Alla beräkningar på startpositioner görs på basis av aktuella rapporterade uppgifter och kan ändras fram till anmälningstidens utgång. Startplatser är endast slutgiltiga när de bekräftats av arrangören.
Visa lista
Kvot | Ranking | BE | BN | BR | BS | BY | HB | HE | HH | MR | MV | NR | NS | SA | SH | SN | ST | SW | TH | WE | WÜ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
individuellt | 98 | 0 | 4 | 2 | 1 | 2 | 9+6 | 1 | 6+1 | 2 | 1+2 | 2 | 7+11 | 4 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2+1 | 2 | 4+4 | 8+7 |
Anmälningar | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 15 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 16 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 11 | |
Kvot | 0 | -4 | -1 | -1 | -2 | 0 | -1 | -5 | -1 | -2 | -2 | -2 | -3 | -1 | -1 | -4 | -2 | 2 | -2 | -8 | -4 |
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 | SCHNEIDER Milla | GER FS Pforzheim |
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 | PAULSEN Luisa | GER FR Nürnberg | |||
2 | DOLL Julia | GER FR Nürnberg | |||
3 | LOHBAUER Ivy | GER FR Nürnberg | |||
4 | DINKEL Theresa | GER FR Nürnberg | |||
5 | KOCH Lene | GER FR Nürnberg | |||
6 | WANG Bianca | GER FR Nürnberg | |||
7 | SCHMUCKER Lisann | GER FR Nürnberg | |||
8 | MEINHARDT Diana | GER FR Nürnberg | |||
9 | ROTHERT Lucy-Grace | GER FR Nürnberg | |||
10 | HEUSTON Matilda | GER KTF Luitpold München | |||
11 | WAX Frieda | GER KTF Luitpold München | |||
12 | AKTAS Kayra | GER FR Nürnberg | |||
13 | SCHNABL Annika | GER Nürnberger FC | |||
14 | DOLL Luise | GER FR Nürnberg | |||
15 | ROSENMÜLLER Pia | GER Nürnberger FC |
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 | KÖHLER Paula | GER SSG Bensheim | |||
2 | WEISS Nathalie | GER SSG Bensheim |
Prioritet | Idrottare | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 | OLSOWSKI Anna Ida | GER ETV Hamburg |
Prioritet | Idrottare | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 | BONET Sofie | GER CTG Koblenz |
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 | HAACK Mirja-Lena | GER TSV Bayer Dormagen | |||
2 | SU Ruoshui | GER TSV Bayer Dormagen | |||
3 | REZI Luisa | GER TSV Bayer Dormagen | |||
4 | SCHEIBKE Marla | GER TSV Bayer Dormagen | |||
5 | LUCAS Annika | GER TSV Bayer Dormagen | |||
6 | GANSE Noée | GER TSV Bayer Dormagen | |||
7 | KAYISI Ayla | GER TSV Bayer Dormagen | |||
8 | BASTRON Julie | GER TV Ratingen | |||
9 | MERTENS Amilia | GER TSV Bayer Dormagen | |||
10 | PODKOWIK Lara | GER TSV Kenten | |||
11 | ZHOU Isabella | GER TSV Bayer Dormagen | |||
12 | LUDWIG Lena Sophie | GER TSV Bayer Dormagen | |||
13 | WU Anna | GER TSV Kenten | |||
14 | ALLZEIT Emilia Luisa | GER FSV Mülheim/Ruhr | |||
15 | PABST Johanna Clara | GER TSV Bayer Dormagen | |||
17 | BECKER Frida Pauline | GER TSV Bayer Dormagen |
Prioritet | Idrottare | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 | REINHARDT Laura | GER Blau-Weiss Buchholz |
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 | WINTERNHEIMER Anastasia | GER FC Lütjensee |
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 | BARTH Mara | GER Mainzer TV | |||
2 | ALT Mathilda | GER Mainzer TV | |||
3 | SEYHAN Selin | GER Mainzer TV | |||
4 | FROESCH Anna | GER | |||
5 | NATTUVETTY Maja | GER Mainzer TV |
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 | ALBERT Stella | GER FC Würth Künzelsau | |||
2 | PUSKARIC Julia | GER TSG Eislingen | |||
3 | VOYTOVA Viktoria | GER TSG Eislingen | |||
4 | SCHURR Greta | GER TSG Eislingen | |||
5 | BERGER Elena | GER TSG Eislingen | |||
6 | RUS Timea | GER FC Würth Künzelsau | |||
7 | UMLAUF Liv | GER TSG Eislingen | |||
8 | BOJKOVAC Katharina Antonija | GER TS Göppingen | |||
9 | ÖCHSLE Mila | GER TSG Eislingen | |||
10 | OTT Sanja | GER FC Würth Künzelsau | |||
11 | BENTALEB Shaima | GER FC Würth Künzelsau |
Visa lista
Kvot | Ranking | BE | BN | BR | BS | BY | HB | HE | HH | MR | MV | NR | NS | SA | SH | SN | ST | SW | TH | WE | WÜ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
individuellt | 24 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1+1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1+2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1+1 |
Anmälningar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |
Kvot | 0 | -1 | -1 | -1 | -1 | 2 | -1 | -1 | -1 | -1 | -1 | 0 | -1 | -1 | -1 | -1 | -1 | -1 | -1 | -1 | 0 |
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 | BAYERN | GER | |||
2 | BAYERN 2 | GER | |||
3 | BAYERN 3 | GER | |||
4 | BAYERN 4 | GER |
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 | NORDRHEIN | GER | |||
2 | NORDRHEIN 2 | GER | |||
3 | NORDRHEIN 3 | GER |
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare |
---|
Prioritet | Idrottare | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 | WÜRTTEMBERG | GER | |||
2 | WÜRTTEMBERG 2 | GER |