Värja
Nationella mästerskap | ||
---|---|---|
2 | 3 | 4 |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
55 | 2024-04-12 / 2024-04-20 | Riyadh | World Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
65 | 2022-04-02 / 2022-04-10 | Dubai | World Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
75 | 2021-04-03 / 2021-04-11 | Cairo | World Championships | Värja Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
71 | 2023-02-21 / 2023-02-24 | Tallinn | European Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
17 | 2023-02-21 / 2023-02-24 | Tallinn | European Championships | Värja Damer U17 Lag | |
92 | 2022-03-03 / 2022-03-07 | Novi Sad | European Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
22 | 2022-03-03 / 2022-03-07 | Novi Sad | European Championships | Värja Damer U17 Lag |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
201 | 2024-01-04 / 2024-01-07 | Udine | Alpe Adria | Värja Damer U20 Individuell | |
130 | 2023-12-02 / 2023-12-03 | Laupheim | Uhlmann-Cup | Värja Damer U20 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
54 | 2024-02-10 / 2024-02-11 | Krakow | Wawel Dragon Trophy | Värja Damer U17 Individuell | |
11 | 2024-02-10 / 2024-02-11 | Krakow | Wawel Dragon Trophy | Värja Damer U17 Lag | |
9 | 2024-01-12 / 2024-01-14 | Bratislava | Coupe du Danube | Värja Damer U17 Lag | |
112 | 2024-01-12 / 2024-01-14 | Bratislava | Coupe du Danube | Värja Damer U17 Individuell | |
163 | 2023-10-28 / 2023-10-29 | Klagenfurt | Trofeo Maestro Dario Codarin | Värja Damer U17 Individuell | |
11 | 2023-10-28 / 2023-10-29 | Klagenfurt | Trofeo Maestro Dario Codarin | Värja Damer U17 Lag | |
17 | 2023-10-14 / 2023-10-15 | Budapest | Budapest Cup | Värja Damer U17 Lag | |
79 | 2023-10-14 / 2023-10-15 | Budapest | Budapest Cup | Värja Damer U17 Individuell | |
95 | 2023-02-11 / 2023-02-12 | Krakow | Wawel Dragon Trophy | Värja Damer U17 Individuell | |
13 | 2023-01-13 / 2023-01-15 | Bratislava | Coupe du Danube | Värja Damer U17 Lag | |
157 | 2023-01-13 / 2023-01-15 | Bratislava | Coupe du Danube | Värja Damer U17 Individuell | |
43 | 2022-12-10 / 2022-12-11 | Heidenheim | Hartmann Cup | Värja Damer U17 Individuell | |
21 | 2022-12-10 / 2022-12-11 | Heidenheim | Hartmann Cup | Värja Damer U17 Lag | |
42 | 2022-10-28 / 2022-10-29 | Klagenfurt | Trofeo Maestro Dario Codarin | Värja Damer U17 Individuell | |
67 | 2022-10-08 / 2022-10-09 | Budapest | Budapest Cup | Värja Damer U17 Individuell | |
233 | 2022-02-12 / 2022-02-13 | Krakow | Wawel Dragon Trophy | Värja Damer U17 Individuell | |
192 | 2022-01-14 / 2022-01-16 | Bratislava | Coupe du Danube | Värja Damer U17 Individuell | |
26 | 2022-01-14 / 2022-01-16 | Bratislava | Coupe du Danube | Värja Damer U17 Lag | |
144 | 2021-10-30 / 2021-10-31 | Heidenheim | Hartmann Cup | Värja Damer U17 Individuell | |
114 | 2021-10-02 / 2021-10-03 | Budapest | Budapest Cup | Värja Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
2 | 2024-06-22 / 2024-06-23 | Olomouc | Czech Championships | Värja Damer U17 Lag | |
5 | 2024-06-15 / 2024-06-16 | Teplice | Czech Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
2 | 2024-06-15 / 2024-06-16 | Teplice | Czech Championships | Värja Damer U20 Lag | |
3 | 2024-05-25 / 2024-05-26 | Praha | Czech Championships | Värja Damer Seniorer Lag | |
2 | 2023-06-24 / 2023-06-25 | Olomouc | Czech Championships | Värja Damer U17 Lag | |
3 | 2023-06-17 / 2023-06-18 | Belá p.B | Czech Championships | Värja Damer U20 Lag | |
4 | 2023-06-03 / 2023-06-04 | Praha | Czech Championships | Värja Damer Seniorer Lag | |
3 | 2022-06-11 / 2022-06-12 | Olomouc | Czech Championships | Värja Damer U17 Lag | |
3 | 2022-06-04 / 2022-06-05 | Teplice | Czech Championships | Värja Damer U20 Lag | |
8 | 2022-05-21 / 2022-05-22 | Praha | Czech Championships | Värja Damer Seniorer Lag | |
1 | 2021-09-26 / 2021-09-28 | Liberec | Czech Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
1 | 2020-09-05 / 2020-09-06 | Praha | Czech Championships | Värja Damer U17 Lag | |
5 | 2020-09-05 / 2020-09-06 | Praha | Czech Championships | Värja Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
16 | 2024-06-22 / 2024-06-23 | Olomouc | Czech Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
28 | 2024-05-25 / 2024-05-26 | Praha | Czech Championships | Värja Damer Seniorer Individuell | |
9 | 2023-06-24 / 2023-06-25 | Olomouc | Czech Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
14 | 2023-06-17 / 2023-06-18 | Belá p.B | Czech Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
10 | 2023-06-03 / 2023-06-04 | Praha | Czech Championships | Värja Damer Seniorer Individuell | |
9 | 2022-06-11 / 2022-06-12 | Olomouc | Czech Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
13 | 2022-06-04 / 2022-06-05 | Teplice | Czech Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
27 | 2022-05-21 / 2022-05-22 | Praha | Czech Championships | Värja Damer Seniorer Individuell | |
14 | 2021-09-26 / 2021-09-28 | Liberec | Czech Championships | Värja Damer U20 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
34 | 2022-06-09 / 2022-06-13 | Wroclaw | Challenge Wratislavia | Värja Damer U15 Individuell | |
59 | 2021-06-17 / 2021-06-21 | Wroclaw | Challenge Wratislavia | Värja Damer U15 Individuell | |
24 | 2019-10-05 / 2019-10-06 | Liberec | Babylon Cup | Värja Damer U14 Individuell | |
140 | 2019-03-21 / 2019-03-24 | Wroclaw | Challenge Wratislavia | Värja Damer U13 Individuell | |
49 | 2018-10-06 / 2018-10-07 | Liberec | Babylon Cup | Värja Damer U14 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
17 | 2020-02-16 | Karlovy Vary | Memoriál Karla Saligera | Värja Damer U17 Individuell |
Säsong | 2023/2024 | 2022/2023 | 2021/2022 |
---|---|---|---|
Vinster Poule | 19 | 23 | 14 |
Förluster Poule | 23 | 11 | 25 |
Vinster Direkteliminering | 3 | 2 | 0 |
Förluster Direkteliminering | 6 | 6 | 4 |
Antal träffar | 248 | 228 | 168 |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Poule | 4.84 (5 / 4.79) | 5 (5 / 5) | 4.93 (5 / 4.89) |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Poule | 2.91 (3.17 / 2.82) | 2.27 (1.5 / 2.71) | 2.52 (2.18 / 2.79) |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Direkteliminering | 14 (15 / 13.5) | 15 (15 / 15) | |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Direkteliminering | 7.83 (7.8 / 8) | 9.67 (9.6 / 10) | 9 (9.67 / 7) |
Plats | Poäng | Säsong | Titel | Tävlingsklass | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
156 | 5.2500 | 2024 | FIE (unofficial) | Värja U20 Individuell | |||||
208 | 5.2500 | 2023 | FIE (unofficial) | Värja U20 Individuell |
Plats | Poäng | Säsong | Titel | Tävlingsklass | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
146 | 18.0000 | 2023 | EFC (unofficial) | Värja U17 Individuell | |||||
147 | 20.5000 | 2022 | EFC (unofficial) | Värja U17 Individuell | |||||
364 | 3.0000 | 2021 | EFC (unofficial) | Värja U17 Individuell |
Säsong | Grupp | Klass | Förbund | Träningscenter | Tränare |
---|
Klubb | Typ | Start | Slut |
---|
All information tillhandahålls utan ansvar och skyldigheter. Tävlingsresultat är endast tillgängliga för evenemang som tillhandahåller digital resultatinformation till Ophardt Online.