LE HAVRE CE (FRA)
Licensnivå | Klass | Giltig | ||
---|---|---|---|---|
Nationella | National | Värja | Aktiv | |
Nationella | Candidate national | Värja | replaced by higher licence |
Antal dömda matcher (pouler/DE) : | Domare | Videodomare | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(Enligt data som tillhandahålls av arrangörer. Är kanske inte fullständiga.) | Poule | DE | Poule | DE | |||||
18 sep. 2021 | SUI | Morges |
2021 Tournoi de Sélection aux trois armes
Tournoi de Sélection / Circuit national jeunesse / Graine d'escrime |
U10 U12 U14 U17 U20 U8 |
Värja 8 (3) |
||||
4 sep. 2021 | SUI | Biel/Bienne |
Sélection / Qualifikation Uhlmann Fencing Challenge Tournoi de Sélection / Qualifikationsturnier |
U17 U20 |
Värja 30 (2) |
Värja 12 (6) |
|||
8 maj 2021 | SUI | Zürich | 2021 Championships of Switzerland U17/U20 | U17 U20 |
Värja 63 (2) |
Värja 10 (3) |
|||
5 sep. 2020 | SUI | Morges | Tournoi de Sélection aux trois armes | U10 U14 U17 U20 |
Värja 21 (1) |
Värja 4 (3) |
|||
7 dec. 2019 | GER WÜ | Heidenheim |
EFC 32 Kneipp Cup U17 European Circuit |
U17 |
Värja 42 (2) |
Värja 6 (5) |
|||
16 nov. 2019 | FRA | Grenoble |
EFC 14 World Challenge U17 European Circuit |
U17 |
Värja 42 (2) |
Värja 8 (7) |
|||
26 okt. 2019 | AUT KÄ | Klagenfurt |
EFC Trofeo Maestro Dario Codarin U17 European Circuit |
U17 |
Värja 21 (1) |
Värja 10 (8) |
|||
19 okt. 2019 | SUI | Luzern |
Tournoi sélectif pour les U17 2020 Challenge Marcus Leyrer Circuit National Jeunesse |
U10 U12 U14 U17 U8 | |||||
21 sep. 2019 | SUI | Morges | Tournoi de Sélection aux trois armes | U10 U12 U14 U17 U20 U8 |
Värja 21 (1) |
Värja 11 (6) |
|||
7 sep. 2019 | SUI | Biel/Bienne |
Sélection / Qualifikation Uhlmann Fencing Challenge Tournoi de Sélection / Qualifikationsturnier |
U17 U20 |
Värja 15 (1) |
Värja 11 (6) |
|||
11 maj 2019 | SUI | Zürich | 2019 Championships of Switzerland U17/U20 | U17 U20 |
Värja 15 (1) |
Värja 5 (4) |
|||
6 apr. 2019 | SUI | Lausanne |
EFC International Lausanne Fencing Challenge U23 European Circuit |
Senior |
Värja 21 (1) |
Värja 5 (3) |
|||
11 jan. 2019 | SVK | Bratislava |
EFC 2019 Coupe du Danube U17 European Circuit |
U17 |
Värja 21 (1) |
Värja 7 (4) |
|||
24 nov. 2018 | GER NR | Bonn |
EFC Tank und Rast Pokal U17 European Circuit |
U17 |
Värja 21 (1) |
Värja 6 (3) |
|||
3 nov. 2018 | FRA | Grenoble |
EFC 13 World Challenge U17 European Circuit |
U17 |
Värja 36 (2) |
Värja 11 (4) |
|||
20 okt. 2018 | SUI | Morges |
Swiss Fencing Tournoi de Sélection + CNJ U14 fleuret |
U14 U17 U20 |