Plats | Status | Poule | Namn | Född | Kön | Nation | Klubb | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20 maj 2017 - 21 maj 2017 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | FAHLVIK Axel | 2004 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
2 | KRÖCKEL Emil | 2004 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
3 | HÖJER Moltas | 2005 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
3 | KVERNES Isak | 2005 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
21 maj 2016 - 22 maj 2016 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | BROBERG Marcus | 2003 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | CEDERGREN Axel | 2003 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | ASK Henri | 2003 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
3 | VON POST Daniel | 2003 | M | SWE | MFFG Malmö (SWE) | |||
23 maj 2015 - 24 maj 2015 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | UNIYAL Nils | 2002 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
2 | CEDERGREN Axel | 2003 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | ANDERSSON Simon | 2002 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
3 | VON POST Daniel | 2003 | M | SWE | MFFG Malmö (SWE) | |||
24 maj 2014 - 25 maj 2014 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | ISAKSSON Hugo | 2001 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
2 | PETRINI Felix | 2001 | M | SWE | ||||
3 | JÄDERLING Noel | 2002 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
3 | UNIYAL Nils | 2002 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
18 maj 2013 - 19 maj 2013 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | AHLSTEDT Eimer | 2000 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
2 | N | SKAGERBERG Jonatan | 2000 | M | SWE | |||
3 | N | JÄDERLING Noel | 2002 | M | SWE | |||
3 | N | UNIYAL Nils | 2002 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | ||
19 maj 2012 - 20 maj 2012 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | KIMFORS Simon | 1999 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | WIDÉN Albin | 1999 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
3 | DAHLIN Svante | 1999 | M | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
3 | RADOSAVLJEVIC Lav | 1999 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
21 maj 2011 - 22 maj 2011 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | EJEMYR Christoffer | 1998 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
2 | KAJBJER Petter | 1998 | M | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
3 | KAJBJER Albin | 1998 | M | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
3 | KIMFORS Simon | 1999 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
15 maj 2010 - 16 maj 2010 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | ROSENLUND Gabriel | 1997 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
2 | AHLQVIST Carl Oskar | 1997 | M | SWE | MFFG Malmö (SWE) | |||
3 | KAJBJER Albin | 1998 | M | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
3 | KIMFORS Anton | 1997 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
16 maj 2009 - 17 maj 2009 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | ROSENLUND Gabriel | 1997 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
2 | WICKMAN Elis | 1996 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
3 | BRATTHALL Alexander | 1996 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
3 | GEDIN Sebastian | 1996 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
17 maj 2008 - 18 maj 2008 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | EKLUND Edvin | 1995 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
2 | GEDIN Sebastian | 1996 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
3 | KLINTEBERG Oscar | 1995 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
3 | SIGNÄS Jakob | 1996 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
19 maj 2007 - 20 maj 2007 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | MARTIN Julius | 1994 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | JILDESTAD Jonathan | 1994 | M | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
3 | LÖF Jesper | 1994 | M | SWE | HFS Halmstad (SWE) | |||
3 | STJERNDAL Jimmy | 1994 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
20 maj 2006 - 21 maj 2006 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | WEINBERGER Oskar | 1993 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
2 | ISAKSON Erik | 1993 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | FLYBORG Ludvig | 1993 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
3 | STJERNDAL Jimmy | 1994 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
14 maj 2005 - 15 maj 2005 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | WEINBERGER Oskar | 1993 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
2 | STJERNDAL Jimmy | 1994 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
3 | DEIJNOFF Gustaf | 1993 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | ISAKSON Erik | 1993 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
15 maj 2004 - 15 maj 2004 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | EKSTRÖM Gustav | 1991 | M | SWE | WFF Örebro (SWE) | |||
2 | WEINBERGER Oskar | 1993 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
3 | BRÄNNSTRÖM Gustaf | 1991 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | ROSÉN Alex | 1993 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
17 maj 2003 - 18 maj 2003 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | JOHANSSON Viktor | 1991 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2 | EKSTRÖM Gustav | 1991 | M | SWE | WFF Örebro (SWE) | |||
3 | BRÄNNSTRÖM Gustaf | 1991 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | STJERNDAL Andreas | 1991 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
18 maj 2002 - 18 maj 2002 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | KARLSSON Philip | 1990 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | STJERNDAL Andreas | 1991 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
3 | NICOLAIDIS Andreas | 1990 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | SAMUELSSON Anton | 1990 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
19 maj 2001 - 20 maj 2001 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | EKSTRÖM Erik | 1989 | M | SWE | WFF Örebro (SWE) | |||
2 | VON PLATEN Victor | 1989 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | LINDQVIST Joakim | 1989 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
4 | BRANDER Jens | 1989 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
20 maj 2000 - 21 maj 2000 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | LUNDEGARD Martin | 1988 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | WIKENBORG Jens | 1988 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | NICOLAIDIS Andreas | 1990 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
4 | STEINECK Viktor | 1989 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
24 apr. 1999 - 25 apr. 1999 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | ALBINSSON Daniel | 1987 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
2 | NIKOLAISEN Emil | 1987 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | GRÖNDAHL Nils | 1987 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
4 | JAKOBSSON Rasmus | 1987 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
25 apr. 1998 - 26 apr. 1998 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | MILCHAKOV Dmitry | 1986 | M | SWE | [i] Scar Örnsköldsvik (SWE) | |||
2 | ALBINSSON Daniel | 1987 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
3 | NIKOLAISEN Emil | 1987 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
4 | JONASSON Mattias | 1986 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
24 maj 1997 - 25 maj 1997 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | MILCHAKOV Dmitry | 1986 | M | SWE | [i] Scar Örnsköldsvik (SWE) | |||
2 | KELLY Chas | 1985 | M | SWE | HFS Halmstad (SWE) | |||
3 | GUMMESSON Marcus | 1985 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
4 | ALBINSSON Daniel | 1987 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
25 maj 1996 - 26 maj 1996 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | ENARSSON Simon | 1984 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
2 | SKÅRBRATT Erik | 1984 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | KELLY Chas | 1985 | M | SWE | HFS Halmstad (SWE) | |||
4 | LINDHOLM Johan | 1984 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
27 maj 1995 - 27 maj 1995 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | TENGBY Pontus | 1983 | M | SWE | [i] PFK Partille (SWE) | |||
2 | NILSSON Mats | 1983 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
3 | SKÅRBRATT Erik | 1984 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
4 | WERTSÉN Johan | 1983 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
16 apr. 1994 - 17 apr. 1994 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | MAKROPOULOS Christos | 1982 | M | GRE | KFK Kalmar (SWE) | |||
2 | WERTSÉN Johan | 1983 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | RUTH Claes | 1982 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
4 | NYMAN Björn | 1982 | M | SWE | ARA Helsingborg (SWE) | |||
21 maj 1993 - 21 maj 1993 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | LINDMAR Johan | 1982 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2 | SKÅRBRATT Johan | 1981 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | STRIDH Christoffer | 1981 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
4 | MAKROPOULOS Christos | 1982 | M | GRE | KFK Kalmar (SWE) | |||
9 maj 1992 - 9 maj 1992 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | LINDMAR Johan | 1982 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2 | STRIDH Christoffer | 1981 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
3 | LINDHOLM Peter | 1981 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
4 | RUTH Claes | 1982 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
11 maj 1991 - 11 maj 1991 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | MAGNUSSON Mattias | 1981 | M | SWE | HFS Halmstad (SWE) | |||
2 | SKÅRBRATT Johan | 1981 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | LINDMAR Johan | 1982 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
4 | KRONBLAD Ulf | 1980 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) |