Värja Florett
Distriktsmästerskap | ||
---|---|---|
1 | 1 | 1 |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
21 | 2000-05-20 / 2000-05-21 | Halle | German Championships | Värja Damer U14 Individuell | |
8 | 1999-05-29 / 1999-05-30 | Osnabrück | German Championships | Värja Damer U13 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
109 | 2002-02-02 / 2002-02-03 | Neheim | DFB Q-Turnier A-Jugend | Värja Damer U17 Individuell | |
93 | 2000-01-15 / 2000-01-16 | Neheim | DFB Q-Turnier A-Jugend | Värja Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
8 | 2001-03-03 | Westphalia | Championships of Westphalia | Värja Damer U17 Individuell | |
15 | 2000-11-04 | Westphalia | Championships of Westphalia | Värja Damer U20 Individuell | |
3 | 2000-03-04 / 2000-03-05 | Westphalia | Championships of Westphalia | Florett Damer U13 Individuell | |
1 | 2000-03-04 / 2000-03-05 | Westphalia | Championships of Westphalia | Värja Damer U14+U13 Individuell | |
15 | 1999-08-29 | Westphalia | Championships of Westphalia | Värja Damer U17 Individuell | |
2 | 1999-05-15 / 1999-05-16 | Westphalia | Championships of Westphalia | Värja Damer U13 Individuell | |
4 | 1999-05-15 / 1999-05-16 | Westphalia | Championships of Westphalia | Florett Damer U14 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
10 | 2001-12-08 / 2001-12-09 | Waltrop | Hugo Niehues Gedächtnis Turnier | Värja Damer U17 Individuell | |
9 | 2001-11-01 / 2001-11-02 | Bochum | Hammer and chisel | Värja Damer U17 Individuell | |
1 | 2000-04-30 | Bochum | Graf-Engelbert-Turnier | Värja Damer U14 Individuell | |
2 | 2000-02-20 / 2000-02-21 | Herne | Int. Q-Turnier Wanne-Eickel | Värja Damer U14+U13 Individuell | |
6 | 2000-02-20 / 2000-02-21 | Herne | Int. Q-Turnier Wanne-Eickel | Florett Damer U14+U13 Individuell | |
3 | 1999-11-13 / 1999-11-14 | Burgsteinfurt | Bagno-Cup | Florett Damer U14+U13 Individuell | |
3 | 1999-04-25 | Bochum | Graf-Engelbert-Turnier | Värja Damer U13 Individuell | |
1 | 1999-02-20 / 1999-02-21 | Herne | Int. Q-Turnier Wanne-Eickel | Värja Damer U14+U13 Individuell | |
4 | 1999-02-20 / 1999-02-21 | Herne | Int. Q-Turnier Wanne-Eickel | Florett Damer U14+U13 Individuell |
Säsong |
---|
Vinster Poule |
Förluster Poule |
Vinster Direkteliminering |
Förluster Direkteliminering |
Antal träffar |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Poule |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Poule |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Direkteliminering |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Direkteliminering |
Säsong | Grupp | Klass | Förbund | Träningscenter | Tränare |
---|
Klubb | Typ | Start | Slut | |
---|---|---|---|---|
[i] DSC Wanne-Eickel (GER) | Klubb | 1 jan. 1900 | Ej aktiv |
All information tillhandahålls utan ansvar och skyldigheter. Tävlingsresultat är endast tillgängliga för evenemang som tillhandahåller digital resultatinformation till Ophardt Online.