Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZWICKER Isabella | 2005 |
GER FC Konstanz, FSF Fechtschule Starzynski Flawil
|
R | --- | Anmäld | ||
HERBST Larissa | 2008 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
RANK Marie Leonore | 2005 |
GER TSV Bayer 04 Leverkusen
|
L | --- | Anmäld | ||
BEHRENS Maike | 2005 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
BUSCH Katie | 2008 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
EICHHORN Franziska | 2006 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
NÜSSELER Lisa-Marie | 2007 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
SCHMID Leonie | 2005 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
TOMIC Mariella | 2005 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
WOHLSTEIN Annalena | 2007 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
STEFFENS Eva | 2006 |
GER CEB Biel/Bienne, Heidelberger FC/TSG R.
|
R | --- | Anmäld | ||
HEISE Teska Julia | 2006 |
GER TSF Ditzingen
|
R | --- | Anmäld | ||
KALTENBACH Philine | 2006 |
GER SV Waldkirch
|
L | --- | Anmäld | ||
LÄMMLER Charis | 2005 |
GER TG Schwenningen
|
R | --- | Anmäld | ||
PAHLOW Johanna | 2005 |
GER TG Schwenningen
|
R | --- | Anmäld | ||
AMLER Annika | 2005 |
GER TSF Ditzingen
|
R | --- | Anmäld | ||
FRAHM Emilie | 2006 |
GER TSF Ditzingen
|
R | --- | Anmäld | ||
HAAG Rosa-Lina | 2006 |
GER TSF Ditzingen
|
R | --- | Anmäld | ||
KLAUS Emily | 2005 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
KLEUKER Dan | 2005 |
GER TSF Ditzingen
|
R | --- | Anmäld | ||
SZALAY Clara | 2006 |
GER TSF Ditzingen
|
R | --- | Anmäld | ||
WIRTH Emilia | 2005 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
KILIAN Anna | 2005 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
LÄSSIG Mariella | 2006 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
MIRBACH Lili | 2006 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
SCHACHERBAUER Madeleine | 2007 |
GER TSG Reutlingen
|
R | --- | Anmäld | ||
THOMAS Annalena | 2006 |
GER
|
L | --- | Anmäld | ||
BARTH Jenna | - | GER Heidelberger FC/TSG R. | R | --- | Annullerad | ||
PETERS Nina | - | GER Heidelberger FC/TSG R. | R | --- | Annullerad | ||
HALUPCZOK Viviana | - | GER | R | --- | Annullerad | ||
NEUBER Greta | - | GER Heidenheimer SB | R | --- | Annullerad | ||
RÖLLER Jade Josephine | - | GER | L | --- | Annullerad | ||
IHLN Sara | - | GER TSV Tettnang | R | --- | Annullerad |
27 Anmälningar, 0 Bearbetas, 6 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
D | LÖSCHEL Klaus | GER | TG Schwenningen | ||
D | SHEHATA Ahmed | GER | SportVg Feuerbach |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2019 | Südbadische Rangliste U15 Damer Värja | Südbadischer Fechterbund e.V. |
2019 | Württembergische Rangliste U15 Damer Värja | Württembergischer Fechterbund e.V. |
2019 | Nordbadische Rangliste U15 Damer Värja | Nordbadischer Fechterbund e.V. |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HEIDENHEIMER SB Heidenheimer SB (GER) |
GER | --- | Anmäld | ||||
TG SCHWENNINGEN TG Schwenningen (GER) |
GER | --- | Anmäld | ||||
TSF DITZINGEN TSF Ditzingen (GER) |
GER | --- | Anmäld | ||||
TSG REUTLINGEN TSG Reutlingen (GER) |
GER | --- | Anmäld | ||||
TSF DITZINGEN 2 TSF Ditzingen (GER) |
- | --- | Annullerad |
4 Anmälningar, 0 Bearbetas, 1 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
D | LÖSCHEL Klaus | GER | TG Schwenningen | ||
D | SHEHATA Ahmed | GER | SportVg Feuerbach |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KLEINERT Lilly-Eleonore | 2004 |
AUT ASC Wien, Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
KOZIELSKI Katharina | 2003 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
R | --- | Anmäld | ||
ZERRWECK Lina | 2004 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
L | --- | Anmäld | ||
RANK Marie Leonore | 2005 |
GER TSV Bayer 04 Leverkusen
|
L | --- | Anmäld | ||
ALBRECHT Giulia | 2003 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
ALVES DE LIMA Carolina | 2004 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
BEHRENS Maike | 2005 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
BERTELE Fiona | 2004 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
EICHHORN Franziska | 2006 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
KARSTEN Anna | 2004 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
SCHMID Leonie | 2005 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
SCHULENBURG Patricia Vera | 2004 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
TOMIC Mariella | 2005 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
ZITTEL Alexandra | 2004 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
ZITTEL Alla | 2003 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
R | --- | Anmäld | ||
HÖSEL Pia Rhianna | 2003 |
GER Heidelberger FC/TSG R.
|
R | --- | Anmäld | ||
STEFFENS Emma | 2003 |
GER Heidelberger FC/TSG R.
|
R | --- | Anmäld | ||
STEFFENS Eva | 2006 |
GER CEB Biel/Bienne, Heidelberger FC/TSG R.
|
R | --- | Anmäld | ||
KOIOU Raphaelia | 2004 |
GER SV Böblingen
|
R | --- | Anmäld | ||
DING Sibylle | 2003 |
GER TG Biberach
|
R | --- | Anmäld | ||
LÄMMLER Charis | 2005 |
GER TG Schwenningen
|
R | --- | Anmäld | ||
SCHATTON Sarah | 2003 |
GER TG Schwenningen
|
R | --- | Anmäld | ||
AMLER Annika | 2005 |
GER TSF Ditzingen
|
R | --- | Anmäld | ||
HAAG Rosa-Lina | 2006 |
GER TSF Ditzingen
|
R | --- | Anmäld | ||
KLAUS Emily | 2005 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
KLEUKER Dan | 2005 |
GER TSF Ditzingen
|
R | --- | Anmäld | ||
RAPP Mia | 2004 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
THOLEN Janneke | 2004 |
GER TSF Ditzingen
|
R | --- | Anmäld | ||
WIRTH Melina | 2003 |
GER
|
L | --- | Anmäld | ||
GECKELER Ann-Sophie | 2003 |
GER TSG Reutlingen
|
R | --- | Anmäld | ||
LUMMERZHEIM Tamara | 2004 |
GER TSG Reutlingen
|
R | --- | Anmäld | ||
LOGHIN Andreea | 2004 |
ROU Rastatter TV
|
R | --- | Anmäld | ||
LOGHIN Athenna | 2005 |
ROU Rastatter TV
|
R | --- | Anmäld | ||
RÖLLER Jade Josephine | - | GER | L | --- | Annullerad | ||
SCHILL Sophie | - | GER TSG Reutlingen | R | --- | Annullerad |
33 Anmälningar, 0 Bearbetas, 2 Annullerad
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2019 | Südbadische Rangliste U17 Damer Värja | Südbadischer Fechterbund e.V. |
2020 | Nordbadische Rangliste U17 Damer Värja | Nordbadischer Fechterbund e.V. |
2020 | Südbadische Rangliste U17 Damer Värja | Südbadischer Fechterbund e.V. |
2020 | Württembergische Rangliste U17 Damer Värja | Württembergischer Fechterbund e.V. |
2021 | Südbadische Rangliste U17 Damer Värja | Südbadischer Fechterbund e.V. |
2021 | Nordbadische Rangliste U17 Damer Värja | Nordbadischer Fechterbund e.V. |
2021 | Württembergische Rangliste U17 Damer Värja | Württembergischer Fechterbund e.V. |
2019 | Württembergische Rangliste U17 Damer Värja | Württembergischer Fechterbund e.V. |
2019 | Nordbadische Rangliste U17 Damer Värja | Nordbadischer Fechterbund e.V. |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HEIDENHEIMER SB 2 Heidenheimer SB (GER) |
GER | --- | Anmäld | ||||
MANNHEIMER FC Mannheimer FC (GER) |
GER | --- | Anmäld | ||||
TSF DITZINGEN TSF Ditzingen (GER) |
GER | --- | Anmäld |
3 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
OSTALSKIY Ivan | 2007 |
CZE Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
HEUBERGER Marwin | 2006 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
WEBER Leon | 2006 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
WEBER Lukas | 2006 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
ZWICKER Theodor | 2008 |
GER FC Konstanz, FSF Fechtschule Starzynski Flawil
|
R | --- | Anmäld | ||
MOHR Lukas | 2006 |
GER FC Mosbach
|
R | --- | Anmäld | ||
RERES Niklas | 2005 |
GER FC Mosbach
|
R | --- | Anmäld | ||
HARNACK Jonas | 2006 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
R | --- | Anmäld | ||
HILPERT Philip | 2005 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
LOCHNER Kai-Moritz | 2006 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
MALETTA Leonard | 2006 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
L | --- | Anmäld | ||
REINHART Raphael | 2005 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
R | --- | Anmäld | ||
RUNG David | 2005 |
GER Fechtakademie Ravensburg
|
R | --- | Anmäld | ||
REICHENBACHER Luis | 2005 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
BÜLAU Matthew | 2005 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
BUSCH Erik | 2006 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
BUSCH Max | 2005 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
JURTSCHAK Tim | 2006 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
KÖPF Cornelius | 2007 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
KÖPF Johannes | 2007 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
KUMMER Horant | 2005 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
LOSS Pierre-Maxime | 2005 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
REICH Paul | 2007 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
RIFFEL Finn Niklas | 2007 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
SCHENKENGEL Joannes | 2006 |
GER Heidenheimer SB
|
L | --- | Anmäld | ||
WULF Lennart | 2006 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
ZIMMERMANN Frederik | 2007 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
RECKER Kenno | 2007 |
GER Mannheimer FC
|
R | --- | Anmäld | ||
RETZLAFF Timon | 2007 |
GER Mannheimer FC
|
R | --- | Anmäld | ||
WOHLFARTH Simon | 2005 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
BAUMGÄRTNER Tim | 2007 |
GER SportVg Feuerbach
|
R | --- | Anmäld | ||
SHEHATA Hamza | 2005 |
GER SportVg Feuerbach
|
R | --- | Anmäld | ||
SCHMUTZ Kilian | 2007 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
STRASSNER Moritz | 2006 |
GER SSV Ulm 1846
|
R | --- | Anmäld | ||
RUPPENTHAL Julius | 2005 |
GER Heidelberger FC/TSG R.
|
R | --- | Anmäld | ||
STIHL Felix | 2005 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
ERDMENGER Jonas | 2006 |
GER TG Schwenningen
|
L | --- | Anmäld | ||
FRÖBER Daniel | 2005 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
HEUER Marc | 2005 |
GER TSF Ditzingen
|
R | --- | Anmäld | ||
HEY Florian | 2006 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
HOCHWALD Samuel | 2005 |
GER TSF Ditzingen
|
R | --- | Anmäld | ||
KLEIN Ravil | 2007 |
GER
|
L | --- | Anmäld | ||
KNAPP Emilian | 2006 |
GER TSF Ditzingen
|
R | --- | Anmäld | ||
LENHARDT Paul | 2006 |
GER TSF Ditzingen
|
R | --- | Anmäld | ||
WILLERS Colten | 2007 |
GER TSF Ditzingen
|
R | --- | Anmäld | ||
GECKELER Nico Leon | 2006 |
GER TSG Reutlingen
|
L | --- | Anmäld | ||
HEUSEL Leopold | 2005 |
GER TSG Reutlingen
|
R | --- | Anmäld | ||
KÜHBAUCH Alexander | 2006 |
GER TSG Reutlingen
|
R | --- | Anmäld | ||
KUNATH Florian | 2005 |
GER TSG Reutlingen
|
R | --- | Anmäld | ||
MOOG Marius | 2005 |
GER TSG Reutlingen
|
R | --- | Anmäld | ||
HUMMEL Rudy | 2008 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
BLOCHING Niklas | - | GER Fechtakademie Ravensburg | R | --- | Annullerad | ||
KAUFMANN Gustaf | - | GER | R | --- | Annullerad | ||
WELLER Paul-Christian | - | GER | R | --- | Annullerad | ||
SCHÄFER Jona | - | GER SV Böblingen | R | --- | Annullerad | ||
HÖSSL Anton | - | GER | R | --- | Annullerad | ||
MAYER Jan | - | GER TSF Ditzingen | R | --- | Annullerad | ||
DOEBEL David | - | GER | R | --- | Annullerad | ||
IMMER Jaron | - | GER TSG Reutlingen | R | --- | Annullerad |
51 Anmälningar, 0 Bearbetas, 8 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
D | LÖSCHEL Klaus | GER | TG Schwenningen | ||
D | SHEHATA Ahmed | GER | SportVg Feuerbach |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2019 | Südbadische Rangliste U15 Herrar Värja | Südbadischer Fechterbund e.V. |
2019 | Württembergische Rangliste U15 Herrar Värja | Württembergischer Fechterbund e.V. |
2019 | Nordbadische Rangliste U15 Herrar Värja | Nordbadischer Fechterbund e.V. |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HEIDENHEIMER SB Heidenheimer SB (GER) |
GER | --- | Anmäld | ||||
TG SCHWENNINGEN 2 TG Schwenningen (GER) |
GER | --- | Anmäld | ||||
TSF DITZINGEN TSF Ditzingen (GER) |
GER | --- | Anmäld | ||||
TSG REUTLINGEN TSG Reutlingen (GER) |
GER | --- | Anmäld | ||||
TSF DITZINGEN 2 TSF Ditzingen (GER) |
- | --- | Annullerad |
4 Anmälningar, 0 Bearbetas, 1 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
D | LÖSCHEL Klaus | GER | TG Schwenningen | ||
D | SHEHATA Ahmed | GER | SportVg Feuerbach |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HEUBERGER Marwin | 2006 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
BAUER Robin | 2004 |
GER FC Mosbach
|
L | --- | Anmäld | ||
SCHOSTAL Riko | 2003 |
GER FC Mosbach
|
L | --- | Anmäld | ||
SIGMUND Philip | 2005 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
R | --- | Anmäld | ||
WEGNER Moritz | 2004 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
SCHWITZER Benjamin | 2003 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
R | --- | Anmäld | ||
BOORZ Jonas | 2003 |
GER Heidenheimer SB
|
L | --- | Anmäld | ||
BREKER Henri | 2003 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
BÜLAU Matthew | 2005 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
BUSCH Erik | 2006 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
BUSCH Max | 2005 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
EBERHARDT Max | 2003 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
JURTSCHAK Tim | 2006 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
KUMMER Gernot | 2003 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
KUMMER Horant | 2005 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
LOSS Pierre-Maxime | 2005 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
NOTHELFER Janik | 2003 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
RENZ Dominik | 2004 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
RITZ Janik | 2004 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
SCHENKENGEL Benedict | 2004 |
GER Heidenheimer SB
|
L | --- | Anmäld | ||
SCHENKENGEL Joannes | 2006 |
GER Heidenheimer SB
|
L | --- | Anmäld | ||
VOGEL Vince | 2004 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
WULF Lennart | 2006 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | Anmäld | ||
TREBIS Michael | 2003 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
R | --- | Anmäld | ||
KREUZ Adrian | 2004 |
GER SV Böblingen
|
R | --- | Anmäld | ||
SCHÄFER Jona | 2005 |
GER SV Böblingen
|
R | --- | Anmäld | ||
RUPPENTHAL Julius | 2005 |
GER Heidelberger FC/TSG R.
|
R | --- | Anmäld | ||
HEUER Marc | 2005 |
GER TSF Ditzingen
|
R | --- | Anmäld | ||
HOCHWALD Samuel | 2005 |
GER TSF Ditzingen
|
R | --- | Anmäld | ||
LENHARDT Jan-Philipp | 2004 |
GER TSF Ditzingen
|
R | --- | Anmäld | ||
ROSENMAYER Valentin | 2003 |
GER TSF Ditzingen
|
L | --- | Anmäld | ||
SZALAY Ben | 2003 |
GER TSF Ditzingen
|
R | --- | Anmäld | ||
GECKELER Nico Leon | 2006 |
GER TSG Reutlingen
|
L | --- | Anmäld | ||
GRUNDLER Colin | 2003 |
GER TSG Reutlingen
|
R | --- | Anmäld | ||
KAZMAIER Julius | 2003 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
KUNATH Florian | 2005 |
GER TSG Reutlingen
|
R | --- | Anmäld | ||
KUNATH Maximilian | 2003 |
GER TSG Reutlingen
|
R | --- | Anmäld | ||
LEONHARDT Mathis | 2004 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
MAUSHARDT Jan | 2004 |
GER TSG Reutlingen
|
R | --- | Anmäld | ||
NEUDERT Emil | 2004 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
RÖHM Nils | 2003 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
ZAISER Jonas | 2004 |
GER
|
L | --- | Anmäld | ||
HEUSEL Leopold | - | GER TSG Reutlingen | R | --- | Annullerad |
42 Anmälningar, 0 Bearbetas, 1 Annullerad
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2019 | Südbadische Rangliste U17 Herrar Värja | Südbadischer Fechterbund e.V. |
2020 | Nordbadische Rangliste U17 Herrar Värja | Nordbadischer Fechterbund e.V. |
2020 | Südbadische Rangliste U17 Herrar Värja | Südbadischer Fechterbund e.V. |
2020 | Württembergische Rangliste U17 Herrar Värja | Württembergischer Fechterbund e.V. |
2021 | Südbadische Rangliste U17 Herrar Värja | Südbadischer Fechterbund e.V. |
2021 | Nordbadische Rangliste U17 Herrar Värja | Nordbadischer Fechterbund e.V. |
2021 | Württembergische Rangliste U17 Herrar Värja | Württembergischer Fechterbund e.V. |
2019 | Württembergische Rangliste U17 Herrar Värja | Württembergischer Fechterbund e.V. |
2019 | Nordbadische Rangliste U17 Herrar Värja | Nordbadischer Fechterbund e.V. |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HEIDENHEIMER SB 2 Heidenheimer SB (GER) |
GER | --- | Anmäld | ||||
TSF DITZINGEN TSF Ditzingen (GER) |
GER | --- | Anmäld | ||||
TSG REUTLINGEN TSG Reutlingen (GER) |
GER | --- | Anmäld |
3 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |