Värja Florett
Distriktsmästerskap | ||
---|---|---|
0 | 0 | 1 |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
49 | 2022-05-11 / 2022-05-18 | Riccione | Gran Premio Giovanissimi Renzo Nostini | Florett Damer U12 Individuell | |
23 | 2022-03-19 / 2022-03-20 | Lucca | 2 Prova Gran Prix Kinder Joy of Moving | Florett Damer U12 Individuell | |
23 | 2021-12-17 / 2021-12-20 | Ravenna | 1 Prova Gran Prix Kinder Joy of Moving | Värja Damer U12 Individuell | |
43 | 2021-12-03 / 2021-12-05 | Brescia | 1 Prova Gran Prix Kinder Joy of Moving | Florett Damer U12 Individuell | |
32 | 2021-10-09 / 2021-10-19 | Riccione | Gran Premio Giovanissimi Renzo Nostini | Värja Damer U11 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 2022-04-23 / 2022-04-24 | Trentino | Regional Championships Veneto | Värja Damer U12 Individuell | |
5 | 2021-06-05 / 2021-06-06 | Longarone | Regional Championships Veneto | Florett Damer U11 Individuell | |
7 | 2021-06-05 / 2021-06-06 | Longarone | Regional Championships Veneto | Värja Damer U11 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
9 | 2022-04-23 / 2022-04-24 | Trentino | Regional Championships Veneto | Florett Damer U12 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
8 | 2022-01-29 / 2022-01-30 | Santa Lucia di Piave | 2nd Regional Qualification Veneto | Florett Damer U12 Individuell | |
3 | 2022-01-29 / 2022-01-30 | Santa Lucia di Piave | 2nd Regional Qualification Veneto | Värja Damer U12 Individuell | |
3 | 2021-11-06 / 2021-11-07 | Conegliano | 1st Regionale Qualification Veneto | Värja Damer U12 Individuell | |
5 | 2021-05-15 / 2021-05-16 | Bolzano | 1st Regionale Qualification Veneto | Värja Damer U11 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
9 | 2021-11-06 / 2021-11-07 | Conegliano | 1st Regionale Qualification Veneto | Florett Damer U12 Individuell | |
10 | 2021-05-15 / 2021-05-16 | Bolzano | 1st Regionale Qualification Veneto | Florett Damer U11 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
6 | 2021-10-02 / 2021-10-03 | Belluno | Nelle Terre di San Marco | Värja Damer U12 Individuell | |
5 | 2021-10-02 / 2021-10-03 | Belluno | Nelle Terre di San Marco | Florett Damer U12 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass |
---|
Säsong |
---|
Vinster Poule |
Förluster Poule |
Vinster Direkteliminering |
Förluster Direkteliminering |
Antal träffar |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Poule |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Poule |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Direkteliminering |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Direkteliminering |
Säsong | Grupp | Klass | Förbund | Träningscenter | Tränare |
---|
Klubb | Typ | Start | Slut |
---|
All information tillhandahålls utan ansvar och skyldigheter. Tävlingsresultat är endast tillgängliga för evenemang som tillhandahåller digital resultatinformation till Ophardt Online.