Pentamodena
Värja
Nationella mästerskap | ||
---|---|---|
0 | 1 | 1 |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
61 | 2023-02-18 / 2023-02-19 | Beauvais | World Cup | Värja Damer U20 Individuell | |
16 | 2022-10-01 / 2022-10-02 | Genève | Geneva Tournament | Värja Damer Seniorer Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
134 | 2023-10-28 / 2023-10-30 | Colmar | Tournoi International de Colmar | Värja Damer Seniorer Individuell | |
58 | 2022-03-26 / 2022-03-27 | Lausanne | International Lausanne Fencing Challenge | Värja Damer Seniorer Individuell | |
109 | 2020-01-25 / 2020-01-26 | Busto Arsizio | European Circuit | Värja Damer Seniorer Individuell | |
80 | 2020-01-10 / 2020-01-12 | Bratislava | Coupe du Danube | Värja Damer U17 Individuell | |
16 | 2019-12-07 / 2019-12-08 | Heidenheim | Kneipp Cup | Värja Damer U17 Individuell | |
115 | 2019-10-26 / 2019-10-27 | Klagenfurt | Trofeo Maestro Dario Codarin | Värja Damer U17 Individuell | |
36 | 2019-10-05 / 2019-10-06 | Budapest | Budapest Cup | Värja Damer U17 Lag | |
76 | 2019-10-05 / 2019-10-06 | Budapest | Budapest Cup | Värja Damer U17 Individuell | |
62 | 2019-01-26 / 2019-01-27 | Busto Arsizio | European Circuit | Värja Damer Seniorer Individuell | |
39 | 2019-01-11 / 2019-01-13 | Bratislava | Coupe du Danube | Värja Damer U17 Lag | |
174 | 2019-01-11 / 2019-01-13 | Bratislava | Coupe du Danube | Värja Damer U17 Individuell | |
27 | 2018-09-29 / 2018-09-30 | Novara | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 2024-05-10 / 2024-05-13 | Riccione | National Championships Gold | Värja Damer U20 Individuell | |
2 | 2024-03-21 / 2024-03-24 | Piacenza | Italian Championships Serie A2 | Värja Damer Seniorer Lag A2 | |
6 | 2022-03-25 / 2022-03-27 | Piacenza | Italian Championships Serie A2 | Värja Damer Seniorer Lag A2 |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
63 | 2024-05-24 / 2024-05-26 | Genova | Italian Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
27 | 2024-05-17 / 2024-05-19 | Terni | Italian Championships Gold | Värja Damer Seniorer Individuell Gold | |
62 | 2023-06-07 / 2023-06-12 | La Spezia | Italian Championships | Värja Damer Seniorer Individuell A1 | |
11 | 2023-06-02 / 2023-06-05 | Piacenza | Italian Championships Serie A2 | Värja Damer Seniorer Lag A2 | |
70 | 2023-05-25 / 2023-05-28 | Padova | Italian Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
27 | 2023-04-13 / 2023-04-16 | Vercelli | Italian Championships | Värja Mixed U23 Lag | |
46 | 2023-04-13 / 2023-04-16 | Vercelli | Italian Championships | Värja Damer U23 Individuell | |
31 | 2022-05-26 / 2022-05-29 | Catania | Italian Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
32 | 2021-11-25 / 2021-11-28 | Cagliari | Italian Championships | Värja Damer U23 Individuell | |
25 | 2021-11-25 / 2021-11-28 | Cagliari | Italian Championships | Värja Mixed U23 Lag | |
107 | 2021-05-26 / 2021-05-30 | Cassino | Italian Championships | Värja Damer Seniorer Individuell | |
26 | 2021-05-11 / 2021-05-20 | Riccione | Italian Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
118 | 2021-05-11 / 2021-05-20 | Riccione | Italian Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
23 | 2019-05-24 / 2019-05-26 | Lecce | Italian Championships | Värja Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
175 | 2024-03-16 / 2024-03-17 | Catania | 2nd National Tournament | Värja Damer U20 Individuell | |
158 | 2024-03-02 / 2024-03-03 | Neaples | 2nd National Tournament | Värja Damer Seniorer Individuell | |
67 | 2023-11-25 / 2023-11-26 | Caorle | 1st National Tournament | Värja Damer Seniorer Individuell | |
52 | 2023-11-11 / 2023-11-12 | Casale Monferrato | 1th National Tournament | Värja Damer U20 Individuell | |
31 | 2023-03-09 / 2023-03-12 | Salsomaggiore T. | 2nd National Tournament Zona 2 | Värja Damer U20 Individuell | |
54 | 2023-03-04 / 2023-03-05 | Montesilvano | 2nd National Qualification Tournament Assoluti Zona 2 | Värja Damer Seniorer Individuell | |
18 | 2022-11-26 / 2022-11-27 | Cascia | 1th National Qualification Tournament Assoluti Zona 2 | Värja Damer Seniorer Individuell | |
52 | 2022-10-15 / 2022-10-16 | Terni | 1th National Tournament Zona 2 | Värja Damer U20 Individuell | |
26 | 2022-03-18 / 2022-03-20 | Napoli | 2nd National Qualification Tournament Assoluti Zona 2 | Värja Damer Seniorer Individuell | |
12 | 2022-01-27 / 2022-01-30 | Montesilvano | 2nd National Tournament Zona 2 | Värja Damer U20 Individuell | |
78 | 2021-12-11 / 2021-12-12 | Bastia Umbra | 1st National Tournament | Värja Damer Seniorer Individuell | |
66 | 2021-11-11 / 2021-11-14 | Terni | 1th National Tournament Zona 2 | Värja Damer U20 Individuell | |
53 | 2021-02-15 | Formia | National Testevent | Värja Damer U20 Individuell | |
14 | 2021-02-15 | Formia | National Testevent | Värja Damer U17 Individuell | |
11 | 2018-05-22 | Riccione | Gran Premio Giovanissimi Renzo Nostini | Värja Damer U14 Individuell | |
6 | 2017-05-02 | Riccione | Gran Premio Giovanissimi Renzo Nostini | Värja Damer U13 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
11 | 2022-04-24 | Faenza | Regional Championships Emilia-Romagna | Värja Damer U20 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
1 | 2024-01-28 | Conselice | 2nd Regional Qualification Emilia-Romagna | Värja Damer Seniorer Individuell | |
3 | 2024-01-21 | Lugo | 2nd Regional Qualification Emilia-Romagna | Värja Damer U20 Individuell | |
5 | 2023-10-15 | San Lazzaro | 1st Regional Qualification Emilia-Romagna | Värja Damer U20 Individuell | |
8 | 2023-01-15 | Lugo | 2nd Regional Qualification Emilia-Romagna | Värja Damer U20 Individuell | |
5 | 2022-02-05 / 2022-02-06 | Bologna | 2nd Regional Qualification Emilia-Romagna | Värja Damer Seniorer Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
17 | 2023-09-24 | Bologna | Regional Qualification Assoluti of Emilia-Romagna | Värja Damer Seniorer Individuell | |
18 | 2022-09-25 | San Lazzaro | 1st Regional Qualification Assoluti of Emilia-Romagna | Värja Damer Seniorer Individuell | |
26 | 2021-10-02 / 2021-10-03 | Bologna | 1st Regional Qualification Assoluti of Emilia-Romagna | Värja Damer Seniorer Individuell | |
9 | 2021-05-01 / 2021-05-02 | Bologna | 1st Regional Qualification Assoluti of Emilia-Romagna | Värja Damer Seniorer Individuell | |
8 | 2019-06-09 | Monza | Trofeo Bulli e Pupe | Värja Open Seniorer Lag |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
38 | 2022-11-19 / 2022-11-20 | Monza | Trofeo d'Autunno | Värja Damer Seniorer Individuell | |
10 | 2020-02-23 | Desio | Trofeo Città di Desio | Värja Damer Seniorer Individuell | |
2 | 2016-05-28 / 2016-05-29 | Lugano | CNJ Coppa Citta di Lugano | Värja Damer U12 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
49 | 2022-05-20 / 2022-05-22 | Gerenzano | Italian Cup | Värja Damer U23 Individuell | |
33 | 2022-05-06 / 2022-05-08 | Ancona | Italian Cup | Värja Damer Seniorer Individuell |
Säsong | 2023/2024 | 2022/2023 | 2021/2022 |
---|---|---|---|
Vinster Poule | 2 | 5 | 2 |
Förluster Poule | 4 | 6 | 4 |
Vinster Direkteliminering | 0 | 3 | 0 |
Förluster Direkteliminering | 1 | 2 | 1 |
Antal träffar | 31 | 108 | 25 |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Poule | 5 (5 / 5) | 5 (5 / 5) | 5 (5 / 5) |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Poule | 2.75 (2 / 3.5) | 2.67 (2.75 / 2.5) | 2 (2 / 2) |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Direkteliminering | 14.67 (14.5 / 15) | ||
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Direkteliminering | 10 (10 / 0) | 11.5 (9 / 14) | 7 (7 / 0) |
Plats | Poäng | Säsong | Titel | Tävlingsklass | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
474 | 0.0000 | 2022 | FIE (unofficial) | Värja Seniorer Individuell | |||||
313 | 2.0000 | 2022 | FIE (unofficial) | Värja U20 Individuell |
Plats | Poäng | Säsong | Titel | Tävlingsklass | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
364 | 0.0000 | 2023 | EFC (unofficial) | Värja U23 Individuell | |||||
57 | 33.0000 | 2020 | EFC (unofficial) | Värja U17 Individuell | |||||
335 | 1.0000 | 2020 | EFC (unofficial) | Värja U23 Individuell | |||||
369 | 1.0000 | 2019 | EFC (unofficial) | Värja U23 Individuell | |||||
104 | 33.0000 | 2019 | EFC (unofficial) | Värja U17 Individuell | |||||
214 | 12.0000 | 2018 | EFC (unofficial) | Värja U17 Individuell | |||||
263 | 2.0000 | 2018 | EFC (unofficial) | Värja U23 Individuell |
Säsong | Grupp | Klass | Förbund | Träningscenter | Tränare |
---|
Klubb | Typ | Start | Slut | |
---|---|---|---|---|
Pentamodena (ITA) | Klubb | Primärt medlemskap |
All information tillhandahålls utan ansvar och skyldigheter. Tävlingsresultat är endast tillgängliga för evenemang som tillhandahåller digital resultatinformation till Ophardt Online.