display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
EL-SALEH Lara | 2015 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
MATIĆ Sunčica | 2015 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
WEIGAND Paola | 2015 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
ZIDAR Nina | 2016 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
ČULJAK Mila | 2015 |
CRO MK Inter
|
R | --- | inscribed | ||
MARIN Neva | 2016 |
CRO MK Inter
|
R | --- | inscribed | ||
MEDIĆ Lotta | 2016 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed |
7 inscriptions, 0 pending, 0 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | BLAŽIĆ Dorja | CRO | MK Rapir | ||
N | FABIJANIĆ Marin | CRO | MK Inter | ||
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | KOVAČIĆ Sanjin | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | KVESIĆ Boris | CRO | MK Rapir | ||
N | KVESIĆ Lara | CRO | MK Rapir | ||
LAŠIČ Vigo | CRO | MK Rapir | |||
B | LIMOV Darko | CRO | MK Inter | ||
N | NIKOLIĆ Noa | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Croatian Ranking U9 Åpen Florett | Federation Croate d'Escrime |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HIMMELREICH Ines | 2013 |
CRO MK Ban Jelacic
|
R | --- | inscribed | ||
SINOVČIĆ Zara | 2013 |
CRO MK Ban Jelacic
|
R | --- | inscribed | ||
CARRUTHERS Polly Olive | 2014 |
CRO MK Dubrava
|
L | --- | inscribed | ||
CIVIDINI Korina | 2013 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
DEREŽIĆ Sofija | 2014 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
DOMJAN Nina | 2014 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
EL-SALEH Lara | 2015 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
FLIGIĆ Franka | 2013 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
IVANOVIĆ Ema | 2014 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
MILETIĆ Mila | 2014 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
NIKOLIĆ Kaja | 2013 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
VORONA Mia | 2013 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
ONIŠKO Tia | 2014 |
CRO MK Karlovac
|
R | --- | inscribed | ||
HORVATIĆ Helena | 2013 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed | ||
BAYKAN Lara | 2013 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
CVIKIĆ Jana | 2013 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
TODORIĆ Laura | - | CRO MK Zagreb | R | --- | cancelled |
16 inscriptions, 0 pending, 1 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | BLAŽIĆ Dorja | CRO | MK Rapir | ||
N | FABIJANIĆ Marin | CRO | MK Inter | ||
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | KOVAČIĆ Sanjin | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | KVESIĆ Boris | CRO | MK Rapir | ||
N | KVESIĆ Lara | CRO | MK Rapir | ||
LAŠIČ Vigo | CRO | MK Rapir | |||
B | LIMOV Darko | CRO | MK Inter | ||
N | NIKOLIĆ Noa | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Croatian Ranking U11 Kvinner Florett | Federation Croate d'Escrime |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HIMMELREICH Ines | 2013 |
CRO MK Ban Jelacic
|
R | --- | inscribed | ||
SINOVČIĆ Zara | 2013 |
CRO MK Ban Jelacic
|
R | --- | inscribed | ||
CIVIDINI Korina | 2013 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
DEREŽIĆ Sofija | 2014 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
KOVAČ Antonija | 2012 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
MILETIĆ Diva | 2011 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
NIKOLIĆ Kaja | 2013 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
PALIJAN Iris | 2012 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
PEŠUT Mia | 2011 |
CRO MK Dubrava, SC Roma
|
R | --- | inscribed | ||
VORONA Mia | 2013 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
ZIDAR Lucia | 2011 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
PENDIĆ Renata | 2012 |
CRO MK Inter
|
R | --- | inscribed | ||
BEROŠ Julija | 2012 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed | ||
BILIĆ Matilda | 2012 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed | ||
BRALA Elena | 2011 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed | ||
ŽIVKO Magdalena | 2012 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed | ||
TADIN Nika | 2011 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
VLADIĆ REIS Laura | 2012 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed |
18 inscriptions, 0 pending, 0 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | BLAŽIĆ Dorja | CRO | MK Rapir | ||
N | FABIJANIĆ Marin | CRO | MK Inter | ||
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | KOVAČIĆ Sanjin | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | KVESIĆ Boris | CRO | MK Rapir | ||
N | KVESIĆ Lara | CRO | MK Rapir | ||
LAŠIČ Vigo | CRO | MK Rapir | |||
B | LIMOV Darko | CRO | MK Inter | ||
N | NIKOLIĆ Noa | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Croatian Ranking U13 Kvinner Florett | Federation Croate d'Escrime |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZAGREBACKA SKOLA MACEVANJA Zagrebačka Škola Mačevanja (CRO) |
- | --- | cancelled |
0 inscriptions, 0 pending, 1 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DAKIĆ Franka | 2009 |
CRO MK Karlovac
|
R | --- | inscribed | ||
DOMJAN Ida | 2009 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
MATIĆ Maša | 2009 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
MATIĆ Tonka | 2010 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
PEŠUT Mia | 2011 |
CRO MK Dubrava, SC Roma
|
R | --- | inscribed | ||
ZIDAR Lucia | 2011 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
KIRINČIĆ Iva | 2010 |
CRO MK Karlovac
|
L | --- | inscribed | ||
MEŠTRIĆ Klara | 2009 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed | ||
MIHOČEVIĆ Marta | 2010 |
CRO MK Rapir
|
L | --- | inscribed | ||
GRGETIĆ Nera | 2010 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
TADIN Nika | 2011 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
TOMLJANOVIĆ Sara | 2010 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
VLADIĆ REIS Laura | 2012 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
HORVATH Inka | - | CRO MK Rapir | R | --- | cancelled |
13 inscriptions, 0 pending, 1 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | BLAŽIĆ Dorja | CRO | MK Rapir | ||
N | FABIJANIĆ Marin | CRO | MK Inter | ||
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | KOVAČIĆ Sanjin | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | KVESIĆ Boris | CRO | MK Rapir | ||
N | KVESIĆ Lara | CRO | MK Rapir | ||
LAŠIČ Vigo | CRO | MK Rapir | |||
B | LIMOV Darko | CRO | MK Inter | ||
N | NIKOLIĆ Noa | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Croatian Ranking U15 Kvinner Florett | Federation Croate d'Escrime |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
RAPIR ZAGREB MK Rapir (CRO) |
CRO | --- | inscribed |
1 inscriptions, 0 pending, 0 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DAKIĆ Franka | 2009 |
CRO MK Karlovac
|
R | --- | inscribed | ||
MILOVAC Marta | 2007 |
CRO HAMK Mladost
|
R | --- | inscribed | ||
BIELEN Lucija | 2008 |
CRO MK Dubrava
|
--- | inscribed | |||
DOMJAN Ida | 2009 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
MATIĆ Maša | 2009 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
ŠTEFAN Dorja | 2008 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
SUVALJKO Korana | 2008 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
KIRINČIĆ Iva | 2010 |
CRO MK Karlovac
|
L | --- | inscribed | ||
MEŠTRIĆ Klara | 2009 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed | ||
MIHOČEVIĆ Marta | 2010 |
CRO MK Rapir
|
L | --- | inscribed | ||
GRGETIĆ Nera | 2010 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
TOMLJANOVIĆ Sara | 2010 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
VLADIĆ REIS Laura | 2012 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
PERUTKA Nina | - | CRO Zagrebačka Škola Mačevanja | R | --- | cancelled |
13 inscriptions, 0 pending, 1 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | BLAŽIĆ Dorja | CRO | MK Rapir | ||
N | FABIJANIĆ Marin | CRO | MK Inter | ||
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | KOVAČIĆ Sanjin | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | KVESIĆ Boris | CRO | MK Rapir | ||
N | KVESIĆ Lara | CRO | MK Rapir | ||
LAŠIČ Vigo | CRO | MK Rapir | |||
B | LIMOV Darko | CRO | MK Inter | ||
N | NIKOLIĆ Noa | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Croatian Ranking U17 Kvinner Florett | Federation Croate d'Escrime |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZAGREBACKA SKOLA MACEVANJA Zagrebačka Škola Mačevanja (CRO) |
- | --- | cancelled |
0 inscriptions, 0 pending, 1 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DOMJAN Ida | 2009 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
POZGAJČIĆ Lorena | 2006 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
SAKAČ Tia | 2004 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
ŠTEFAN Dorja | 2008 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
SUVALJKO Korana | 2008 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
TRCIN Katja | 2006 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed |
6 inscriptions, 0 pending, 0 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | BLAŽIĆ Dorja | CRO | MK Rapir | ||
N | FABIJANIĆ Marin | CRO | MK Inter | ||
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | KOVAČIĆ Sanjin | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | KVESIĆ Boris | CRO | MK Rapir | ||
N | KVESIĆ Lara | CRO | MK Rapir | ||
LAŠIČ Vigo | CRO | MK Rapir | |||
B | LIMOV Darko | CRO | MK Inter | ||
N | NIKOLIĆ Noa | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Croatian Ranking U20 Kvinner Florett | Federation Croate d'Escrime |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLAŽIĆ Dorja | 2003 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed | ||
BIELEN Lucija | 2008 |
CRO MK Dubrava
|
--- | inscribed | |||
DOMJAN Ida | 2009 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
POZGAJČIĆ Lorena | 2006 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
SAKAČ Tia | 2004 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
ŠTEFAN Dorja | 2008 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
SUVALJKO Korana | 2008 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
TRCIN Katja | 2006 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
KIRINČIĆ Iva | 2010 |
CRO MK Karlovac
|
L | --- | inscribed |
9 inscriptions, 0 pending, 0 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | BLAŽIĆ Dorja | CRO | MK Rapir | ||
N | FABIJANIĆ Marin | CRO | MK Inter | ||
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | KOVAČIĆ Sanjin | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | KVESIĆ Boris | CRO | MK Rapir | ||
N | KVESIĆ Lara | CRO | MK Rapir | ||
LAŠIČ Vigo | CRO | MK Rapir | |||
B | LIMOV Darko | CRO | MK Inter | ||
N | NIKOLIĆ Noa | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Croatian Ranking U23 Kvinner Florett | Federation Croate d'Escrime |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic |
---|
0 inscriptions, 0 pending, 0 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLAŽIĆ Dorja | 2003 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed | ||
DAKIĆ Franka | 2009 |
CRO MK Karlovac
|
R | --- | inscribed | ||
VUČKOVIĆ SOKOVIĆ Viktorija | 2001 |
CRO HAMK Mladost
|
R | --- | inscribed | ||
DAJČIĆ Marcela | 1993 |
CRO FUM Mödling, MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
POZGAJČIĆ Lorena | 2006 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
SAKAČ Tia | 2004 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
ŠTEFAN Dorja | 2008 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
SUVALJKO Korana | 2008 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
TRCIN Katja | 2006 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
POLJAK Lena Marija | 2008 |
CRO MK Inter
|
R | --- | inscribed | ||
KIRINČIĆ Iva | 2010 |
CRO MK Karlovac
|
L | --- | inscribed | ||
GRGETIĆ Nera | 2010 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
TOMLJANOVIĆ Sara | 2010 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
PERUTKA Nina | - | CRO Zagrebačka Škola Mačevanja | R | --- | cancelled |
13 inscriptions, 0 pending, 1 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | BLAŽIĆ Dorja | CRO | MK Rapir | ||
N | FABIJANIĆ Marin | CRO | MK Inter | ||
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | KOVAČIĆ Sanjin | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | KVESIĆ Boris | CRO | MK Rapir | ||
N | KVESIĆ Lara | CRO | MK Rapir | ||
LAŠIČ Vigo | CRO | MK Rapir | |||
B | LIMOV Darko | CRO | MK Inter | ||
N | NIKOLIĆ Noa | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Croatian Ranking Senior Kvinner Florett | Federation Croate d'Escrime |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DADIĆ Luka | 2016 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
MIHIĆ Petar | 2015 |
CRO MK Inter
|
R | --- | inscribed | ||
MIHOLIĆ Borjan | 2015 |
CRO MK Inter
|
R | --- | inscribed | ||
PARADOVSKI Viktor | 2016 |
CRO MK Inter
|
R | --- | inscribed | ||
ZUBAK Jura | 2015 |
CRO MK Inter
|
R | --- | inscribed | ||
CELIO-CEGA ZLONOGA Lukas | 2015 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed | ||
MATKOVIĆ Petar | 2016 |
CRO MK Rapir
|
L | --- | inscribed | ||
BARTOL Adrijan | 2015 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
KULIŠ Pavao | 2015 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
ŠEGO Eivin | 2015 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
BIN JOHAN IKRAM Jakob Ihzan | 2015 |
MAS MK Dubrava
|
L | --- | inscribed |
11 inscriptions, 0 pending, 0 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | BLAŽIĆ Dorja | CRO | MK Rapir | ||
N | FABIJANIĆ Marin | CRO | MK Inter | ||
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | KOVAČIĆ Sanjin | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | KVESIĆ Boris | CRO | MK Rapir | ||
N | KVESIĆ Lara | CRO | MK Rapir | ||
LAŠIČ Vigo | CRO | MK Rapir | |||
B | LIMOV Darko | CRO | MK Inter | ||
N | NIKOLIĆ Noa | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Croatian Ranking U9 Åpen Florett | Federation Croate d'Escrime |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BELOŠIĆ Mak | 2014 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
ČULJAK Andrija | 2014 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
GLAD Dorian | 2014 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
KOLAR Jura | 2013 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
ŠKOIĆ Maksim | 2013 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
DOLEZIL Sven | 2013 |
CRO MK Inter
|
R | --- | inscribed | ||
DOLEZIL Tom | 2013 |
CRO MK Inter
|
R | --- | inscribed | ||
LEGAC Ivan | 2014 |
CRO MK Inter
|
R | --- | inscribed | ||
ŽUPAN Jan | 2013 |
CRO MK Inter
|
R | --- | inscribed | ||
ONIŠKO Lovro | 2014 |
CRO MK Karlovac
|
R | --- | inscribed | ||
OSTARČEVIĆ Mislav | 2013 |
CRO MK Karlovac
|
R | --- | inscribed | ||
AMBRUŠ MARŠIĆ Andro | 2014 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed | ||
BAKULA Matija | 2014 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed | ||
KONJEVOD Juraj | 2014 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
BIN JOHAN IKRAM Jakob Ihzan | 2015 |
MAS MK Dubrava
|
L | --- | inscribed | ||
BARTOL Adrijan | - | CRO Zagrebačka Škola Mačevanja | R | --- | cancelled | ||
ŠEGO Eivin | - | CRO Zagrebačka Škola Mačevanja | R | --- | cancelled |
15 inscriptions, 0 pending, 2 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | BLAŽIĆ Dorja | CRO | MK Rapir | ||
N | FABIJANIĆ Marin | CRO | MK Inter | ||
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | KOVAČIĆ Sanjin | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | KVESIĆ Boris | CRO | MK Rapir | ||
N | KVESIĆ Lara | CRO | MK Rapir | ||
LAŠIČ Vigo | CRO | MK Rapir | |||
B | LIMOV Darko | CRO | MK Inter | ||
N | NIKOLIĆ Noa | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Croatian Ranking U11 Menn Florett | Federation Croate d'Escrime |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BADŽEK Leon | 2011 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
ĆORKOVIĆ Tadej | 2011 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
ČULJAK Andrija | 2014 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
KOLAR Jura | 2013 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
MIHOVEC Vito | 2011 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
MUNIĆ Lovro | 2012 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
ŠKOIĆ Maksim | 2013 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
ABRASHI Alan | 2011 |
CRO MK Inter
|
R | --- | inscribed | ||
SAKIĆ Ante | 2012 |
CRO MK Inter
|
R | --- | inscribed | ||
SOLIĆ Lovro | 2012 |
CRO MK Inter
|
R | --- | inscribed | ||
BARŠIĆ-ILIĆ Leonard | 2012 |
CRO MK Karlovac
|
R | --- | inscribed | ||
OSTARČEVIĆ Mislav | 2013 |
CRO MK Karlovac
|
R | --- | inscribed | ||
MALČIĆ Tin | 2011 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed | ||
MIHALIĆ Rafael | 2012 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed | ||
RUKAVINA Mihael | 2012 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed | ||
SAJKO Juraj | 2011 |
CRO MK Rapir
|
L | --- | inscribed | ||
SREBAČIĆ Franjo | - | CRO MK Ban Jelacic | R | --- | cancelled |
16 inscriptions, 0 pending, 1 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | BLAŽIĆ Dorja | CRO | MK Rapir | ||
N | FABIJANIĆ Marin | CRO | MK Inter | ||
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | KOVAČIĆ Sanjin | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | KVESIĆ Boris | CRO | MK Rapir | ||
N | KVESIĆ Lara | CRO | MK Rapir | ||
LAŠIČ Vigo | CRO | MK Rapir | |||
B | LIMOV Darko | CRO | MK Inter | ||
N | NIKOLIĆ Noa | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Croatian Ranking U13 Menn Florett | Federation Croate d'Escrime |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KARLOVAC MK Karlovac (CRO) |
CRO | --- | inscribed | ||||
ZAGREBACKA SKOLA MACEVANJA Zagrebačka Škola Mačevanja (CRO) |
CRO | --- | inscribed |
2 inscriptions, 0 pending, 0 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BADŽEK Leon | 2011 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
ĆORKOVIĆ Tadej | 2011 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
DEREŽIĆ Maksimilijan | 2010 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
MIHOVEC Vito | 2011 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
MUNIĆ Lovro | 2012 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
PRSKALO Marin | 2010 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
BOŽIĆ Jakov | 2009 |
CRO MK Karlovac
|
L | --- | inscribed | ||
KRUHEK David | 2009 |
CRO MK Karlovac
|
R | --- | inscribed | ||
AMBRUŠ MARŠIĆ Roko | 2009 |
CRO MK Rapir
|
L | --- | inscribed | ||
DAŠIĆ Vito | 2009 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed | ||
DISOSKI Pavle | 2009 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed | ||
FLEGAR Mislav | 2010 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed | ||
ERAK Roko | 2009 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
MARTINKO Karlo | 2010 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
SLADONJA Vid | 2009 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
ŠUPER Luka | 2010 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
ZAKE Luka | 2010 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
ABRASHI Alan | - | CRO MK Inter | R | --- | cancelled | ||
MALČIĆ Tin | - | CRO MK Rapir | R | --- | cancelled | ||
RUKAVINA Mihael | - | CRO MK Rapir | R | --- | cancelled |
17 inscriptions, 0 pending, 3 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | BLAŽIĆ Dorja | CRO | MK Rapir | ||
N | FABIJANIĆ Marin | CRO | MK Inter | ||
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | KOVAČIĆ Sanjin | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | KVESIĆ Boris | CRO | MK Rapir | ||
N | KVESIĆ Lara | CRO | MK Rapir | ||
LAŠIČ Vigo | CRO | MK Rapir | |||
B | LIMOV Darko | CRO | MK Inter | ||
N | NIKOLIĆ Noa | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Croatian Ranking U15 Menn Florett | Federation Croate d'Escrime |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KARLOVAC MK Karlovac (CRO) |
CRO | --- | inscribed | ||||
RAPIR ZAGREB MK Rapir (CRO) |
CRO | --- | inscribed |
2 inscriptions, 0 pending, 0 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRNADIĆ Izak | 2008 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
DEREŽIĆ Maksimilijan | 2010 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
GREGUREC Leon | 2007 |
CRO MK Dubrava
|
L | --- | inscribed | ||
ZIDAR Petar | 2007 |
CRO MK Dubrava
|
--- | inscribed | |||
FEKETIĆ Nikola | 2008 |
CRO MK Inter
|
R | --- | inscribed | ||
KREŠIĆ Fran | 2008 |
CRO MK Inter
|
R | --- | inscribed | ||
VRAČIĆ Marin | 2008 |
CRO MK Inter
|
R | --- | inscribed | ||
ADAM Niko | 2008 |
CRO MK Karlovac
|
R | --- | inscribed | ||
BOŽIĆ Jakov | 2009 |
CRO MK Karlovac
|
L | --- | inscribed | ||
KRUHEK David | 2009 |
CRO MK Karlovac
|
R | --- | inscribed | ||
KRZNAR Patrik | 2008 |
CRO MK Karlovac
|
R | --- | inscribed | ||
AMBRUŠ MARŠIĆ Roko | 2009 |
CRO MK Rapir
|
L | --- | inscribed | ||
DAŠIĆ Vito | 2009 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed | ||
SAJKO Jakov | 2008 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed | ||
ZAKE Luka | 2010 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
R | --- | inscribed | ||
ABRASHI Alan | - | CRO MK Inter | R | --- | cancelled | ||
MALČIĆ Tin | - | CRO MK Rapir | R | --- | cancelled |
15 inscriptions, 0 pending, 2 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | BLAŽIĆ Dorja | CRO | MK Rapir | ||
N | FABIJANIĆ Marin | CRO | MK Inter | ||
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | KOVAČIĆ Sanjin | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | KVESIĆ Boris | CRO | MK Rapir | ||
N | KVESIĆ Lara | CRO | MK Rapir | ||
LAŠIČ Vigo | CRO | MK Rapir | |||
B | LIMOV Darko | CRO | MK Inter | ||
N | NIKOLIĆ Noa | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Croatian Ranking U17 Menn Florett | Federation Croate d'Escrime |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KARLOVAC MK Karlovac (CRO) |
CRO | --- | inscribed | ||||
RAPIR ZAGREB MK Rapir (CRO) |
CRO | --- | inscribed |
2 inscriptions, 0 pending, 0 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GREGUREC Leon | 2007 |
CRO MK Dubrava
|
L | --- | inscribed | ||
PROSOLI Lovro | 2004 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
VLAŠIĆ Damjan | 2005 |
CRO MK Dubrava
|
L | --- | inscribed | ||
ZIDAR Petar | 2007 |
CRO MK Dubrava
|
--- | inscribed | |||
BOŽIĆ Jakov | 2009 |
CRO MK Karlovac
|
L | --- | inscribed | ||
BUBLIĆ Luka | 2006 |
CRO MK Karlovac
|
R | --- | inscribed | ||
KIRINČIĆ Andrija | 2005 |
CRO MK Karlovac
|
R | --- | inscribed | ||
AMBRUŠ MARŠIĆ Roko | 2009 |
CRO MK Rapir
|
L | --- | inscribed | ||
LAŠIČ Vigo | 2004 |
CRO MK Rapir
|
L | --- | inscribed | ||
MAJEROVIĆ STILINOVIĆ Vigo | 2006 |
CRO MK Rapir
|
R | --- | inscribed | ||
NEMEC Stjepan | - | CRO MK Inter | R | --- | cancelled |
10 inscriptions, 0 pending, 1 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | BLAŽIĆ Dorja | CRO | MK Rapir | ||
N | FABIJANIĆ Marin | CRO | MK Inter | ||
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | KOVAČIĆ Sanjin | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | KVESIĆ Boris | CRO | MK Rapir | ||
N | KVESIĆ Lara | CRO | MK Rapir | ||
LAŠIČ Vigo | CRO | MK Rapir | |||
B | LIMOV Darko | CRO | MK Inter | ||
N | NIKOLIĆ Noa | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Croatian Ranking U20 Menn Florett | Federation Croate d'Escrime |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GREGUREC Leon | 2007 |
CRO MK Dubrava
|
L | --- | inscribed | ||
PROSOLI Lovro | 2004 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
ŠPOLJAR Borna | 2002 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
VLAŠIĆ Damjan | 2005 |
CRO MK Dubrava
|
L | --- | inscribed | ||
ZIDAR Petar | 2007 |
CRO MK Dubrava
|
--- | inscribed | |||
BUBLIĆ Luka | 2006 |
CRO MK Karlovac
|
R | --- | inscribed | ||
KIRINČIĆ Andrija | 2005 |
CRO MK Karlovac
|
R | --- | inscribed | ||
LESKOVAC Janko | 2003 |
CRO MK Musketiri
|
R | --- | inscribed | ||
LAŠIČ Vigo | 2004 |
CRO MK Rapir
|
L | --- | inscribed | ||
NIKOLIĆ Noa | 2002 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
L | --- | inscribed | ||
NEMEC Stjepan | - | CRO MK Inter | R | --- | cancelled | ||
ABRASHI Alan | - | CRO MK Inter | R | --- | cancelled |
10 inscriptions, 0 pending, 2 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | BLAŽIĆ Dorja | CRO | MK Rapir | ||
N | FABIJANIĆ Marin | CRO | MK Inter | ||
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | KOVAČIĆ Sanjin | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | KVESIĆ Boris | CRO | MK Rapir | ||
N | KVESIĆ Lara | CRO | MK Rapir | ||
LAŠIČ Vigo | CRO | MK Rapir | |||
B | LIMOV Darko | CRO | MK Inter | ||
N | NIKOLIĆ Noa | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Croatian Ranking U23 Menn Florett | Federation Croate d'Escrime |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KARLOVAC MK Karlovac (CRO) |
CRO | --- | inscribed |
1 inscriptions, 0 pending, 0 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FILEŠ Petar | 1997 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
GREGUREC Leon | 2007 |
CRO MK Dubrava
|
L | --- | inscribed | ||
PROSOLI Lovro | 2004 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
ŠPOLJAR Borna | 2002 |
CRO MK Dubrava
|
R | --- | inscribed | ||
VLAŠIĆ Damjan | 2005 |
CRO MK Dubrava
|
L | --- | inscribed | ||
ZIDAR Petar | 2007 |
CRO MK Dubrava
|
--- | inscribed | |||
GOJAK Antonio | 2000 |
CRO MK Karlovac
|
R | --- | inscribed | ||
LESKOVAC Janko | 2003 |
CRO MK Musketiri
|
R | --- | inscribed | ||
LAŠIČ Vigo | 2004 |
CRO MK Rapir
|
L | --- | inscribed | ||
NIKOLIĆ Noa | 2002 |
CRO Zagrebačka Škola Mačevanja
|
L | --- | inscribed | ||
NEMEC Stjepan | - | CRO MK Inter | R | --- | cancelled | ||
KREŠIĆ Fran | - | CRO MK Inter | R | --- | cancelled |
10 inscriptions, 0 pending, 2 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | BLAŽIĆ Dorja | CRO | MK Rapir | ||
N | FABIJANIĆ Marin | CRO | MK Inter | ||
Ca | KIRINČIĆ Andrija | CRO | MK Karlovac | ||
N | KOVAČIĆ Sanjin | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | KVESIĆ Boris | CRO | MK Rapir | ||
N | KVESIĆ Lara | CRO | MK Rapir | ||
LAŠIČ Vigo | CRO | MK Rapir | |||
B | LIMOV Darko | CRO | MK Inter | ||
N | NIKOLIĆ Noa | CRO | Zagrebačka Škola Mačevanja | ||
N | PROFOZIĆ Krešimir | CRO | MK Karlovac |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Croatian Ranking Senior Menn Florett | Federation Croate d'Escrime |
PROFOZIĆ Krešimir | CRO | coach | MK Karlovac | ||
LESKOVAC Ninoslav | CRO | coach | lør. søn. | MK Musketiri | |
LESKOVAC Željka | CRO | coach | lør. søn. | MK Musketiri |