back-to-list
GER Kirchlengern
10. februar 2024 - 11. februar 2024
required:
national-license
Florett Kvinner U11 Individuell
display-list
athlete / team |
seeding |
state |
lic |
BECKS Undine
|
2014
|
GER FG Recklinghausen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
TACKE Hanna
|
2013
|
GER Quernheimer FC
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
MIOWITZ Mateja
|
2013
|
GER TC Hameln
|
L
|
|
---
|
inscribed |
|
SPINZIG Pia
|
2014
|
GER TG Münster
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
DIKMEN Sevil Serra
|
-
|
TÜR TV Jahn Siegen
|
R |
|
---
|
cancelled |
|
4 inscriptions, 0 pending, 1 cancelled
referees
category |
name |
nation |
inscribed by |
|
D |
DAVID Erik |
GER |
FG Recklinghausen |
|
|
CN |
HERMANN Marc |
GER |
Hasper FC |
|
|
D |
TIETZ Carlo |
GER |
FG Recklinghausen |
|
|
name |
nation |
inscribed by |
role |
referees |
officials |
referee |
CN |
ADRIAN Georg |
GER |
ARGE Nordrhein-Westfalen
|
Florett Kvinner U13 Individuell
display-list
athlete / team |
seeding |
state |
lic |
BECKS Leandra
|
2012
|
GER FG Recklinghausen
|
L
|
|
---
|
inscribed |
|
PAASCHE Emma Charlotte
|
2012
|
GER FG Recklinghausen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
KRANZ Mia Lianne
|
2011
|
GER TB Burgsteinfurt
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
MILLER Lina
|
2012
|
GER TB Burgsteinfurt
|
L
|
|
---
|
inscribed |
|
DIERKES Ava Louisa
|
2011
|
GER TG Münster
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
LUO Theresa Wanrui
|
2012
|
GER TG Münster
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
SPINZIG Johanna
|
2011
|
GER TG Münster
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
FISCHENICH Felizitas Doris Maria
|
2012
|
GER TV Jahn Siegen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
GERR Leonie
|
2011
|
GER TV Jahn Siegen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
SBOUI Sirin
|
2012
|
GER TV Jahn Siegen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
SCHÜTZLER Franziska
|
2011
|
GER TV Jahn Siegen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
DOVGAN Solomiia
|
2011
|
UKR FG Recklinghausen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
12 inscriptions, 0 pending, 0 cancelled
referees
category |
name |
nation |
inscribed by |
|
D |
DAVID Erik |
GER |
FG Recklinghausen |
|
|
CN |
HERMANN Marc |
GER |
Hasper FC |
|
|
D |
TIETZ Carlo |
GER |
FG Recklinghausen |
|
|
name |
nation |
inscribed by |
role |
referees |
officials |
referee |
CN |
ADRIAN Georg |
GER |
ARGE Nordrhein-Westfalen
|
ranking lists
2023 |
Westfälische Rangliste U13 Kvinner Florett |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
Florett Kvinner U15 Individuell
display-list
athlete / team |
seeding |
state |
lic |
KRANZ Mia Lianne
|
2011
|
GER TB Burgsteinfurt
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
BEZ Mathilda
|
2009
|
GER TG Münster
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
DIERKES Ava Louisa
|
2011
|
GER TG Münster
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
DIERKES Jule Josefine
|
2009
|
GER TG Münster
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
LUO Theresa Wanrui
|
2012
|
GER TG Münster
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
SPINZIG Johanna
|
2011
|
GER TG Münster
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
BRUMMEL Luna Mira
|
2010
|
GER TSV 1863 Herdecke
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
COLSMAN Antonia
|
2010
|
GER TV Jahn Siegen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
FISCHENICH Johanna
|
2009
|
GER TV Jahn Siegen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
LANGE Anna Sophie
|
-
|
GER TV Jahn Siegen
|
R |
|
---
|
cancelled |
|
9 inscriptions, 0 pending, 1 cancelled
referees
category |
name |
nation |
inscribed by |
|
CN |
BEZ Marco Antonio |
GER |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
|
|
CN |
HERMANN Marc |
GER |
TSV 1863 Herdecke |
|
|
D |
SCHUMACHER Noah |
GER |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
|
|
M1 |
STRÜWE Santos |
GER |
TV Gütersloh |
|
|
D |
WILMSMEYER Tom |
GER |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
|
|
name |
nation |
inscribed by |
role |
referees |
officials |
referee |
CN |
ADRIAN Georg |
GER |
ARGE Nordrhein-Westfalen
|
ranking lists
2023 |
Westfälische Rangliste U15 Kvinner Florett |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
Florett Kvinner U17 Individuell
display-list
athlete / team |
seeding |
state |
lic |
MILAZZO Sara
|
2007
|
GER Hasper FC
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
MAYER Cecile
|
2008
|
GER PSV Stuttgart
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
STEINBACH Pia
|
2008
|
GER TG Münster
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
BRENNER Rahel
|
2008
|
GER TV Jahn Siegen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
COLSMAN Antonia
|
2010
|
GER TV Jahn Siegen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
LANGE Anna Sophie
|
2009
|
GER TV Jahn Siegen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
BEZ Mathilda
|
-
|
GER TG Münster
|
R |
|
---
|
cancelled |
|
6 inscriptions, 0 pending, 1 cancelled
referees
category |
name |
nation |
inscribed by |
|
D |
DAVID Erik |
GER |
FG Recklinghausen |
|
|
CN |
HERMANN Marc |
GER |
Hasper FC |
|
|
D |
TIETZ Carlo |
GER |
FG Recklinghausen |
|
|
name |
nation |
inscribed by |
role |
referees |
officials |
referee |
CN |
ADRIAN Georg |
GER |
ARGE Nordrhein-Westfalen
|
ranking lists
2023 |
Westfälische Rangliste U17 Kvinner Florett |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
Florett Kvinner U20 Individuell
display-list
athlete / team |
seeding |
state |
lic |
MAYER Cecile
|
2008
|
GER PSV Stuttgart
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
HOFFMANN Alexia
|
2005
|
GER TB Burgsteinfurt
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
BRENNER Rahel
|
2008
|
GER TV Jahn Siegen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
SCHÜTTENHELM Emma Helene
|
2006
|
GER TV Jahn Siegen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
4 inscriptions, 0 pending, 0 cancelled
referees
category |
name |
nation |
inscribed by |
|
CN |
BEZ Marco Antonio |
GER |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
|
|
CN |
HERMANN Marc |
GER |
TSV 1863 Herdecke |
|
|
D |
SCHUMACHER Noah |
GER |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
|
|
M1 |
STRÜWE Santos |
GER |
TV Gütersloh |
|
|
D |
WILMSMEYER Tom |
GER |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
|
|
name |
nation |
inscribed by |
role |
referees |
officials |
referee |
CN |
ADRIAN Georg |
GER |
ARGE Nordrhein-Westfalen
|
ranking lists
2023 |
Westfälische Rangliste U20 Kvinner Florett |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
Florett Kvinner Senior Individuell
display-list
athlete / team |
seeding |
state |
lic |
ADRIAN Maria
|
2003
|
GER Quernheimer FC
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
ZUR NIEDEN Friederike
|
1967
|
GER Bremen 1860 Fechten
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
SALEWSKI Ameli
|
2005
|
GER TV Gütersloh
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
3 inscriptions, 0 pending, 0 cancelled
referees
category |
name |
nation |
inscribed by |
|
D |
DAVID Erik |
GER |
FG Recklinghausen |
|
|
CN |
HERMANN Marc |
GER |
Hasper FC |
|
|
D |
TIETZ Carlo |
GER |
FG Recklinghausen |
|
|
name |
nation |
inscribed by |
role |
referees |
officials |
referee |
CN |
ADRIAN Georg |
GER |
ARGE Nordrhein-Westfalen
|
ranking lists
2023 |
Westfälische Rangliste Senior Kvinner Florett |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
Florett Menn U11 Individuell
display-list
athlete / team |
seeding |
state |
lic |
SCHMITZ Milo
|
2013
|
GER Quernheimer FC
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
STORK Mattis Jarne
|
2013
|
GER Quernheimer FC
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
2 inscriptions, 0 pending, 0 cancelled
referees
category |
name |
nation |
inscribed by |
|
CN |
BEZ Marco Antonio |
GER |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
|
|
CN |
HERMANN Marc |
GER |
TSV 1863 Herdecke |
|
|
D |
SCHUMACHER Noah |
GER |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
|
|
M1 |
STRÜWE Santos |
GER |
TV Gütersloh |
|
|
D |
WILMSMEYER Tom |
GER |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
|
|
name |
nation |
inscribed by |
role |
referees |
officials |
referee |
CN |
ADRIAN Georg |
GER |
ARGE Nordrhein-Westfalen
|
Florett Menn U13 Individuell
display-list
athlete / team |
seeding |
state |
lic |
HIPPLER David
|
2012
|
GER Eintracht Duisburg
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
NIEMEYER Mats Jonathan
|
2012
|
GER Quernheimer FC
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
HELMIG Andri
|
2011
|
GER TB Burgsteinfurt
|
L
|
|
---
|
inscribed |
|
KENTRUP Johann
|
2012
|
GER TB Burgsteinfurt
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
ALT Janosch
|
2011
|
GER TG Münster
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
HEYERMANN Paul
|
2012
|
GER TSV 1863 Herdecke
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
PELKA Ben
|
2011
|
GER TSV 1863 Herdecke
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
LUKAS Lennart
|
2012
|
GER TV Gütersloh
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
STAHL Florian
|
2012
|
GER TV Gütersloh
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
WIEDEMANN Max
|
2012
|
GER TV Gütersloh
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
ABDALLA Nail
|
2011
|
GER TV Jahn Siegen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
DIETERMANN Ben
|
2012
|
GER TV Jahn Siegen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
HERZEN Theo
|
2011
|
GER TV Jahn Siegen
|
L
|
|
---
|
inscribed |
|
HOFFMANN Deniz Devin
|
2011
|
GER TV Jahn Siegen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
GIEBELER Friedrich
|
-
|
GER TV Jahn Siegen
|
R |
|
---
|
cancelled |
|
KOZIOROWSKI Franciszek
|
-
|
GER TV Jahn Siegen
|
R |
|
---
|
cancelled |
|
LANGE Linus Henry
|
-
|
GER TV Jahn Siegen
|
R |
|
---
|
cancelled |
|
14 inscriptions, 0 pending, 3 cancelled
referees
category |
name |
nation |
inscribed by |
|
CN |
BEZ Marco Antonio |
GER |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
|
|
CN |
HERMANN Marc |
GER |
TSV 1863 Herdecke |
|
|
D |
SCHUMACHER Noah |
GER |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
|
|
M1 |
STRÜWE Santos |
GER |
TV Gütersloh |
|
|
D |
WILMSMEYER Tom |
GER |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
|
|
name |
nation |
inscribed by |
role |
referees |
officials |
referee |
CN |
ADRIAN Georg |
GER |
ARGE Nordrhein-Westfalen
|
ranking lists
2023 |
Westfälische Rangliste U13 Menn Florett |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
Florett Menn U15 Individuell
display-list
athlete / team |
seeding |
state |
lic |
CHRISTIANSEN David
|
2009
|
GER FG Recklinghausen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
LELITTKO Eddie
|
2009
|
GER Hasper FC
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
SCHMITZ Meo
|
2010
|
GER Quernheimer FC
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
ZIMNER Fiete Julian
|
2009
|
GER Quernheimer FC
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
HELMIG Andri
|
2011
|
GER TB Burgsteinfurt
|
L
|
|
---
|
inscribed |
|
PELKA Ben
|
2011
|
GER TSV 1863 Herdecke
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
KLEINEGREBER Lennart
|
2009
|
GER TV Gütersloh
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
RÖTTER Paul
|
2010
|
GER TV Gütersloh
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
BOERMANS Emil Johan
|
2010
|
GER TV Jahn Siegen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
BRÜHL Joshua-Mekonnen Dawit Martin
|
2009
|
GER TV Jahn Siegen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
GROß Maximilian Daniel
|
2009
|
GER TV Jahn Siegen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
HORCHLER Timo Maximilian
|
2010
|
GER TV Jahn Siegen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
LANGE Linus Henry
|
2011
|
GER TV Jahn Siegen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
HERMANS Henri
|
-
|
GER TV Gütersloh
|
R |
|
---
|
cancelled |
|
KLAUSNITZER Vincent Khirawan
|
-
|
GER TV Jahn Siegen
|
R |
|
---
|
cancelled |
|
13 inscriptions, 0 pending, 2 cancelled
referees
category |
name |
nation |
inscribed by |
|
D |
DAVID Erik |
GER |
FG Recklinghausen |
|
|
CN |
HERMANN Marc |
GER |
Hasper FC |
|
|
D |
TIETZ Carlo |
GER |
FG Recklinghausen |
|
|
name |
nation |
inscribed by |
role |
referees |
officials |
referee |
CN |
ADRIAN Georg |
GER |
ARGE Nordrhein-Westfalen
|
ranking lists
2023 |
Westfälische Rangliste U15 Menn Florett |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
Florett Menn U17 Individuell
display-list
athlete / team |
seeding |
state |
lic |
TIETZ Carlo
|
2007
|
GER FG Recklinghausen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
TRUSKAWA Maarten
|
2007
|
GER Hasper FC
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
SCHMITZ Meo
|
2010
|
GER Quernheimer FC
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
ZIMNER Fiete Julian
|
2009
|
GER Quernheimer FC
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
PETRI Daniel
|
2008
|
GER TB Burgsteinfurt
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
SCHUMACHER Noah
|
2007
|
GER TG Münster
|
L
|
|
---
|
inscribed |
|
KANDLER Jaron
|
2008
|
GER TSV 1863 Herdecke
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
PELKA Moritz
|
2007
|
GER TSV 1863 Herdecke
|
L
|
|
---
|
inscribed |
|
8 inscriptions, 0 pending, 0 cancelled
referees
category |
name |
nation |
inscribed by |
|
CN |
BEZ Marco Antonio |
GER |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
|
|
CN |
HERMANN Marc |
GER |
TSV 1863 Herdecke |
|
|
D |
SCHUMACHER Noah |
GER |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
|
|
M1 |
STRÜWE Santos |
GER |
TV Gütersloh |
|
|
D |
WILMSMEYER Tom |
GER |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
|
|
name |
nation |
inscribed by |
role |
referees |
officials |
referee |
CN |
ADRIAN Georg |
GER |
ARGE Nordrhein-Westfalen
|
ranking lists
2023 |
Westfälische Rangliste U17 Menn Florett |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
Florett Menn U20 Individuell
display-list
athlete / team |
seeding |
state |
lic |
MAYER Leonard
|
2006
|
GER FC Tauberbischofsheim
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
DAVID Erik
|
2005
|
GER FG Recklinghausen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
TIETZ Carlo
|
2007
|
GER FG Recklinghausen
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
TRUSKAWA Marian
|
2005
|
GER Hasper FC
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
PUND Tammo
|
2006
|
GER TG Münster
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
WILMSMEYER Tom
|
2006
|
GER TG Münster
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
KOZACHOK Oleksandr
|
2006
|
UKR TG Münster
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
7 inscriptions, 0 pending, 0 cancelled
referees
category |
name |
nation |
inscribed by |
|
D |
DAVID Erik |
GER |
FG Recklinghausen |
|
|
CN |
HERMANN Marc |
GER |
Hasper FC |
|
|
D |
TIETZ Carlo |
GER |
FG Recklinghausen |
|
|
name |
nation |
inscribed by |
role |
referees |
officials |
referee |
CN |
ADRIAN Georg |
GER |
ARGE Nordrhein-Westfalen
|
ranking lists
2023 |
Westfälische Rangliste U20 Menn Florett |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
Florett Menn Senior Individuell
display-list
athlete / team |
seeding |
state |
lic |
ADRIAN Georg
|
1999
|
GER Quernheimer FC
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
WETZLAR Mattis
|
2003
|
GER Quernheimer FC
|
L
|
|
---
|
inscribed |
|
MAYER Leonard
|
2006
|
GER FC Tauberbischofsheim
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
STUDENT Mika
|
2005
|
GER FG Recklinghausen
|
L
|
|
---
|
inscribed |
|
MICHELS Etienne
|
1998
|
GER Hasper FC
|
L
|
|
---
|
inscribed |
|
ARNDT Justin
|
2003
|
GER Quernheimer FC
|
L
|
|
---
|
inscribed |
|
DETERMANN Marius Morgan
|
1984
|
GER TG Münster
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
HEIDEL Henning
|
1969
|
GER TG Münster
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
NEUHAUS Dirk
|
1963
|
GER TG Münster
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
PFEIL Jörg
|
1962
|
GER TG Münster
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
WILMSMEYER Tom
|
2006
|
GER TG Münster
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
STRÜWE Santos
|
2003
|
GER TV Gütersloh
|
R
|
|
---
|
inscribed |
|
12 inscriptions, 0 pending, 0 cancelled
referees
category |
name |
nation |
inscribed by |
|
CN |
BEZ Marco Antonio |
GER |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
|
|
CN |
HERMANN Marc |
GER |
TSV 1863 Herdecke |
|
|
D |
SCHUMACHER Noah |
GER |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
|
|
M1 |
STRÜWE Santos |
GER |
TV Gütersloh |
|
|
D |
WILMSMEYER Tom |
GER |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
|
|
name |
nation |
inscribed by |
role |
referees |
officials |
referee |
CN |
ADRIAN Georg |
GER |
ARGE Nordrhein-Westfalen
|
ranking lists
2023 |
Westfälische Rangliste Senior Menn Florett |
Westfälischer Fechter Bund e.V. |
officials
NOWAKOWSKI Jerzy |
GER |
coach
|
|
TG Münster |
|