Nationella mästerskap | ||
---|---|---|
4 | 2 | 3 |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
63 | 2015-04-01 / 2015-04-09 | Tashkent | World Championships Cadets/Juniors | Värja Damer U17 Individuell | |
64 | 2014-04-03 / 2014-04-12 | Plovdiv | World Championships Cadets/Juniors | Värja Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
46 | 2015-02-24 / 2015-02-28 | Maribor | European Championships U17 | Värja Damer U17 Individuell | |
47 | 2014-02-23 / 2014-02-27 | Jerusalem | European Championships U17 | Värja Damer U17 Individuell | |
65 | 2013-02-26 / 2013-03-02 | Budapest | European Championships | Värja Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
135 | 2017-02-04 / 2017-02-05 | Espoo (Helsinki) | Young Lions | Värja Damer U20 Individuell | |
99 | 2017-01-07 / 2017-01-08 | Dijon | Tournoi de la ville de Dijon | Värja Damer U20 Individuell | |
120 | 2016-12-02 / 2016-12-04 | Bratislava | Memorial de Martinengo | Värja Damer U20 Individuell | |
115 | 2016-10-15 / 2016-10-16 | Laupheim | Uhlmann-Cup | Värja Damer U20 Individuell | |
216 | 2016-03-18 / 2016-03-20 | Budapest | Westend-Grand Prix | Värja Damer Seniorer Individuell | |
149 | 2016-02-12 / 2016-02-14 | Udine | Alpe Adria | Värja Damer U20 Individuell | |
148 | 2016-01-30 / 2016-01-31 | Burgos | Ciudad de Burgos | Värja Damer U20 Individuell | |
123 | 2015-10-17 | Laupheim | Uhlmann-Cup | Värja Damer U20 Individuell | |
145 | 2015-09-20 | Budapest | World Cup | Värja Damer U20 Individuell | |
26 | 2015-05-16 | Split | Satellite Tournament | Värja Damer Seniorer Individuell | |
89 | 2015-03-06 / 2015-03-08 | Udine | Alpe Adria | Värja Damer U20 Individuell | |
119 | 2014-09-20 / 2014-09-21 | Budapest | World Cup | Värja Damer U20 Individuell | |
113 | 2014-01-18 / 2014-01-19 | Mödling | Wappen von Mödling | Värja Damer U20 Individuell | |
170 | 2013-11-16 / 2013-11-17 | Bratislava | Memorial de Martinengo | Värja Damer U20 Individuell | |
165 | 2013-02-02 / 2013-02-03 | Göteborg | Vigor Challenge | Värja Damer U20 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
69 | 2015-12-05 / 2015-12-06 | Mödling | European Circuit | Värja Damer Seniorer Individuell | |
32 | 2015-01-31 / 2015-02-01 | Helsinki | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell | |
42 | 2015-01-24 / 2015-01-25 | Bratislava | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell | |
113 | 2015-01-10 / 2015-01-11 | Krakow | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell | |
125 | 2014-10-25 / 2014-10-26 | Klagenfurt | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell | |
50 | 2014-02-08 / 2014-02-09 | Krakow | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell | |
28 | 2014-01-11 / 2014-01-12 | Bratislava | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell | |
17 | 2013-12-07 / 2013-12-08 | Copenhagen | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell | |
145 | 2013-11-09 / 2013-11-10 | Heidenheim | Cadet Circuit - HARTMANN-CUP | Värja Damer U17 Individuell | |
104 | 2013-10-26 / 2013-10-27 | Klagenfurt | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell | |
79 | 2013-09-21 / 2013-09-22 | Zrenjanin | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell | |
33 | 2013-02-09 / 2013-02-10 | Krakow | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell | |
76 | 2013-02-02 / 2013-02-03 | Göteborg | Vigor Challenge | Värja Damer U17 Individuell | |
102 | 2013-01-10 / 2013-01-13 | Bratislava | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell | |
13 | 2012-12-08 / 2012-12-09 | Copenhagen | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell | |
91 | 2012-11-10 / 2012-11-11 | Heidenheim | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell | |
112 | 2012-10-27 / 2012-10-28 | Klagenfurt | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell | |
90 | 2012-09-22 / 2012-09-23 | Zrenjanin | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell | |
60 | 2012-02-11 / 2012-02-12 | Pisa | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell | |
147 | 2012-01-14 / 2012-01-15 | Bratislava | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell | |
129 | 2011-10-29 / 2011-10-30 | Mödling | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell | |
127 | 2011-02-12 / 2011-02-13 | Bratislava | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
2 | 2017-06-02 / 2017-06-04 | Bratislava | Slovak Championships | Värja Damer Seniorer Individuell | |
8 | 2017-06-02 / 2017-06-04 | Bratislava | Slovak Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
3 | 2016-06-12 | Bratislava | Slovak Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
11 | 2016-05-29 | Bratislava | Slovak Championships | Värja Damer Seniorer Individuell | |
11 | 2015-05-30 / 2015-05-31 | Bratislava | Slovak Championships | Värja Damer Seniorer Individuell | |
2 | 2015-05-30 / 2015-05-31 | Bratislava | Slovak Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
1 | 2015-05-24 | Bratislava | Slovak Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
1 | 2015-05-24 | Bratislava | Slovak Championships | Värja Damer U20 Lag | |
6 | 2014-05-24 / 2014-05-25 | Bratislava | Slovak Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
1 | 2014-05-24 / 2014-05-25 | Bratislava | Slovak Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
1 | 2013-06-08 | Bratislava | Slovak Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
3 | 2012-06-09 | Bratislava | Slovak Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
3 | 2010-06-05 / 2010-06-06 | Bratislava | Slovak Championships | Värja Damer U17 Lag | |
6 | 2010-06-05 / 2010-06-06 | Bratislava | Slovak Championships | Värja Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
10 | 2015-02-07 / 2015-02-08 | Graz | Alpe-Adria-Pokal | Värja Damer U20 Individuell | |
3 | 2012-04-28 / 2012-04-29 | Klagenfurt | Alpen Adria Jugendturnier | Värja Damer U14 Individuell | |
3 | 2011-04-30 / 2011-05-01 | Klagenfurt | Alpen Adria Jugendturnier | Värja Damer U14 Individuell | |
8 | 2010-10-16 | Treibach | Int. Auer von Welsbach Cup | Värja Damer U17 Individuell | |
9 | 2010-03-13 / 2010-03-14 | Mödling | Edi-Schwarzer-Jugendturnier | Värja Damer U14 Individuell | |
3 | 2009-11-07 / 2009-11-08 | St. Johann | Internat. Jugendfechtturnier | Värja Damer U14 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
5 | 2016-01-24 | Wien | ASC Winterpokal | Värja Damer Seniorer Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
9 | 2010-12-13 | Graz | X-Mas Kids-Cup | Värja Damer U20 Individuell | |
1 | 2010-12-13 | Graz | X-Mas Kids-Cup | Värja Damer U14 Individuell |
Säsong |
---|
Vinster Poule |
Förluster Poule |
Vinster Direkteliminering |
Förluster Direkteliminering |
Antal träffar |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Poule |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Poule |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Direkteliminering |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Direkteliminering |
Säsong | Grupp | Klass | Förbund | Träningscenter | Tränare |
---|
Klubb | Typ | Start | Slut | |
---|---|---|---|---|
BSK Bratislava (SVK) | Klubb | Primärt medlemskap |
All information tillhandahålls utan ansvar och skyldigheter. Tävlingsresultat är endast tillgängliga för evenemang som tillhandahåller digital resultatinformation till Ophardt Online.