Tillbaka till listan

Resultat

2019 ΚΥΠΕΛΛΟ ΞΙΦΟΥΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑΣ
GRE ΑΘΗΝΑ
7 december 2019 - 7 december 2019

Värja Herrar U10 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 N ANTONIOU Antonios Achilleas 2010 M GRE IRIDA (GRE)
2 N SIOUKERAS Nikolaos 2010 M GRE P.A.S. GIANNINA (GRE)
3 N SYRMAKESIS Foivos 2011 M GRE P.A.S. GIANNINA (GRE)
3 N XEIPPAS Georgios 2010 M GRE AXION PIREOS (GRE)
5 N KOFINAKOS Petros 2010 M GRE L.O.VARIS (GRE)
6 N FASOULAKIS Stefanos 2010 M GRE A.L.MESSARAS (GRE)
7 N AGGELITSIS Alexandros 2010 M GRE ODYSSEAS HALANDRIOU (GRE)
8 N VOUTSINAS Pavlos 2010 M GRE ODYSSEAS HALANDRIOU (GRE)
9 N KIANAS Nikolaos 2010 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
10 N KARATZETZOS Vasileios 2010 M GRE P.A.O. ATHENS (GRE)
11 N KOLAGGIS Stefanos 2011 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
12 N MAMOUZELOS Georgios 2010 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
13 N TRIMIS Ilias 2010 M GRE AXION PIREOS (GRE)
14 N ANAGNOSTOPOULOS Athanasios 2011 M GRE SPARTAKOS KORINTHIAS (GRE)
14 N PANDIS Iasonas 2010 M GRE IRIDA (GRE)
16 N LEVENTAKIS Antonios 2011 M GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
17 N GALYFIANAKIS Iasonas 2010 M GRE THISEAS IRAKLIOU (GRE)
18 N KARPATHIOU Stamatios Dimitrios 2010 M GRE A.L.XIFASKIAS CHANION (GRE)
19 N STASINOPOULOS Ioannis 2011 M GRE L.O.VARIS (GRE)
20 N VIDALAKIS Dimitrios 2010 M GRE A.L.XIFASKIAS CHANION (GRE)
21 N TSELEKIS Marios 2011 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
22 N KAMPOURIS Georgios 2010 M GRE AXION PIREOS (GRE)
23 N KARAMPATZAKIS Nikolaos 2011 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
24 N MICHAIL Michail 2011 M GRE L.O.VARIS (GRE)
25 N GATOS Konstantinos 2011 M GRE G.A.S. CHOLARGOU (GRE)
26 N KALAMARAS Georgios 2011 M GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
27 N VLACHOS Leonidas 2010 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
28 N TSANTAKIS Konstantinos 2010 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
29 N LAMPOS Panagiotis 2011 M GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
30 N ANASTASIOU Sotirios 2011 M GRE O.S.AMAROUSIOU (GRE)
31 N KOUNOUSOS Alexandros 2012 M GRE O.S.AMAROUSIOU (GRE)
32 N PERAKIS Damoulis 2010 M GRE A.L.XIFASKIAS CHANION (GRE)
33 N KOMNINOS Alexios 2010 M GRE IRIDA (GRE)
34 N DIMITRAKAKIS Konstantinos 2012 M GRE ODYSSEAS HALANDRIOU (GRE)
35 N KATSAMPANIS Nikolaos 2012 M GRE O.S.AMAROUSIOU (GRE)
36 N AVGOUSTIS Nikolaos 2012 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
37 N ANDREOU Georgios 2011 M GRE A.O.PARADEISOU (GRE)
38 N MITROKOSTAS Marios 2011 M GRE THISEAS IRAKLIOU (GRE)
39 N POUTACHIDIS Antonios 2010 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
40 N PANAGOPOULOS Konstantinos 2010 M GRE O.S.AMAROUSIOU (GRE)
41 N EMMANOUIL BOUTIS Stavros 2010 M GRE L.O.VARIS (GRE)
42 N MARAGKOS Taxiarhis 2010 M GRE O.S.AMAROUSIOU (GRE)
43 N MANOS Georgios 2012 M GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
44 N KASTRINOS Orfeas Stylianos 2011 M GRE E.A.XIFASKIAS (GRE)
45 N CHEROUVEIM Nikolaos 2012 M GRE IRIDA (GRE)
46 N GEORGIADIS Sotirios Evangelos 2010 M GRE AXION PIREOS (GRE)

Värja Damer U10 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 N CHRISTEA Chara 2010 F GRE P.A.S. GIANNINA (GRE)
2 N THEODOROPOULOU Konstantina 2010 F GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
3 N AVGOUSTI Sofia 2010 F GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
3 N GKEKA Maria Georgia 2011 F GRE THISEAS IRAKLIOU (GRE)
5 N SOUKERA Konstantina 2012 F GRE P.A.S. GIANNINA (GRE)
6 N STERGIOULA Nikoleta 2010 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
7 N KARALI Dimitra 2010 F GRE SPARTAKOS KORINTHIAS (GRE)
8 N KALIMERI Alexia 2010 F GRE L.O.VARIS (GRE)
9 N LEVENTAKI Ioanna 2011 F GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
10 N LADA Sofia 2010 F GRE P.A.O. ATHENS (GRE)
11 N POLYZOI Theodora - Ioanna 2010 F GRE MESOGEIOS RAFINAS (GRE)
12 N KANONIDOU Panagiota 2011 F GRE IRIDA (GRE)
13 N DRAKOULARAKOU Evangelia 2011 F GRE IRIDA (GRE)
14 N ROMPOGIANNAKI Virginia 2011 F GRE A.L.MESSARAS (GRE)
15 N KONSTANTINOPOULOU Anastasia 2010 F GRE A.L.XIFASKIAS CHANION (GRE)
16 N GOUDALA Lydia 2011 F GRE A.A.VOREION PROASTION (GRE)
17 D GRIBAVIOTI Eleonora 2011 F GRE P.A.O. ATHENS (GRE)
18 N KOLLYRI Alexandra 2010 F GRE A.L.XIFASKIAS CHANION (GRE)
19 N MPALAFA Nefeli 2011 F GRE A.A.VOREION PROASTION (GRE)
20 N MPALAFA Maria 2010 F GRE A.A.VOREION PROASTION (GRE)
21 N KAPPOU Christina - Tsampika 2012 F GRE ODYSSEAS HALANDRIOU (GRE)
21 N TZINIERI Kyriaki 2010 F GRE IRIDA (GRE)
23 N LIATSOU Vasiliki 2011 F GRE P.A.S. GIANNINA (GRE)
24 N PATSOURA Maria Ilia 2011 F GRE G.A.S. CHOLARGOU (GRE)

Värja Herrar U13 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 N RITENAUER Romanos-Konstantinos 2007 M GRE IRIDA (GRE)
2 N MELINGIOTIS Marios 2007 M GRE P.A.S. GIANNINA (GRE)
3 N KAZAKOS Orestis 2007 M GRE A.A. IOANNINON (GRE)
3 N ITSANIS Stavros 2007 M GRE A.A.VOREION PROASTION (GRE)
5 N MINOS Fotios 2009 M GRE THISEAS IRAKLIOU (GRE)
6 N PALYVOS Christos Iason 2008 M GRE L.O.VARIS (GRE)
7 N FOUKAS Vasileios 2007 M GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
8 N SYROS-TOURMAN Alexandros 2007 M GRE IRIDA (GRE)
9 N MANTZOUKAS Alexandros 2007 M GRE L.O.VARIS (GRE)
10 N TSOKAS Vasileios 2008 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
11 N EFTHYMIADIS Panteleimon 2007 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
12 N PASSIAS Nikolaos 2007 M GRE A.A. IOANNINON (GRE)
13 N DELIDIMITRIOU Athanasios 2008 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
14 N TROULLINOS Ioannis 2006 M GRE THISEAS IRAKLIOU (GRE)
15 N NOTARAS Georgios 2007 M GRE L.O.VARIS (GRE)
16 N ANTYPAS Nikolaos 2009 M GRE IRIDA (GRE)
17 N VELLIOS Alexandros 2008 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
18 N SPYRIDONIDIS Alkiviadis 2008 M GRE L.O.VARIS (GRE)
19 N PAPAIOANNOU Athanasios 2007 M GRE MESOGEIOS RAFINAS (GRE)
20 N SARDELAS Georgios 2007 M GRE IRIDA (GRE)
21 N STERGIOU Vasileios 2009 M GRE P.A.S. GIANNINA (GRE)
22 N SCHIZAS Ioannis Prodromos 2007 M GRE L.O.VARIS (GRE)
23 N POUTACHIDIS Christos 2008 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
23 N CHATZINIKOS Dimitrios 2008 M GRE AXION PIREOS (GRE)
25 N KRANITIS Alexios 2007 M GRE P.A.O. ATHENS (GRE)
26 N ZARAVELIS Adam 2009 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
27 N VOULGARIS Epameinondas 2008 M GRE MESOGEIOS RAFINAS (GRE)
28 N ZAIOS Alexandros 2007 M GRE VICTORIA ATHENS (GRE)
29 N PAPADOPOULOS Nikoforos 2007 M GRE P.A.S. GIANNINA (GRE)
30 N ANDREOU Aris 2007 M GRE IRIDA (GRE)
31 N MALAXIANAKIS Evangelos Michael 2009 M GRE L.O.VARIS (GRE)
32 N KYRTZOGLOU Fedon 2007 M GRE A.A. IOANNINON (GRE)
33 N MOUROUTSOS Charalampos 2009 M GRE ODYSSEAS HALANDRIOU (GRE)
34 N KATSAMPANIS Ioannis 2007 M GRE A.A.VOREION PROASTION (GRE)
35 N PATSOURAS Evangelos 2008 M GRE G.A.S. CHOLARGOU (GRE)
36 N RAPTOPOULOS Orfeas 2007 M GRE IRIDA (GRE)
37 N NTONAS SPOURTOUDIS Dionysios 2007 M GRE L.X.THESSALONIKIS (GRE)
38 N KOUFOGIANNAKIS Orfeas 2007 M GRE A.L.XIFASKIAS CHANION (GRE)
39 N MALEKAKIS Michalis 2008 M GRE A.L.XIFASKIAS CHANION (GRE)
40 N ADAMOU Konstantinos 2008 M GRE L.X.THESSALONIKIS (GRE)
41 N MAVRAKIS Ioannis 2008 M GRE A.O.PARADEISOU (GRE)
42 N KALOKAIRINOS Grigorios 2009 M GRE IRIDA (GRE)
43 N ANAGNOSTOPOULOS Alexandros 2008 M GRE SPARTAKOS KORINTHIAS (GRE)
44 N PERRI Jonathan 2009 M GRE IRIDA (GRE)
45 N ZAPRIS Petros 2007 M GRE L.X.THESSALONIKIS (GRE)
46 N KIANAS Konstantinos 2008 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
47 N PAPANTONAKIS Nikolaos 2008 M GRE A.L.XIFASKIAS CHANION (GRE)
48 N KOUKOS Alexandros 2007 M GRE G.A.S. CHOLARGOU (GRE)
49 N PANTAZIS Ioannis Dimitrios 2009 M GRE MESOGEIOS RAFINAS (GRE)
50 N NANAKIS Apollonas Stylianos 2009 M GRE L.O.VARIS (GRE)
51 N MAVROS Vasileios 2008 M GRE MESOGEIOS RAFINAS (GRE)
52 N AVRAMEAS Aristeidis 2009 M GRE IRIDA (GRE)
53 N ANTONOPOULOS Christos 2007 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
54 N KONTOGEORGIS Ioannis 2008 M GRE IRIDA (GRE)
55 N APOSTOLOPOULOS Eleftherios 2008 M GRE MESOGEIOS RAFINAS (GRE)
56 N FON KLITSINGK Ioannis Konstantinos Manfrent 2008 M GRE THISEAS IRAKLIOU (GRE)
57 N PAPAPAVLOU Konstantinos 2008 M GRE A.A.VOREION PROASTION (GRE)
58 N POURLIAKAS Telemachos 2009 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
59 N STEFANAKIS Stavros 2008 M GRE G.A.S. CHOLARGOU (GRE)
60 N KONSTANTINOPOULOS Stavros 2009 M GRE A.L.XIFASKIAS CHANION (GRE)
61 N LIAKOS Michael 2008 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
61 N PATSIAOURAS Eleftherios 2007 M GRE IRIDA (GRE)
63 N 1. omg MANOLIS Emmanouil 2009 M GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
64 N 1. omg PAPAMENTZELOPOULOS Georgios 2009 M GRE SPARTAKOS KORINTHIAS (GRE)
65 N 1. omg ZISOGLOU Dimitrios 2009 M GRE A.A.VOREION PROASTION (GRE)
66 N 1. omg KOUTSOUKLAKIS Christos 2007 M GRE A.L.XIFASKIAS CHANION (GRE)
67 N 1. omg KOLLIAS Iason 2009 M GRE P.A.O. ATHENS (GRE)
68 N 1. omg ANTERIOTIS Dimitrios Dionysios 2007 M GRE VICTORIA ATHENS (GRE)
69 N 1. omg CHATZIS Spyridon 2009 M GRE P.A.O. ATHENS (GRE)
70 N 1. omg CHATZAKIS Nikolaos 2008 M GRE G.E.IRAKLIOU (GRE)
71 N 1. omg MAKARONAS Christos 2009 M GRE THISEAS IRAKLIOU (GRE)
72 N 1. omg KAKOS Orestis 2009 M GRE IRIDA (GRE)
73 N 1. omg PAPOUTSIS Sotirios 2009 M GRE IRIDA (GRE)
74 N 1. omg TSILIBARIS Panayiotis 2009 M GRE AXION PIREOS (GRE)
75 N 1. omg KETSETSIADIS Ioannis 2009 M GRE L.O.VARIS (GRE)
76 N 1. omg KARLAFTIS Georgios 2009 M GRE IRIDA (GRE)
0 D 1. omg ZERVOUDAKIS Michail 2009 M GRE A.L.XIFASKIAS CHANION (GRE)

Värja Damer U13 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 N GKLINAVOU Eleftheria 2007 F GRE A.A. IOANNINON (GRE)
2 N KARAMPASI Aspasia 2008 F GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
3 N DIMOSTHENOUS Nafsika Olga 2008 F GRE P.A.S. GIANNINA (GRE)
3 N VASILAKI Maria 2008 F GRE IRIDA (GRE)
5 N RENTOUMI Melina 2008 F GRE MESOGEIOS RAFINAS (GRE)
6 N PAGONI Konstantina 2008 F GRE L.O.VARIS (GRE)
7 N ALEXIADOU Magdalini 2007 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
8 N KAKOU Kyveli 2007 F GRE IRIDA (GRE)
9 N PALASKA Sofia 2007 F GRE ODYSSEAS HALANDRIOU (GRE)
10 N RASPOPTSI Nefeli 2008 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
11 N GRIGORIADOU Maria-Eleni 2007 F GRE A.L.MESSARAS (GRE)
12 N PAVLIDOU Chara Ioanna 2008 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
13 N KLOUKINA Styliani Monika 2008 F GRE L.O.VARIS (GRE)
14 N THEODOROGLAKI Evangelia 2008 F GRE A.L.XIFASKIAS CHANION (GRE)
15 N SKEMPETZI Eirini Panagiota 2008 F GRE IRIDA (GRE)
16 N KARAMITSOU Artemis 2009 F GRE IRIDA (GRE)
17 N MITROKOSTA Paraskevi Zoi 2008 F GRE THISEAS IRAKLIOU (GRE)
18 N SALAVOURA Anna Rafaella 2009 F GRE L.O.VARIS (GRE)
19 N KATSAROU Eleni 2009 F GRE IRIDA (GRE)
20 N PERDIKI Anna 2007 F GRE MESOGEIOS RAFINAS (GRE)
21 N TSOURDI Evgenia 2007 F GRE MESOGEIOS RAFINAS (GRE)
22 N AIVALIOTI Ekaterini 2008 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
23 N CHRISTEA Danai 2007 F GRE P.A.S. GIANNINA (GRE)
24 N STOKIDI Aikaterini 2009 F GRE L.O.VARIS (GRE)
25 N KRIARI Maria 2007 F GRE A.L.MESSARAS (GRE)
26 N TRANOUDI Eleni 2008 F GRE MESOGEIOS RAFINAS (GRE)
27 N AFENTAKI Elli 2007 F GRE G.A.S. CHOLARGOU (GRE)
28 N FARAZI Eleni 2009 F GRE L.O.VARIS (GRE)
29 N LEVENTAKI Dorothea 2009 F GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
30 N PERDIKAKI Alexandra 2007 F GRE A.L.XIFASKIAS CHANION (GRE)
31 N MAROULI Konstantina 2009 F GRE MESOGEIOS RAFINAS (GRE)
32 N SIDERAKI Dafni 2008 F GRE G.E.IRAKLIOU (GRE)
33 N KRANITI Konstantina -Eleni 2007 F GRE P.A.O. ATHENS (GRE)
34 N CHIONIDOU Dorothea 2009 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
35 N 1. omg TOULOUPI Maria 2008 F GRE ODYSSEAS HALANDRIOU (GRE)
36 N 1. omg STOKIDI Maria 2008 F GRE L.O.VARIS (GRE)
37 N 1. omg GIANNAKAKOU Melina 2008 F GRE IRIDA (GRE)
38 N 1. omg VOUTSINA Myrto 2007 F GRE ODYSSEAS HALANDRIOU (GRE)
39 N 1. omg KARALI Chrysoula 2008 F GRE SPARTAKOS KORINTHIAS (GRE)
40 N 1. omg SPANOUDAKI Maria 2009 F GRE A.O.PARADEISOU (GRE)
41 N 1. omg GRIGOROPOULOU Kleopatra 2008 F GRE PANELLINIOS (GRE)
42 N 1. omg ELEFTHERIADOU FIOLITAKI Olga 2007 F GRE L.X.THESSALONIKIS (GRE)
42 N 1. omg THEODOULOU Myrto Maria 2008 F GRE THISEAS IRAKLIOU (GRE)