N | SANTASOV Timur | 2008 | M | EST | IREM (EST) | ||
29 | N | KOLOMIJEC Kirill | 2008 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
30 | N | LISKMAN Edgard | 2008 | M | EST | Pohjakotkas (EST) | ||
31 | N | LAMBINEN Nikita | 2008 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
32 | N | LEENSON Robert | 2006 | M | EST | Le Glaive (EST) | ||
33 | N | PISNENKO Oskar | 2006 | M | EST | En Garde Haapsalu (EST) | ||
34 | N | ZABELIN Eldar | 2004 | M | EST | Le Glaive (EST) | ||
35 | N | KOEMETS Karl Egert | 2006 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
36 | N | PASKOVSKI Georgi | 2008 | M | EST | IREM (EST) | ||
36 | N | KOLOMIJEC Bogdan | 2009 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
38 | N | LISKMAN Daniel | 2007 | M | EST | Pohjakotkas (EST) | ||
39 | N | AIGRO Charlton-Leonhard | 2008 | M | EST | Le Glaive (EST) | ||
40 | N | KUZOVKOV Martin | 2006 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
41 | N | KONSAP Georg | 2008 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
42 | N | DONCOVS Dmitrijs | 2007 | M | LAT |
Värja Herrar U23 Lag | Historik |
---|
Plats | Status | Poule | Namn | Född | Kön | Nation | Klubb | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | TALLINNA MOOK | EST | Tallinna Mook (EST) | ||||
1 | N | SALM Markus | 2004 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
1 | N | TAFENAU Kasper | 2003 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
1 | N | TOBIAS Erik | 2004 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
2 | N | TALLINNA MOOK 2 | EST | Tallinna Mook (EST) | ||||
2 | N | JAHU Edvin | 2006 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
2 | N | KOLESNIK Aleks | 2006 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
2 | N | MURUMAA Mathias | 2005 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
3 | N | TALLINNA MOOK 3 | EST | Tallinna Mook (EST) | ||||
3 | N | ŠITIKOV Nikita | 2005 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
3 | N | ZURBA Ilia | 2002 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
3 | N | PEVKUR Jan Joonas | 2004 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
3 | N | RAID Daniel Andreas | 2001 | M | EST | |||
4 | N | EN GARDE HAAPSALU | EST | En Garde Haapsalu (EST) | ||||
4 | N | PISNENKO Oskar | 2006 | M | EST | En Garde Haapsalu (EST) | ||
4 | N | LAASIK Oliver | 2005 | M | EST | En Garde Haapsalu (EST) | ||
4 | N | LAANESAAR Joonas | 2008 | M | EST | En Garde Haapsalu (EST) | ||
5 | N | TALLINNA MOOK 4 | EST | Tallinna Mook (EST) | ||||
5 | N | KHUDOBKIN Juri | 2007 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
5 | N | PUHM Marek | 2006 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
5 | N | ELTMAA Oliver | 2006 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
6 | N | SBSK DRAAKON TALLINN | EST | SBSK Draakon (EST) | ||||
6 | N | TALEN Gothard | 2008 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
6 | N | KOLOMIJEC Kirill | 2008 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
6 | N | KOLOMIJEC Bogdan | 2009 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
6 | N | BOBROV Ilian | 2000 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
7 | N | IREM TALLINN | EST | IREM (EST) | ||||
7 | N | ZAVERUKHA Mark | 2004 | M | UKR | FC Grunewald (GER) | ||
7 | N | ALTUNIN Valentin | 2004 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
7 | N | KOZLOV Nikita | 2007 | M | EST | IREM (EST) | ||
8 | N | POHJAKOTKAS TALLINN | EST | Pohjakotkas (EST) | ||||
8 | N | SMIRNOV Nikita | 2001 | M | EST | Pohjakotkas (EST) | ||
8 | N | KUUSK Sebastjan | 2005 | M | EST | Pohjakotkas (EST) | ||
8 | N | LISKMAN Daniel | 2007 | M | EST | Pohjakotkas (EST) | ||
8 | N | LISKMAN Edgard | 2008 | M | EST | Pohjakotkas (EST) | ||
9 | N | TALLINNA MOOK 6 | EST | Tallinna Mook (EST) | ||||
9 | N | ERSS Ott-Hendrik | 2007 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
9 | N | LAMBINEN Nikita | 2008 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
9 | N | KOEMETS Karl Egert | 2006 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
10 | N | IREM TALLINN 2 | EST | IREM (EST) | ||||
10 | N | PASKOVSKI Georgi | 2008 | M | EST | IREM (EST) | ||
10 | N | KAETRI Georgi | 2006 | M | EST | IREM (EST) | ||
10 | N | SANTASOV Timur | 2008 | M | EST | IREM (EST) | ||
11 | N | BJSS RIDZENE RIGA | LAT | BJSS Ridzene (LAT) | ||||
11 | N | ZAMKOVOJS Daniils | 2006 | M | LAT | BJSS Ridzene (LAT) | ||
11 | N | DONCOVS Dmitrijs | 2007 | M | LAT | |||
11 | N | MIRINUKS Ervins | 2004 | M | LAT | BJSS Ridzene (LAT) | ||
12 | N | TALLINNA MOOK 5 | EST | Tallinna Mook (EST) | ||||
12 | N | KONSAP Georg | 2008 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
12 | N | DJAGILEV Jevgeni | 2008 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
12 | N | KUZOVKOV Martin | 2006 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
13 | N | LE GLAIVE TALLINN | EST | Le Glaive (EST) | ||||
13 | N | ZABELIN Eldar | 2004 | M | EST | Le Glaive (EST) | ||
13 | N | LEENSON Robert | 2006 | M | EST | Le Glaive (EST) | ||
13 | N | AIGRO Charlton-Leonhard | 2008 | M | EST | Le Glaive (EST) |