Värja
Nationella mästerskap | ||
---|---|---|
1 | 3 | 3 |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
69 | 2024-04-12 / 2024-04-20 | Riyadh | World Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
50 | 2024-04-12 / 2024-04-20 | Riyadh | World Championships | Värja Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
6 | 2024-02-22 / 2024-02-25 | Neaples | European Championships | Värja Damer U17 Lag |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
67 | 2024-02-26 / 2024-02-29 | Neaples | European Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
47 | 2024-02-22 / 2024-02-25 | Neaples | European Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
84 | 2022-03-03 / 2022-03-07 | Novi Sad | European Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
22 | 2022-03-03 / 2022-03-07 | Novi Sad | European Championships | Värja Damer U17 Lag |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
114 | 2024-01-04 / 2024-01-07 | Udine | Alpe Adria | Värja Damer U20 Individuell | |
172 | 2023-12-02 / 2023-12-03 | Laupheim | Uhlmann-Cup | Värja Damer U20 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
8 | 2024-02-10 / 2024-02-11 | Krakow | Wawel Dragon Trophy | Värja Damer U17 Individuell | |
3 | 2024-02-10 / 2024-02-11 | Krakow | Wawel Dragon Trophy | Värja Damer U17 Lag |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
47 | 2024-01-12 / 2024-01-14 | Bratislava | Coupe du Danube | Värja Damer U17 Individuell | |
9 | 2024-01-12 / 2024-01-14 | Bratislava | Coupe du Danube | Värja Damer U17 Lag | |
13 | 2023-10-28 / 2023-10-29 | Klagenfurt | Trofeo Maestro Dario Codarin | Värja Damer U17 Individuell | |
11 | 2023-10-28 / 2023-10-29 | Klagenfurt | Trofeo Maestro Dario Codarin | Värja Damer U17 Lag | |
32 | 2023-10-14 / 2023-10-15 | Budapest | Budapest Cup | Värja Damer U17 Individuell | |
17 | 2023-10-14 / 2023-10-15 | Budapest | Budapest Cup | Värja Damer U17 Lag | |
70 | 2023-02-11 / 2023-02-12 | Krakow | Wawel Dragon Trophy | Värja Damer U17 Individuell | |
199 | 2023-01-13 / 2023-01-15 | Bratislava | Coupe du Danube | Värja Damer U17 Individuell | |
13 | 2023-01-13 / 2023-01-15 | Bratislava | Coupe du Danube | Värja Damer U17 Lag | |
84 | 2022-12-10 / 2022-12-11 | Heidenheim | Hartmann Cup | Värja Damer U17 Individuell | |
13 | 2022-12-10 / 2022-12-11 | Heidenheim | Hartmann Cup | Värja Damer U17 Lag | |
89 | 2022-10-28 / 2022-10-29 | Klagenfurt | Trofeo Maestro Dario Codarin | Värja Damer U17 Individuell | |
12 | 2022-10-28 / 2022-10-29 | Klagenfurt | Trofeo Maestro Dario Codarin | Värja Damer U17 Lag | |
29 | 2022-10-08 / 2022-10-09 | Budapest | Budapest Cup | Värja Damer U17 Lag | |
231 | 2022-10-08 / 2022-10-09 | Budapest | Budapest Cup | Värja Damer U17 Individuell | |
99 | 2022-02-12 / 2022-02-13 | Krakow | Wawel Dragon Trophy | Värja Damer U17 Individuell | |
200 | 2022-01-14 / 2022-01-16 | Bratislava | Coupe du Danube | Värja Damer U17 Individuell | |
26 | 2022-01-14 / 2022-01-16 | Bratislava | Coupe du Danube | Värja Damer U17 Lag | |
64 | 2021-10-30 / 2021-10-31 | Heidenheim | Hartmann Cup | Värja Damer U17 Individuell | |
95 | 2021-10-02 / 2021-10-03 | Budapest | Budapest Cup | Värja Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
2 | 2024-06-22 / 2024-06-23 | Olomouc | Czech Championships | Värja Damer U17 Lag | |
2 | 2024-06-15 / 2024-06-16 | Teplice | Czech Championships | Värja Damer U20 Lag | |
7 | 2024-06-15 / 2024-06-16 | Teplice | Czech Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
3 | 2024-05-25 / 2024-05-26 | Praha | Czech Championships | Värja Damer Seniorer Lag | |
8 | 2023-06-24 / 2023-06-25 | Olomouc | Czech Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
2 | 2023-06-24 / 2023-06-25 | Olomouc | Czech Championships | Värja Damer U17 Lag | |
1 | 2023-06-17 / 2023-06-18 | Belá p.B | Czech Championships | Värja Damer U20 Lag | |
4 | 2023-06-03 / 2023-06-04 | Praha | Czech Championships | Värja Damer Seniorer Lag | |
5 | 2022-06-11 / 2022-06-12 | Olomouc | Czech Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
3 | 2022-06-11 / 2022-06-12 | Olomouc | Czech Championships | Värja Damer U17 Lag | |
3 | 2022-06-04 / 2022-06-05 | Teplice | Czech Championships | Värja Damer U20 Lag | |
8 | 2022-05-21 / 2022-05-22 | Praha | Czech Championships | Värja Damer Seniorer Lag | |
7 | 2021-09-26 / 2021-09-28 | Liberec | Czech Championships | Värja Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
9 | 2024-06-22 / 2024-06-23 | Olomouc | Czech Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
19 | 2024-05-25 / 2024-05-26 | Praha | Czech Championships | Värja Damer Seniorer Individuell | |
9 | 2023-06-17 / 2023-06-18 | Belá p.B | Czech Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
23 | 2023-06-03 / 2023-06-04 | Praha | Czech Championships | Värja Damer Seniorer Individuell | |
14 | 2022-06-04 / 2022-06-05 | Teplice | Czech Championships | Värja Damer U20 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 2023-03-16 / 2023-03-20 | Wroclaw | Challenge Wratislavia | Värja Damer U15 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
28 | 2022-06-09 / 2022-06-13 | Wroclaw | Challenge Wratislavia | Värja Damer U15 Individuell | |
9 | 2021-06-17 / 2021-06-21 | Wroclaw | Challenge Wratislavia | Värja Damer U13 Individuell | |
40 | 2019-10-05 / 2019-10-06 | Liberec | Babylon Cup | Värja Damer U14 Individuell | |
66 | 2019-03-21 / 2019-03-24 | Wroclaw | Challenge Wratislavia | Värja Damer U11 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
16 | 2020-02-16 | Karlovy Vary | Memoriál Karla Saligera | Värja Damer U17 Individuell |
Säsong | 2023/2024 | 2022/2023 | 2021/2022 |
---|---|---|---|
Vinster Poule | 32 | 18 | 14 |
Förluster Poule | 25 | 16 | 22 |
Vinster Direkteliminering | 13 | 4 | 4 |
Förluster Direkteliminering | 9 | 4 | 4 |
Antal träffar | 530 | 238 | 229 |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Poule | 5 (5 / 5) | 5 (5 / 5) | 5 (5 / 5) |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Poule | 2.92 (2.83 / 3) | 3.19 (3 / 3.33) | 2.45 (1.86 / 2.73) |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Direkteliminering | 15 (15 / 15) | 15 (15 / 15) | 15 (15 / 15) |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Direkteliminering | 11.33 (12 / 10) | 9.25 (9.25 / 0) | 11.25 (11.67 / 10) |
Plats | Poäng | Säsong | Titel | Tävlingsklass | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
168 | 4.5000 | 2024 | FIE (unofficial) | Värja U20 Individuell | |||||
223 | 4.5000 | 2023 | FIE (unofficial) | Värja U20 Individuell |
Plats | Poäng | Säsong | Titel | Tävlingsklass | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
63 | 5.0000 | 2023 | African Confederation Ranking | Värja U17 Individuell | |||||
16 | 126.0000 | 2023 | EFC (unofficial) | Värja U17 Individuell | |||||
275 | 9.0000 | 2022 | EFC (unofficial) | Värja U17 Individuell | |||||
189 | 12.0000 | 2021 | EFC (unofficial) | Värja U17 Individuell |
Säsong | Grupp | Klass | Förbund | Träningscenter | Tränare |
---|
Klubb | Typ | Start | Slut |
---|
All information tillhandahålls utan ansvar och skyldigheter. Tävlingsresultat är endast tillgängliga för evenemang som tillhandahåller digital resultatinformation till Ophardt Online.