Värja Damer U15 Individuell | Historik |
---|
Plats | Status | Poule | Namn | Född | Kön | Nation | Klubb | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | MARX Finja | 2010 | F | GER | Fechterring Hochwald (GER) | ||
2 | N | WILHELM Michelle | 2008 | F | GER | Fechterring Hochwald (GER) | ||
3 | N | HUSSUNG Aiana | 2009 | F | GER | TV Homburg (GER) | ||
3 | N | SCHÄFER Olivia | 2010 | F | GER | TV Homburg (GER) |
Värja Herrar U15 Individuell | Historik |
---|
Plats | Status | Poule | Namn | Född | Kön | Nation | Klubb | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | BANOWITZ Constantin | 2009 | M | GER | TV Homburg (GER) | ||
2 | N | TCHANG Emil | 2010 | M | GER | ATSV Saarbrücken (GER) | ||
3 | N | AQUILOTTI Matteo Pasquale | 2009 | M | GER | TV Homburg (GER) | ||
3 | N | ANNEN Eliano | 2008 | M | GER | Fechterring Hochwald (GER) | ||
5 | N | MEISBERGER Remo | 2010 | M | GER | ATSV Saarbrücken (GER) |
Värja Damer U13 Individuell | Historik |
---|
Plats | Status | Poule | Namn | Född | Kön | Nation | Klubb | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | SCHÄFER Olivia | 2010 | F | GER | TV Homburg (GER) | ||
2 | N | PILOTTA Selina | 2011 | F | GER | TV Homburg (GER) |
Värja Herrar U13 Individuell | Historik |
---|
Plats | Status | Poule | Namn | Född | Kön | Nation | Klubb | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | EHRING Julius | 2011 | M | GER | ATSV Saarbrücken (GER) | ||
2 | N | MEISBERGER Remo | 2010 | M | GER | ATSV Saarbrücken (GER) | ||
3 | N | STRAUB Ben | 2010 | M | GER | ATSV Saarbrücken (GER) | ||
3 | N | ZANT Ahmed | 2010 | M | GER | TV Homburg (GER) | ||
5 | N | SCHUMANN Jason | 2010 | M | GER | TV Homburg (GER) | ||
0 | A | 1. omg | BUSER Maximilian | 2010 | M | GER | ATSV Saarbrücken (GER) |
Värja Damer U17 Individuell | Historik |
---|
Plats | Status | Poule | Namn | Född | Kön | Nation | Klubb | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | HUSSUNG Aiana | 2009 | F | GER | TV Homburg (GER) | ||
2 | N | FISCHER Beate | 2006 | F | GER | PST Trier (GER) | ||
3 | N | SCHMITT Soraya | 2006 | F | GER | TV Homburg (GER) | ||
3 | N | SEITZ Jemima | 2007 | F | GER | TV Homburg (GER) |
Värja Herrar U17 Individuell | Historik |
---|
Plats | Status | Poule | Namn | Född | Kön | Nation | Klubb | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | BALLER Joshua | 2008 | M | GER | Fechterring Hochwald (GER) | ||
2 | N | BANOWITZ Constantin | 2009 | M | GER | TV Homburg (GER) |
Värja Damer U9 Individuell | Historik |
---|
Plats | Status | Poule | Namn | Född | Kön | Nation | Klubb |
---|
Värja Damer U11 Individuell | Historik |
---|
Plats | Status | Poule | Namn | Född | Kön | Nation | Klubb |
---|
Värja Herrar U9 Individuell | Historik |
---|
Plats | Status | Poule | Namn | Född | Kön | Nation | Klubb |
---|
Värja Herrar U11 Individuell | Historik |
---|
Plats | Status | Poule | Namn | Född | Kön | Nation | Klubb |
---|