Nationella mästerskap | ||
---|---|---|
1 | 2 | 1 |
2022
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
5 | 2022-08-24 / 2022-08-28 | Copenhagen | Nordic Championships | Värja Damer U20 Lag | |
2 | 2022-08-24 / 2022-08-28 | Copenhagen | Nordic Championships | Värja Damer U15 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
38 | 2023-10-04 / 2023-10-08 | Kääriku | Nordic Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
60 | 2023-10-04 / 2023-10-08 | Kääriku | Nordic Championships | Värja Damer U15 Individuell | |
40 | 2022-08-24 / 2022-08-28 | Copenhagen | Nordic Championships | Värja Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
122 | 2024-04-12 / 2024-04-20 | Riyadh | World Championships | Värja Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
106 | 2024-02-22 / 2024-02-25 | Neaples | European Championships | Värja Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
167 | 2023-12-09 / 2023-12-10 | Copenhagen | Copenhagen Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell | |
38 | 2023-12-09 / 2023-12-10 | Copenhagen | Copenhagen Cadet Circuit | Värja Damer U17 Lag | |
191 | 2023-10-28 / 2023-10-29 | Klagenfurt | Trofeo Maestro Dario Codarin | Värja Damer U17 Individuell | |
238 | 2023-10-14 / 2023-10-15 | Budapest | Budapest Cup | Värja Damer U17 Individuell | |
17 | 2023-06-03 / 2023-06-04 | Lausanne | European Circuit | Värja Damer U14 Individuell | |
30 | 2023-05-14 | Sofia | Chocolate | Värja Damer U14 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
2 | 2024-03-16 / 2024-03-17 | Birkeroed | Danish Youth Championships | Värja Damer U15 Individuell | |
5 | 2023-11-11 / 2023-11-12 | Kalundborg | Dansk Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
3 | 2023-03-18 / 2023-03-19 | Birkeroed | Danish Youth Championships | Värja Damer U15 Individuell | |
2 | 2022-03-19 / 2022-03-20 | Birkeroed | Danish Youth Championships | Värja Damer U13 Individuell | |
1 | 2021-06-12 / 2021-06-13 | Birkeroed | Danish Youth Championships | Värja Damer U12 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass |
---|
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
6 | 2024-05-04 / 2024-05-05 | Malmo | Malmo Open | Värja Damer U15 Individuell | |
2 | 2024-03-02 | Glostrup | Glostrup Children + Youth Epee Ranking Competition | Värja Damer U15 Individuell | |
2 | 2024-03-02 | Glostrup | Glostrup Children + Youth Epee Ranking Competition | Värja Herrar U15 Individuell | |
0A | 2024-03-02 | Glostrup | Glostrup Children + Youth Epee Ranking Competition | Värja Damer U17 Individuell | |
1 | 2024-02-03 / 2024-02-04 | Hellerup | Hellerup Open B&U | Värja Damer U15 Individuell | |
3 | 2024-02-03 / 2024-02-04 | Hellerup | Hellerup Open B&U | Värja Damer U17 Individuell | |
5 | 2023-11-25 / 2023-11-26 | Helsingborg | Aramis Cup | Värja Damer U15 Individuell | |
1 | 2023-09-16 / 2023-09-17 | Birkeroed | Rudersdal Open | Värja Damer U15 Individuell | |
1 | 2023-09-16 / 2023-09-17 | Birkeroed | Rudersdal Open | Värja Damer U17 Individuell | |
5 | 2023-04-29 / 2023-04-30 | Malmo | Malmo Open | Värja Damer U15 Individuell | |
8 | 2023-04-29 / 2023-04-30 | Malmo | Malmo Open | Värja Damer U17 Individuell | |
2 | 2023-03-04 | Glostrup | Glostrup Children + Youth Epee Ranking Competition | Värja Damer U15 Individuell | |
2 | 2022-09-17 / 2022-09-18 | Birkeroed | Rudersdal Open | Värja Damer U15 Individuell | |
3 | 2022-09-17 / 2022-09-18 | Birkeroed | Rudersdal Open | Värja Damer U17 Individuell | |
2 | 2022-05-07 / 2022-05-08 | Hellerup | Hellerup Open | Värja Damer U15 Individuell | |
8 | 2022-04-30 / 2022-05-01 | Malmo | Malmo Open | Värja Damer U15 Individuell | |
2 | 2022-03-05 | Glostrup | Glostrup Children + Youth Epee Ranking Tournament | Värja Damer U13 Individuell | |
2 | 2021-09-18 / 2021-09-19 | Birkerød | Rudersdal Open | Värja Damer U13 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
15 | 2024-05-04 / 2024-05-05 | Malmo | Malmo Open | Värja Damer U17 Individuell | |
15 | 2024-03-21 / 2024-03-25 | Wroclaw | Challenge Wratislavia | Värja Damer U15 Individuell | |
107 | 2022-06-09 / 2022-06-13 | Wroclaw | Challenge Wratislavia | Värja Damer U13 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 2023-05-06 | Helsingborg | Sydsvenska Cupen - Slaget vid Kärnan | Värja Damer U15 Individuell | |
1 | 2023-04-15 | Stockholm | S:t Erikscupen (5) | Värja Damer U15 Individuell | |
1 | 2021-12-04 / 2021-12-05 | Helsingborg | Aramis Cup med del av Sydsvenska Cupen | Värja Damer U13 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass |
---|
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
6A | 2023-10-21 / 2023-10-22 | Hellerup | von der Osten Cup | Värja Open U15 Individuell | |
3 | 2022-05-07 / 2022-05-08 | Hellerup | Hellerup Open | Värja Damer U13 Individuell | |
3 | 2021-11-13 / 2021-11-14 | Hellerup | von der Osten Cup | Värja Damer U13 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass |
---|
Säsong | 2023/2024 | 2022/2023 | 2021/2022 |
---|---|---|---|
Vinster Poule | 60 | 44 | 27 |
Förluster Poule | 68 | 33 | 17 |
Vinster Direkteliminering | 15 | 15 | 8 |
Förluster Direkteliminering | 10 | 10 | 7 |
Antal träffar | 753 | 579 | 339 |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Poule | 4.68 (4.71 / 4.64) | 4.86 (5 / 4.78) | 4.93 (5 / 4.85) |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Poule | 2.5 (2.56 / 2.44) | 2.55 (2.7 / 2.31) | 2.41 (2 / 2.7) |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Direkteliminering | 13.67 (11 / 15) | 13 (12.27 / 15) | 13.13 (15 / 11.25) |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Direkteliminering | 9.7 (10.5 / 9.17) | 8.6 (6.83 / 11.25) | 8.57 (8.2 / 9.5) |
Plats | Poäng | Säsong | Titel | Tävlingsklass | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
467 | 0.0000 | 2023 | EFC (unofficial) | Värja U17 Individuell | |||||
134 | 0.0000 | 2023 | African Confederation Ranking | Värja U17 Individuell |
Plats | Poäng | Säsong | Titel | Tävlingsklass | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 88.0000 | 2023 | Danske Nationale Ranglister | Värja U17 Individuell | |||||
1 | 142.0000 | 2023 | Danske Nationale Ranglister | Värja U15 Individuell | |||||
5 | 2.0000 | 2022 | Danske Udtagelses Pointlister | Värja U17 Individuell | |||||
1 | 144.0000 | 2022 | Danske Nationale Ranglister | Värja U15 Individuell | |||||
4 | 38.0000 | 2022 | Danske Nationale Ranglister | Värja U17 Individuell | |||||
5 | 40.0000 | 2021 | Danske Nationale Ranglister | Värja U15 Individuell | |||||
2 | 124.0000 | 2021 | Danske Nationale Ranglister | Värja U13 Individuell |
Plats | Poäng | Säsong | Titel | Tävlingsklass | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 17.0000 | 2022 | Sydsvenska Cupen | Värja U15 Individuell | |||||
6 | 24.0000 | 2022 | S:t Erikscupen | Värja U15 Individuell |
Säsong | Grupp | Klass | Förbund | Träningscenter | Tränare |
---|
Klubb | Typ | Start | Slut | |
---|---|---|---|---|
Taastrup FK (DEN) | Klubb | 4 aug. 2022 | Primärt medlemskap | |
Gribskov FK (DEN) | Klubb | 26 apr. 2021 | 4 aug. 2022 | Ej aktiv |
All information tillhandahålls utan ansvar och skyldigheter. Tävlingsresultat är endast tillgängliga för evenemang som tillhandahåller digital resultatinformation till Ophardt Online.