SC Koala
Värja
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
139 | 2024-04-26 / 2024-04-28 | Rende | Italian Championships | Värja Herrar U23 Individuell | |
41 | 2023-05-19 / 2023-05-21 | Riccione | National Championships Gold | Värja Herrar U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
175 | 2023-11-11 / 2023-11-12 | Casale Monferrato | 1th National Tournament | Värja Herrar U20 Individuell | |
104 | 2023-03-09 / 2023-03-12 | Salsomaggiore T. | 2nd National Tournament Zona 2 | Värja Herrar U17 Individuell | |
45 | 2022-10-15 / 2022-10-16 | Terni | 1th National Tournament Zona 2 | Värja Herrar U17 Individuell | |
89 | 2022-10-15 / 2022-10-16 | Terni | 1th National Tournament Zona 2 | Värja Herrar U20 Individuell | |
86 | 2021-11-11 / 2021-11-14 | Terni | 1th National Tournament Zona 2 | Värja Herrar U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
15 | 2023-04-23 | Soliera | Regional Championships Gold Emilia-Romagna | Värja Herrar U20 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 2022-04-09 | Faenza | Coppa Italia Emilia-Romagna | Värja Herrar U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
40 | 2024-04-06 / 2024-04-07 | Soliera | Coppa Italia Assoluti Emilia-Romagna | Värja Herrar Seniorer Individuell | |
66 | 2024-01-28 | Conselice | 2nd Regional Qualification Emilia-Romagna | Värja Herrar Seniorer Individuell | |
41 | 2024-01-21 | Lugo | 2nd Regional Qualification Emilia-Romagna | Värja Herrar U20 Individuell | |
25 | 2023-10-15 | San Lazzaro | 1st Regional Qualification Emilia-Romagna | Värja Herrar U20 Individuell | |
62 | 2023-09-24 | Bologna | Regional Qualification Assoluti of Emilia-Romagna | Värja Herrar Seniorer Individuell | |
58 | 2023-04-30 / 2023-05-01 | Castel Bolognese | Coppa Italia Assoluti Emilia-Romagna | Värja Herrar Seniorer Individuell | |
35 | 2023-01-28 / 2023-01-29 | Conselice | 2nd Regional Qualification Emilia-Romagna | Värja Herrar Seniorer Individuell | |
52 | 2023-01-15 | Lugo | 2nd Regional Qualification Emilia-Romagna | Värja Herrar U20 Individuell | |
20 | 2023-01-14 | Lugo | 2nd Regional Qualification Emilia-Romagna | Värja Herrar U17 Individuell | |
25 | 2022-10-21 | Conselice | 1st Regional Qualification Emilia-Romagna | Värja Herrar U17 Individuell | |
19 | 2022-10-02 | Conselice | 1st Regional Qualification Emilia-Romagna | Värja Herrar U20 Individuell | |
41 | 2022-04-10 | Faenza | Coppa Italia Emilia-Romagna | Värja Herrar U20 Individuell | |
16 | 2021-10-23 | Bologna | 1st Regional Qualification Emilia-Romagna | Värja Herrar U17 Individuell | |
106 | 2021-10-02 / 2021-10-03 | Bologna | 1st Regional Qualification Assoluti of Emilia-Romagna | Värja Herrar Seniorer Individuell | |
33 | 2021-04-17 | Bologna | 1st Regional Qualification Emilia-Romagna | Värja Herrar U17 Individuell | |
52 | 2019-11-03 | Conegliano | 21 Trofeo Interregionale Gran Premio | Värja Herrar U14 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
60 | 2023-10-28 / 2023-10-29 | Monza | Trofeo d'Autunno | Värja Herrar Seniorer Individuell |
Säsong |
---|
Vinster Poule |
Förluster Poule |
Vinster Direkteliminering |
Förluster Direkteliminering |
Antal träffar |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Poule |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Poule |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Direkteliminering |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Direkteliminering |
Säsong | Grupp | Klass | Förbund | Träningscenter | Tränare |
---|
Klubb | Typ | Start | Slut | |
---|---|---|---|---|
SC Koala (ITA) | Klubb | Primärt medlemskap |
All information tillhandahålls utan ansvar och skyldigheter. Tävlingsresultat är endast tillgängliga för evenemang som tillhandahåller digital resultatinformation till Ophardt Online.