Classic Pentathlon Kvinner O80 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Classic Pentathlon Kvinner V70 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Classic Pentathlon Kvinner V60 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | TUCHEN Halka | 1963 | F | GER | SV Raspo DJK Osnabrück (GER) | ||
2 | N | HECK Heike | 1964 | F | GER | SV Vorwärts Nordhorn (GER) | ||
3 | N | MASOPUST Christine | 1961 | F | GER | Eintracht Duisburg (GER) |
Classic Pentathlon Kvinner V50 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | ZIMMERMANN Susanne | 1970 | F | GER | Neusser SV (GER) |
Classic Pentathlon Kvinner V40 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Classic Pentathlon Kvinner U9 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Classic Pentathlon Kvinner U11 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Classic Pentathlon Kvinner U13 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | MAUL Emma Paulina | 2012 | F | GER | FKFC d'Artagnan Bochum (GER) |
Classic Pentathlon Kvinner U15 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | HASSELMANN Inka | 2009 | F | GER | FKFC d'Artagnan Bochum (GER) | ||
2 | N | BECKER Catalina Ryanne | 2010 | F | GER | FKFC d'Artagnan Bochum (GER) | ||
3 | N | ABILGAARD Lynn | 2009 | F | GER | Darmstädter FC (GER) |
Classic Pentathlon Kvinner U17 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | KOCKEN Veronique | 2007 | F | NED | s.v. Scaramouche (NED) |
Classic Pentathlon Kvinner U20 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | KOCKEN Ulrieke | 2005 | F | NED | s.v. Scaramouche (NED) |
Classic Pentathlon Kvinner Senior Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | QUINCKHARDT Katrin | 1986 | F | GER | FSG Warendorf (GER) |
Classic Pentathlon Menn O80 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Classic Pentathlon Menn V70 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | BEBBER Horst | 1954 | M | GER | Neusser SV (GER) |
Classic Pentathlon Menn V60 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | OOSTHOF Jeroen | 1963 | M | NED |
Classic Pentathlon Menn V50 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | ABILGAARD Ralf | 1968 | M | GER | Darmstädter FC (GER) | ||
2 | N | MADEDDU Gian-Luca | 1973 | M | ITA | Hasper FC (GER) |
Classic Pentathlon Menn V40 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Classic Pentathlon Menn U9 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Classic Pentathlon Menn U11 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | KLEIN Noah | 2013 | M | GER | FKFC d'Artagnan Bochum (GER) | ||
2 | N | MELZER Arion | 2014 | M | GER | Dresdener FC (GER) |
Classic Pentathlon Menn U13 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | SCHULZE Martin | 2011 | M | GER | TV Paderborn (GER) | ||
2 | N | REUTER Marcin | 2012 | M | GER | FSG Warendorf (GER) | ||
3 | N | MELZER Arik | 2011 | M | GER | Dresdener FC (GER) |
Classic Pentathlon Menn U15 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | BRANDL Johannes | 2009 | M | GER | FKFC d'Artagnan Bochum (GER) | ||
2 | N | ABSTOSS Anton | 2009 | M | GER | FC im VfL Bochum (GER) |
Classic Pentathlon Menn U17 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Classic Pentathlon Menn U20 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | TRUSKAWA Marian | 2005 | M | GER | Hasper FC (GER) | ||
2 | N | SCHMIDT Julius | 2005 | M | GER | Eintracht Duisburg (GER) | ||
3 | N | WOLFSDORFF Claude Oliver | 2006 | M | GER | Eintracht Duisburg (GER) |
Classic Pentathlon Menn Senior Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | SCHMIDT Timo | 1987 | M | GER | FSG Warendorf (GER) | ||
2 | N | OBENLÜNESCHLOSS Jorit | 1997 | M | GER | FKFC d'Artagnan Bochum (GER) |