Florett Åpen Senior Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | INGRAM Jenna Rose | 2007 | F | RSA | Midlands Fencing Academy (RSA) | ||
2 | N | MEYER Kevin | 1993 | M | RSA | Midlands Fencing Academy (RSA) | ||
3 | N | 1st round | WILSON Evan | 2008 | M | RSA | Maestro FC (RSA) |
Florett Kvinner U17 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Florett Kvinner U20 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Florett Menn Veteran Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Florett Menn U13 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Florett Menn U17 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Florett Menn U20 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Florett Menn Senior Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Kårde Kvinner U11 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Kårde Kvinner U13 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Kårde Kvinner U15 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | INGRAM Jenna Rose | 2007 | F | RSA | Midlands Fencing Academy (RSA) | ||
2 | N | LOMBARD Georgia | 2010 | F | RSA | UKZN Durban (RSA) | ||
3 | N | CANTARELLI Daniela | 2008 | F | RSA | Midlands Fencing Academy (RSA) | ||
4 | N | 1st round | UGANARAIN Kaylene | 2011 | F | RSA | Maestro FC (RSA) |
Kårde Kvinner U17 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | INGRAM Jenna Rose | 2007 | F | RSA | Midlands Fencing Academy (RSA) | ||
2 | N | CANTARELLI Daniela | 2008 | F | RSA | Midlands Fencing Academy (RSA) | ||
3 | N | LOMBARD Georgia | 2010 | F | RSA | UKZN Durban (RSA) | ||
4 | N | 1st round | UGANARAIN Kaylene | 2011 | F | RSA | Maestro FC (RSA) |
Kårde Kvinner U20 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | A | 1st round | INGRAM Jenna Rose | 2007 | F | RSA | Midlands Fencing Academy (RSA) | |
0 | A | 1st round | CANTARELLI Daniela | 2008 | F | RSA | Midlands Fencing Academy (RSA) | |
0 | A | 1st round | LOMBARD Georgia | 2010 | F | RSA | UKZN Durban (RSA) | |
0 | A | 1st round | UGANARAIN Kaylene | 2011 | F | RSA | Maestro FC (RSA) |
Kårde Kvinner Senior Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | RAMSHAW Nicolette | 1995 | F | RSA | Maestro FC (RSA) | ||
2 | N | MARAIS Elri | 1992 | F | RSA | Maestro FC (RSA) | ||
3 | N | VITE Van Wreena Xiel | 1997 | F | PHI | UKZN Durban (RSA) | ||
4 | N | 1st round | JALI Sthembile | 1995 | F | RSA | Maestro FC (RSA) |
Kårde Menn U11 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Kårde Menn U13 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Kårde Menn U15 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | PIETERSE Ethan | 2008 | M | RSA | Hillcrest FC (RSA) | ||
2 | N | DU PLOOY Ruben | 2008 | M | RSA | Hillcrest FC (RSA) | ||
3 | N | WILSON Evan | 2008 | M | RSA | Maestro FC (RSA) | ||
0 | F | 1st round | PEACOCK Rupert | 2010 | M | RSA | Hillcrest FC (RSA) |
Kårde Menn U17 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | PIETERSE Ethan | 2008 | M | RSA | Hillcrest FC (RSA) | ||
2 | N | GRUNG Kaderyn | 2006 | M | RSA | Maestro FC (RSA) | ||
3 | N | 1st round | WILSON Evan | 2008 | M | RSA | Maestro FC (RSA) | |
0 | A | 1st round | DU PLOOY Ruben | 2008 | M | RSA | Hillcrest FC (RSA) |
Kårde Menn U20 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | DU PLOOY Ruben | 2008 | M | RSA | Hillcrest FC (RSA) | ||
2 | N | PIETERSE Ethan | 2008 | M | RSA | Hillcrest FC (RSA) | ||
3 | N | GRUNG Kaderyn | 2006 | M | RSA | Maestro FC (RSA) | ||
4 | N | 1st round | WILSON Evan | 2008 | M | RSA | Maestro FC (RSA) |
Kårde Menn Senior Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Sabel Åpen U15 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Sabel Åpen U17 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Sabel Åpen U20 Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club |
---|
Sabel Åpen Senior Individuell | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | gender | nation | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | BLAKEMAN Mitchum | 1988 | M | RSA | Maestro FC (RSA) | ||
2 | N | DRIMMIE Aaron | 2007 | M | RSA | Maestro FC (RSA) | ||
3 | N | MARAIS Elri | 1992 | F | RSA | Maestro FC (RSA) | ||
3 | N | JOHNSON Aidan | 2006 | M | RSA | Maestro FC (RSA) | ||
5 | N | 1st round | MEYER Kevin | 1993 | M | RSA | Midlands Fencing Academy (RSA) |