Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LÜERS Juli | 2010 |
GER FC Oldenburg
|
L | --- | Anmäld | ||
KRÜGER Valentina | 2010 |
GER MTV Braunschweig
|
R | --- | Anmäld | ||
KOHORST Freya | 2011 |
GER SV Vorwärts Nordhorn
|
R | --- | Anmäld |
3 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BERNZEN Henrik | GER | Osnabrücker SC | ||
CN | HÖWEKENMEIER Simon | GER | Osnabrücker SC | ||
SCHRIEVER Oskar | GER | FC Oldenburg | |||
CN | WIETHEUPER Tessa | GER | Osnabrücker SC |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2022 | Niedersächsische Rangliste U13 Damer Värja | Fechtverband Niedersachsen e.V. |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. |
---|
0 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BERNZEN Henrik | GER | Osnabrücker SC | ||
CN | HÖWEKENMEIER Simon | GER | Osnabrücker SC | ||
SCHRIEVER Oskar | GER | FC Oldenburg | |||
CN | WIETHEUPER Tessa | GER | Osnabrücker SC |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VAN VLIET Jonna-Deva | 2006 |
GER FC Oldenburg
|
R | --- | Anmäld | ||
VOGELGESANG Sofie | 2007 |
GER FC Oldenburg
|
R | --- | Anmäld | ||
WENTZLER Maite | 2008 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
BRUNS Finia | 2009 |
GER MTV Braunschweig
|
R | --- | Anmäld | ||
KARAGÖL Azra | 2009 |
GER MTV Braunschweig
|
R | --- | Anmäld | ||
LI Muzi | 2008 |
GER MTV Braunschweig
|
R | --- | Anmäld | ||
DEMYDOVA Vasilisa | 2009 |
UKR FC Oldenburg
|
R | --- | Anmäld | ||
CHAMI Maja | - | GER Osnabrücker SC | R | --- | Annullerad | ||
GÄTJENS Imke | - | GER TSV Buchholz 08 | R | --- | Annullerad |
7 Anmälningar, 0 Bearbetas, 2 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BERNZEN Henrik | GER | Osnabrücker SC | ||
CN | HÖWEKENMEIER Simon | GER | Osnabrücker SC | ||
SCHRIEVER Oskar | GER | FC Oldenburg | |||
CN | WIETHEUPER Tessa | GER | Osnabrücker SC |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2022 | Niedersächsische Rangliste U17 Damer Värja | Fechtverband Niedersachsen e.V. |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. |
---|
0 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BERNZEN Henrik | GER | Osnabrücker SC | ||
CN | HÖWEKENMEIER Simon | GER | Osnabrücker SC | ||
SCHRIEVER Oskar | GER | FC Oldenburg | |||
CN | WIETHEUPER Tessa | GER | Osnabrücker SC |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. |
---|
0 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BRABAND Ann Jeanine | GER | Osnabrücker SC |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VAN VLIET Jonna-Deva | 2006 |
GER FC Oldenburg
|
R | --- | Anmäld | ||
CHAMI Maja | - | GER Osnabrücker SC | R | --- | Annullerad |
1 Anmälningar, 0 Bearbetas, 1 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BRABAND Ann Jeanine | GER | Osnabrücker SC |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2022 | Niedersächsische Rangliste U20 Damer Värja | Fechtverband Niedersachsen e.V. |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRODATZKI Cedrik | 2011 |
GER FC Oldenburg
|
R | --- | Anmäld | ||
HELLMICH Richard | 2010 |
GER Osnabrücker SC
|
R | --- | Anmäld | ||
MENDEN Karl | 2010 |
GER Osnabrücker SC
|
R | --- | Anmäld | ||
MIDDENDORF Theo | 2010 |
GER Osnabrücker SC
|
R | --- | Anmäld | ||
SCHULZ Tobias | 2011 |
GER Osnabrücker SC
|
R | --- | Anmäld |
5 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BERNZEN Henrik | GER | Osnabrücker SC | ||
CN | HÖWEKENMEIER Simon | GER | Osnabrücker SC | ||
SCHRIEVER Oskar | GER | FC Oldenburg | |||
CN | WIETHEUPER Tessa | GER | Osnabrücker SC |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2022 | Niedersächsische Rangliste U13 Herrar Värja | Fechtverband Niedersachsen e.V. |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
OSNABRÜCKER SC 3 Osnabrücker SC (GER) |
GER | --- | Anmäld |
1 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BERNZEN Henrik | GER | Osnabrücker SC | ||
CN | HÖWEKENMEIER Simon | GER | Osnabrücker SC | ||
SCHRIEVER Oskar | GER | FC Oldenburg | |||
CN | WIETHEUPER Tessa | GER | Osnabrücker SC |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
IKEI Mone | 2008 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
BALBOA Sebastian | 2006 |
GER MTV Braunschweig
|
R | --- | Anmäld | ||
KALUZA Akira Rizqi Thoma | 2007 |
GER MTV Braunschweig
|
R | --- | Anmäld | ||
MÖLLENKAMP Johann | 2009 |
GER MTV Braunschweig
|
R | --- | Anmäld | ||
BALZEROWSKI Hennes | 2007 |
GER Osnabrücker SC
|
R | --- | Anmäld | ||
HELLMICH Konrad | 2008 |
GER Osnabrücker SC
|
R | --- | Anmäld | ||
HÖWEKENMEIER Jakob | 2007 |
GER Osnabrücker SC
|
R | --- | Anmäld | ||
KLADDE Ole | 2006 |
GER Osnabrücker SC
|
R | --- | Anmäld | ||
KIEHL Elian | 2006 |
GER SV Vorwärts Nordhorn
|
R | --- | Anmäld |
9 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BERNZEN Henrik | GER | Osnabrücker SC | ||
CN | HÖWEKENMEIER Simon | GER | Osnabrücker SC | ||
SCHRIEVER Oskar | GER | FC Oldenburg | |||
CN | WIETHEUPER Tessa | GER | Osnabrücker SC |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2022 | Niedersächsische Rangliste U17 Herrar Värja | Fechtverband Niedersachsen e.V. |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
OSNABRÜCKER SC Osnabrücker SC (GER) |
GER | --- | Anmäld |
1 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BERNZEN Henrik | GER | Osnabrücker SC | ||
CN | HÖWEKENMEIER Simon | GER | Osnabrücker SC | ||
SCHRIEVER Oskar | GER | FC Oldenburg | |||
CN | WIETHEUPER Tessa | GER | Osnabrücker SC |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
OSNABRÜCKER SC 2 Osnabrücker SC (GER) |
GER | --- | Anmäld |
1 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BRABAND Ann Jeanine | GER | Osnabrücker SC |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
IKEI Homa | 2005 |
GER
|
L | --- | Anmäld | ||
KOLOV Martin | 2006 |
GER FC Oldenburg
|
R | --- | Anmäld | ||
KALUZA Akira Rizqi Thoma | 2007 |
GER MTV Braunschweig
|
R | --- | Anmäld | ||
HÖWEKENMEIER Jakob | 2007 |
GER Osnabrücker SC
|
R | --- | Anmäld | ||
HÖWEKENMEIER Simon | 2005 |
GER Osnabrücker SC
|
L | --- | Anmäld | ||
KLADDE Ole | 2006 |
GER Osnabrücker SC
|
R | --- | Anmäld | ||
KAMBACH Linus | 2003 |
GER SV Vorwärts Nordhorn
|
R | --- | Anmäld | ||
KIEHL Elian | 2006 |
GER SV Vorwärts Nordhorn
|
R | --- | Anmäld | ||
HELLMICH Konrad | - | GER Osnabrücker SC | R | --- | Annullerad |
8 Anmälningar, 0 Bearbetas, 1 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BRABAND Ann Jeanine | GER | Osnabrücker SC |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2022 | Niedersächsische Rangliste U20 Herrar Värja | Fechtverband Niedersachsen e.V. |
PAGALOV Mered | SWE | Tränare | lör sön | Osnabrücker SC |