Comini Padova
Värja
Distriktsmästerskap | ||
---|---|---|
0 | 0 | 1 |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
13 | 2023-12-02 / 2023-12-03 | Brescia | International Fencing Challenge | Värja Herrar U14 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 2024-05-01 / 2024-05-08 | Riccione | Gran Premio Giovanissimi Renzo Nostini | Värja Herrar U13 Individuell | |
2 | 2024-04-20 / 2024-04-21 | Vercelli | 2 Prova Gran Prix Kinder Joy of Moving | Värja Herrar U13 Individuell | |
8 | 2024-03-21 / 2024-03-25 | Wroclaw | Challenge Wratislavia | Värja Herrar U13 Individuell | |
2 | 2023-12-15 / 2023-12-17 | Ravenna | 1 Prova Gran Prix Kinder Joy of Moving | Värja Herrar U13 Individuell | |
6 | 2023-04-01 / 2023-04-02 | Vercelli | 2 Prova Gran Prix Kinder Joy of Moving | Värja Herrar U12 Individuell | |
3 | 2022-12-16 / 2022-12-18 | Ravenna | 1 Prova Gran Prix Kinder Joy of Moving | Värja Herrar U12 Individuell | |
2 | 2022-12-03 / 2022-12-04 | Brescia | European Circuit | Värja Herrar U12 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
20 | 2023-05-10 / 2023-05-17 | Riccione | Gran Premio Giovanissimi Renzo Nostini | Värja Herrar U12 Individuell | |
59 | 2022-05-11 / 2022-05-18 | Riccione | Gran Premio Giovanissimi Renzo Nostini | Värja Herrar U11 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
5 | 2024-03-16 / 2024-03-17 | Belluno | Regional Championships Veneto | Värja Herrar U13 Individuell | |
3 | 2023-06-03 / 2023-06-04 | Bassano del Grappa | Regional Championships Team Veneto | Värja Herrar U12 Lag | |
5 | 2023-03-25 / 2023-03-26 | Zevio | Regional Championships Veneto | Värja Herrar U12 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
11 | 2022-04-23 / 2022-04-24 | Trentino | Regional Championships Veneto | Värja Herrar U11 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 2023-01-07 / 2023-01-08 | Malo | 1st Regionale Qualification Veneto | Värja Herrar U12 Individuell | |
6 | 2022-01-29 / 2022-01-30 | Santa Lucia di Piave | 2nd Regional Qualification Veneto | Värja Herrar U11 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
9 | 2024-01-13 / 2024-01-14 | Faenza | 2nd Regional Qualification GPG Emilia-Romagna | Värja Herrar U14 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
18 | 2024-02-24 / 2024-02-25 | Bolzano | Gran Prix Kinder Joy of Moving Team | Värja Herrar U14 Lag | |
9 | 2023-10-01 | Thiene | Nelle Terre di San Marco | Värja Herrar U14 Individuell | |
17 | 2023-02-18 / 2023-02-19 | Bolzano | Gran Prix Kinder Joy of Moving Team | Värja Herrar U12 Lag |
Säsong | 2023/2024 |
---|---|
Vinster Poule | 5 |
Förluster Poule | 1 |
Vinster Direkteliminering | 4 |
Förluster Direkteliminering | 1 |
Antal träffar | 76 |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Poule | 4 (4 / 4) |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Poule | 0 (0 / 0) |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Direkteliminering | 12 (12 / 12) |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Direkteliminering | 8 (8 / 0) |
Säsong | Grupp | Klass | Förbund | Träningscenter | Tränare |
---|
Klubb | Typ | Start | Slut | |
---|---|---|---|---|
Comini Padova (ITA) | Klubb | Primärt medlemskap |
All information tillhandahålls utan ansvar och skyldigheter. Tävlingsresultat är endast tillgängliga för evenemang som tillhandahåller digital resultatinformation till Ophardt Online.