Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARACCIOLO Leonor | 2012 |
DEN Hellerup FK
|
R | 2 | Anmäld | ||
NOGALADA STØVRING Sarah Nicole | 2010 |
DEN Hellerup FK
|
R | 3 | Anmäld | ||
HADBERG Claudia | 2012 |
DEN Taastrup FK
|
R | 5 | Anmäld | ||
HADBERG Lucia | 2012 |
DEN Taastrup FK
|
4 | Anmäld | |||
MUHRER Viktoria | 2010 |
GER SFCL Lund
|
R | --- | Anmäld | ||
SIMONSSON Signe | 2011 |
SWE YFK Ystad
|
L | --- | Anmäld | ||
ANDERSSON Sophia | 2011 |
SWE FFF Stockholm
|
R | --- | Anmäld | ||
BERGSTRÖM Signe | 2011 |
SWE FFF Stockholm
|
R | --- | Anmäld | ||
FALLDE Alba | 2011 |
SWE FFF Stockholm
|
L | --- | Anmäld | ||
KRZYZANOWSKA Maria | 2011 |
SWE FFF Stockholm
|
R | --- | Anmäld | ||
ULLTJÄRN Estrid | 2012 |
SWE LFK Linköping
|
R | --- | Anmäld | ||
MALMBORG Johanna | 2010 |
SWE MF19 Malmö
|
R | --- | Anmäld | ||
ÖHNNER Siri | 2012 |
SWE SFCL Lund
|
R | --- | Anmäld | ||
PERSSON Elsa | 2010 |
SWE SFCL Lund
|
R | --- | Anmäld | ||
VARNES Thea | - | DEN Trekanten København | L | --- | Annullerad | ||
IWERSEN Marte | - | GER ETUF Essen | R | --- | Annullerad |
14 Anmälningar, 0 Bearbetas, 2 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
D | ANDANÉ André | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | BÆKMAND Nicky | DEN | Hellerup FK | ||
D | BJARTMAR Otto | SWE | MF19 Malmö | ||
N | DORDEVIC Bogomir | SWE | MF19 Malmö | ||
D | EWERS Alexander | SWE | ARA Helsingborg | ||
HANSEN Michael | DEN | Taastrup FK | |||
B | HEJRSKOV Mads-Vetli | DEN | MF19 Malmö | ||
D | LERNESJÖ Ulf | SWE | MF19 Malmö | ||
D | LINDVALL Axel | SWE | MF19 Malmö | ||
N | LUNDEGARD Henrik | SWE | MF19 Malmö | ||
D | MALMSTRÖM Anders | SWE | MF19 Malmö | ||
D | PELLETTA Francesco | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | PORTVED Soeren | DEN | Københavns Fægteklub | ||
D | SÖNNERGREN Simon | SWE | MF19 Malmö | ||
B | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö | ||
N | ULLTJÄRN Bianca | SWE | MF19 Malmö | ||
N | VIKLUND Birgitta | SWE | MF19 Malmö | ||
N | ZANDER Anders | SWE | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2023 | Danske Nationale Ranglister U13 Damer Värja | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U13 Damer Värja | Dansk Fægte-Forbund |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
JESSEN Savannah Maria Bonde | 2009 |
DEN Hellerup FK
|
R | 2.8 | Anmäld | ||
NOGALADA STØVRING Sarah Nicole | 2010 |
DEN Hellerup FK
|
R | 2.12 | Anmäld | ||
WAGENSTEEN LINDHARDT Olivia | 2009 |
DEN Hellerup FK
|
R | 2.9 | Anmäld | ||
RAHBEK OLSEN Ida | 2009 |
DEN Taastrup FK
|
R | 2.1 | Anmäld | ||
SAVU Daria | 2008 |
ROU Hellerup FK
|
R | 2.12 | Anmäld | ||
HEDVALL Zelda | 2010 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 1.26 | Anmäld | ||
FISCHL Gréta | 2009 |
SWE A6 Jönköping
|
R | 1.16 | Anmäld | ||
ANDERSSON Sophia | 2011 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.3 | Anmäld | ||
FALLDE Alba | 2011 |
SWE FFF Stockholm
|
L | 1.1 | Anmäld | ||
KRZYZANOWSKA Maria | 2011 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.8 | Anmäld | ||
ULLTJÄRN Estrid | 2012 |
SWE LFK Linköping
|
R | 1.10 | Anmäld | ||
ELDH Felicia | 2009 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 1.14 | Anmäld | ||
GONZALEZ Alicia | 2010 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 1.4 | Anmäld | ||
VINQVIST Lova | 2009 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 1.12 | Anmäld | ||
BROLIN Moa | - | SWE FFF Stockholm | R | 1.13 | Annullerad | ||
FRODLER Anna | - | SWE FFF Stockholm | L | 1.6 | Annullerad | ||
HOMMIK Mira | - | SWE FFF Stockholm | R | 1.11 | Annullerad | ||
VESTIN Matilda | - | SWE FFF Stockholm | R | 1.7 | Annullerad | ||
LARSSON Vera | - | SWE SAF Solna | R | 1.25 | Annullerad |
14 Anmälningar, 0 Bearbetas, 5 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
ABEDINI Mojtaba | IRI | MF19 Malmö | |||
D | ANDANÉ André | SWE | MF19 Malmö | ||
D | BJARTMAR Otto | SWE | MF19 Malmö | ||
CARACCIOLO Giorgio | ITA | Hellerup FK | |||
N | DORDEVIC Bogomir | SWE | MF19 Malmö | ||
D | GUSTAFSSON Peter | SWE | MF19 Malmö | ||
C | LAZER Daniel | SWE | MF19 Malmö | ||
D | LERNESJÖ Ulf | SWE | MF19 Malmö | ||
D | LINDVALL Axel | SWE | MF19 Malmö | ||
N | LUNDEGARD Henrik | SWE | MF19 Malmö | ||
D | MALMSTRÖM Anders | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | OLSEN Johannes Kristian | DEN | Hellerup FK | ||
D | PERSSON Caroline | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | PORTVED Soeren | DEN | Københavns Fægteklub | ||
CN | STILLER Zarina | DEN | MF19 Malmö | ||
B | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö | ||
N | ULLTJÄRN Bianca | SWE | MF19 Malmö | ||
N | VIKLUND Birgitta | SWE | MF19 Malmö | ||
N | ZANDER Anders | SWE | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2023 | Masters U15 Damer Värja | Svenska Fäktförbundet |
2023 | Danske Nationale Ranglister U15 Damer Värja | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U15 Damer Värja | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Masters U15 Damer Värja | Svenska Fäktförbundet |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
RAHBEK OLSEN Ida | 2009 |
DEN Taastrup FK
|
R | 2.4 | Anmäld | ||
REDLICH Fenja Apsarah | 2007 |
DEN Glostrup FK
|
R | 2.1 | Anmäld | ||
WAGENSTEEN LINDHARDT Olivia | 2009 |
DEN Hellerup FK
|
R | 2.7 | Anmäld | ||
HANSEN Ida Marie | 2007 |
DEN Taastrup FK
|
R | 2.2 | Anmäld | ||
HARDING Alma | 2006 |
SWE AFiL Lund
|
R | 1.8 | Anmäld | ||
BROLIN Moa | 2009 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.9 | Anmäld | ||
FRODLER Anna | 2009 |
SWE FFF Stockholm
|
L | 1.16 | Anmäld | ||
HOMMIK Mira | 2009 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.5 | Anmäld | ||
ULLTJÄRN Louise | 2006 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.1 | Anmäld | ||
VESTIN Matilda | 2009 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.12 | Anmäld | ||
ANDERSSON Sara | 2007 |
SWE KFK Kalmar
|
R | 1.25 | Anmäld | ||
AXHED Isabelle | 2007 |
SWE KFK Kalmar
|
L | 1.15 | Anmäld | ||
CARLSSON Emma | 2007 |
SWE KFK Kalmar
|
L | 1.18 | Anmäld | ||
ELMFELDT ÖHRSKOG Elsa | 2008 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | 1.7 | Anmäld | ||
ELDH Felicia | 2009 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 1.31 | Anmäld | ||
VINQVIST Lova | 2009 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 1.32 | Anmäld | ||
WESTMAN Elda | 2006 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 1.3 | Anmäld | ||
OLSSON Liv | 2007 |
SWE WFF Örebro
|
R | 1.6 | Anmäld | ||
LUNDBERG Sofia | - | SWE DIF Stockholm | R | 1.10 | Annullerad | ||
ERIKSSON Linnea | - | SWE FFF Stockholm | R | 1.2 | Annullerad |
18 Anmälningar, 0 Bearbetas, 2 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
D | ANDANÉ André | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | BÆKMAND Nicky | DEN | Hellerup FK | ||
D | BJARTMAR Otto | SWE | MF19 Malmö | ||
N | DORDEVIC Bogomir | SWE | MF19 Malmö | ||
D | EWERS Alexander | SWE | ARA Helsingborg | ||
HANSEN Michael | DEN | Taastrup FK | |||
B | HEJRSKOV Mads-Vetli | DEN | MF19 Malmö | ||
D | LERNESJÖ Ulf | SWE | MF19 Malmö | ||
D | LINDVALL Axel | SWE | MF19 Malmö | ||
N | LUNDEGARD Henrik | SWE | MF19 Malmö | ||
D | MALMSTRÖM Anders | SWE | MF19 Malmö | ||
D | PELLETTA Francesco | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | PORTVED Soeren | DEN | Københavns Fægteklub | ||
D | SÖNNERGREN Simon | SWE | MF19 Malmö | ||
B | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö | ||
N | ULLTJÄRN Bianca | SWE | MF19 Malmö | ||
N | VIKLUND Birgitta | SWE | MF19 Malmö | ||
N | ZANDER Anders | SWE | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2023 | Masters U17 Damer Värja | Svenska Fäktförbundet |
2023 | Danske Nationale Ranglister U17 Damer Värja | Dansk Fægte-Forbund |
2023 | Danske Udtagelses Pointlister U17 Damer Värja | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U17 Damer Värja | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Masters U17 Damer Värja | Svenska Fäktförbundet |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
REDLICH Fenja Apsarah | 2007 |
DEN Glostrup FK
|
R | 2.1 | Anmäld | ||
STILLER Natalja | 2004 |
DEN Glostrup FK
|
R | 2.2 | Anmäld | ||
BROLIN Moa | 2009 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.14 | Anmäld | ||
FRODLER Anna | 2009 |
SWE FFF Stockholm
|
L | 1.27 | Anmäld | ||
HOMMIK Mira | 2009 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.15 | Anmäld | ||
VESTIN Matilda | 2009 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.29 | Anmäld | ||
HARDING Alma | 2006 |
SWE AFiL Lund
|
R | 1.8 | Anmäld | ||
FREDÉN Anna | 2004 |
SWE DIF Stockholm
|
R | 1.5 | Anmäld | ||
RENDA Eden Rose | 2005 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.6 | Anmäld | ||
ULLTJÄRN Louise | 2006 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.1 | Anmäld | ||
MAANINKA Moa | 2004 |
SWE KF99 Kungsbacka
|
R | 1.3 | Anmäld | ||
ANDERSSON Sara | 2007 |
SWE KFK Kalmar
|
R | 1.30 | Anmäld | ||
AXHED Isabelle | 2007 |
SWE KFK Kalmar
|
L | 1.18 | Anmäld | ||
CARLSSON Emma | 2007 |
SWE KFK Kalmar
|
L | 1.21 | Anmäld | ||
ELMFELDT ÖHRSKOG Elsa | 2008 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | 1.22 | Anmäld | ||
WESTMAN Elda | 2006 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 1.10 | Anmäld | ||
OLSSON Liv | 2007 |
SWE WFF Örebro
|
R | 1.9 | Anmäld | ||
RIEMER Paula | 2005 |
SWE WFF Örebro
|
R | 1.7 | Anmäld | ||
LUNDBERG Sofia | - | SWE DIF Stockholm | R | 1.11 | Annullerad | ||
ERIKSSON Linnea | - | SWE FFF Stockholm | R | 1.2 | Annullerad | ||
SENNERLIN HOLM Engla | - | SWE FKC Karlskrona | R | 1.4 | Annullerad |
18 Anmälningar, 0 Bearbetas, 3 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
ABEDINI Mojtaba | IRI | MF19 Malmö | |||
D | ANDANÉ André | SWE | MF19 Malmö | ||
D | BJARTMAR Otto | SWE | MF19 Malmö | ||
CARACCIOLO Giorgio | ITA | Hellerup FK | |||
N | DORDEVIC Bogomir | SWE | MF19 Malmö | ||
D | GUSTAFSSON Peter | SWE | MF19 Malmö | ||
C | LAZER Daniel | SWE | MF19 Malmö | ||
D | LERNESJÖ Ulf | SWE | MF19 Malmö | ||
D | LINDVALL Axel | SWE | MF19 Malmö | ||
N | LUNDEGARD Henrik | SWE | MF19 Malmö | ||
D | MALMSTRÖM Anders | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | OLSEN Johannes Kristian | DEN | Hellerup FK | ||
D | PERSSON Caroline | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | PORTVED Soeren | DEN | Københavns Fægteklub | ||
CN | STILLER Zarina | DEN | MF19 Malmö | ||
B | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö | ||
N | ULLTJÄRN Bianca | SWE | MF19 Malmö | ||
N | VIKLUND Birgitta | SWE | MF19 Malmö | ||
N | ZANDER Anders | SWE | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2022 | Nationell Ranking U20 Damer Värja | Svenska Fäktförbundet |
2022 | Nationell Ranking U17 Damer Värja | Svenska Fäktförbundet |
2023 | Nationell Ranking U20 Damer Värja | Svenska Fäktförbundet |
2023 | Uttagning VM/EM U20 Damer Värja | Svenska Fäktförbundet |
2023 | Uttagning VM/EM U17 Damer Värja | Svenska Fäktförbundet |
2023 | Danske Nationale Ranglister U20 Damer Värja | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U20 Damer Värja | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Nationell Ranking U20 Damer Värja | Svenska Fäktförbundet |
2022 | Nationell Ranking U17 Damer Värja | Svenska Fäktförbundet |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STÆRKE Sylvester | 2011 |
DEN Glostrup FK
|
R | 2 | Anmäld | ||
FYNBOE Carl Frederik | 2011 |
DEN Hellerup FK
|
R | 6 | Anmäld | ||
SEABROOKE Lex | 2011 |
DEN Hellerup FK
|
R | 9 | Anmäld | ||
WANG Oskar | 2013 |
DEN
|
R | 15 | Anmäld | ||
CAKAR Koray | 2013 |
DEN KFK Kalundborg
|
R | 5 | Anmäld | ||
MØLLER Snorre | 2010 |
DEN Københavns Fægteklub
|
R | 15 | Anmäld | ||
HADBERG Diego | 2013 |
DEN Taastrup FK
|
L | 1 | Anmäld | ||
BOES Xander | 2010 |
NED SC Amsterdam
|
R | --- | Anmäld | ||
VAN WIJK Cas | 2010 |
NED s.v. En Cavant
|
R | --- | Anmäld | ||
BRYLA Robert | 2011 |
POL Hellerup FK
|
R | 3 | Anmäld | ||
HOLMGREN Benjamin | 2010 |
SWE FFF Stockholm
|
R | --- | Anmäld | ||
MAGNUSSON Alfred | 2010 |
SWE FFF Stockholm
|
R | --- | Anmäld | ||
ELG Hilmer | 2013 |
SWE WFF Örebro
|
R | --- | Anmäld | ||
HELLNER WALLÉN Wilhelm | 2010 |
SWE LUGI Lund
|
R | --- | Anmäld | ||
CHAU Eddie | 2012 |
SWE MF19 Malmö
|
R | --- | Anmäld | ||
LUNDVALL Axel | 2012 |
SWE MF19 Malmö
|
R | --- | Anmäld | ||
LIU Maximilian | 2013 |
SWE SFCL Lund
|
R | --- | Anmäld | ||
VALGEIRSSON Birgir | - | ISL GFK Göteborg | R | --- | Annullerad | ||
HOLDENMARK Johannes | - | SWE GFK Göteborg | L | --- | Annullerad |
17 Anmälningar, 0 Bearbetas, 2 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
D | ANDANÉ André | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | BÆKMAND Nicky | DEN | Hellerup FK | ||
D | BJARTMAR Otto | SWE | MF19 Malmö | ||
N | DORDEVIC Bogomir | SWE | MF19 Malmö | ||
D | EWERS Alexander | SWE | ARA Helsingborg | ||
HANSEN Michael | DEN | Taastrup FK | |||
B | HEJRSKOV Mads-Vetli | DEN | MF19 Malmö | ||
D | LERNESJÖ Ulf | SWE | MF19 Malmö | ||
D | LINDVALL Axel | SWE | MF19 Malmö | ||
N | LUNDEGARD Henrik | SWE | MF19 Malmö | ||
D | MALMSTRÖM Anders | SWE | MF19 Malmö | ||
D | PELLETTA Francesco | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | PORTVED Soeren | DEN | Københavns Fægteklub | ||
D | SÖNNERGREN Simon | SWE | MF19 Malmö | ||
B | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö | ||
N | ULLTJÄRN Bianca | SWE | MF19 Malmö | ||
N | VIKLUND Birgitta | SWE | MF19 Malmö | ||
N | ZANDER Anders | SWE | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2023 | Danske Nationale Ranglister U13 Herrar Värja | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U13 Herrar Värja | Dansk Fægte-Forbund |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
RICHARDT Chayenn | 2008 |
DEN Hellerup FK
|
R | 2.3 | Anmäld | ||
NORSK DAHL Frederik | 2009 |
DEN Taastrup FK
|
R | 2.7 | Anmäld | ||
LAU MADSEN Jonas | 2008 |
DEN Trekanten København
|
R | 2.2 | Anmäld | ||
ROMANO Marco | 2008 |
ITA FFF Stockholm
|
R | 1.6 | Anmäld | ||
ABARAVICIUS Juozas | 2009 |
LTU SFCL Lund
|
R | 1.21 | Anmäld | ||
BRYLA Robert | 2011 |
POL Hellerup FK
|
R | --- | Anmäld | ||
SULTAN Sixten | 2008 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.37 | Anmäld | ||
FISCHL Simon | 2009 |
SWE A6 Jönköping
|
R | 1.29 | Anmäld | ||
KOIJ Egon | 2009 |
SWE DIF Stockholm
|
L | 1.9 | Anmäld | ||
LINDBÄCK LINDER Henry | 2009 |
SWE DIF Stockholm
|
L | 1.12 | Anmäld | ||
VON MALMBORG Victor | 2008 |
SWE DIF Stockholm
|
R | 1.30 | Anmäld | ||
WIBERG Eric | 2008 |
SWE DIF Stockholm
|
R | 1.7 | Anmäld | ||
HOLMGREN Benjamin | 2010 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.34 | Anmäld | ||
BENGTSSON Anton | 2008 |
SWE FKC Karlskrona
|
R | 1.25 | Anmäld | ||
MALMHULT Noah | 2009 |
SWE FKC Karlskrona
|
L | 1.26 | Anmäld | ||
NÄTTERDAHL Oscar | 2008 |
SWE KF99 Kungsbacka
|
R | 1.16 | Anmäld | ||
HELLSTRÖM Otis | 2008 |
SWE KFK Kalmar
|
R | 1.3 | Anmäld | ||
LILJENFORS Sixten | 2009 |
SWE LjFK Ljungby
|
R | 1.44 | Anmäld | ||
HELLNER WALLÉN Wilhelm | 2010 |
SWE LUGI Lund
|
R | 1.31 | Anmäld | ||
VALENDER Artem | 2008 |
SWE LUGI Lund
|
R | --- | Anmäld | ||
WADENBÄCK Milo | 2008 |
SWE LUGI Lund
|
R | 1.22 | Anmäld | ||
JAMER Martin | 2010 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 1.56 | Anmäld | ||
OLSSON Edgar | 2009 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 1.33 | Anmäld | ||
WENNBERG Casper | 2008 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 1.5 | Anmäld | ||
DE GROOTE Casper | 2009 |
SWE DIF Stockholm
|
R | 1.4 | Anmäld | ||
PERSSON Oskar | 2009 |
SWE SFCL Lund
|
R | 1.41 | Anmäld | ||
ZIMMERMAN Filip | 2008 |
SWE WFF Örebro
|
L | 1.1 | Anmäld | ||
STUKACHOV Arsenij | 2009 |
UKR LUGI Lund
|
R | 1.32 | Anmäld | ||
DAHLIN Teodor | - | SWE FFF Stockholm | L | 1.2 | Annullerad | ||
KARLSSON Otis | - | SWE FFF Stockholm | R | 1.11 | Annullerad | ||
SANDSTRÖM Emil | - | SWE LFK Linköping | L | 1.10 | Annullerad |
28 Anmälningar, 0 Bearbetas, 3 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
ABEDINI Mojtaba | IRI | MF19 Malmö | |||
D | ANDANÉ André | SWE | MF19 Malmö | ||
D | BJARTMAR Otto | SWE | MF19 Malmö | ||
CARACCIOLO Giorgio | ITA | Hellerup FK | |||
N | DORDEVIC Bogomir | SWE | MF19 Malmö | ||
D | GUSTAFSSON Peter | SWE | MF19 Malmö | ||
C | LAZER Daniel | SWE | MF19 Malmö | ||
D | LERNESJÖ Ulf | SWE | MF19 Malmö | ||
D | LINDVALL Axel | SWE | MF19 Malmö | ||
N | LUNDEGARD Henrik | SWE | MF19 Malmö | ||
D | MALMSTRÖM Anders | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | OLSEN Johannes Kristian | DEN | Hellerup FK | ||
D | PERSSON Caroline | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | PORTVED Soeren | DEN | Københavns Fægteklub | ||
CN | STILLER Zarina | DEN | MF19 Malmö | ||
B | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö | ||
N | ULLTJÄRN Bianca | SWE | MF19 Malmö | ||
N | VIKLUND Birgitta | SWE | MF19 Malmö | ||
N | ZANDER Anders | SWE | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2023 | Masters U15 Herrar Värja | Svenska Fäktförbundet |
2023 | Danske Nationale Ranglister U15 Herrar Värja | Dansk Fægte-Forbund |
2023 | Kansallinen ranking U15 Herrar Värja | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Danske Nationale Ranglister U15 Herrar Värja | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Masters U15 Herrar Värja | Svenska Fäktförbundet |
2022 | Kansallinen ranking U15 Herrar Värja | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NORSK DAHL Frederik | 2009 |
DEN Taastrup FK
|
R | 2.13 | Anmäld | ||
LADEFOGED Rasmus | 2007 |
DEN Hellerup FK
|
R | 2.3 | Anmäld | ||
PEDERSEN Adrian | 2008 |
DEN Hellerup FK
|
R | 2.8 | Anmäld | ||
RICHARDT Chayenn | 2008 |
DEN Hellerup FK
|
R | 2.7 | Anmäld | ||
WINTHER Theo | 2008 |
DEN Hellerup FK
|
R | 2.12 | Anmäld | ||
ODGAARD-JENSEN Johan | 2006 |
DEN Rudersdal FK
|
R | 2.3 | Anmäld | ||
LAU MADSEN Jonas | 2008 |
DEN Trekanten København
|
R | 2.6 | Anmäld | ||
ROSENKILDE MULDER Carlos Luca | 2008 |
DEN Vordingborg Fægtning og Multisport
|
R | 2.5 | Anmäld | ||
ROMANO Marco | 2008 |
ITA FFF Stockholm
|
R | 1.27 | Anmäld | ||
AXELSSON Ludvig | 2006 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 1.52 | Anmäld | ||
ROVELSTAD Ivan | 2006 |
SWE UF Uppsala
|
R | 1.9 | Anmäld | ||
ASK Elias | 2006 |
SWE AFiL Lund
|
R | 1.50 | Anmäld | ||
STÅHL Folke | 2006 |
SWE DIF Stockholm
|
R | 1.16 | Anmäld | ||
ANDERSSON Georg | 2007 |
SWE FFF Stockholm
|
L | 1.19 | Anmäld | ||
DAHLIN Teodor | 2008 |
SWE FFF Stockholm
|
L | 1.15 | Anmäld | ||
HALLONSTEN Alexander | 2007 |
SWE FFF Stockholm
|
L | 1.29 | Anmäld | ||
KARLSSON Otis | 2008 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.25 | Anmäld | ||
STOICA Razvan-Alexandru | 2007 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.31 | Anmäld | ||
VIKLUND Maximiliam | 2006 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.30 | Anmäld | ||
MARTINEZ Viktor | 2007 |
SWE FKC Karlskrona
|
R | 1.26 | Anmäld | ||
BRANDBERG Nils | 2008 |
SWE KF99 Kungsbacka
|
R | 1.6 | Anmäld | ||
NÄTTERDAHL Oscar | 2008 |
SWE KF99 Kungsbacka
|
R | 1.77 | Anmäld | ||
HELLSTRÖM Otis | 2008 |
SWE KFK Kalmar
|
R | 1.23 | Anmäld | ||
CARLSTEDT RINGIUS David | 2007 |
SWE LUGI Lund
|
R | 1.40 | Anmäld | ||
SELÉN Alfred | 2007 |
SWE LUGI Lund
|
L | 1.57 | Anmäld | ||
LONNERT Tor | 2007 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 1.7 | Anmäld | ||
PALMSTIERNA Hugo | 2006 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 1.10 | Anmäld | ||
WENNBERG Casper | 2008 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 1.28 | Anmäld | ||
ELG Elwin | 2007 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.1 | Anmäld | ||
ZIMMERMAN Filip | 2008 |
SWE WFF Örebro
|
L | 1.2 | Anmäld | ||
ZAMBACH Tobias | - | DEN Københavns Fægteklub | R | --- | Annullerad | ||
WIBERG Eric | - | SWE DIF Stockholm | R | 1.36 | Annullerad | ||
WHYTE Oliver | - | SWE SIF Nacka | R | 1.11 | Annullerad |
30 Anmälningar, 0 Bearbetas, 3 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
D | ANDANÉ André | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | BÆKMAND Nicky | DEN | Hellerup FK | ||
D | BJARTMAR Otto | SWE | MF19 Malmö | ||
N | DORDEVIC Bogomir | SWE | MF19 Malmö | ||
D | EWERS Alexander | SWE | ARA Helsingborg | ||
HANSEN Michael | DEN | Taastrup FK | |||
B | HEJRSKOV Mads-Vetli | DEN | MF19 Malmö | ||
D | LERNESJÖ Ulf | SWE | MF19 Malmö | ||
D | LINDVALL Axel | SWE | MF19 Malmö | ||
N | LUNDEGARD Henrik | SWE | MF19 Malmö | ||
D | MALMSTRÖM Anders | SWE | MF19 Malmö | ||
D | PELLETTA Francesco | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | PORTVED Soeren | DEN | Københavns Fægteklub | ||
D | SÖNNERGREN Simon | SWE | MF19 Malmö | ||
B | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö | ||
N | ULLTJÄRN Bianca | SWE | MF19 Malmö | ||
N | VIKLUND Birgitta | SWE | MF19 Malmö | ||
N | ZANDER Anders | SWE | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2023 | Masters U17 Herrar Värja | Svenska Fäktförbundet |
2023 | Danske Nationale Ranglister U17 Herrar Värja | Dansk Fægte-Forbund |
2023 | Danske Udtagelses Pointlister U17 Herrar Värja | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U17 Herrar Värja | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Masters U17 Herrar Värja | Svenska Fäktförbundet |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CHRISTENSEN Valdemar Ditlev | 2003 |
DEN KFK Kalundborg
|
R | 2.5 | Anmäld | ||
BÆKMAND Nicky | 2004 |
DEN Hellerup FK
|
R | 2.7 | Anmäld | ||
LADEFOGED Rasmus | 2007 |
DEN Hellerup FK
|
R | 2.10 | Anmäld | ||
PEDERSEN Adrian | 2008 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Anmäld | ||
WINTHER Theo | 2008 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Anmäld | ||
FRIIS MADSEN Benjamin | 2005 |
DEN KFK Kalundborg
|
R | 2.3 | Anmäld | ||
VØLUND Jonas | 2006 |
DEN KFK Kalundborg
|
R | 2.6 | Anmäld | ||
HANSEN Malthe | 2004 |
DEN Odense FK
|
R | 2.11 | Anmäld | ||
ODGAARD-JENSEN Johan | 2006 |
DEN Rudersdal FK
|
R | 2.1 | Anmäld | ||
OXHOLM WAGNER Alec | 2005 |
DEN Trekanten København
|
R | 2.4 | Anmäld | ||
DAHLIN Teodor | 2008 |
SWE FFF Stockholm
|
L | 1.31 | Anmäld | ||
KARLSSON Otis | 2008 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.52 | Anmäld | ||
ROVELSTAD Ivan | 2006 |
SWE UF Uppsala
|
R | 1.12 | Anmäld | ||
STÅHL Folke | 2006 |
SWE DIF Stockholm
|
R | 1.38 | Anmäld | ||
STÅHL Gösta | 2004 |
SWE DIF Stockholm
|
R | 1.8 | Anmäld | ||
WIBERG Carl | 2004 |
SWE DIF Stockholm
|
R | 1.9 | Anmäld | ||
ANDERSSON Georg | 2007 |
SWE FFF Stockholm
|
L | 1.44 | Anmäld | ||
BÄCKSTRÖM Ian | 2004 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.4 | Anmäld | ||
CLAESSON Holger | 2004 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.21 | Anmäld | ||
DAHLSTRÖM Ludvig | 2005 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.24 | Anmäld | ||
PELLETTA Francesco | 2005 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.10 | Anmäld | ||
STOICA Razvan-Alexandru | 2007 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.69 | Anmäld | ||
VIKLUND Maximiliam | 2006 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.42 | Anmäld | ||
FORSMAN Emil | 2005 |
SWE FKC Karlskrona
|
L | 1.13 | Anmäld | ||
BRANDBERG Hugo | 2005 |
SWE KF99 Kungsbacka
|
R | 1.2 | Anmäld | ||
BRANDBERG Nils | 2008 |
SWE KF99 Kungsbacka
|
R | 1.19 | Anmäld | ||
HALVARSSON Ludvig | 2006 |
SWE KF99 Kungsbacka
|
R | 1.18 | Anmäld | ||
BERG Gabriel | 2005 |
SWE KFK Kalmar
|
R | 1.45 | Anmäld | ||
BOLMSTRAND Viggo | 2007 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | 1.26 | Anmäld | ||
HECKMANN Lucas | 2006 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | 1.32 | Anmäld | ||
OLSSON Edward | 2006 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | 1.30 | Anmäld | ||
POURMAND Nima | 2004 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | 1.3 | Anmäld | ||
WESTRING Theo | 2007 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | 1.29 | Anmäld | ||
CARLSTEDT RINGIUS David | 2007 |
SWE LUGI Lund
|
R | 1.39 | Anmäld | ||
LONNERT Tor | 2007 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 1.27 | Anmäld | ||
PALMSTIERNA Hugo | 2006 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 1.28 | Anmäld | ||
SÖNNERGREN Simon | 2005 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 1.14 | Anmäld | ||
WHYTE Oliver | 2006 |
SWE SIF Nacka
|
R | 1.15 | Anmäld | ||
ELG Elwin | 2007 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1.11 | Anmäld | ||
PERSSON TÖRN Caspian | 2005 |
SWE YFK Ystad
|
R | 1.7 | Anmäld | ||
SCOUT Ronan Brodie | 2005 |
USA Vejle FK
|
R | 2.15 | Anmäld |
41 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
ABEDINI Mojtaba | IRI | MF19 Malmö | |||
D | ANDANÉ André | SWE | MF19 Malmö | ||
D | BJARTMAR Otto | SWE | MF19 Malmö | ||
CARACCIOLO Giorgio | ITA | Hellerup FK | |||
N | DORDEVIC Bogomir | SWE | MF19 Malmö | ||
D | GUSTAFSSON Peter | SWE | MF19 Malmö | ||
C | LAZER Daniel | SWE | MF19 Malmö | ||
D | LERNESJÖ Ulf | SWE | MF19 Malmö | ||
D | LINDVALL Axel | SWE | MF19 Malmö | ||
N | LUNDEGARD Henrik | SWE | MF19 Malmö | ||
D | MALMSTRÖM Anders | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | OLSEN Johannes Kristian | DEN | Hellerup FK | ||
D | PERSSON Caroline | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | PORTVED Soeren | DEN | Københavns Fægteklub | ||
CN | STILLER Zarina | DEN | MF19 Malmö | ||
B | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö | ||
N | ULLTJÄRN Bianca | SWE | MF19 Malmö | ||
N | VIKLUND Birgitta | SWE | MF19 Malmö | ||
N | ZANDER Anders | SWE | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2022 | Nationell Ranking U20 Herrar Värja | Svenska Fäktförbundet |
2022 | Nationell Ranking U17 Herrar Värja | Svenska Fäktförbundet |
2023 | Nationell Ranking U20 Herrar Värja | Svenska Fäktförbundet |
2023 | Uttagning VM/EM U20 Herrar Värja | Svenska Fäktförbundet |
2023 | Uttagning VM/EM U17 Herrar Värja | Svenska Fäktförbundet |
2023 | Danske Nationale Ranglister U20 Herrar Värja | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U20 Herrar Värja | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Nationell Ranking U20 Herrar Värja | Svenska Fäktförbundet |
2022 | Nationell Ranking U17 Herrar Värja | Svenska Fäktförbundet |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VARNES Thea | 2010 |
DEN Trekanten København
|
L | 3 | Anmäld | ||
SANCHEZ Linea | 2011 |
DEN ARA Helsingborg
|
R | --- | Anmäld | ||
IWERSEN Marte | 2012 |
GER ETUF Essen
|
R | --- | Anmäld | ||
BLOMGREN Elsa | 2011 |
SWE GFK Göteborg
|
R | --- | Anmäld | ||
FILIPOVIC Dalia | 2012 |
SWE GFK Göteborg
|
R | --- | Anmäld | ||
SVENSSON Linnea | 2010 |
SWE ARA Helsingborg
|
L | --- | Anmäld | ||
ROSENLIND GÖRMAN Emelie | 2010 |
SWE ARA Helsingborg
|
R | --- | Anmäld |
7 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
N | ABEDINI Mojtaba | IRI | MF19 Malmö | ||
ALIMOV Amirkhon | UZB | MF19 Malmö | |||
D | LINDVALL Axel | SWE | MF19 Malmö | ||
B | LUNDEGARD Henrik | SWE | MF19 Malmö | ||
P | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2023 | Danske Nationale Ranglister U13 Damer Florett | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U13 Damer Florett | Dansk Fægte-Forbund |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SANCHEZ Charlott | 2009 |
DEN ARA Helsingborg
|
R | 1.6 | Anmäld | ||
BLOMGREN Elsa | 2011 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 1.2 | Anmäld | ||
HILL Leo | 2008 |
SWE ARA Helsingborg
|
R | --- | Anmäld | ||
MURAD Linda | 2008 |
SWE ARA Helsingborg
|
R | 1.5 | Anmäld | ||
ROSENLIND GÖRMAN Emelie | 2010 |
SWE ARA Helsingborg
|
R | 1.4 | Anmäld |
5 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
ALIMOV Amirkhon | UZB | MF19 Malmö | |||
D | EWERS Alexander | SWE | ARA Helsingborg | ||
B | HEJRSKOV Mads-Vetli | DEN | MF19 Malmö | ||
D | LINDVALL Axel | SWE | MF19 Malmö | ||
B | LUNDEGARD Henrik | SWE | MF19 Malmö | ||
D | PAPADOPOULOS Jordanis | SWE | MF19 Malmö | ||
P | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2023 | Masters U15 Damer Florett | Svenska Fäktförbundet |
2023 | Danske Nationale Ranglister U15 Damer Florett | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U15 Damer Florett | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Masters U15 Damer Florett | Svenska Fäktförbundet |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAGASANIKOVA Viktorie | 2007 |
CZE Trekanten København
|
R | 2.5 | Anmäld | ||
SANCHEZ Charlott | 2009 |
DEN ARA Helsingborg
|
R | 1.10 | Anmäld | ||
RYE Katharina | 2006 |
DEN Københavns Fægteklub
|
R | 2.2 | Anmäld | ||
GARDE-TSCHERTOK Anna Theresa | 2007 |
DEN Rudersdal FK
|
R | 2.1 | Anmäld | ||
MURAD Linda | 2008 |
SWE ARA Helsingborg
|
R | 1.9 | Anmäld | ||
CARLSSON Emma | - | SWE KFK Kalmar | L | --- | Annullerad |
5 Anmälningar, 0 Bearbetas, 1 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
N | ABEDINI Mojtaba | IRI | MF19 Malmö | ||
ALIMOV Amirkhon | UZB | MF19 Malmö | |||
D | LINDVALL Axel | SWE | MF19 Malmö | ||
B | LUNDEGARD Henrik | SWE | MF19 Malmö | ||
P | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2022 | Nationell Ranking U17 Damer Florett | Svenska Fäktförbundet |
2023 | Masters U17 Damer Florett | Svenska Fäktförbundet |
2023 | Uttagning VM/EM U17 Damer Florett | Svenska Fäktförbundet |
2023 | Danske Nationale Ranglister U17 Damer Florett | Dansk Fægte-Forbund |
2023 | Danske Udtagelses Pointlister U17 Damer Florett | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Norges Rankinglister U17 Open Florett | Norges Fekteforbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U17 Damer Florett | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Masters U17 Damer Florett | Svenska Fäktförbundet |
2022 | Nationell Ranking U17 Damer Florett | Svenska Fäktförbundet |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HAUCH Alvin | 2011 |
DEN Trekanten København
|
R | 15 | Anmäld | ||
HØJSTEEN Theodor | 2010 |
DEN Trekanten København
|
R | 8 | Anmäld | ||
WENLOCK Liam | 2012 |
DEN Københavns Fægteklub
|
R | 5 | Anmäld | ||
TORPEGAARD Oskar | 2011 |
DEN Trekanten København
|
R | 1 | Anmäld | ||
WURLITZER Jakob | 2010 |
DEN Trekanten København
|
R | 3 | Anmäld | ||
SAINZ DE AJA VARELA Urko | 2011 |
ESP Københavns Fægteklub
|
R | 2 | Anmäld | ||
VALGEIRSSON Birgir | 2010 |
ISL GFK Göteborg
|
R | --- | Anmäld | ||
BOES Xander | 2010 |
NED SC Amsterdam
|
R | --- | Anmäld | ||
VAN WIJK Cas | 2010 |
NED s.v. En Cavant
|
R | --- | Anmäld | ||
HOLDENMARK Johannes | 2012 |
SWE GFK Göteborg
|
L | --- | Anmäld | ||
JACOBSSON Ludvig | 2011 |
SWE GFK Göteborg
|
R | --- | Anmäld | ||
KVARNSTRÖM Loui | 2010 |
SWE GFK Göteborg
|
R | --- | Anmäld | ||
NORÉN Frank | 2011 |
SWE GFK Göteborg
|
R | --- | Anmäld | ||
PAGANINI Axel | 2010 |
SWE GFK Göteborg
|
L | --- | Anmäld | ||
PAGANINI Otto | 2013 |
SWE GFK Göteborg
|
L | --- | Anmäld | ||
LUND August | 2010 |
SWE ARA Helsingborg
|
R | --- | Anmäld | ||
VILHELMSSON Alvin | 2010 |
SWE ARA Helsingborg
|
L | --- | Anmäld | ||
SURIE Viysesh | 2010 |
SWE MFFG Malmö
|
R | --- | Anmäld |
18 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
N | ABEDINI Mojtaba | IRI | MF19 Malmö | ||
ALIMOV Amirkhon | UZB | MF19 Malmö | |||
D | LINDVALL Axel | SWE | MF19 Malmö | ||
B | LUNDEGARD Henrik | SWE | MF19 Malmö | ||
P | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2023 | Danske Nationale Ranglister U13 Herrar Florett | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U13 Herrar Florett | Dansk Fægte-Forbund |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KOFOED Hannibal | 2009 |
DEN Trekanten København
|
R | 2.2 | Anmäld | ||
IPSEN Ditlev Samuel | 2008 |
DEN Københavns Fægteklub
|
R | 2.1 | Anmäld | ||
SIMPER Anton | 2009 |
DEN Københavns Fægteklub
|
L | 2.8 | Anmäld | ||
TORPEGAARD Oskar | 2011 |
DEN Trekanten København
|
R | 2.3 | Anmäld | ||
VALGEIRSSON Birgir | 2010 |
ISL GFK Göteborg
|
R | 1.13 | Anmäld | ||
BOES Xander | 2010 |
NED SC Amsterdam
|
R | --- | Anmäld | ||
VAN WIJK Cas | 2010 |
NED s.v. En Cavant
|
R | --- | Anmäld | ||
ÅHBLOM Emil | 2008 |
SWE ÄFK Stockholm
|
L | 1.7 | Anmäld | ||
BALOGH Bruno | 2009 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 1.2 | Anmäld | ||
HEDBERG Albert | 2009 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 1.18 | Anmäld | ||
HOLDENMARK Johannes | 2012 |
SWE GFK Göteborg
|
L | 1.25 | Anmäld | ||
JACOBSSON Ludvig | 2011 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 1.22 | Anmäld | ||
KNAGGE Mauritz | 2008 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 1.10 | Anmäld | ||
KVARNSTRÖM Loui | 2010 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 1.46 | Anmäld | ||
MOHOLI Elvis | 2008 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 1.4 | Anmäld | ||
NORÉN Frank | 2011 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 1.20 | Anmäld | ||
PAGANINI Axel | 2010 |
SWE GFK Göteborg
|
L | 1.21 | Anmäld | ||
SALZMAN Olle | 2008 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 1.6 | Anmäld | ||
SANDSTRÖM TIM Ludvig | 2008 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 1.14 | Anmäld | ||
STENECKER Oskar | 2008 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 1.40 | Anmäld | ||
VOLTAIRE Frank | 2009 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 1.15 | Anmäld | ||
WESTERBERG Fredrik | 2008 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 1.3 | Anmäld | ||
BENGTSSON Mose | 2008 |
SWE ARA Helsingborg
|
R | 1.1 | Anmäld | ||
VILHELMSSON Alvin | 2010 |
SWE ARA Helsingborg
|
L | 1.48 | Anmäld | ||
ANDERSSON WREIBO Elliot | 2008 |
SWE KFK Kalmar
|
L | 1.8 | Anmäld |
25 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
ALIMOV Amirkhon | UZB | MF19 Malmö | |||
D | EWERS Alexander | SWE | ARA Helsingborg | ||
B | HEJRSKOV Mads-Vetli | DEN | MF19 Malmö | ||
D | LINDVALL Axel | SWE | MF19 Malmö | ||
B | LUNDEGARD Henrik | SWE | MF19 Malmö | ||
D | PAPADOPOULOS Jordanis | SWE | MF19 Malmö | ||
P | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2023 | Masters U15 Herrar Florett | Svenska Fäktförbundet |
2023 | Danske Nationale Ranglister U15 Herrar Florett | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U15 Herrar Florett | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Masters U15 Herrar Florett | Svenska Fäktförbundet |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRAMOW Marius Zimmermann | 2007 |
DEN
|
R | 2.6 | Anmäld | ||
KOFOED Hannibal | 2009 |
DEN Trekanten København
|
R | 2.16 | Anmäld | ||
VAABEN Frode | 2007 |
DEN Trekanten København
|
L | 2.1 | Anmäld | ||
FU GIUGNO Raffaele Salvatore Qikuan | 2007 |
DEN Københavns Fægteklub, Bramhall Sword Club
|
R | 2.4 | Anmäld | ||
FRIIS Anker | 2007 |
DEN Trekanten København
|
R | 2.9 | Anmäld | ||
NABATIFAR Afshin Alexander | 2008 |
DEN Trekanten København
|
R | 2.3 | Anmäld | ||
ÅHBLOM Emil | 2008 |
SWE ÄFK Stockholm
|
L | 1.15 | Anmäld | ||
AXELSSON Ludvig | 2006 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 1.13 | Anmäld | ||
BALOGH Bruno | 2009 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 1.10 | Anmäld | ||
ENSTRÖM Erik | 2007 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 1.9 | Anmäld | ||
HAFMAR Elliot | 2007 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 1.26 | Anmäld | ||
HEDBERG Albert | 2009 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 1.45 | Anmäld | ||
KNAGGE Mauritz | 2008 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 1.25 | Anmäld | ||
MOHOLI Elvis | 2008 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 1.4 | Anmäld | ||
SALA Carl | 2007 |
SWE EGF Solna, Wroclawianie
|
R | 1.2 | Anmäld | ||
SALA Vincent | 2007 |
SWE EGF Solna, Wroclawianie
|
R | 1.6 | Anmäld | ||
SALZMAN Olle | 2008 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 1.19 | Anmäld | ||
SANDSTRÖM TIM Ludvig | 2008 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 1.21 | Anmäld | ||
STACKEGÅRD Erik | 2006 |
SWE VF Vallentuna
|
L | 1.24 | Anmäld | ||
STENECKER Oskar | 2008 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 1.32 | Anmäld | ||
TELLGREN Gustaf | 2007 |
SWE ÄFK Stockholm
|
L | 1.12 | Anmäld | ||
VOLTAIRE Frank | 2009 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 1.27 | Anmäld | ||
WESTERBERG Fredrik | 2008 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 1.16 | Anmäld | ||
BENGTSSON Mose | 2008 |
SWE ARA Helsingborg
|
R | 1.17 | Anmäld | ||
RAIHLE Hjalmar | 2006 |
SWE ARA Helsingborg
|
R | 1.7 | Anmäld | ||
RISBERG Christian | 2007 |
SWE ARA Helsingborg
|
R | 1.28 | Anmäld | ||
HALLONSTEN Alexander | 2007 |
SWE FFF Stockholm
|
L | 1.20 | Anmäld | ||
ANDERSSON WREIBO Elliot | 2008 |
SWE KFK Kalmar
|
L | 1.18 | Anmäld |
28 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
N | ABEDINI Mojtaba | IRI | MF19 Malmö | ||
ALIMOV Amirkhon | UZB | MF19 Malmö | |||
D | LINDVALL Axel | SWE | MF19 Malmö | ||
B | LUNDEGARD Henrik | SWE | MF19 Malmö | ||
P | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2022 | Nationell Ranking U17 Herrar Florett | Svenska Fäktförbundet |
2023 | Masters U17 Herrar Florett | Svenska Fäktförbundet |
2023 | Uttagning VM/EM U17 Herrar Florett | Svenska Fäktförbundet |
2023 | Danske Nationale Ranglister U17 Herrar Florett | Dansk Fægte-Forbund |
2023 | Danske Udtagelses Pointlister U17 Herrar Florett | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Norges Rankinglister U17 Open Florett | Norges Fekteforbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U17 Herrar Florett | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Masters U17 Herrar Florett | Svenska Fäktförbundet |
2022 | Nationell Ranking U17 Herrar Florett | Svenska Fäktförbundet |