SS Duel Tabor
Värja Florett Sabel
Nationella mästerskap | ||
---|---|---|
9 | 5 | 5 |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
118 | 2023-04-01 / 2023-04-12 | Plovdiv | World Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
118 | 2022-04-02 / 2022-04-10 | Dubai | World Championships | Florett Damer U20 Individuell | |
144 | 2022-04-02 / 2022-04-10 | Dubai | World Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
73 | 2021-04-03 / 2021-04-11 | Cairo | World Championships | Florett Damer U20 Individuell | |
53 | 2021-04-03 / 2021-04-11 | Cairo | World Championships | Florett Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
74 | 2023-05-23 / 2023-05-27 | Budapest | European Championships | Värja Damer U23 Individuell | |
65 | 2023-02-25 / 2023-02-28 | Tallinn | European Championships | Florett Damer U20 Individuell | |
83 | 2023-02-25 / 2023-02-28 | Tallinn | European Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
78 | 2022-02-26 / 2022-03-02 | Novi Sad | European Championships | Florett Damer U20 Individuell | |
16 | 2022-02-26 / 2022-03-02 | Novi Sad | European Championships | Florett Damer U20 Lag | |
70 | 2020-02-22 / 2020-02-26 | Porec | European Championships | Florett Damer U17 Individuell | |
17 | 2020-02-22 / 2020-02-26 | Porec | European Championships | Florett Damer U17 Lag |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
148 | 2024-01-04 / 2024-01-07 | Udine | Alpe Adria | Värja Damer U20 Individuell | |
163 | 2023-01-06 / 2023-01-08 | Udine | Alpe Adria | Florett Damer U20 Individuell | |
175 | 2023-01-06 / 2023-01-08 | Udine | Alpe Adria | Värja Damer U20 Individuell | |
184 | 2022-12-03 / 2022-12-04 | Laupheim | Uhlmann-Cup | Värja Damer U20 Individuell | |
141 | 2022-01-22 / 2022-01-23 | Zagreb | Challenge Mazuranic | Florett Damer U20 Individuell | |
107 | 2022-01-08 / 2022-01-09 | Udine | Alpe Adria | Värja Damer U20 Individuell | |
107 | 2021-12-04 / 2021-12-05 | Timisoara | World Cup | Florett Damer U20 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 2023-03-11 / 2023-03-12 | Kamnik | European Circuit | Värja Damer Seniorer Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
41 | 2023-11-18 / 2023-11-19 | Bratislava | Mémorial de Ferdinand De Martinengo | Värja Damer Seniorer Individuell | |
107 | 2023-04-22 | Budapest | European Circuit | Värja Damer Seniorer Individuell | |
20 | 2023-03-25 / 2023-03-26 | Zagreb | Vladimir Mažuranić Memorial | Värja Damer Seniorer Individuell | |
14 | 2022-10-29 / 2022-10-30 | Klagenfurt | Cup of Wörthersee | Värja Damer Seniorer Individuell | |
193 | 2019-11-23 / 2019-11-24 | Moedling | Fredi Grasnek Kadettenturnier | Florett Damer U17 Individuell | |
146 | 2019-10-12 / 2019-10-13 | Samorin | Coupe de Samaria | Florett Damer U17 Individuell | |
118 | 2018-11-24 / 2018-11-25 | Modling | Fredi Grasnek Kadettenturnier | Florett Damer U17 Individuell | |
229 | 2018-11-09 / 2018-11-11 | Budapest | Budapest Cup | Florett Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-06-18 | Kamnik | Slovenian Championships | Florett Damer Seniorer Individuell | |
2 | 2023-06-18 | Kamnik | Slovenian Championships | Värja Damer Seniorer Individuell | |
1 | 2023-04-23 | Kamnik | Slovenian Championships | Florett Damer U20 Individuell | |
2 | 2023-04-23 | Kamnik | Slovenian Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
1 | 2022-06-11 / 2022-06-12 | Kamnik | Slovenian Championships | Florett Damer Seniorer Individuell | |
3 | 2022-06-11 / 2022-06-12 | Kamnik | Slovenian Championships | Värja Damer Seniorer Individuell | |
7 | 2022-06-11 / 2022-06-12 | Kamnik | Slovenian Championships | Sabel Damer Seniorer Individuell | |
2 | 2022-01-29 | Ljubljana | Slovenian Championships | Sabel Damer U20 Individuell | |
1 | 2022-01-29 | Ljubljana | Slovenian Championships | Florett Damer U20 Individuell | |
2 | 2022-01-29 | Ljubljana | Slovenian Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
1 | 2021-06-19 / 2021-06-20 | Kamnik | Slovenian Championships | Florett Damer U20 Individuell | |
1 | 2021-06-19 / 2021-06-20 | Kamnik | Slovenian Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
3 | 2021-06-19 / 2021-06-20 | Kamnik | Slovenian Championships | Sabel Damer U20 Individuell | |
5 | 2021-06-05 / 2021-06-06 | Kamnik | Slovenian Championships | Sabel Damer Seniorer Individuell | |
1 | 2021-06-05 / 2021-06-06 | Kamnik | Slovenian Championships | Florett Damer U17 Individuell | |
3 | 2021-06-05 / 2021-06-06 | Kamnik | Slovenian Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
2 | 2021-06-05 / 2021-06-06 | Kamnik | Slovenian Championships | Florett Damer Seniorer Individuell | |
3 | 2021-06-05 / 2021-06-06 | Kamnik | Slovenian Championships | Värja Damer Seniorer Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
5 | 2019-05-11 / 2019-05-12 | Ljubljana | Slovenian Championships | Florett Damer Seniorer Individuell | |
6 | 2019-05-11 / 2019-05-12 | Ljubljana | Slovenian Championships | Värja Damer Seniorer Individuell | |
1 | 2019-02-02 | Velenje | Slovenian Championships | Florett Damer U17 Individuell | |
1 | 2019-02-02 | Velenje | Slovenian Championships | Florett Damer U20 Individuell | |
5 | 2019-01-19 | Velenje | Slovenian Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
3 | 2019-01-19 | Velenje | Slovenian Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
6 | 2018-05-19 / 2018-05-20 | Velenje | Slovenian Championships | Florett Damer Seniorer Individuell | |
6 | 2018-01-20 / 2018-01-21 | Ljubljana | Slovenian Championships | Florett Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-11-25 / 2023-11-26 | Zagreb | Lokomotiva Cup | Värja Damer Seniorer Individuell | |
2 | 2023-02-11 / 2023-02-12 | Graz | Alpe-Adria-Pokal | Värja Damer U20 Individuell | |
5 | 2023-02-11 / 2023-02-12 | Graz | Alpe-Adria-Pokal | Florett Damer U20 Individuell | |
7 | 2022-12-17 / 2022-12-18 | Zagreb | Christmas Competition | Värja Damer U23 Individuell | |
8 | 2022-12-17 / 2022-12-18 | Zagreb | Christmas Competition | Värja Damer U20 Individuell | |
8 | 2022-02-12 / 2022-02-13 | Graz | Alpe-Adria-Pokal | Florett Damer U20 Individuell | |
7 | 2021-10-30 / 2021-10-31 | Linz | Victor Artemtschuk Memorial | Florett Damer U20 Individuell | |
3 | 2021-09-25 / 2021-09-26 | Graz | Grazer Messepokal | Florett Damer U20 Individuell | |
3 | 2020-02-08 / 2020-02-09 | Graz | Alpe-Adria-Pokal | Florett Damer U17 Individuell | |
8 | 2019-10-19 / 2019-10-20 | Linz | Victor Artemtschuk Memorial | Florett Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
11 | 2022-12-17 / 2022-12-18 | Zagreb | Christmas Competition | Värja Damer Seniorer Individuell | |
16 | 2022-09-17 / 2022-09-18 | Graz | Grazer Messepokal | Florett Damer U20 Individuell | |
19 | 2022-09-17 / 2022-09-18 | Graz | Grazer Messepokal | Florett Damer Seniorer Individuell | |
12 | 2021-09-25 / 2021-09-26 | Graz | Grazer Messepokal | Florett Damer Seniorer Individuell | |
15 | 2019-02-09 / 2019-02-10 | Graz | Alpe-Adria-Pokal | Florett Damer U20 Individuell | |
9 | 2019-02-09 / 2019-02-10 | Graz | Alpe-Adria-Pokal | Florett Damer U17 Individuell | |
5 | 2019-01-26 / 2019-01-27 | Treibach | Int. Auer von Welsbach Cup | Florett Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
4 | 2022-12-17 / 2022-12-18 | Zagreb | Christmas Competition | Värja Open Seniorer Lag |
Plats | Datum | Tävlingsklass |
---|
Säsong | 2023/2024 | 2022/2023 | 2021/2022 |
---|---|---|---|
Vinster Poule | 10 | 15 | 6 |
Förluster Poule | 12 | 43 | 28 |
Vinster Direkteliminering | 3 | 3 | 0 |
Förluster Direkteliminering | 1 | 4 | 1 |
Antal träffar | 127 | 237 | 83 |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Poule | 5 (5 / 5) | 4.8 (4.63 / 5) | 5 (5 / 5) |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Poule | 2.08 (2.5 / 2) | 1.98 (1.74 / 2.17) | 1.79 (1.7 / 1.83) |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Direkteliminering | 15 (15 / 0) | 14.67 (14 / 15) | |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Direkteliminering | 7 (0 / 7) | 9 (10 / 8.67) | 3 (0 / 3) |
Plats | Poäng | Säsong | Titel | Tävlingsklass | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
424 | 0.2500 | 2023 | FIE (unofficial) | Värja U20 Individuell | |||||
380 | 0.0000 | 2022 | FIE (unofficial) | Florett U20 Individuell | |||||
336 | 1.2500 | 2022 | FIE (unofficial) | Värja U20 Individuell | |||||
338 | 0.5000 | 2021 | FIE (unofficial) | Värja U20 Individuell | |||||
287 | 0.0000 | 2021 | FIE (unofficial) | Florett U20 Individuell | |||||
302 | 0.0000 | 2020 | FIE (unofficial) | Florett U20 Individuell |
Plats | Poäng | Säsong | Titel | Tävlingsklass | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30 | 21.0000 | 2023 | EFC (unofficial) | Värja U23 Individuell | |||||
11 | 32.0000 | 2022 | EFC (unofficial) | Värja U23 Individuell | |||||
271 | 2.5000 | 2020 | EFC (unofficial) | Florett U17 Individuell | |||||
427 | 2.5000 | 2019 | EFC (unofficial) | Florett U17 Individuell | |||||
451 | 0.0000 | 2018 | EFC (unofficial) | Florett U17 Individuell |
Säsong | Grupp | Klass | Förbund | Träningscenter | Tränare |
---|
Klubb | Typ | Start | Slut | |
---|---|---|---|---|
SS Duel Tabor (SLO) | Klubb | 1 jan. 2019 | Primärt medlemskap |
All information tillhandahålls utan ansvar och skyldigheter. Tävlingsresultat är endast tillgängliga för evenemang som tillhandahåller digital resultatinformation till Ophardt Online.