Tillbaka till listan

Resultat

St. Duje Cup
CRO Split
15 oktober 2022 - 16 oktober 2022

Värja Damer Seniorer Individuell Historik
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 N EMBRICH Irina 1980 F EST
2 N BOZZA Alessandra 1999 F ITA TOISE (ITA)
3 N KUN Anna 1995 F HUN OMS-Tata (HUN)
3 N DIFFERT Nelli 1990 F EST En Garde Haapsalu (EST)
5 N ISOLA Federica 1999 F ITA AS Pro Vercelli (ITA)
6 N TOTH Jazmin 2002 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
7 N KUUSK Kristina 1985 F EST
8 N BROVKO Inna 1997 F UKR KIEW (UKR)
9 N KNAPIK-MIAZGA Renata 1988 F POL
10 N TRADITI Gaia 2000 F ITA CS Fiamme Oro Roma (ITA)
11 N LUDMAN-MIHALY Kata 1990 F HUN Debrecen (HUN)
12 N SWATOWSKA-WENGLARCZYK Martyna 1994 F POL AZS AWF Katowice (POL)
13 N HERMAY Camille 1998 F FRA GRENOBLE PAR (FRA)
14 N KLASIK Alicja 2004 F POL RMKS Rybnik (POL)
15 N NAGY Kinga 1998 F HUN DVE Miskolc (HUN)
16 N CAGNIN Beatrice 1999 F ITA Lame Trevigiane M Ettore Geslao (ITA)
17 N BRYCH Barbara 2000 F POL UKS Wolodyjowski (POL)
18 N FOIETTA Nicol 1995 F ITA Chiti Scherma Pistoia (ITA)
18 N ZUIKOVA Veronika 1994 F EST Tallinna Mook (EST)
20 N BORSODY Emma 2000 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
21 N BUKI Lili 2002 F HUN OMS-Tata (HUN)
22 N MROSZCZAK Anna 1997 F POL RMKS Rybnik (POL)
23 N GNAM Tamara 2000 F HUN TSC (HUN)
24 N KOWALCZYK Sara Maria 2001 F ITA ASDGS Pietro Giannone (ITA)
25 N WIMMER Dorina 2005 F HUN MTK (HUN)
26 N GRIJAK Jana 1999 F SRB MK Silni (SRB)
27 N KALMAN Gyongyver 2003 F HUN Debrecen (HUN)
28 N MAKSYMENKO Anna 2007 F UKR SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
29 N MUHARI Eszter 2002 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
30 N DEKANY Kinga 2001 F HUN AVA Bekescsaba (HUN)
31 N PIZZINI Alessia 2001 F ITA CDS Ravennate (ITA)
32 N LIPTHAY Hanna 2002 F HUN
33 N GACHÁLYI Gréta 2006 F HUN
34 N SPICE Sarah 2000 F NZL DINAN EA (FRA)
35 N KARDOS Edina 2000 F HUN VASAS Budapest (HUN)
36 N PAWLOWSKA Magdalena 1994 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
37 N DE MARCHI Eleonora 1998 F ITA Scherma Treviso ASD (ITA)
38 N MURIDOVA Tamila 2001 F GEO
39 N PYTKA Kamila 1994 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
40 N GALFALVY Reka 2004 F HUN
41 N KÜTT Laura 1989 F EST ZFC Zürich (SUI)
42 N DE JONG Cheryl 1995 F NED SC Den Bosch (NED)
43 N YOUSEF Mira 2006 F UKR
44 N ZGRYZNIAK Kinga 2003 F POL RMKS Rybnik (POL)
44 N SALAMON Reka 2004 F HUN
46 N ZABOLOTNA Daryna 1999 F UKR KIEW (UKR)
47 N FABIAN Kamilla 2005 F HUN
48 N KALMAN Zille 2005 F HUN
49 N SAMKO Anastasiia 1999 F UKR
50 N JUKIC Paula 1998 F CRO MK Split (CRO)
51 N MESIC Ana 1998 F CRO CAFC Mladost (CRO)
51 N EMBRICH Maria 2005 F EST IREM (EST)
53 N HAIDAI Lyudmila 2000 F UKR
54 N NAGY Blanka Virág 2006 F HUN
55 N PANTELYEYEVA Kseniya 1994 F UKR Lviv (UKR)
56 N KLUGHARDT Gloria 2003 F POL UKS MDK Olimp (POL)
57 N CHACON Camila 2001 F VEN
58 N LADANYI Nelli 1998 F HUN Szolnok SI (HUN)
59 N KUSHTAN Kseniya 2006 F UKR
60 N WESTERGÅRD Jannica 1987 F SWE DIF Stockholm (SWE)
61 N ROMANOVA Oleksandra 2005 F UKR CAL Lausanne (SUI)
62 N SZARVAS Rita 2003 F HUN FLESS Budapest (HUN)
63 N BARTA Luca 1999 F HUN
64 N ANDRASFI Julia 2004 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
65 N KECMAN Milica 2002 F SRB MK Silni (SRB)
66 N FEKETE Bosziljka 2002 F HUN
67 N JANSE VAN RENSBURG Genevieve 2004 F AUS
68 N KÖPÖCZI Alexandra 2002 F HUN
69 N PANACZ Andrea 1993 F HUN ASVÖ FC Salzburg (AUT)
70 N GRIJAK Marta 2000 F SRB MK Silni (SRB)
70 N AMBROSI Isabella 2000 F ITA Scherma Treviso ASD (ITA)
72 N MAJDANDZIC Andrea 2000 F CRO CAFC Mladost (CRO)
72 N MIKELIC Lara 2006 F CRO
74 N LAZARENKO Olexandra 2004 F UKR
75 N MISKO Dorina 2004 F HUN MTK (HUN)
76 N LEHTONEN Suvi-Maaria 1983 F FIN Kalpaveljet (FIN)
77 N MARCHANT Sandra 1970 F USA
78 N KNEZEVIC Katarina 1994 F SRB MK Silni (SRB)
79 N PETKOVIC Lara 1997 F CRO CAFC Mladost (CRO)
80 N DONDI Matilde 2001 F ITA
81 N BARISKA Panna Zsanett 2001 F HUN
82 N JUHASZ Dorottya 1998 F HUN Szolnok SI (HUN)
83 N SABATINI Margherita 1990 F ITA
84 N GYOVAI Lilla Kinga 2004 F NED Fencing Ermelo (NED)
85 N TURCSAK Bianka 2001 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
86 N VARVERI Fani 1986 F GRE THISEAS IRAKLIOU (GRE)
87 N JAKOBI Júlia 2006 F HUN
88 N KISS Emma 2004 F HUN
89 N VARGA Bianka 2004 F HUN
90 N DOMA Zsofia 2005 F HUN
91 N NYKYTIUK Mariia 2006 F UKR
92 N 1. omg IMRE Luca Mária 2005 F HUN
93 N 1. omg SIZOO Isaura 1998 F NED s.v. RobbSchermen (NED)
94 N 1. omg PELLE Zsófia 2004 F HUN
95 N 1. omg GAMBIROZA Petra 1989 F SRB
96 N 1. omg SANDERS Charlotte 2002 F USA
97 N 1. omg JAKSIC KOVAC Sara 2005 F CRO
98 N 1. omg KALMAR Csenge 2007 F HUN
99 N 1. omg ILIC Danijela 1971 F SRB MK Crvena Zvezda (SRB)
100 N 1. omg DELIC Lara 2003 F CRO MK Split (CRO)
100 N 1. omg VUKOJEVIC Andrea 2002 F CRO MK Split (CRO)
102 N 1. omg KISS Panna 2003 F HUN
103 N 1. omg NAGY Mira 1998 F HUN Szolnok SI (HUN)
104 N 1. omg GRADINSKI Leona 2005 F CRO
104 N 1. omg LEGAC Gloria-Dahlia 2003 F AUT StLFC Graz (AUT)
106 N 1. omg GALIC Ana 2003 F CRO MK Split (CRO)
107 N 1. omg ERIKSSON Caroline 1988 F SWE LFK Linköping (SWE)
107 N 1. omg ALMÁSI Szonja 2006 F HUN
109 N 1. omg JOVIC Vita 2009 F CRO
110 N 1. omg BARCSIK Csenge 2007 F HUN
A 1. omg KUNA Jana 2000 F CRO
F 1. omg TOTHMATYAS Zsofia 2002 F HUN VASAS Budapest (HUN)
F 1. omg GABOR Agnes 2001 F HUN VASAS Budapest (HUN)
F 1. omg CSEPCSÁNYI Kiara Jázmin 2004 F HUN

Värja Herrar Seniorer Individuell Historik
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 N NAGY David 1999 M HUN VASAS Budapest (HUN)
2 N SOMODY Soma 2004 M HUN MTK (HUN)
3 N LUGONES RUGGERI Jesus Andres 1991 M ARG ANGERS SCO (FRA)
3 N KOCH Mate Tamas 1999 M HUN VASAS Budapest (HUN)
5 N ANDRASFI Tibor 1999 M HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
6 N KOVACS Gergely 2003 M HUN OMS-Tata (HUN)
7 N MAHRINGER Josef 1997 M AUT FUL Linz (AUT)
8 N BUTA Levente 1996 M HUN VASAS Budapest (HUN)
9 N KESZTHELYI Zsombor 2002 M HUN AVA Bekescsaba (HUN)
10 N SAMOILOV Roman 2004 M UKR FC Offenbach (GER)
11 N DI VEROLI Davide 2001 M ITA G. VERNE SCHERMA (ITA)
12 N KUZMA Andrii 2003 M UKR
13 N TYMOSHENKO Ruslan 1990 M UKR
14 N HAMILTON-MEIKE Jonathan 2002 M HUN VASAS Budapest (HUN)
15 N OSMAN-TOUSON Maruan 2002 M HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
16 N MATEVOSOV Artem 1998 M UKR Lviv (UKR)
17 N SIKLOSI Gergely 1997 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
18 N BERTA Daniel 1994 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
19 N BANYAI Zsombor 1996 M HUN VASAS Budapest (HUN)
20 N GUERRA Federico 1999 M ITA Lame Trevigiane M Ettore Geslao (ITA)
21 N ERBETTA Diego 2002 M SUI CAL Lausanne (SUI)
22 N DERKACH Andriy 2001 M UKR Kharkiv (UKR)
23 N KULCSAR Viktor 2003 M HUN VASAS Budapest (HUN)
24 N FENYVESI Csaba 1996 M HUN VASAS Budapest (HUN)
25 N KRASNIUK Mykhailo 2001 M UKR
26 N OPANASENKO Andrii 2003 M UKR Kharkiv (UKR)
27 N TROFYMENKO Pavel 2001 M UKR KIEW (UKR)
28 N PELLE Domonkos 2005 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
29 N DABIJA Adrian 1997 M ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
30 N SURDUCAN Tudor 2002 M ROU CS Satu Mare (ROU)
31 N STUBNYA Marton 1998 M HUN MTK (HUN)
32 N HORVATH Adam 2005 M HUN
33 N KOLCZONAY Balazs 2001 M HUN FLESS Budapest (HUN)
34 N BAKOS Balint 1997 M HUN VASAS Budapest (HUN)
35 N KERESZTES Ádám 2006 M HUN
36 N NAGY Marcell 2001 M HUN VASAS Budapest (HUN)
37 N GORBACHUK Yevgeniy 1998 M UKR Kharkiv (UKR)
38 N FERRARI Alessandro 1996 M ITA Chiti Scherma Pistoia (ITA)
39 N SZENYI Peter 1987 M HUN MTK (HUN)
40 N SKYDAN Mykolai 2005 M UKR KIEW (UKR)
41 N JOVANOVIC Jovan 2004 M SRB
42 N MERKL Levente 2001 M HUN PTE-PEAC Pecs (HUN)
43 N DUNAY Máté 2005 M HUN
44 N BALAZS Bence 2006 M HUN
45 N MEZINGER Marton 2005 M ROU
46 N WERMESER Csongor György 2005 M HUN
47 N MACSKA Adam 2000 M ROU CS Satu Mare (ROU)
48 N HORETSKYY Marian-Anton 2005 M UKR
49 N CSABAI Mate 2003 M HUN VASAS Budapest (HUN)
50 N BONAGA Nicolo 2002 M ITA Scherma Treviso ASD (ITA)
51 N SZABO Domonkos 2004 M CAN
52 N SZTANKOVICS György 2002 M HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
53 N GRÄSBECK Gunnar 1993 M FIN Habda Helsinki (FIN)
54 N MYKYTENKO Dmytro 2002 M UKR
55 N DOBREV Deyan 1975 M BUL
56 N TARANENKO Yuriy 1994 M UKR KIEW (UKR)
57 N ALTUNIN Valentin 2004 M EST SBSK Draakon (EST)
58 N RASHAIDA Rahim 2005 M BUL
59 N AMENDOLA Vittorio 1994 M ITA CS Partenopeo (ITA)
60 N BOGOVIC Maurizio 1994 M CRO CAFC Mladost (CRO)
61 N STOYCHEV Radoslav 2003 M BUL
62 N OROIAN Alex 2000 M ROU CS Satu Mare (ROU)
63 N CHAKAROV Ilia 1999 M BUL Cherno more 69 (BUL)
64 N LIPTAY Adam 2001 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
65 N HORVATH Mark 2006 M HUN
66 N NAZAREVYCH Vladyslav 2003 M UKR
67 N KELEMEN Boldizsar 2007 M HUN
68 N KOSKA-GONZALES Bendeguz 2004 M HUN A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
69 N SOUREK Karlo 2005 M CRO
70 N RIVERA DAVID Paul 2001 M SUI CAL Lausanne (SUI)
71 N KERENYI Gabor Mano 2004 M HUN
72 N HOIDA Daniil 2001 M UKR KIEW (UKR)
73 N JANKY Bendeguz 2004 M HUN
74 N BENAVIDES Sebastian 2004 M HUN
75 N KORNIIENKO Lev 2002 M UKR
76 N JOHANIDES Lukas Jakub 1999 M SVK BSK Bratislava (SVK)
77 N MESTYANEK Mate 1999 M HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
78 N LENKEFI Soma Boldizsar 2004 M HUN
79 N SOBOCAN Rok 1971 M SLO
80 N MERO Leon 2004 M HUN
81 N DUDUC Alex 1997 M SVK BSK Bratislava (SVK)
82 N CSERE Bence 2000 M HUN Balaton (HUN)
83 N NAGY Balázs 2001 M HUN
84 N FRITSCH László Erik 2002 M HUN
85 N CSEKE Balazs 2005 M HUN
86 N GALABOV Yordan 2002 M BUL National Sport´s Academy (BUL)
87 N HORDON Illia 2003 M UKR
88 N ISKROV Svetlozar 1998 M BUL
89 N PLUHÁR László 2006 M HUN
90 N BORCSOK Koppany Levente 2005 M HUN
91 N FARKAS Bulcsú 2005 M HUN FC Offenbach (GER)
92 N 1. omg PONIKVAR Lars 2005 M SLO SK Ljubljana (SLO)
93 N 1. omg BENE Csongor 2005 M HUN
94 N 1. omg SPANO Gabriel 1998 M AUS VRI FC Melbourne (AUS)
95 N 1. omg FARKAS Peter 2003 M HUN
96 N 1. omg LOVRIC Marin 1991 M CRO MK Split (CRO)
97 N 1. omg JELIC Tadej 2006 M CRO
98 N 1. omg GRIZELJ Marko 2003 M CRO
99 N 1. omg TÁRKÁNYI Zsombor 2003 M HUN
100 N 1. omg GYENES Andras 2003 M HUN
101 N 1. omg XUE Fu 2005 M HUN
102 N 1. omg BOZIC Brin 2005 M SLO SK Ljubljana (SLO)
103 N 1. omg VASIC Filip 1973 M SRB
104 N 1. omg HORVAT Filip 1995 M CRO CAFC Mladost (CRO)
104 N 1. omg CSAPÓ Balázs Péter 2004 M HUN
106 N 1. omg KOKIC Ivo 2000 M CRO
107 N 1. omg CIKES Andrej 1977 M CRO
108 N 1. omg RIMAC Ivan 2007 M CRO
A 1. omg LUSIC Miro 1981 M CRO MK Split (CRO)
A 1. omg SOUREK Dino 1985 M CRO MK Split (CRO)
A 1. omg SVYSTIL Vitaliy 1999 M UKR Lviv (UKR)
F 1. omg REDLI Andras 1983 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
F 1. omg KAUKER Dominik 2002 M HUN Balaton (HUN)
F 1. omg BALKA Clément 2002 M SUI CAL Lausanne (SUI)