Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ALBERT Stella | 2009 |
GER FC Würth Künzelsau
|
L | --- | Anmäld | ||
JANICKI Hanna | 2009 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
KIANA Baran | 2009 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
LUCAS Annika | 2009 |
GER TSV Bayer Dormagen
|
R | 2 | Anmäld | ||
MAAS Greta-Sofie | 2009 |
GER Mainzer TV
|
R | --- | Anmäld | ||
WERTH Franziska Maria | 2009 |
GER
|
R | 1 | Anmäld |
6 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
BILLE Mark | GER | TV Ratingen | |||
FABIAN Carsten | GER | TV Jahn Oelde | |||
GAUSS Eric | GER | FC Würth Künzelsau | |||
GRAUDINS Gunilla | GER | Mainzer TV | |||
ILIESCU Eduard | ROU | Mainzer TV | |||
D | KERSCHBAUM Johanna | GER | Königsbacher SC | ||
CN | SEEFELD Eric Simon | GER | Fechtzentrum Solingen | ||
CN | SOKOLOWSKI Niklas | GER | FS Bielefelder TG |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Funktionär | DERKUM Liska | GER | Fédération Internationale d'Escrime |
2018 | Rheinische Rangliste U10 Damer Sabel | Rheinischer Fechter-Bund e.V. |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARLE Mia-Letizia | 2008 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
GÖRRES Norina | 2008 |
GER
|
R | 2 | Anmäld | ||
HERBON Cisanne | 2008 |
GER TSV Bayer Dormagen
|
R | 3 | Anmäld | ||
KAMPHUIS Jona Marlene | 2008 |
GER CTG Koblenz
|
R | --- | Anmäld | ||
KLOOCK Johanna | 2008 |
GER
|
R | 5 | Anmäld | ||
LUTZ Annika | 2008 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
MIX Esther Marie | 2008 |
GER TSV Bayer Dormagen
|
R | 4 | Anmäld | ||
WEILAND Mia | 2008 |
GER TSV Bayer Dormagen
|
R | 1 | Anmäld | ||
HERBEL Franziska | - | GER | R | --- | Annullerad |
8 Anmälningar, 0 Bearbetas, 1 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
BILLE Mark | GER | TV Ratingen | |||
FABIAN Carsten | GER | TV Jahn Oelde | |||
GAUSS Eric | GER | FC Würth Künzelsau | |||
GRAUDINS Gunilla | GER | Mainzer TV | |||
ILIESCU Eduard | ROU | Mainzer TV | |||
D | KERSCHBAUM Johanna | GER | Königsbacher SC | ||
CN | SEEFELD Eric Simon | GER | Fechtzentrum Solingen | ||
CN | SOKOLOWSKI Niklas | GER | FS Bielefelder TG |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Funktionär | DERKUM Liska | GER | Fédération Internationale d'Escrime |
2018 | Rheinische Rangliste U11 Damer Sabel | Rheinischer Fechter-Bund e.V. |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZHAO Yiye | 2007 |
CHN FS Bielefelder TG
|
R | --- | Anmäld | ||
CHAMPION Elizabeth | 2007 |
GER TV Ratingen
|
R | 2 | Anmäld | ||
HUMMEL Milena | 2007 |
GER FC Würth Künzelsau
|
R | --- | Anmäld | ||
KOHL Polina | 2007 |
GER TSV Bayer Dormagen
|
R | 1 | Anmäld | ||
KUS Jana | 2007 |
GER FC Würth Künzelsau
|
R | --- | Anmäld | ||
SIRENKO Paulina | 2007 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
ULRICH Sophia | 2007 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
KARCHER Lena Johanna | - | GER SG Kaarst | R | 3 | Annullerad |
7 Anmälningar, 0 Bearbetas, 1 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
BILLE Mark | GER | TV Ratingen | |||
FABIAN Carsten | GER | TV Jahn Oelde | |||
GAUSS Eric | GER | FC Würth Künzelsau | |||
GRAUDINS Gunilla | GER | Mainzer TV | |||
ILIESCU Eduard | ROU | Mainzer TV | |||
D | KERSCHBAUM Johanna | GER | Königsbacher SC | ||
CN | SEEFELD Eric Simon | GER | Fechtzentrum Solingen | ||
CN | SOKOLOWSKI Niklas | GER | FS Bielefelder TG |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Funktionär | DERKUM Liska | GER | Fédération Internationale d'Escrime |
2018 | Rheinische Rangliste U12 Damer Sabel | Rheinischer Fechter-Bund e.V. |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZHAO Ellen | 2006 |
CHN FS Bielefelder TG
|
R | --- | Anmäld | ||
BUNTKIRCHEN Judith | 2006 |
GER
|
L | --- | Anmäld | ||
BUSCHE Amelie | 2006 |
GER Herner TC
|
R | --- | Anmäld | ||
FRANKE Emilia | 2006 |
GER
|
R | 3 | Anmäld | ||
GRAUDINS Catalin | 2006 |
GER CHARLEVILLE, Mainzer TV
|
R | --- | Anmäld | ||
KÄMPFER Lina | 2006 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
KRAUSE Annabell | 2006 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
KURZAWA Marisa Victoria | 2006 |
GER TSV Bayer Dormagen
|
R | 1 | Anmäld | ||
REINHARDT Frederike | 2006 |
GER CTG Koblenz
|
R | --- | Anmäld | ||
RÜTTEN Lina-Sophie | 2006 |
GER
|
R | 4 | Anmäld | ||
TERRAHE Leni Marie | 2006 |
GER TV Jahn Oelde
|
R | --- | Anmäld | ||
RATZ Katharina | - | GER | R | --- | Annullerad |
11 Anmälningar, 0 Bearbetas, 1 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
BILLE Mark | GER | TV Ratingen | |||
FABIAN Carsten | GER | TV Jahn Oelde | |||
GAUSS Eric | GER | FC Würth Künzelsau | |||
GRAUDINS Gunilla | GER | Mainzer TV | |||
ILIESCU Eduard | ROU | Mainzer TV | |||
D | KERSCHBAUM Johanna | GER | Königsbacher SC | ||
CN | SEEFELD Eric Simon | GER | Fechtzentrum Solingen | ||
CN | SOKOLOWSKI Niklas | GER | FS Bielefelder TG |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Funktionär | DERKUM Liska | GER | Fédération Internationale d'Escrime |
2018 | Rheinische Rangliste U13 Damer Sabel | Rheinischer Fechter-Bund e.V. |
2018 | Südwestdeutsche Rangliste U15 Damer Sabel | Südwestdeutscher Fechtverband e.V. |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRÜNJES Katharina | 2005 |
GER TV Jahn Oelde
|
L | --- | Anmäld | ||
CARLE Anna-Lena | 2005 |
GER
|
L | --- | Anmäld | ||
GILLES Nora | 2005 |
GER FSV Mülheim/Ruhr
|
R | 3 | Anmäld | ||
GRAUDINS Victoria | 2005 |
GER CHARLEVILLE, Mainzer TV
|
L | --- | Anmäld | ||
GUTFREUND Leonie | 2005 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
KIEFER Ella | 2005 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
KORFMANN Alina | 2005 |
GER Mainzer TV
|
R | --- | Anmäld | ||
NITSCHMANN Tiziana | 2005 |
GER FC Würth Künzelsau
|
R | --- | Anmäld | ||
PECORONI Laura | 2005 |
GER TV Jahn Oelde
|
R | --- | Anmäld | ||
STEMPER Lena | 2005 |
GER FC Würth Künzelsau
|
R | --- | Anmäld | ||
WALTER Lilli Rosa | 2005 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
WEILAND Julia | 2005 |
GER TSV Bayer Dormagen
|
R | 2 | Anmäld | ||
WERTH Johanna | 2005 |
GER TSV Kenten
|
R | 1 | Anmäld | ||
MITNACHT Emma | - | GER CTG Koblenz | R | --- | Annullerad |
13 Anmälningar, 0 Bearbetas, 1 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
BILLE Mark | GER | TV Ratingen | |||
FABIAN Carsten | GER | TV Jahn Oelde | |||
GAUSS Eric | GER | FC Würth Künzelsau | |||
GRAUDINS Gunilla | GER | Mainzer TV | |||
ILIESCU Eduard | ROU | Mainzer TV | |||
D | KERSCHBAUM Johanna | GER | Königsbacher SC | ||
CN | SEEFELD Eric Simon | GER | Fechtzentrum Solingen | ||
CN | SOKOLOWSKI Niklas | GER | FS Bielefelder TG |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Funktionär | DERKUM Liska | GER | Fédération Internationale d'Escrime |
2018 | Rheinische Rangliste U15 Damer Sabel | Rheinischer Fechter-Bund e.V. |
2018 | Südwestdeutsche Rangliste U15 Damer Sabel | Südwestdeutscher Fechtverband e.V. |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZHAO Zhi Long | 2009 |
CHN FS Bielefelder TG
|
R | --- | Anmäld | ||
GÜRGÖZ Kiyan | 2009 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
PRENCIPE Enno | 2009 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
RÖTHER Laurens | 2009 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
SCHALL Patrick | 2009 |
GER CTG Koblenz
|
L | --- | Anmäld | ||
SCHIFFER Matti | 2009 |
GER TSV Bayer Dormagen
|
R | 1 | Anmäld | ||
SCHMIERER Till | 2009 |
GER FC Würth Künzelsau
|
L | --- | Anmäld | ||
SCHULZE WISCHELER Vincent | 2009 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
SIMONS Gereon | 2009 |
GER TV Ratingen
|
R | 2 | Anmäld | ||
STEINBERG Jesko | 2009 |
GER TSV Bayer Dormagen
|
R | --- | Anmäld | ||
STOLZ Vincent | 2009 |
GER FC Würth Künzelsau
|
R | --- | Anmäld | ||
TERRAHE Lennard Leander | 2009 |
GER TV Jahn Oelde
|
R | --- | Anmäld | ||
SEELMANN Friedrich | - | GER Mainzer TV | L | --- | Annullerad |
12 Anmälningar, 0 Bearbetas, 1 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
BILLE Mark | GER | TV Ratingen | |||
FABIAN Carsten | GER | TV Jahn Oelde | |||
GAUSS Eric | GER | FC Würth Künzelsau | |||
GRAUDINS Gunilla | GER | Mainzer TV | |||
ILIESCU Eduard | ROU | Mainzer TV | |||
D | KERSCHBAUM Johanna | GER | Königsbacher SC | ||
CN | SEEFELD Eric Simon | GER | Fechtzentrum Solingen | ||
CN | SOKOLOWSKI Niklas | GER | FS Bielefelder TG |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Funktionär | DERKUM Liska | GER | Fédération Internationale d'Escrime |
2018 | Rheinische Rangliste U10 Herrar Sabel | Rheinischer Fechter-Bund e.V. |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DE WEERT Nico | 2008 |
GER TV Ratingen
|
R | 4 | Anmäld | ||
DONATH Adrian | 2008 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
HEININGER Leonard | 2008 |
GER
|
R | 5 | Anmäld | ||
LANZMICH Oskar | 2008 |
GER Darmstädter FC
|
R | --- | Anmäld | ||
MAKLAKOV Julian | 2008 |
GER FS Bielefelder TG
|
R | --- | Anmäld | ||
SCHEJNOHA Florian | 2008 |
GER TSV Bayer Dormagen
|
R | 3 | Anmäld | ||
SCHMIDT David Payut | 2008 |
GER
|
L | 2 | Anmäld | ||
WEBER Leonard | 2008 |
GER TSV Bayer Dormagen
|
L | 1 | Anmäld | ||
WOLF Max Leon | 2008 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
WORTMANN Emil | - | GER | L | --- | Annullerad |
9 Anmälningar, 0 Bearbetas, 1 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
BILLE Mark | GER | TV Ratingen | |||
FABIAN Carsten | GER | TV Jahn Oelde | |||
GAUSS Eric | GER | FC Würth Künzelsau | |||
GRAUDINS Gunilla | GER | Mainzer TV | |||
ILIESCU Eduard | ROU | Mainzer TV | |||
D | KERSCHBAUM Johanna | GER | Königsbacher SC | ||
CN | SEEFELD Eric Simon | GER | Fechtzentrum Solingen | ||
CN | SOKOLOWSKI Niklas | GER | FS Bielefelder TG |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Funktionär | DERKUM Liska | GER | Fédération Internationale d'Escrime |
2018 | Rheinische Rangliste U11 Herrar Sabel | Rheinischer Fechter-Bund e.V. |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DE LANGHE Jules | 2007 |
BEL SG de Klauwaerts
|
R | --- | Anmäld | ||
PROSSÉ Art | 2007 |
BEL Sabre Noir
|
R | --- | Anmäld | ||
WULFF Oliver | 2007 |
DEN Taastrup FK
|
L | --- | Anmäld | ||
ALFTER Paul | 2007 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
DÜNGER Karl | 2007 |
GER FC Würth Künzelsau
|
R | --- | Anmäld | ||
ENGEL Maurice | 2007 |
GER FC Würth Künzelsau
|
L | --- | Anmäld | ||
ERMERT Johannes | 2007 |
GER TSV Bayer Dormagen
|
R | 5 | Anmäld | ||
FECHNER Tom | 2007 |
GER TSV Kenten
|
R | 6 | Anmäld | ||
FRANK Marlon | 2007 |
GER Darmstädter FC
|
R | --- | Anmäld | ||
GOMMEL Colin | 2007 |
GER FC Würth Künzelsau
|
R | --- | Anmäld | ||
HAHN Tammo | 2007 |
GER TV Ratingen
|
R | 4 | Anmäld | ||
KAIMER Carl | 2007 |
GER FSV Mülheim/Ruhr
|
L | 3 | Anmäld | ||
MEIER Florian | 2007 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
MUJCIC Ilias | 2007 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
NEUNZIG Moritz | 2007 |
GER
|
L | --- | Anmäld | ||
SCHIFFER Mika | 2007 |
GER TSV Bayer Dormagen
|
R | 1 | Anmäld | ||
SCHNIEPP Leon | 2007 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
TCHITARA Abdul Malik | 2007 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
TIETZ Kalle | 2007 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
VON DER WEPPEN Tim | 2007 |
GER TSV Bayer Dormagen
|
L | 2 | Anmäld | ||
WERLING Niklas | 2007 |
GER CTG Koblenz
|
R | --- | Anmäld | ||
WERTH Cornelius | 2007 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
CHIANG Enno | 2007 |
NED s.v. Surtout
|
R | --- | Anmäld | ||
SNIJDERS Luuk | 2007 |
NED Lancelot Schermclub
|
--- | Anmäld | |||
KOBYAKOV Pavel | 2007 |
RUS
|
R | --- | Anmäld | ||
KOBYAKOV Vadim | 2007 |
RUS
|
L | --- | Anmäld | ||
LARRES Felix | - | GER TSV Bayer Dormagen | R | --- | Annullerad |
26 Anmälningar, 0 Bearbetas, 1 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
BILLE Mark | GER | TV Ratingen | |||
FABIAN Carsten | GER | TV Jahn Oelde | |||
GAUSS Eric | GER | FC Würth Künzelsau | |||
GRAUDINS Gunilla | GER | Mainzer TV | |||
ILIESCU Eduard | ROU | Mainzer TV | |||
D | KERSCHBAUM Johanna | GER | Königsbacher SC | ||
CN | SEEFELD Eric Simon | GER | Fechtzentrum Solingen | ||
CN | SOKOLOWSKI Niklas | GER | FS Bielefelder TG |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Funktionär | DERKUM Liska | GER | Fédération Internationale d'Escrime |
2018 | Rheinische Rangliste U12 Herrar Sabel | Rheinischer Fechter-Bund e.V. |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AUDENAERT Sil | 2006 |
BEL Sabre Noir
|
R | --- | Anmäld | ||
FUNK Nils | 2006 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
HUSMANN Matthis | 2006 |
GER TSV Bayer Dormagen
|
L | 2 | Anmäld | ||
KAMPWERTH Paul | 2006 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
KRUMME Julius | 2006 |
GER FSV Mülheim/Ruhr
|
R | 5 | Anmäld | ||
LANG Chris | 2006 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
OPHERDEN Finn | 2006 |
GER FSV Mülheim/Ruhr
|
R | 3 | Anmäld | ||
REIFSCHNEIDER Enrico | 2006 |
GER FC Würth Künzelsau
|
R | --- | Anmäld | ||
SCHENKEL Moritz | 2006 |
GER TSV Bayer Dormagen
|
R | 1 | Anmäld | ||
SOHN Jonah | 2006 |
GER TG Worms
|
R | --- | Anmäld | ||
TEICHNER Conrad | 2006 |
GER
|
L | 4 | Anmäld | ||
WORTMANN Max | 2006 |
GER FS Bielefelder TG
|
L | --- | Anmäld | ||
VILCINS Gustavs | - | GER | R | --- | Annullerad |
12 Anmälningar, 0 Bearbetas, 1 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
BILLE Mark | GER | TV Ratingen | |||
FABIAN Carsten | GER | TV Jahn Oelde | |||
GAUSS Eric | GER | FC Würth Künzelsau | |||
GRAUDINS Gunilla | GER | Mainzer TV | |||
ILIESCU Eduard | ROU | Mainzer TV | |||
D | KERSCHBAUM Johanna | GER | Königsbacher SC | ||
CN | SEEFELD Eric Simon | GER | Fechtzentrum Solingen | ||
CN | SOKOLOWSKI Niklas | GER | FS Bielefelder TG |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Funktionär | DERKUM Liska | GER | Fédération Internationale d'Escrime |
2018 | Rheinische Rangliste U13 Herrar Sabel | Rheinischer Fechter-Bund e.V. |
2018 | Südwestdeutsche Rangliste U15 Herrar Sabel | Südwestdeutscher Fechtverband e.V. |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DANNEELS Birgen | 2005 |
BEL SG de Klauwaerts
|
R | --- | Anmäld | ||
NAPOLITANO Adrien | 2005 |
BEL Sabre Noir
|
--- | Anmäld | |||
VERCAMMEN Quinn | 2005 |
BEL SG de Klauwaerts
|
R | --- | Anmäld | ||
ALLZEIT Benedikt | 2005 |
GER FSV Mülheim/Ruhr
|
L | 4 | Anmäld | ||
CRONAUER Simon | 2005 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
GOLIASCH David | 2005 |
GER
|
R | --- | Anmäld | ||
LOHMANN Nico | 2005 |
GER TSV Bayer Dormagen
|
R | 1 | Anmäld | ||
LUCAS Bjarne | 2005 |
GER TSV Bayer Dormagen
|
R | 2 | Anmäld | ||
PELZ Jarnu | 2005 |
GER TV Ratingen
|
R | 3 | Anmäld | ||
BUTIN BIK Nathan | 2005 |
NED s.v. Beau Geste
|
R | --- | Anmäld | ||
HENDRIKS Jasper | 2005 |
NED s.v. Surtout
|
R | --- | Anmäld | ||
OVERBEEKE Attila | 2005 |
NED s.v. P.S.V. Eindhoven
|
R | --- | Anmäld |
12 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
BILLE Mark | GER | TV Ratingen | |||
FABIAN Carsten | GER | TV Jahn Oelde | |||
GAUSS Eric | GER | FC Würth Künzelsau | |||
GRAUDINS Gunilla | GER | Mainzer TV | |||
ILIESCU Eduard | ROU | Mainzer TV | |||
D | KERSCHBAUM Johanna | GER | Königsbacher SC | ||
CN | SEEFELD Eric Simon | GER | Fechtzentrum Solingen | ||
CN | SOKOLOWSKI Niklas | GER | FS Bielefelder TG |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Funktionär | DERKUM Liska | GER | Fédération Internationale d'Escrime |
2018 | Rheinische Rangliste U15 Herrar Sabel | Rheinischer Fechter-Bund e.V. |
2018 | Südwestdeutsche Rangliste U15 Herrar Sabel | Südwestdeutscher Fechtverband e.V. |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SEELMANN Francesco | - | GER | R | --- | Annullerad |
0 Anmälningar, 0 Bearbetas, 1 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
BILLE Mark | GER | TV Ratingen | |||
FABIAN Carsten | GER | TV Jahn Oelde | |||
GAUSS Eric | GER | FC Würth Künzelsau | |||
GRAUDINS Gunilla | GER | Mainzer TV | |||
ILIESCU Eduard | ROU | Mainzer TV | |||
D | KERSCHBAUM Johanna | GER | Königsbacher SC | ||
CN | SEEFELD Eric Simon | GER | Fechtzentrum Solingen |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Funktionär | DERKUM Liska | GER | Fédération Internationale d'Escrime |