Tillbaka till listan

Copenhagen Cadet Circuit
DEN København
4 december 2021 - 5 december 2021

Värja Damer U17 Individuell

Visa lista

Idrottare / Lag Tävlingsranking Status Lic.
ARAZYAN Elen 2006 ARM Fechtergilde Südholstein
L --- Anmäld
CHEVAUX Lena 2005 AUT FTS Dornbirn
R --- Anmäld
HARTMANN Lilly 2006 AUT FTS Dornbirn
R --- Anmäld
GIORDANO Ginevra 2005 BRA FC Leipzig, CAP Paulistano
R --- Anmäld
REDLICH Fenja Apsarah 2007 DEN Glostrup FK
R --- Anmäld
ESTEVEZ ESCALONA Lola 2005 ESP
--- Anmäld
LINARES URBINA Helena 2006 ESP
R --- Anmäld
LOZANO PORRAS Candela 2006 ESP
--- Anmäld
RAMIREZ PEINADO Sofia 2005 ESP
R --- Anmäld
RANNINGER PEREZ Maria Del Pilar 2005 ESP
--- Anmäld
TORREGO ALVAREZ Martina 2006 ESP
--- Anmäld
ANIS Dinara 2006 EST Tallinna Mook
L --- Anmäld
AUS Sandra 2005 EST Tallinna Mook
L --- Anmäld
EMBRICH Maria 2005 EST IREM
--- Anmäld
JAANI Kleer 2005 EST En Garde Haapsalu
R --- Anmäld
KAPITONENKO Polina 2006 EST IREM
--- Anmäld
KIKERPILL Eliisa 2008 EST Tartu Kalev
R --- Anmäld
KLIMENKO Anna 2006 EST Tallinna Mook
R --- Anmäld
KORKKINEN Karina 2007 EST Tallinna Mook
--- Anmäld
KVERFELD Maria 2006 EST Pohjakotkas
R --- Anmäld
MATINJAN Anus 2007 EST Tallinna Mook
R --- Anmäld
MIRONOV Leana 2006 EST Pohjakotkas
--- Anmäld
PÄRLIN Ksenja 2007 EST Tartu Kalev
R --- Anmäld
PROOSVÄLI Anneli 2006 EST En Garde Haapsalu
R --- Anmäld
SELIVANOVA Sofija 2007 EST Tartu Kalev
R --- Anmäld
SKLJAROVA Ilona 2007 EST Tallinna Mook
R --- Anmäld
TRYNOVA Julia 2008 EST En Garde Haapsalu
R --- Anmäld
TRYNOVA Svetlana 2005 EST En Garde Haapsalu
R --- Anmäld
HÄMÄLÄINEN Emma 2006 FIN Hyvinkään Miekkailijat
--- Anmäld
OJALA Minea 2006 FIN Turun Miekkailijat
R --- Anmäld
PALLASVESA Inka 2005 FIN Espoon Miekkailijat
--- Anmäld
TEGELBERG Etti 2005 FIN Espoon Miekkailijat
--- Anmäld
WALL Loreley Thais 2005 GER Fechtergilde Südholstein
R --- Anmäld
BINA Foteini 2006 GRE O.X.I.FLORINAS
--- Anmäld
GKLINAVOU Eleftheria 2007 GRE A.A. IOANNINON
R --- Anmäld
KARANTZA Konstantina 2005 GRE O.X.I.FLORINAS
R --- Anmäld
KARAOUSOGLOU Ioanna-Ioli 2006 GRE LYGKAS OMILOS XIFASKIAS PENTELIS
--- Anmäld
MOURIKI Argyrenia 2005 GRE A.O.ARISTON PAIANIAS
L --- Anmäld
TIRIAKIDOU Maria Christina 2005 GRE O.X.I.FLORINAS
R --- Anmäld
ILLES Fanni 2005 HUN
R --- Anmäld
ARAMINI Sara 2005 ITA
R --- Anmäld
CALVANESE Alessandra 2005 ITA
R --- Anmäld
CASTAGNOLI Chiara 2007 ITA
R --- Anmäld
CUCÈ Sofia 2005 ITA
R --- Anmäld
DI MARTINO Ludovica 2006 ITA
R --- Anmäld
FIORENZA Elena 2005 ITA CATANIA SCHERMA
--- Anmäld
GALLO Giorgia 2006 ITA
--- Anmäld
MADRIGNANI Benedetta 2005 ITA
R --- Anmäld
MOROSI Francesca 2007 ITA
L --- Anmäld
SANTONOCITO Eleonora Carola 2006 ITA
R --- Anmäld
TESTA Mariachiara 2007 ITA
L --- Anmäld
TREGLIA Elisa 2005 ITA
R --- Anmäld
VERSARI Greta 2006 ITA
--- Anmäld
PROSINA Sofija 2006 LAT BJSS Ridzene
R --- Anmäld
JONYNAITE Kamila 2006 LTU
R --- Anmäld
NARBUTAITE Monika 2005 LTU Gaja-Dvikova
R --- Anmäld
PROKOPOVIC Karina 2005 LTU Gintarine spaga
R --- Anmäld
PYLINOVA Anastasija 2005 LTU Gintarine spaga
R --- Anmäld
REESINCK Sophie 2005 NED
R --- Anmäld
VAN GRINSVEN Luca 2005 NED SC Den Bosch
R --- Anmäld
GILDERNES Ada Sofie 2007 NOR Bergens FK
R --- Anmäld
CHARKIEWICZ Karolina 2006 POL
R --- Anmäld
CEDERLUND Elsa 2006 SWE LöFK Lidingö
R --- Anmäld
ERIKSSON Linnea 2008 SWE FFF Stockholm
R --- Anmäld
HARDING Alma 2006 SWE AFiL Lund
R --- Anmäld
LINDHOLM Ingrid 2006 SWE KF99 Kungsbacka
R --- Anmäld
LJUNGBERG Clara 2007 SWE LöFK Lidingö
R --- Anmäld
RENDA Eden Rose 2005 SWE FFF Stockholm
R --- Anmäld
ULLTJÄRN Louise 2006 SWE LFK Linköping
R --- Anmäld
WESTMAN Elda 2006 SWE MF19 Malmö
R --- Anmäld
AYTEKIN Cagla 2007 TUR Eintracht Frankfurt
L --- Anmäld
CAN Zulal 2009 TUR
R --- Anmäld
DAGLI Berru 2008 TUR
R --- Anmäld
EKEN Dila Naz 2008 TUR
R --- Anmäld
EREN Derin 2005 TUR
--- Anmäld
ERTURK Aleyna 2005 TUR
R --- Anmäld
ÖZCAN Kayra Naz 2007 TUR
R --- Anmäld
SIRIN KAROGLU Ayse 2005 TUR
R --- Anmäld
SONMUS Damlanur 2005 TUR
--- Anmäld
SONMUS Yagmur 2005 TUR
R --- Anmäld
YURTTAS Yagmur 2009 TUR
R --- Anmäld

81 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 (Annullerad)

Namn Nation inscribed by role
Domare
Funktionärer

Bekräftade inbjudningar

Domare B LANG Daniel SUI Schweiz. Fechtverband

Värja Herrar U17 Individuell

Visa lista

Idrottare / Lag Tävlingsranking Status Lic.
KOHLWEG Marwin 2005 AUT FCT Treibach
R --- Anmäld
SPIEGEL Robert Casper 2005 AUT FTS Dornbirn
R --- Anmäld
COLLING Herve 2007 BEL SC Parcival Leuven, Fechterring Hochwald
R --- Anmäld
DE BOCK Cyrille 2005 BEL KSSMA Ronse
R --- Anmäld
DE LAMPER Aeneas 2005 BEL Confrerie Gent
L --- Anmäld
FELTZ Flavien 2006 BEL CRE Arlon
R --- Anmäld
SAMYN Ward 2007 BEL SC Parcival Leuven
R --- Anmäld
TOCH Lars 2005 BEL Confrerie Gent
R --- Anmäld
VAN COPPENOLLE Nicolas 2006 BEL SC Parcival Leuven
L --- Anmäld
COSTE Daniel 2005 BRA CMIL Rio de Janeiro
R --- Anmäld
RASHAIDA Rahim 2005 BUL
R --- Anmäld
SOUREK Karlo 2005 CRO
R --- Anmäld
CHILD Nichlaes Steinicke 2006 DEN Glostrup FK
R --- Anmäld
DU PLESSIS DE RICHELIEU Jakob 2005 DEN Hellerup FK
L --- Anmäld
FRIIS MADSEN Benjamin 2005 DEN KFK Kalundborg
R --- Anmäld
LADEFOGED Rasmus 2007 DEN Hellerup FK
R --- Anmäld
MADSEN Anton Møller 2005 DEN Glostrup FK
R --- Anmäld
OXHOLM WAGNER Alec 2005 DEN Hellerup FK
R --- Anmäld
PEDERSEN Adrian 2007 DEN Hellerup FK
R --- Anmäld
REDLICH Tobias Anon 2005 DEN Glostrup FK
R --- Anmäld
VOERSAA Christian 2005 DEN Vejle FK
R --- Anmäld
VØLUND Jonas 2006 DEN KFK Kalundborg
R --- Anmäld
ZIEGLER Mikkel 2007 DEN Dragon Sport Fencing
L --- Anmäld
DE LA CAL GUIJARRO Jaime 2005 ESP
--- Anmäld
SOLA SEGURA Rafael 2005 ESP
--- Anmäld
UGAZ VIDAL Mateo 2005 ESP
R --- Anmäld
DORONIN Nikita 2005 EST SBSK Draakon
R --- Anmäld
ERSS Ott Henrik 2007 EST Tallinna Mook
--- Anmäld
GERM Ingemar 2005 EST En Garde Haapsalu
R --- Anmäld
JAHU Edvin 2006 EST Tallinna Mook
--- Anmäld
KOLESNIK Aleks 2006 EST Tallinna Mook
--- Anmäld
KUZNETSOV Daniil 2005 EST Tallinna Mook
--- Anmäld
LAMBINEN Nikita 2008 EST Tallinna Mook
--- Anmäld
MURUMAA Mathias 2005 EST Tallinna Mook
--- Anmäld
PISNENKO Oskar 2006 EST En Garde Haapsalu
--- Anmäld
ŠITIKOV Nikita 2005 EST Tallinna Mook
--- Anmäld
KOSKI Ilkka 2006 FIN Turun Miekkailijat
R --- Anmäld
LAURÉN Linus 2005 FIN Espoon Miekkailijat
--- Anmäld
PAHKALA Peik 2005 FIN Habda Helsinki
R --- Anmäld
RANTALA Einar 2005 FIN Helsingin Miekkailijat
R --- Anmäld
VIIDIK Renar 2006 FIN Espoon Miekkailijat
--- Anmäld
DELEVACQUE Maxime 2007 FRA
R --- Anmäld
PETKANTCHIN Samuel 2006 FRA
R --- Anmäld
RAHAMEFY Aina 2006 FRA
L --- Anmäld
CAMPBELL-OKOLO Omari 2005 GBR
R --- Anmäld
KEW Liam 2005 GBR Redhill and Reigate EC
R --- Anmäld
BÜLAU Matthew 2005 GER Heidenheimer SB
R --- Anmäld
BUSCH Erik 2006 GER Heidenheimer SB
R --- Anmäld
KUMMER Horant 2005 GER Heidenheimer SB
R --- Anmäld
RUPPENTHAL Julius 2005 GER SV Waldkirch
R --- Anmäld
SCHENKENGEL Joannes 2006 GER Heidenheimer SB
L --- Anmäld
KATSINOS Stylianos 2006 GRE O.X.I.FLORINAS
--- Anmäld
MAVROMATIS Achilleas 2005 GRE O.X.I.FLORINAS
L --- Anmäld
RASPOPTSIS Evangelos 2005 GRE O.X.I.FLORINAS
R --- Anmäld
THEODOROPOULOS Panagiotis 2006 GRE A.O.ARISTON PAIANIAS
L --- Anmäld
TSOKAS Vasileios 2008 GRE O.X.I.FLORINAS
--- Anmäld
BUONINCONTRI Andrea 2006 ITA
L --- Anmäld
CAMBIERI Pietro 2007 ITA
R --- Anmäld
CIRCO Leonardo 2007 ITA
R --- Anmäld
COMPAROTTO Giorgio 2005 ITA
R --- Anmäld
DI LILLO Danilo 2005 ITA
R --- Anmäld
LEPORATI Ettore 2007 ITA
--- Anmäld
MORANO Tommaso 2006 ITA
R --- Anmäld
PIETROBELLI Giacomo 2005 ITA
R --- Anmäld
PISTACCHI Valerio 2005 ITA
L --- Anmäld
PULITI Lucio 2005 ITA
R --- Anmäld
SANTANGELO Stefano 2006 ITA
R --- Anmäld
SENA Cristiano 2006 ITA
R --- Anmäld
SIMEONE Alessandro 2006 ITA
R --- Anmäld
SOMMA Salvatore 2005 ITA
R --- Anmäld
STELLA Davide 2005 ITA
R --- Anmäld
GAILIS Archibalds 2006 LAT BJSS Ridzene
--- Anmäld
ZAMKOVOJS Daniils 2006 LAT BJSS Ridzene
R --- Anmäld
MEDISAUSKAS Matas 2005 LTU Gaja-Dvikova
R --- Anmäld
SIPAVICIUS Mindaugas 2006 LTU Gaja-Dvikova
R --- Anmäld
SOSNA Daniel 2005 LTU Gintarine spaga
--- Anmäld
BENTIVOGLI Leonardo 2007 NED Leidsche Schermvereniging AEW
R --- Anmäld
DEKKERS Cas 2005 NED
R --- Anmäld
REMMEN Maurits 2005 NED s.v. RobbSchermen
R --- Anmäld
STROOP Preston Ridley 2006 NED
R --- Anmäld
VAN EDEREN Adam 2006 NED Holland Schermen
R --- Anmäld
VISSER Zeb 2006 NED Fencing Ermelo
L --- Anmäld
BREIVIK Viktor Jarl Hagen 2006 NOR Bygdø FK
L --- Anmäld
EDELMANN Julius 2007 NOR Bergens FK
--- Anmäld
FALL David 2006 NOR Bygdø FK
R --- Anmäld
HOLMEN Franz Philip Pap 2006 NOR Bygdø FK
R --- Anmäld
IZERGIN Markus 2006 NOR Bygdø FK
R --- Anmäld
KRASIKOVAS Emilis 2005 NOR Stavanger FK
R --- Anmäld
MALVIK Aleksander 2005 NOR Titan Fekteklubb
R --- Anmäld
NORDTVEIT Didrik 2005 NOR Stavanger FK
L --- Anmäld
ØVERLAND Berge Bæra 2006 NOR Bergens FK
R --- Anmäld
SZURLEJ Maciej 2005 POL WKS Kolejarz Wroclaw
R --- Anmäld
AL-FADAAQ Jaber 2005 QAT
R --- Anmäld
AL-HOTHI Mohammed 2007 QAT Qatar Fencing Academy
R --- Anmäld
AL-OULAN Mohammed 2006 QAT Qatar Fencing Academy
R --- Anmäld
AL-QAHTANI Meshaal 2006 QAT Qatar Fencing Academy
R --- Anmäld
PONIKVAR Lars 2005 SLO SK Ljubljana
--- Anmäld
ASK Elias 2006 SWE AFiL Lund
R --- Anmäld
BOLMSTRAND Viggo 2007 SWE LöFK Lidingö
R --- Anmäld
BOUMEDIENNE Sami 2005 SWE LöFK Lidingö
R --- Anmäld
BRANDBERG Hugo 2005 SWE KF99 Kungsbacka
R --- Anmäld
BRANDBERG Nils 2008 SWE KF99 Kungsbacka
R --- Anmäld
DAHLSTRÖM Ludvig 2005 SWE FFF Stockholm
R --- Anmäld
ELG Elwin 2007 SWE KFA Köping
R --- Anmäld
FORSMAN Emil 2005 SWE FKC Karlskrona
L --- Anmäld
HALVARSSON Ludvig 2006 SWE KF99 Kungsbacka
R --- Anmäld
HECKMANN Lucas 2006 SWE LöFK Lidingö
R --- Anmäld
PELLETTA Francesco 2005 SWE FFF Stockholm
R --- Anmäld
PERSSON TÖRN Caspian 2005 SWE YFK Ystad
R --- Anmäld
PETTERSSON Isac 2005 SWE UF Uppsala
R --- Anmäld
POCSI Tomi 2006 SWE DIF Stockholm
L --- Anmäld
POURMAND Liam 2005 SWE LöFK Lidingö
R --- Anmäld
RASIN Erik 2006 SWE LöFK Lidingö
R --- Anmäld
SÖNNERGREN Simon 2005 SWE MF19 Malmö
R --- Anmäld
WESTRING Theo 2007 SWE LöFK Lidingö
R --- Anmäld
AKKUNCU Semih 2005 TUR
R --- Anmäld
MERIC Murat 2005 TUR
R --- Anmäld
ÖGÜT Cinar 2005 TUR
R --- Anmäld
ÖNER Cengizhan 2006 TUR Alanya Eskrim SK
L --- Anmäld
OZER Kerem 2005 TUR
R --- Anmäld
SARACAYDIN Genc 2006 TUR
R --- Anmäld
TURKDIL Burak 2005 TUR
R --- Anmäld
YETER Yalgin 2005 TUR
R --- Anmäld
BALBUZA Vladyslav 2005 UKR
R --- Anmäld
CHORNOGOD Illia 2005 UKR
R --- Anmäld
GUMENIUK Andriy 2005 UKR Khmelnitskiy
R --- Anmäld
HORETSKYY Marian-Anton 2005 UKR
R --- Anmäld
MAISTRENKO Lev 2005 UKR
R --- Anmäld
MAZUR Daniil 2005 UKR
R --- Anmäld
MYKYTENKO Maksym 2007 UKR
R --- Anmäld
MYKYTENKO Oleh 2007 UKR
R --- Anmäld
PERCHUK Maksym 2006 UKR
R --- Anmäld
POMCHENKO Antonio 2005 UKR
R --- Anmäld
PROKOFIEV Arsenii 2007 UKR
R --- Anmäld
SKYDAN Mykolai 2005 UKR KIEW
R --- Anmäld
SLIUSAREV Mykhailo 2005 UKR
R --- Anmäld
SYDOROV Mykhailo 2006 UKR
R --- Anmäld
LOEMAN Leandro - BEL Confrerie Gent R --- (Annullerad)  
VAN DE STEENE Adrian - BEL Confrerie Gent R --- (Annullerad)  
KNABENREICH Julian - GER FS Bielefelder TG L --- (Annullerad)  

137 Anmälningar, 0 Bearbetas, 3 (Annullerad)

Idrottare Förbund Lic. N R
RIJMEN Matthias 2006 BEL SC Parcival Leuven R BEL 21
FALKGÅRD Hans 2005 NOR Bygdø FK R NOR 19

0 Föranmälan

Namn Nation inscribed by role
Domare
Funktionärer

Bekräftade inbjudningar

Domare B LANG Daniel SUI Schweiz. Fechtverband

Värja Herrar U17 Lag

Visa lista

Idrottare / Lag Tävlingsranking Status Lic.
löschen
COLLING Herve (2007 R)
FELTZ Flavien (2006 R)
VAN COPPENOLLE Nicolas (2006 L)
DE BOCK Cyrille (2005 R)
BEL --- Anmäld  

1 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 (Annullerad)

Namn Nation inscribed by role
Domare
Funktionärer

Funktionärer

KNABENREICH Martin GER Tränare Deutscher Fechter-Bund e.V.
MÜLLER Henrik GER Tränare Deutscher Fechter-Bund e.V.
GHIJS Laurent BEL Tränare Fencing Belgium - FBRCE/KBFS/KBVF
HUYSMANS Werner BEL Tränare Fencing Belgium - FBRCE/KBFS/KBVF
MINNEN Guy BEL Tränare Fencing Belgium - FBRCE/KBFS/KBVF