Tillbaka till listan

Resultat

2019 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
SWE Karlskrona
18 maj 2019 - 19 maj 2019

Värja Damer U17 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 N FRANSSON Emma 2002 F SWE KFK Kalmar (SWE)
2 N ABU EID TJULIN Selma 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N ATTELLESEY Inaas 2005 F SWE MF19 Malmö (SWE)
3 N MAANINKA Moa 2004 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
5 N SCHREIBER Miriam 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
6 N SENNERLIN HOLM Engla 2004 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
7 N GORDON ACHOUR Runa 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
8 N HEDBERG Olivia 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
9 N FREDÉN Anna 2004 F SWE DIF Stockholm (SWE)
10 N ANTONSSON Tilda 2004 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
11 N ROTH Hedvig 2003 F SWE SAF Solna (SWE)
12 N SZILASI Isabelle 2005 F SWE GoFK Visby (SWE)
13 N KROON Linnea 2003 F SWE UF Uppsala (SWE)
14 N DARWÉN Tekla 2003 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
15 N KRANSFORS Filippa 2003 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
16 N TILLGREN Kajsa 2004 F SWE MF19 Malmö (SWE)
17 N ALTAUZ Julia 2002 F SWE SAF Solna (SWE)
17 N MANN Beatrix 2003 F SWE GoFK Visby (SWE)
19 N TEGNELL Elsa 2003 F SWE FFF Stockholm (SWE)
20 N WALLER Evelina 2003 F SWE LFK Linköping (SWE)
21 N SCHULTZ Stina 2004 F SWE FKA Trollhättan (SWE)
22 N MUMM Alice 2003 F SWE DIF Stockholm (SWE)
23 N LÖDERUP Natalia 2004 F NOR SIF Nacka (SWE)
24 N ULLTJÄRN Bianca 2002 F SWE LFK Linköping (SWE)
25 N BOOBERG Maja 2003 F SWE GoFK Visby (SWE)
26 N ISLAS FLYGARE Olivia 2007 F SWE UF Uppsala (SWE)
27 N MATIC Anja 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
28 N ERIKSSON Ebba 2005 F SWE FFF Stockholm (SWE)
29 N GYLLENSPETZ MUNRO Sigrid 2003 F SWE GFK Göteborg (SWE)
30 N EKEROTH Tuva 2005 F SWE ÖFFK Östersund (SWE)
31 N EKMAN Alice 2002 F SWE DIF Stockholm (SWE)
32 N EKMAN Ingrid 2003 F SWE FFF Stockholm (SWE)
33 N WESTMAN Elda 2006 F SWE MF19 Malmö (SWE)
34 N ULLTJÄRN Louise 2006 F SWE LFK Linköping (SWE)
35 N NILSSON Malin 2005 F SWE UF Uppsala (SWE)
36 N NYGÅRDS EKBERG Liv 2004 F SWE SIF Nacka (SWE)
37 N HEDLUND Malin 2003 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
38 N SWENNING Embla 2007 F SWE UF Uppsala (SWE)

Värja Damer U17 Lag
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb

Värja Herrar U17 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 N KELLY Christopher 2003 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 N TORESTEN Mikael 2002 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 N MANCEWICZ Mikolaj 2003 M SWE GoFK Visby (SWE)
3 N SONTAGH Jakob 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
5 N FAGERSTEDT Jakob 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
6 N ARONOWITSCH Zeev 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
7 N FRIDH Simon 2003 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
8 N KUTTI David 2003 M SWE WFF Örebro (SWE)
9 N NYMAN Filip 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
10 N WIBERG Carl 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
11 N POCSI Tomi 2006 M SWE DIF Stockholm (SWE)
12 N THORED Oliver 2003 M SWE GoFK Visby (SWE)
13 N GUSTAFSSON Elias 2004 M SWE MF19 Malmö (SWE)
14 N POURMAND Nima 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
15 N RYKARV Daniel 2003 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
16 N ULLTJÄRN Julius 2004 M SWE LFK Linköping (SWE)
17 N JÖNSSON Petter 2002 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
18 N BRANDBERG Hugo 2005 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
19 N MOGENSEN Viggo 2003 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
19 N WIK Hugo 2003 M SWE FFF Stockholm (SWE)
21 N ERIKSSON Isak 2003 M SWE I2 Karlstad (SWE)
22 N ISLAS FLYGARE Lucas 2004 M SWE UF Uppsala (SWE)
23 N LUNDEGREN Axel 2002 M SWE GFK Göteborg (SWE)
24 N HJORTSMARKER Knut 2005 M SWE LFK Linköping (SWE)
25 N LINDQUIST Eric 2002 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
26 N RASMUSON Jakob 2003 M SWE DIF Stockholm (SWE)
27 N BÄCKSTRÖM Ian 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
28 N HULT Isac 2004 M SWE GoFK Visby (SWE)
29 N NYHOLM Adam 2003 M SWE NFF Norrköping (SWE)
30 N SOLEHAV André 2002 M SWE FFF Stockholm (SWE)
31 N ENGVALL Olle 2003 M SWE HFS Halmstad (SWE)
32 N PETTERSSON Isac 2005 M SWE KFF Knivsta (SWE)
33 N JÄRESLÄTT Harry 2002 M SWE MF19 Malmö (SWE)
34 N ANDERSSON Oscar 2002 M SWE AFiL Lund (SWE)
35 N HELLSTRÖM Lukas 2003 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
36 N PERSSON TÖRN Caspian 2005 M SWE YFK Ystad (SWE)
37 N KRAHN Noel 2003 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
38 N HÖJMAN Alfons 2004 M SWE HFS Halmstad (SWE)
39 N QVICK Einar 2002 M SWE FKA Trollhättan (SWE)
40 N ANDERSSON Juan 2003 M SWE ÖFFK Östersund (SWE)
41 N ROSENLUND Mathias 2002 M SWE MF19 Malmö (SWE)
42 N BOUMEDIENNE Sami 2005 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
43 N ENGSTRAND Gabriel 2002 M SWE SAF Solna (SWE)
44 N SKARVE Viktor 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
45 M BJARTMAR Otto 2004 M SWE MF19 Malmö (SWE)
46 N PALMQVIST Elias 2003 M SWE AFiL Lund (SWE)
47 N FRIDMAN Milton 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
48 N ASK Theo 2004 M SWE AFiL Lund (SWE)
48 N WIKSTRÖM Joel 2002 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
50 N KAMSTEDT LINDHOLM Linus 2004 M SWE HFS Halmstad (SWE)
51 N MEBRAHTOM Simon 2002 M SWE ÖFFK Östersund (SWE)
52 N TUNKLEV Edmund 2003 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
53 N WETTERLÖF Daniel 2003 M SWE GFK Göteborg (SWE)
54 N HOFLING Leon 2005 M SWE C4 Kristianstad (SWE)
55 N SVENSSON Albin 2004 M SWE EGF Solna (SWE)
56 N HEIDENBECK Olle 2004 M SWE ÖFFK Östersund (SWE)
57 N GRUBB Gottfrid 2004 M SWE SUN Sundsvall (SWE)
58 N NORDENSKJÖLD Frans 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)

Värja Herrar U17 Lag
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb

Florett Damer U15 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 N CARLSSON Emma 2005 F SWE EGF Solna (SWE)
2 N KIS Lili 2005 F SWE EGF Solna (SWE)
3 N KÓNYA Csenge 2006 F SWE LUGI Lund (SWE)
3 N MIKULAK Sara 2006 F SWE FFS Solna (SWE)
5 N OLSSON Ebba 2005 F SWE GFK Göteborg (SWE)
6 N PODRIĆ Mirna 2005 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
7 N JECHIL Maria 2008 F SWE GFK Göteborg (SWE)
8 N EKLÖF Siri 2007 F SWE GFK Göteborg (SWE)
9 N SU Motong 2009 F CHN GFK Göteborg (SWE)
10 N CSIKÓS Csenge 2005 F SWE GFK Göteborg (SWE)
11 N AXHED Isabelle 2007 F SWE KFK Kalmar (SWE)
12 N MCCOY Amy 2007 F SWE GFK Göteborg (SWE)
13 N ORRMALM HEIMFORS India 2005 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
14 N GRANÉR Emma 2005 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
15 N RYBERG Filippa 2006 F SWE EGF Solna (SWE)
16 N ÖHMAN Emma 2006 F SWE LUGI Lund (SWE)
17 N SHALES Agnes 2005 F SWE GFK Göteborg (SWE)
18 N SVERTEL Enikö 2006 F SWE LUGI Lund (SWE)

Florett Damer U15 Lag
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb

Florett Herrar U15 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 N FAHLVIK Johan 2004 M SWE EGF Solna (SWE)
2 N FASTESSON Rufus 2005 M SWE EGF Solna (SWE)
3 N SJÖGREN Daniel 2004 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 N KRÖCKEL Emil 2004 M SWE EGF Solna (SWE)
5 N NORDMAN RID Emil 2005 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
6 N GONZALEZ Kevin 2004 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
7 N LINDVALL Axel 2004 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
8 N KVERNES Isak 2005 M SWE GFK Göteborg (SWE)
9 N ANDÉN Max 2005 M SWE GFK Göteborg (SWE)
10 N KARENS Lennart 2005 M SWE EGF Solna (SWE)
11 N SIMONSSON Erik 2004 M SWE LUGI Lund (SWE)
12 N ELMFELDT Axel 2004 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
13 N WIDÉN Emil 2005 M SWE EGF Solna (SWE)
14 N STIGBERG Teo 2005 M SWE GFK Göteborg (SWE)
15 N LUNDGREN Vilgot 2005 M SWE EGF Solna (SWE)
16 N BILLING Cosmo 2004 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
17 N KALLSTRÖM Markus 2005 M SWE EGF Solna (SWE)
18 N TÄGTSTRÖM Charlie 2004 M SWE KFK Kalmar (SWE)
19 N WESTESSON Ture 2006 M SWE GFK Göteborg (SWE)
20 N SAMUELSSON Björn 2006 M SWE GFK Göteborg (SWE)
21 N ANDERSSON WREIBO Elliot 2008 M SWE KFK Kalmar (SWE)
22 N RAIHLE Hjalmar 2006 M SWE ARA Helsingborg (SWE)

Florett Herrar U15 Lag
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb

Sabel Herrar U17 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 N THOMAS Björn 2003 M SWE LUGI Lund (SWE)
2 N WEBB Alexander 2003 M SWE LUGI Lund (SWE)
3 N LILJENSTRÖM Johannes 2002 M SWE LUGI Lund (SWE)
3 N UNIYAL Nils 2002 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
5 N STENBLOM Isak 2004 M SWE LUGI Lund (SWE)
6 N WAHLMAN Filip 2002 M SWE EGF Solna (SWE)
7 N LÖFQUIST Rasmus 2003 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
8 N FRIGYESI Gabriel 2005 M SWE LUGI Lund (SWE)
9 N KRONHOLM Leo 2004 M SWE LUGI Lund (SWE)

Värja Damer U15 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 N MAANINKA Moa 2004 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
2 N MIKULAK Sara 2006 F SWE FFS Solna (SWE)
3 N ATTELLESEY Inaas 2005 F SWE MF19 Malmö (SWE)
3 N SENNERLIN HOLM Engla 2004 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
5 N SCHULTZ Stina 2004 F SWE FKA Trollhättan (SWE)
6 N LJUNGBERG Clara 2007 F SWE FFF Stockholm (SWE)
7 N CEDERLUND Elsa 2006 F SWE FFF Stockholm (SWE)
8 N SZILASI Isabelle 2005 F SWE GoFK Visby (SWE)
9 N TILLGREN Kajsa 2004 F SWE MF19 Malmö (SWE)
10 N ERIKSSON Ebba 2005 F SWE FFF Stockholm (SWE)
11 N LÖDERUP Natalia 2004 F NOR SIF Nacka (SWE)
12 N ULLTJÄRN Louise 2006 F SWE LFK Linköping (SWE)
13 N ANTONSSON Tilda 2004 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
14 N RENDA Eden Rose 2005 F USA FFF Stockholm (SWE)
15 N LANGENSKIÖLD RÖNNMARK Adrienne 2004 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
16 N FREDÉN Anna 2004 F SWE DIF Stockholm (SWE)
17 N WESTMAN Elda 2006 F SWE MF19 Malmö (SWE)
18 N LINDHOLM Ingrid 2006 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
19 N NILSSON Malin 2005 F SWE UF Uppsala (SWE)
20 N HOLMGREN Elsa 2004 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
21 N EKEROTH Tuva 2005 F SWE ÖFFK Östersund (SWE)
22 N CSIKÓS Csenge 2005 F SWE GFK Göteborg (SWE)
23 N ISLAS FLYGARE Olivia 2007 F SWE UF Uppsala (SWE)
24 N KROON Lisa 2006 F SWE UF Uppsala (SWE)
25 N SWENNING Embla 2007 F SWE UF Uppsala (SWE)
26 N GRANÉR Emma 2005 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
27 N NYGÅRDS EKBERG Liv 2004 F SWE SIF Nacka (SWE)
28 N HOLM Lärke 2004 F SWE FKC Karlskrona (SWE)

Värja Damer U15 Lag
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb

Värja Herrar U15 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 N STÅHL Gösta 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 N ULLTJÄRN Julius 2004 M SWE LFK Linköping (SWE)
3 N FRIDMAN Milton 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N POURMAND Nima 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
5 N KÄNNGÅRD Gustaf 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
6 N BRANDBERG Hugo 2005 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
7 N SEIKO Pontus 2004 M SWE WFF Örebro (SWE)
8 N BÄCKSTRÖM Ian 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
9 N FORSMAN Emil 2005 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
10 N POUSETTE Charlie 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
11 N FAGERSTEDT Jakob 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
12 N HULT Isac 2004 M SWE GoFK Visby (SWE)
13 N SVENSSON Albin 2004 M SWE EGF Solna (SWE)
14 N GUSTAFSSON Elias 2004 M SWE MF19 Malmö (SWE)
15 N ISLAS FLYGARE Lucas 2004 M SWE UF Uppsala (SWE)
16 N BJARTMAR Otto 2004 M SWE MF19 Malmö (SWE)
17 N BJÖRKBÄCK Adam 2004 M SWE A6 Jönköping (SWE)
18 N ASK Theo 2004 M SWE AFiL Lund (SWE)
19 N POCSI Tomi 2006 M SWE DIF Stockholm (SWE)
20 N HÖJMAN Alfons 2004 M SWE HFS Halmstad (SWE)
21 N PERSSON TÖRN Caspian 2005 M SWE YFK Ystad (SWE)
22 N HELANDER Leo 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
23 N PETTERSSON Isac 2005 M SWE KFF Knivsta (SWE)
24 N WIBERG Carl 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
25 N ELMFELDT Axel 2004 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
26 N SÖNNERGREN Simon 2005 M SWE MF19 Malmö (SWE)
27 N NORDENSKJÖLD Frans 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
28 N WINBLAD Vincent 2004 M SWE MF19 Malmö (SWE)
29 N RASIN Erik 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
30 N HJORTSMARKER Knut 2005 M SWE LFK Linköping (SWE)
31 N TOMMASI Oliver 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
32 N KAMSTEDT LINDHOLM Linus 2004 M SWE HFS Halmstad (SWE)
33 N SIMONSSON Erik 2004 M SWE LUGI Lund (SWE)
34 N STÅHL Folke 2006 M SWE DIF Stockholm (SWE)
35 N BROLIN John 2005 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
36 N BOUMEDIENNE Sami 2005 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
37 N ROS PALMKLINT Hugo 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
38 N HEIDENBECK Olle 2004 M SWE ÖFFK Östersund (SWE)
39 N SKARVE Viktor 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
40 N ROVELSTAD Ivan 2006 M SWE KFF Knivsta (SWE)
41 N HOLMBERG Albin 2006 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
42 N GRUBB Gottfrid 2004 M SWE SUN Sundsvall (SWE)
43 N HOFLING Leon 2005 M SWE C4 Kristianstad (SWE)
44 N SÖDERLING Anton 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
45 N SAMUELSSON Björn 2006 M SWE GFK Göteborg (SWE)
46 N MARTINEZ Viktor 2007 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
47 N BRANDBERG Nils 2008 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)

Värja Herrar U15 Lag
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb

Florett Damer U17 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 N SCHREIBER Miriam 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 N MATIC Anja 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 N CARLSSON Emma 2005 F SWE EGF Solna (SWE)
3 N GYLLENSPETZ MUNRO Sigrid 2003 F SWE GFK Göteborg (SWE)
5 N POPPEL Ankita 2003 F SWE EGF Solna (SWE)
6 N MOBERG Therese 2003 F SWE EGF Solna (SWE)
7 N FRANSSON Emma 2002 F SWE KFK Kalmar (SWE)
8 N ATHLIN Felicia 2003 F SWE EGF Solna (SWE)
9 N OLSSON Ebba 2005 F SWE GFK Göteborg (SWE)
10 N SHALES Agnes 2005 F SWE GFK Göteborg (SWE)
11 N ORRMALM HEIMFORS India 2005 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
12 N HEDLUND Malin 2003 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)

Florett Herrar U17 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 N UNIYAL Nils 2002 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
2 N CEDERGREN Axel 2003 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 N FAHLVIK Johan 2004 M SWE EGF Solna (SWE)
3 N VON POST Daniel 2003 M SWE MFFG Malmö (SWE)
5 N MOGENSEN Viggo 2003 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
6 N JÖNSSON Petter 2002 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
7 N WAHLMAN Filip 2002 M SWE EGF Solna (SWE)
8 N LINDVALL Axel 2004 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
9 N RYKARV Daniel 2003 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
10 N ASK Henri 2003 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
11 N TÖNNBERG Douglas 2002 M SWE GFK Göteborg (SWE)
12 N KRÖCKEL Emil 2004 M SWE EGF Solna (SWE)
13 N ANDÉN Max 2005 M SWE GFK Göteborg (SWE)
14 N FASTESSON Rufus 2005 M SWE EGF Solna (SWE)
15 N KALLSTRÖM Markus 2005 M SWE EGF Solna (SWE)
16 N KVERNES Isak 2005 M SWE GFK Göteborg (SWE)
17 N STIGBERG Teo 2005 M SWE GFK Göteborg (SWE)
18 N TÄGTSTRÖM Charlie 2004 M SWE KFK Kalmar (SWE)
19 N LÖFQUIST Rasmus 2003 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
20 N WESTESSON Ture 2006 M SWE GFK Göteborg (SWE)
21 N WIDÉN Emil 2005 M SWE EGF Solna (SWE)
22 N GONZALEZ Kevin 2004 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
23 N MANCEWICZ Mikolaj 2003 M SWE GoFK Visby (SWE)
24 N NYBOHM Viktor 2003 M SWE VF Vallentuna (SWE)
25 N LUNDEGREN Axel 2002 M SWE GFK Göteborg (SWE)
26 N SJÖGREN Daniel 2004 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
27 N KANSA NEIRA ROMERO Alexander 2002 M SWE JKS Stockholm (SWE)
28 N LUNDGREN Vilgot 2005 M SWE EGF Solna (SWE)
29 N NORDMAN RID Emil 2005 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
30 N HELLSTRÖM Lukas 2003 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
31 N KARENS Lennart 2005 M SWE EGF Solna (SWE)
32 N TUFVESSON Viktor 2003 M SWE VF Vallentuna (SWE)

Florett Herrar U17 Lag
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb

Sabel Damer U15 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 N KÓNYA Csenge 2006 F SWE LUGI Lund (SWE)
2 N ÖHMAN Emma 2006 F SWE LUGI Lund (SWE)
3 N SVERTEL Enikö 2006 F SWE LUGI Lund (SWE)
3 N VORONETSKA Alisa 2005 F SWE LUGI Lund (SWE)
5 N RYBERG Filippa 2006 F SWE EGF Solna (SWE)
6 N ÖHMAN Inez 2007 F SWE LUGI Lund (SWE)

Sabel Herrar U15 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 N STENBLOM Isak 2004 M SWE LUGI Lund (SWE)
2 N FRIGYESI Gabriel 2005 M SWE LUGI Lund (SWE)
3 N BILLING Cosmo 2004 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 N KRONHOLM Leo 2004 M SWE LUGI Lund (SWE)
5 N EKDAHL Nils 2005 M SWE LUGI Lund (SWE)
6 N KVIST REIMER Laurents 2005 M SWE LUGI Lund (SWE)
7 N BREZNAI Bence Bendeguz 2007 M SWE LUGI Lund (SWE)
8 N ASGERMYR LINDSTRÖM Ivar 2007 M SWE LUGI Lund (SWE)