Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ALVES Tabea | 1989 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 3 | Anmäld | ||
CAMARGO Fernanda | 1997 |
BRA AMK Mestre Kato
|
L | 11 | Anmäld | ||
CYRILLO Jordana | 2002 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 84 | Anmäld | ||
DIAS Aydee | 2007 |
BRA CMPR Parana
|
R | 15 | Anmäld | ||
EMED Maria Luiza | 2008 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 20 | Anmäld | ||
HOLDORF Bianca | 1986 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 46 | Anmäld | ||
IVANCHECHE Alice | 2007 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 47 | Anmäld | ||
ROSSA Lais | 2009 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 17 | Anmäld | ||
SCHNEN Valkiria | 2000 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 41 | Anmäld | ||
TEIXEIRA Fabiana | 1972 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 21 | Anmäld | ||
BRECHERET Ana | 1974 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 14 | Ej betald | ||
CORREIA Laura | 2007 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 2 | Ej betald | ||
EL MURR Catarina | 2006 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 36 | Ej betald | ||
EL MURR Laura | 2006 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 27 | Ej betald | ||
MELO Mariana | 2009 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 9 | Ej betald | ||
SANTOS Cynthia | 1971 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 71 | Ej betald | ||
VIZEU Victoria | 2004 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 1 | Ej betald | ||
ZETTERMANN Renata | 2000 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 8 | Ej betald | ||
DE LA TORRE Manuela | 2009 |
BRA CC Curitibano
|
R | 67 | Anmäld | ||
PORTUGAL Gabriela | 2007 |
BRA CC Curitibano
|
R | 30 | Anmäld | ||
TEIXEIRA Pietra | 2006 |
BRA CC Curitibano
|
R | 26 | Anmäld | ||
CABRAL Andreina | 2000 |
BRA CDE Rio de Janeiro
|
R | 68 | Anmäld | ||
CANALI Nicole | 2000 |
BRA CMPR Parana
|
R | 25 | Anmäld | ||
MORAES Gabriela | 2005 |
BRA CC Curitibano
|
R | 12 | Anmäld | ||
GOMES Ana | 2009 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | 55 | Anmäld | ||
LOURENCO Adriana | 1977 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | 81 | Anmäld | ||
OLSCHOWSKY Marilia | 1991 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | 35 | Anmäld | ||
BARROS Yasmin | 2010 |
BRA Dourado Esgrima Club
|
R | 34 | Ej betald | ||
GONDO Mariana | 2007 |
BRA Dourado Esgrima Club
|
R | 19 | Ej betald | ||
PARO Maria | 2006 |
BRA Dourado Esgrima Club
|
R | 5 | Ej betald | ||
ULIAN Maria | 2008 |
BRA Dourado Esgrima Club
|
R | 31 | Ej betald | ||
CAVALIERI Beatriz | 2009 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 51 | Anmäld | ||
DE CAMARGO Maria Rita | 1991 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 16 | Anmäld | ||
IKUNO Naomi | 2009 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 42 | Anmäld | ||
MANGIATERRA Laura | 1965 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 48 | Anmäld | ||
MOREIRA Carolina | 1976 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 18 | Anmäld | ||
SILVA Marcela | 1994 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 4 | Anmäld | ||
MEINE Mariana | 2006 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 24 | Anmäld | ||
MORAIS Marina | 2006 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 23 | Anmäld | ||
ASQUINO Sophia | 2010 |
BRA LQ Life Quality
|
L | 78 | Anmäld | ||
AMARAL Clara | 2004 |
BRA Romão Gomes Esgrima
|
R | 7 | Anmäld | ||
MACEDO Vitória | 2008 |
BRA Romão Gomes Esgrima
|
R | 40 | Anmäld | ||
TELLO Cledola | 1953 |
BRA Romão Gomes Esgrima
|
R | 45 | Anmäld | ||
GUIMARAES Maria Carolina | 2000 |
BRA SCM Magnolia
|
R | 6 | Ej betald | ||
SARAIVA Stephany | 1995 |
BRA SCM Magnolia
|
R | 13 | Anmäld | ||
FRANCO Luciana | 1974 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 52 | Anmäld | ||
RAMOS Kelly | 1967 |
BRA Sociedade Thalia
|
L | 54 | Anmäld | ||
ZANATTA Sophia | 2007 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 39 | Anmäld | ||
ZOTZ Alice | 2008 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 83 | Anmäld | ||
COVOLAN Oriete | - | BRA AMK Mestre Kato | L | 70 | Annullerad | ||
MARCHESINI Victoria | - | BRA Associação Campineira Esgrima Mestre Pereira | R | --- | Annullerad | ||
KOMATSU Giulia | - | BRA Dourado Esgrima Club | R | 49 | Annullerad | ||
BRAZOLIN Pietra | - | BRA ECP Pinheiros | R | 59 | Annullerad | ||
FARIA Nicole | - | BRA Sociedade Thalia | L | --- | Annullerad |
36 Anmälningar, 13 Bearbetas, 5 Annullerad
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Domare | B | FINARDI Luciano | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
Domare | B | GUZENSKI Taylaine | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
Domare | MAROSTEGA Pedro | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | VASCONCELOS Italo | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | VASQUES Gabriel | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking U15 Damer Värja | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking U17 Damer Värja | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking U20 Damer Värja | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking Seniorer Damer Värja | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking V60 Damer Värja | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking V40 Damer Värja | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking V50 Damer Värja | Confederação Brasileira de Esgrima |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FEP |
ALVES Tabea (1989 R) CAMARGO Fernanda (1997 L) MORAES Gabriela (2005 R) TEIXEIRA Fabiana (1972 R) |
BRA | --- | Anmäld | |||
FEP 2 |
TEIXEIRA Pietra (2006 R) CANALI Nicole (2000 R) DIAS Aydee (2007 R) EMED Maria Luiza (2008 R) |
BRA | --- | Anmäld | |||
FRGE 1 |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
FPE SP |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
FPE SP 2 |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
FME |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas |
2 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Domare | B | FINARDI Luciano | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
Domare | B | GUZENSKI Taylaine | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
Domare | MAROSTEGA Pedro | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | VASCONCELOS Italo | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | VASQUES Gabriel | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
OLIVETO Jose | 1961 |
BRA Academia de Esgrima Rio de Janeiro
|
R | 88 | Ej betald | ||
COSTA Eduardo | 2000 |
BRA AMAN Agulhas Negras
|
R | 41 | Anmäld | ||
MELO Christian | 2003 |
BRA AMAN Agulhas Negras
|
R | 143 | Anmäld | ||
ARMANI Luca | 2008 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 82 | Anmäld | ||
ASSIS Gabriel | 1997 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 16 | Ej betald | ||
AUGUSTO Henrique | 2009 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 37 | Anmäld | ||
CAMARGO Alexandre | 1999 |
BRA AMK Mestre Kato, Roma Fencing
|
L | 1 | Anmäld | ||
CAVALHEIRO João | 2005 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 26 | Anmäld | ||
GUBERT Leopoldo | 2000 |
BRA CMPR Parana
|
R | 3 | Anmäld | ||
HUBERT George | 2004 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 36 | Anmäld | ||
LAZZAROTTO Fabrizio | 1999 |
BRA CMPR Parana
|
R | 5 | Anmäld | ||
LEAL Felipe | 2006 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 93 | Anmäld | ||
MADDALOZZO Moritz | 2004 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 76 | Ej betald | ||
NEVES Vitor | 2002 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 17 | Anmäld | ||
PETRICH Pedro | 2003 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 4 | Anmäld | ||
RAMOS Pedro | 2002 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 9 | Anmäld | ||
RIGUES Philip | 1999 |
BRA AMK Mestre Kato
|
L | 60 | Anmäld | ||
ROBINSON Oliveira | 1963 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 99 | Anmäld | ||
TARTA Vinicius | 2000 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 14 | Anmäld | ||
ALMEIDA Carlos | 2003 |
BRA Associação Campineira Esgrima Mestre Pereira
|
R | 121 | Anmäld | ||
ALMEIDA Carlos Humberto | 1972 |
BRA Associação Campineira Esgrima Mestre Pereira
|
R | 145 | Anmäld | ||
WESKOTT Kevin | 1996 |
BRA Associação Campineira Esgrima Mestre Pereira
|
R | 141 | Anmäld | ||
ALMEIDA NETO Claudinei | 2008 |
BRA Associação de Pais e Mestres do Colégio Militar de Curitiba
|
R | 79 | Anmäld | ||
GOMES Samuel | 2004 |
BRA Baldin Esgrima
|
117 | Anmäld | |||
SILVESTRE Pedro | 2006 |
BRA Baldin Esgrima
|
R | 61 | Anmäld | ||
GARCIA Guilherme Luis | 1969 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 24 | Ej betald | ||
LOUZADA Pedro | 2010 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 98 | Ej betald | ||
MARIN Daniel | 2008 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 101 | Ej betald | ||
MEZZACAPA Henrique | 2008 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 65 | Ej betald | ||
PETRACHI Luiz | 1968 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 32 | Ej betald | ||
RIBEIRO Rafael | 2006 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 15 | Ej betald | ||
ROCHA Pedro | 2007 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 30 | Ej betald | ||
SANTOS José | 2010 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 127 | Ej betald | ||
HOPFER Pedro | 2008 |
BRA CC Curitibano
|
R | 45 | Anmäld | ||
JUSTEN Marcio | 1971 |
BRA CC Curitibano
|
R | 95 | Anmäld | ||
MADDALOZZO Luiz Otávio | 1971 |
BRA CC Curitibano
|
R | 91 | Anmäld | ||
SOUZA Luciano | 1973 |
BRA CC Curitibano
|
R | 48 | Anmäld | ||
SOUZA Matheus | 2007 |
BRA CC Curitibano
|
L | 22 | Anmäld | ||
AGUSTINHO Icaro | 1997 |
BRA CMPR Parana
|
L | 144 | Anmäld | ||
CAVALCANTE Bernardo | 2010 |
BRA CMPR Parana
|
R | 122 | Anmäld | ||
DE FREYN Matteo | 2009 |
BRA CMPR Parana
|
R | 140 | Anmäld | ||
OLIVEIRA Jose | 2005 |
BRA CC Curitibano
|
R | 72 | Anmäld | ||
PIERIN Fabio | 1983 |
BRA CMPR Parana
|
R | 116 | Anmäld | ||
PORTO Arthur | 2007 |
BRA CMPR Parana
|
R | 62 | Anmäld | ||
RAMOS Artur | 2009 |
BRA CMPR Parana
|
R | 104 | Anmäld | ||
SOUZA Helio | 1994 |
BRA CC Curitibano
|
R | 50 | Anmäld | ||
DUBIEL Guilherme | 2008 |
BRA Dourado Esgrima Club
|
R | 34 | Ej betald | ||
OLIVEIRA Jean | 2008 |
BRA Dourado Esgrima Club
|
R | 74 | Ej betald | ||
BICALHO Bernardo | 2008 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 21 | Anmäld | ||
BRANDT Matheus | 2007 |
BRA ECP Pinheiros
|
L | 8 | Anmäld | ||
BUSNARDO Lucas | 2004 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 28 | Anmäld | ||
FERREIRA Nicolas | 1992 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 6 | Anmäld | ||
GONCALVES Eduardo | 2007 |
BRA ECP Pinheiros
|
L | 19 | Anmäld | ||
GRUNHAUSER Richard | 1991 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 2 | Anmäld | ||
JULIO Gabriel | 1998 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 12 | Anmäld | ||
MANGIATERRA Rafael | 2004 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 42 | Anmäld | ||
PELLEGRINO Mauricio | 2002 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 13 | Anmäld | ||
SEINI Leandro | 2002 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 11 | Anmäld | ||
WU Nicky | 2005 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 71 | Anmäld | ||
FIDELES João | 1985 |
BRA EEAM Abel Melian
|
L | 57 | Ej betald | ||
MOREIRA Carlos | 1969 |
BRA Esgrima Rapier
|
R | 77 | Anmäld | ||
PARADELA Evandro | 1986 |
BRA Esgrima Rapier
|
L | 29 | Anmäld | ||
FONSECA Pedro | 2003 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 63 | Anmäld | ||
HOFFMANN Joao | 2006 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 31 | Anmäld | ||
JUCHEM Gabriel | 2002 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 33 | Anmäld | ||
MACIEL Pedro Henrique | 2006 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 78 | Anmäld | ||
ASQUINO Lucca | 2008 |
BRA LQ Life Quality
|
R | 47 | Anmäld | ||
KISS Gustav | 1997 |
BRA LQ Life Quality
|
105 | Anmäld | |||
DONATO Alvaro | 2000 |
BRA Romão Gomes Esgrima
|
R | 7 | Anmäld | ||
DONATO Olavo | 2002 |
BRA Romão Gomes Esgrima
|
R | 25 | Anmäld | ||
HOMSI Bernardo | 2007 |
BRA Romão Gomes Esgrima
|
51 | Anmäld | |||
VIANA Eduardo | 2007 |
BRA Romão Gomes Esgrima
|
R | 112 | Anmäld | ||
GIFFONI Miguel | 2003 |
BRA SCM Magnolia
|
R | 54 | Anmäld | ||
GUIMARÃES Edson | 1997 |
BRA SCM Magnolia
|
R | 35 | Anmäld | ||
MUTTI João | 2004 |
BRA SCM Magnolia
|
R | 43 | Anmäld | ||
BELO Enzo | 2009 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 90 | Anmäld | ||
BELO Rafael | 1973 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 86 | Anmäld | ||
GERHARDT Gabriel | 2000 |
BRA Sociedade Thalia
|
L | 75 | Anmäld | ||
GOMES Edison | 2007 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 131 | Anmäld | ||
LENARTOVICZ Eduardo | 1970 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 106 | Anmäld | ||
MARQUES Thadeu | 1999 |
BRA Sociedade Thalia
|
L | 64 | Anmäld | ||
MARTINI Guilherme | 2008 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 85 | Anmäld | ||
MARTINI Luiz | 1978 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 142 | Anmäld | ||
MELANI Luigi | 2009 |
BRA Sociedade Thalia
|
L | 58 | Anmäld | ||
MELANI Ronald | 1976 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 66 | Anmäld | ||
RANGEL Matheus | 2005 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 139 | Anmäld | ||
BONAMIGO Gabriel | - | BRA AMK Mestre Kato | L | 23 | Annullerad | ||
BRANDINI Samuel | - | BRA Dourado Esgrima Club | R | 111 | Annullerad | ||
FONSECA Lucas | - | BRA GNU Nautico Uniao | R | 27 | Annullerad | ||
FRANTZ Diego | - | BRA GNU Nautico Uniao | R | 59 | Annullerad | ||
MACHADO Jerônimo | - | BRA GNU Nautico Uniao | R | 114 | Annullerad | ||
MAROSTEGA Pedro | - | BRA GNU Nautico Uniao | R | 10 | Annullerad | ||
MEINE Paulo | - | BRA GNU Nautico Uniao | R | 87 | Annullerad | ||
KNABBEN Joao | - | BRA LQ Life Quality | R | 83 | Annullerad | ||
BERGONSE Bruno | - | BRA Sociedade Thalia | R | --- | Annullerad |
72 Anmälningar, 14 Bearbetas, 9 Annullerad
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Domare | B | FINARDI Luciano | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
Domare | B | GUZENSKI Taylaine | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
Domare | MAROSTEGA Pedro | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | VASCONCELOS Italo | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | VASQUES Gabriel | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking U15 Herrar Värja | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking U17 Herrar Värja | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking U20 Herrar Värja | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking Seniorer Herrar Värja | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking V40 Herrar Värja | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking V50 Herrar Värja | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking V60 Herrar Värja | Confederação Brasileira de Esgrima |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FME |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
FEP |
CAMARGO Alexandre (1999 L) GUBERT Leopoldo (2000 R) LAZZAROTTO Fabrizio (1999 R) |
BRA | --- | Anmäld | |||
FEP 2 |
TARTA Vinicius (2000 R) RAMOS Pedro (2002 R) SOUZA Matheus (2007 L) NEVES Vitor (2002 R) |
BRA | --- | Anmäld | |||
FRGE 1 |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
FRGE 2 |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
FPE SP 2 |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
FPE SP |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
FME 2 |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
FEERJ |
GIFFONI Miguel (2003 R) GUIMARÃES Edson (1997 R) MUTTI João (2004 R) OLIVETO Jose (1961 R) |
BRA | --- | Anmäld |
3 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Domare | B | FINARDI Luciano | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
Domare | B | GUZENSKI Taylaine | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
Domare | MAROSTEGA Pedro | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | VASCONCELOS Italo | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | VASQUES Gabriel | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRECHERET Carolina | 2004 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 3 | Ej betald | ||
BURBERRY Livia | 2008 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 9 | Ej betald | ||
PENTEADO Maria Fernanda | 2009 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 23 | Ej betald | ||
ROTHFELD Silvia | 1971 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 16 | Ej betald | ||
SILVA Samara | 2009 |
BRA CAP Paulistano
|
L | 14 | Ej betald | ||
QUEIROZ Isis | 2006 |
BRA CGB Betancourt
|
R | 21 | Anmäld | ||
BASSO Valentina | 2009 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 11 | Anmäld | ||
BULCAO Ana Beatriz | 1993 |
BRA ECP Pinheiros
|
L | 1 | Anmäld | ||
GRAHL Julia | 2009 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 18 | Anmäld | ||
PASTERNAK Debora | 1970 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 35 | Anmäld | ||
PASTERNAK Suzana | 1970 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 22 | Anmäld | ||
VIANNA Gabriella | 2004 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 5 | Anmäld | ||
BALDI Valentina | 2003 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 12 | Anmäld | ||
BONETTI Giovana | 1999 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
L | 7 | Anmäld | ||
MATOS Livia | 2008 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
L | 25 | Anmäld | ||
MEINE Mariana | 2006 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 26 | Anmäld | ||
MORAIS Marina | 2006 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 29 | Anmäld | ||
PISTOIA Mariana | 1998 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 2 | Anmäld | ||
QUADROS Julia | 2007 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 15 | Anmäld | ||
TOLDO Ana | 1997 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 4 | Anmäld | ||
FRIAS Stella | 2005 |
BRA Tenis Clube Paulista
|
R | 6 | Anmäld | ||
BECKER Daphne | - | BRA GNU Nautico Uniao | R | 8 | Annullerad |
16 Anmälningar, 5 Bearbetas, 1 Annullerad
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Domare | B | FINARDI Luciano | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
Domare | MAROSTEGA Pedro | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | VASCONCELOS Italo | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | VASQUES Gabriel | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking U17 Damer Florett | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking U20 Damer Florett | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking Seniorer Damer Florett | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking V50 Damer Florett | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking V60 Damer Florett | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking U15 Damer Florett | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking V40 Damer Florett | Confederação Brasileira de Esgrima |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FRGE 2 |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
FRGE 1 |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
FPE SP |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
FPE SP 2 |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas |
0 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Domare | B | FINARDI Luciano | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
Domare | MAROSTEGA Pedro | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | VASCONCELOS Italo | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | VASQUES Gabriel | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LOBO Guilherme | 2007 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | 18 | Anmäld | ||
MIRANDA Heitor | 2009 |
BRA CMIL Rio de Janeiro
|
R | 41 | Anmäld | ||
MADDALOZZO Moritz | 2004 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 53 | Ej betald | ||
BURBERRY Alan Patrick | 2006 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 14 | Ej betald | ||
KALLEBY Alvaro | 2010 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 42 | Ej betald | ||
MELIAN Fernando | 2008 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 27 | Ej betald | ||
NOGUEIRA Pedro | 2007 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 11 | Ej betald | ||
PACHECO Ricardo | 2003 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 5 | Ej betald | ||
TOMINO Rafael | 2004 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 19 | Ej betald | ||
ALONSO Vinicius | 2006 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 20 | Anmäld | ||
BITTAR Gabriel | 2007 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 37 | Anmäld | ||
BUENO Gustavo | 2008 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 35 | Anmäld | ||
FOSCHINI Luiz | 2008 |
BRA ECP Pinheiros
|
L | 8 | Anmäld | ||
GALLEAZZI Felipe | 2006 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 15 | Anmäld | ||
LUCCI Henrique | 2009 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 43 | Anmäld | ||
MION Lorenzo | 2004 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 7 | Anmäld | ||
MURA Andre | 2005 |
BRA ECP Pinheiros
|
L | 10 | Anmäld | ||
PASCUOTTI Pedro | 2009 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 26 | Anmäld | ||
SHIMBO Heitor | 1983 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 6 | Anmäld | ||
VIANNA Guilherme | 2006 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 17 | Anmäld | ||
CAMARGO Pedro | 2005 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 28 | Anmäld | ||
CARDOSO Filipe | 2006 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 34 | Anmäld | ||
DI BARI Felipe | 2006 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 33 | Anmäld | ||
FONSECA Lucas | 2003 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 22 | Anmäld | ||
FONSECA Pedro | 2003 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 24 | Anmäld | ||
FUMAGALLI Giorgio | 2005 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
L | 16 | Anmäld | ||
HOFMEISTER Andre | 2004 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 25 | Anmäld | ||
MACHADO Jerônimo | 1986 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 9 | Anmäld | ||
MACHADO Murilo | 2004 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 13 | Anmäld | ||
MAROSTEGA Pedro | 1997 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 2 | Anmäld | ||
TOLDO Guilherme | 1992 |
BRA GNU Nautico Uniao, Frascati Scherma
|
L | 1 | Anmäld | ||
MARQUES Thadeu | 1999 |
BRA Sociedade Thalia
|
L | 48 | Anmäld | ||
MORAIS Paulo | 2003 |
BRA Tenis Clube Paulista
|
R | 4 | Anmäld | ||
LOBO Heros | - | BRA CMSP Sao Paulo | L | 45 | Annullerad | ||
FRANTZ Diego | - | BRA GNU Nautico Uniao | R | 31 | Annullerad | ||
GASTAL Eduardo | - | BRA GNU Nautico Uniao | R | 30 | Annullerad |
26 Anmälningar, 7 Bearbetas, 3 Annullerad
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Domare | B | FINARDI Luciano | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
Domare | VASCONCELOS Italo | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | VASQUES Gabriel | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking U17 Herrar Florett | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking U20 Herrar Florett | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking Seniorer Herrar Florett | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking V40 Herrar Florett | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking V50 Herrar Florett | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking V60 Herrar Florett | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking U15 Herrar Florett | Confederação Brasileira de Esgrima |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FRGE 2 |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
FRGE 1 |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
FPE SP |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
FPE SP 2 |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
FEP |
- | --- | Annullerad |
0 Anmälningar, 0 Bearbetas, 1 Annullerad
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Domare | B | FINARDI Luciano | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
Domare | VASCONCELOS Italo | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | VASQUES Gabriel | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CYRILLO Jordana | 2002 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 39 | Anmäld | ||
AJL Sílvia | 1984 |
BRA APE Paulista
|
R | 29 | Ej betald | ||
PELUSO Luciana | 1982 |
BRA APE Paulista
|
R | 21 | Anmäld | ||
IMPROTA Julia | 2009 |
BRA Baldin Esgrima
|
R | 20 | Anmäld | ||
OHANA Gabriela | 2009 |
BRA Baldin Esgrima
|
R | 19 | Anmäld | ||
TOSTA Lais | 2010 |
BRA Baldin Esgrima
|
R | 24 | Anmäld | ||
CHIERIGHINI Pietra | 2003 |
BRA CAP Paulistano, Ss Lazio Scherma Ariccia
|
R | 2 | Ej betald | ||
LEE Luiza | 2000 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 4 | Ej betald | ||
MARTINS Luiza | 1995 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 11 | Ej betald | ||
SANTOS Cynthia | 1971 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 30 | Ej betald | ||
SANTOS Stella | 2008 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 6 | Ej betald | ||
SZÁSZ Carolina | 2009 |
BRA CAP Paulistano
|
L | 16 | Ej betald | ||
TROIS Karina | 1997 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 1 | Ej betald | ||
VIEIRA Camila | 2008 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 7 | Ej betald | ||
VITÓRIA Hillary | 2007 |
BRA CMPR Parana
|
R | 33 | Anmäld | ||
CARVALHO Isabela | 2004 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 9 | Anmäld | ||
CHEN Isabela | 2005 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 13 | Anmäld | ||
FRAGA Ana Beatriz | 2009 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 5 | Anmäld | ||
PEKELMAN Luana | 2003 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 3 | Anmäld | ||
PELUSO Maria | 2009 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 14 | Anmäld | ||
CHISTA Maria Vitoria | 2007 |
BRA Instituto Mais Esporte
|
R | 22 | Anmäld | ||
DAMASIO Helena | 2009 |
BRA Instituto Mais Esporte
|
R | 42 | Anmäld | ||
THOMASZECK Marina | 1991 |
BRA Instituto Mais Esporte
|
R | 44 | Anmäld | ||
CUNHA Isabela | 2004 |
BRA Lindóia Tênis Clube
|
R | 12 | Anmäld | ||
MORSCH Ana Clara | 2003 |
BRA Lindóia Tênis Clube
|
R | 8 | Anmäld | ||
NEHRKE Eduarda | 2005 |
BRA Lindóia Tênis Clube
|
R | 18 | Anmäld | ||
QUEVEDO Laura | 2008 |
BRA Lindóia Tênis Clube
|
R | 17 | Anmäld | ||
ZANESCO Barbara | 1999 |
BRA Lindóia Tênis Clube
|
R | 15 | Anmäld | ||
OLIVEIRA Ana Clara | 2008 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 32 | Anmäld | ||
ZANATTA Sophia | 2007 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 31 | Anmäld | ||
MALUF Fabiana | - | BRA ECP Pinheiros | R | 38 | Annullerad | ||
LI Yasmin | - | BRA GNU Nautico Uniao | R | --- | Annullerad | ||
BOGADO Mariana | - | BRA Instituto Mais Esporte | R | --- | Annullerad | ||
SARAIVA Stephany | - | BRA SCM Magnolia | R | --- | Annullerad | ||
SCALABRIN Carla | - | BRA Tenis Clube Paulista | R | 37 | Annullerad |
21 Anmälningar, 9 Bearbetas, 5 Annullerad
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Domare | GUZENSKI Taylaine | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | MAROSTEGA Pedro | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | VASCONCELOS Italo | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | VASQUES Gabriel | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking U17 Damer Sabel | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking U20 Damer Sabel | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking Seniorer Damer Sabel | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking V40 Damer Sabel | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking V50 Damer Sabel | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking V60 Damer Sabel | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking U15 Damer Sabel | Confederação Brasileira de Esgrima |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FEP |
CHISTA Maria Vitoria (2007 R) ZANATTA Sophia (2007 R) CYRILLO Jordana (2002 R) OLIVEIRA Ana Clara (2008 R) |
BRA | --- | Anmäld | |||
FEP 2 |
DAMASIO Helena (2009 R) VITÓRIA Hillary (2007 R) THOMASZECK Marina (1991 R) GUIMARÃES Débora (1995 L) |
BRA | --- | Anmäld | |||
FRGE 1 |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
FPE SP |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
FPE SP 2 |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
Lindóia Tênis Clube Lindóia Tênis Clube (BRA) |
- | --- | Annullerad |
2 Anmälningar, 0 Bearbetas, 1 Annullerad
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Domare | GUZENSKI Taylaine | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | MAROSTEGA Pedro | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | VASCONCELOS Italo | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | VASQUES Gabriel | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PAGANI Julio Cesar | 1995 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 35 | Anmäld | ||
RIGUES Philip | 1999 |
BRA AMK Mestre Kato
|
L | 23 | Anmäld | ||
ROCHA Lucas | 2000 |
BRA AMK Mestre Kato
|
L | 69 | Anmäld | ||
AUGUSTO GONÇALVES Carlos | 1974 |
BRA APE Paulista
|
R | 22 | Anmäld | ||
BALDIN Rodrigo | 1982 |
BRA Baldin Esgrima
|
R | 29 | Anmäld | ||
COSTA Luiz | 1976 |
BRA Baldin Esgrima
|
R | 62 | Anmäld | ||
OLIVEIRA Ricardo | 1972 |
BRA Baldin Esgrima
|
R | 68 | Anmäld | ||
OLIVEIRA Samuel | 2008 |
BRA Baldin Esgrima
|
R | 61 | Anmäld | ||
QUEIROZ Danilo | 2006 |
BRA Baldin Esgrima
|
R | 20 | Anmäld | ||
GARRIGOS Henrique | 1996 |
BRA CAP Paulistano
|
L | 1 | Ej betald | ||
SALIBA Renato | 2004 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 6 | Ej betald | ||
SANTOS Américo | 1972 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 41 | Ej betald | ||
SANTOS José | 2010 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 51 | Ej betald | ||
MOURA Vitor | 1983 |
BRA CDE Rio de Janeiro
|
R | 30 | Anmäld | ||
BENTO Fellipe | 2005 |
BRA CMIL Rio de Janeiro
|
R | 14 | Anmäld | ||
FERREIRA André | 1976 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | 36 | Anmäld | ||
BECKER Matheus | 2004 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 4 | Anmäld | ||
IKUNO Dylan | 2006 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 12 | Anmäld | ||
PATTO Erico | 2006 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 8 | Anmäld | ||
PEKELMAN Bruno | 2000 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 2 | Anmäld | ||
PELUSO Joaquim | 2010 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 44 | Anmäld | ||
PEZZI Enrico | 1994 |
BRA ECP Pinheiros
|
L | 3 | Anmäld | ||
VASQUES Gabriel | 2002 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 19 | Anmäld | ||
MORAIS Arthur | 2006 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 18 | Anmäld | ||
PINTO Marcus | 2010 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 28 | Anmäld | ||
DELLAROSA Felipe | 2005 |
BRA Instituto Mais Esporte
|
R | 58 | Anmäld | ||
RUBIALE Alberto | 2006 |
BRA Instituto Mais Esporte
|
R | 50 | Anmäld | ||
SCARPELLINI João | 2006 |
BRA Instituto Mais Esporte
|
R | 54 | Anmäld | ||
ZAGROBELNY Icaro | 1995 |
BRA Instituto Mais Esporte
|
R | 27 | Anmäld | ||
BOTELHO Arthur | 2006 |
BRA Lindóia Tênis Clube
|
L | 25 | Anmäld | ||
MEDEIROS Felipe | 2004 |
BRA Lindóia Tênis Clube
|
R | 11 | Anmäld | ||
SCHUBERT Lucas | 2006 |
BRA Lindóia Tênis Clube
|
R | 9 | Anmäld | ||
WOLFF Arthur | 2008 |
BRA Lindóia Tênis Clube
|
L | 7 | Anmäld | ||
CAIRES Augusto | 2001 |
BRA Romão Gomes Esgrima
|
R | 67 | Anmäld | ||
PARREIRA Pedro | 2002 |
BRA Romão Gomes Esgrima
|
R | 45 | Anmäld | ||
DE CASTRO Bruno | 1989 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 66 | Anmäld |
32 Anmälningar, 4 Bearbetas, 0 Annullerad
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Domare | GUZENSKI Taylaine | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | MAROSTEGA Pedro | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | VASCONCELOS Italo | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking U17 Herrar Sabel | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking U20 Herrar Sabel | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking Seniorer Herrar Sabel | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking V40 Herrar Sabel | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking V50 Herrar Sabel | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking V60 Herrar Sabel | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Brasil Esgrima Ranking U15 Herrar Sabel | Confederação Brasileira de Esgrima |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FEP |
ZAGROBELNY Icaro (1995 R) PAGANI Julio Cesar (1995 R) RIGUES Philip (1999 L) RUBIALE Alberto (2006 R) |
BRA | --- | Anmäld | |||
FEP 2 |
SOUZA Paulo Roberto (1989 R) DELLAROSA Felipe (2005 R) SCARPELLINI João (2006 R) ROCHA Lucas (2000 L) |
BRA | --- | Anmäld | |||
FRGE 1 |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
FPE SP 2 |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
FPE SP |
BRA | --- | Lagmedlemmar saknas | ||||
Lindóia Tênis Clube Lindóia Tênis Clube (BRA) |
- | --- | Annullerad |
2 Anmälningar, 0 Bearbetas, 1 Annullerad
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Domare | GUZENSKI Taylaine | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | MAROSTEGA Pedro | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |
Domare | VASCONCELOS Italo | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
BONAMIGO Gabriel | BRA | Tränare | tors fre lör sön | AMK Mestre Kato | |
CAMARGO Alexandre | BRA | Tränare | tors fre lör sön | AMK Mestre Kato | |
HUBERT George | BRA | Tränare | tors fre lör | AMK Mestre Kato | |
KATO Fernando | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | AMK Mestre Kato | |
LEAL Amanda | BRA | Tränare | tors fre lör sön | AMK Mestre Kato | |
MORAES Larissa | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | AMK Mestre Kato | |
NUNES Gustavo | BRA | Tränare | tors fre lör sön | AMK Mestre Kato | |
TARTA Vinicius | BRA | Tränare | tors fre lör sön | AMK Mestre Kato | |
WILLIAN RICARDO Evaristo | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | AMK Mestre Kato | |
BALDIN Rodrigo | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | Baldin Esgrima | |
OLSCHOWSKY Marilia | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | Baldin Esgrima | |
QUEIROZ Danilo | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | Baldin Esgrima | |
CHIERIGHINI Pietra | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | CAP Paulistano | |
FERRAZZI Ricardo | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | CAP Paulistano | |
PACHECO Ricardo | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | CAP Paulistano | |
ROTHFELD Silvia | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | CAP Paulistano | |
TROIS DE AVILA Regis | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | CAP Paulistano | |
TROIS Karina | BRA | Tränare | ons tors fre lör | CAP Paulistano | |
XAVIER Marco | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | CAP Paulistano | |
ZETTERMANN Renata | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | CAP Paulistano | |
RAMOS Adriano | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | CC Curitibano | |
SOUZA Luciano | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | CC Curitibano | |
ALVES Tabea | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | CMPR Parana | |
ASSIS Gabriel | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | CMPR Parana | |
GUBERT Leopoldo | BRA | Tränare | tors fre lör sön | CMPR Parana | |
PIERIN Fabio | BRA | Tränare | tors fre lör sön | CMPR Parana | |
BETANCOURT Guillermo | CUB | Tränare | ons tors fre lör sön | CMSP Sao Paulo | |
DOURADO Diego | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | Dourado Esgrima Club | |
ANZOLIN Carolina | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | ECP Pinheiros | |
CARDOSO Marcos | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | ECP Pinheiros | |
LAKERBAI Alkhas | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | ECP Pinheiros | |
PEZZI Enrico | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | ECP Pinheiros | |
SCHWUCHOW Bernardo | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | ECP Pinheiros | |
CORREA Emerson | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | GNU Nautico Uniao | |
CORSETTI Marcelo | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | GNU Nautico Uniao | |
MAROSTEGA Pedro | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | GNU Nautico Uniao | |
NUNES Eduardo | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | GNU Nautico Uniao | |
TEIXEIRA Alexandre | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | GNU Nautico Uniao | |
MEDEIROS Felipe | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | Lindóia Tênis Clube | |
VELAZQUEZ Juan Ramon | CUB | Tränare | ons tors fre lör sön | Lindóia Tênis Clube | |
WOLFF Arthur | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | Lindóia Tênis Clube | |
GOMES Eduardo Romao | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | Romão Gomes Esgrima | |
ABREU Marcus | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | Sociedade Thalia | |
CABRAL Giocondo | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | Sociedade Thalia | |
MELANI Ronald | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | Sociedade Thalia | |
LAZZARINI Roberto | BRA | Tränare | ons tors fre lör sön | Tenis Clube Paulista |