Pentamodena
Florett
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
70 | 2024-05-17 / 2024-05-19 | Terni | Italian Championships Gold | Florett Damer Seniorer Individuell Gold | |
13 | 2024-03-21 / 2024-03-24 | Piacenza | Italian Championships Serie B1 | Florett Damer Seniorer Lag B1 | |
9 | 2023-06-02 / 2023-06-05 | Piacenza | Italian Championships Serie B1 | Florett Damer Seniorer Lag B1 | |
12 | 2022-03-25 / 2022-03-27 | Piacenza | Italian Championships Serie B1 | Florett Damer Seniorer Lag B1 |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
135 | 2023-10-28 / 2023-10-29 | Salsomaggiore | 1st National Tournament | Florett Damer U17 Individuell | |
149 | 2022-10-22 / 2022-10-23 | Salsomaggiore | 1st National Tournament | Florett Damer U17 Individuell | |
117 | 2022-02-11 / 2022-02-13 | Verona | 2nd National Tournament | Florett Damer Seniorer Individuell | |
117 | 2021-10-30 / 2021-11-01 | Riva del Garda | 1th National Qualification Tournament Assoluti Zona 1 | Florett Damer Seniorer Individuell | |
59 | 2021-10-09 / 2021-10-19 | Riccione | Gran Premio Giovanissimi Renzo Nostini | Florett Damer U14 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
5 | 2024-04-06 / 2024-04-07 | Soliera | Coppa Italia Assoluti Emilia-Romagna | Florett Damer Seniorer Individuell | |
8 | 2022-04-02 / 2022-04-03 | Bologna | Coppa Italia Assoluti Emilia-Romagna | Florett Damer Seniorer Individuell | |
3 | 2021-05-15 / 2021-05-16 | Bologna | 2nd Regional Qualification GPG Emilia-Romagna | Florett Damer U14 Individuell | |
3 | 2021-04-24 | Bologna | 1st Regional Qualification GPG Emilia-Romagna | Florett Damer U14 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass |
---|
Säsong |
---|
Vinster Poule |
Förluster Poule |
Vinster Direkteliminering |
Förluster Direkteliminering |
Antal träffar |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Poule |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Poule |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Direkteliminering |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Direkteliminering |
Säsong | Grupp | Klass | Förbund | Träningscenter | Tränare |
---|
Klubb | Typ | Start | Slut | |
---|---|---|---|---|
Pentamodena (ITA) | Klubb | Primärt medlemskap |
All information tillhandahålls utan ansvar och skyldigheter. Tävlingsresultat är endast tillgängliga för evenemang som tillhandahåller digital resultatinformation till Ophardt Online.