Nationella mästerskap | ||
---|---|---|
0 | 1 | 2 |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
15 | 2024-07-09 / 2024-07-14 | Curitiba | South American Championship Youths and Veterans | Florett Damer U11 Individuell A |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
7 | 2022-08-22 / 2022-08-26 | Lima | Pan American Youth and Veterans Championships | Värja Damer U9 Individuell A | |
5 | 2022-08-22 / 2022-08-26 | Lima | Pan American Youth and Veterans Championships | Sabel Damer U9 Individuell A |
Plats | Datum | Tävlingsklass |
---|
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 2022-11-03 / 2022-11-05 | Curitiba | Campeonato Brasileiro Infantil | Sabel Damer U9 Individuell | |
5 | 2022-11-03 / 2022-11-05 | Curitiba | Campeonato Brasileiro Infantil | Värja Damer U9 Individuell | |
2 | 2021-11-04 / 2021-11-07 | Curitiba | Campeonato Brasileiro Infantil | Sabel Damer U9 Individuell | |
5 | 2021-11-04 / 2021-11-07 | Curitiba | Campeonato Brasileiro Infantil | Florett Damer U9 Individuell | |
3 | 2021-11-04 / 2021-11-07 | Curitiba | Campeonato Brasileiro Infantil | Värja Damer U9 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
17 | 2023-11-16 / 2023-11-18 | Sao Paulo | Campeonato Brasileiro Infantil | Värja Damer U11 Individuell | |
15 | 2023-11-16 / 2023-11-18 | Sao Paulo | Campeonato Brasileiro Infantil | Florett Damer U11 Individuell | |
17 | 2022-11-03 / 2022-11-05 | Curitiba | Campeonato Brasileiro Infantil | Värja Damer U11 Individuell | |
9 | 2022-11-03 / 2022-11-05 | Curitiba | Campeonato Brasileiro Infantil | Sabel Damer U11 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
7 | 2023-05-11 / 2023-05-14 | Curitiba | Torneio Internacional Infantil Mario Queiroz | Värja Damer U11 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
15 | 2023-05-11 / 2023-05-14 | Curitiba | Torneio Internacional Infantil Mario Queiroz | Florett Damer U11 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
21 | 2023-10-20 / 2023-10-22 | Sao Paulo | Campeonato Paulista Infantil e Pré-Cadete | Värja Damer U11 Individuell | |
9 | 2023-10-20 / 2023-10-22 | Sao Paulo | Campeonato Paulista Infantil e Pré-Cadete | Florett Damer U11 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 2024-06-07 / 2024-06-09 | Sao Paulo | TR Paulista Infantil | Värja Damer U11 Individuell | |
6 | 2024-06-07 / 2024-06-09 | Sao Paulo | TR Paulista Infantil | Florett Damer U11 Individuell | |
3 | 2022-06-03 / 2022-06-05 | Sao Paulo | Torneio de Ranking Infantil e Pre-cadete | Värja Damer U9 Individuell | |
3 | 2022-06-03 / 2022-06-05 | Sao Paulo | Torneio de Ranking Infantil e Pre-cadete | Sabel Damer U9 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
13A | 2023-03-17 / 2023-03-19 | Sao Paulo | Torneio de Ranking Paulista Infantil e Pre-cadete | Värja Damer U11 Individuell | |
11 | 2023-03-17 / 2023-03-19 | Sao Paulo | Torneio de Ranking Paulista Infantil e Pre-cadete | Florett Damer U11 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
0E | 2024-04-25 / 2024-04-28 | Lins | Festival Infantil Mestre Buonafina | Värja Damer U11 Individuell | |
6 | 2024-04-25 / 2024-04-28 | Lins | Festival Infantil Mestre Buonafina | Florett Damer U11 Individuell | |
3 | 2022-03-17 / 2022-03-20 | Sao Paulo | Festival Infantil Mestre Buonafina | Värja Damer U9 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
21 | 2024-04-25 / 2024-04-28 | Lins | Festival Infantil Mestre Buonafina | Värja Damer U13 Individuell | |
14 | 2023-03-23 / 2023-03-26 | Sao Paulo | Festival Infantil Mestre Buonafina | Värja Damer U11 Individuell | |
13 | 2023-03-23 / 2023-03-26 | Sao Paulo | Festival Infantil Mestre Buonafina | Florett Damer U11 Individuell | |
11 | 2022-03-17 / 2022-03-20 | Sao Paulo | Festival Infantil Mestre Buonafina | Florett Damer U9 Individuell |
Säsong | 2024/2025 | 2023/2024 | 2022/2023 | 2021/2022 |
---|---|---|---|---|
Vinster Poule | 17 | 13 | 14 | 6 |
Förluster Poule | 12 | 42 | 21 | 12 |
Vinster Direkteliminering | 6 | 3 | 4 | 1 |
Förluster Direkteliminering | 6 | 11 | 8 | 5 |
Antal träffar | 186 | 188 | 184 | 74 |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Poule | 4.18 (4.13 / 4.22) | 4.23 (4.2 / 4.25) | 4 (4 / 4) | 4 (4 / 4) |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Poule | 1.92 (2.14 / 1.6) | 1.45 (1.58 / 1.28) | 1.95 (2 / 1.89) | 2 (3 / 1.91) |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Direkteliminering | 10.83 (11 / 10.67) | 11 (11 / 0) | 9 (9 / 9) | 8 (0 / 8) |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Direkteliminering | 4.5 (3.6 / 9) | 3.55 (2 / 4.13) | 6.38 (6 / 6.6) | 3.6 (5 / 1.5) |
Plats | Poäng | Säsong | Titel | Tävlingsklass | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 128.0000 | 2024 | Brasil Esgrima Ranking | Florett U11 Individuell | |||||
30 | 19.0000 | 2024 | Brasil Esgrima Ranking | Värja U13 Individuell | |||||
8 | 77.0000 | 2024 | Brasil Esgrima Ranking | Värja U11 Individuell | |||||
11 | 113.0000 | 2023 | Brasil Esgrima Ranking | Värja U11 Individuell | |||||
12 | 107.0000 | 2023 | Brasil Esgrima Ranking | Florett U11 Individuell | |||||
21 | 29.4000 | 2022 | Brasil Esgrima Ranking | Värja U11 Individuell | |||||
14 | 57.4000 | 2022 | Brasil Esgrima Ranking | Sabel U11 Individuell |
Säsong | Grupp | Klass | Förbund | Träningscenter | Tränare |
---|
Klubb | Typ | Start | Slut | |
---|---|---|---|---|
CMSP Sao Paulo (BRA) | Klubb | 14 okt. 2021 | Primärt medlemskap |
All information tillhandahålls utan ansvar och skyldigheter. Tävlingsresultat är endast tillgängliga för evenemang som tillhandahåller digital resultatinformation till Ophardt Online.