back-to-list

Oslo Cup
NOR Oslo
29. oktober 2022 - 30. oktober 2022

Kårde Kvinner Senior Individuell

display-list

athlete / team seeding state lic
ALIEVA Katja 1984 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
GRUBAK Line Baun 1996 DEN Slagelse FK
R --- inscribed
LARSEN Sarah 1998 DEN Trekanten København
R --- inscribed
STILLER Natalja 2004 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
CISNEROS Alejandra 1990 ESP CE-M
R --- inscribed
DIFFERT Nelli 1990 EST En Garde Haapsalu
R --- inscribed
EMBRICH Irina 1980 EST
L --- inscribed
EMBRICH Maria 2005 EST IREM
R --- inscribed
ZUIKOVA Veronika 1994 EST Tallinna Mook
R --- inscribed
JAAKKOLA Outi 2001 FIN Habda Helsinki
L --- inscribed
MIKKILÄ Inka 1998 FIN Turun Miekkailijat
L --- inscribed
SALMINEN Anna 1995 FIN Habda Helsinki
R --- inscribed
SALMINEN Sara 1997 FIN Habda Helsinki
R --- inscribed
VORNANEN Johanna Anni-Maija 1991 FIN Miekka Miehet
R --- inscribed
VUORINEN Anna 1998 FIN Helsingin Miekkailijat
R --- inscribed
BARNES Rachel 2000 GBR
R --- inscribed
KORNEEVA Arina 1996 GEO
L --- inscribed
CHATZISARANTOU Nikoletta 1997 GRE A.O.ARISTON PAIANIAS
R --- inscribed
DALAL Sheetal 2002 IND
R --- inscribed
KHATRI Taniksha 2003 IND
R --- inscribed
CATTANEO Francesca 1998 ITA
R --- inscribed
AZUKAITE Vikte 1996 LTU Gaja-Dvikova
R --- inscribed
KIKAITĖ Milda 1997 LTU
R --- inscribed
MASALO Olivija 1999 LTU Gintarine spaga
R --- inscribed
NARBUTAITE Monika 2005 LTU Gaja-Dvikova
R --- inscribed
BOONE Kelly 1992 NED SC Den Bosch
R --- inscribed
VAN DER VEEN Ynet 1967 NED Schermacademie Zair
R --- inscribed
ASCHEHOUG Irina 1985 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
FRIVIK Mia 2000 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
FRIVIK Victoria 2000 NOR Njård Fekting
L --- inscribed
HILLE-DAHL Thale 1994 NOR Hellerup FK, Njård Fekting
L --- inscribed
KLAFSTAD Rikke 1992 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
LUNDGREN Fanni 1993 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
MALVIK Katherina 2000 NOR Titan Fekteklubb
R --- inscribed
PARK-BHASIN Ok Kyong 1968 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
PIASECKA Caroline 1990 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
TENGESDAL Vilde 2004 NOR Bergens FK
R --- inscribed
VON KOSS HELLEBØ Elsa 2006 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
SPICE Sarah 2000 NZL DINAN EA
R --- inscribed
GAJOWNICZEK Magdalena 1995 POL AZS AWF Warszawa
L --- inscribed
JAKUBOWICZ Anna 1993 POL WARSZAWIANKA
R --- inscribed
KRAKOWSKA Wiktoria 1998 POL PTG Sokol Mielec
R --- inscribed
MIZERA Olga 1991 POL
R --- inscribed
SULEJ Zuzanna 2001 POL WARSZAWIANKA
R --- inscribed
BESTER Natania 2000 RSA Excelsior EC
R --- inscribed
HUNCAROVA Katarina 1995 SVK KS Snina
L --- inscribed
ALBERTSON Pia 1965 SWE FFF Stockholm, Njård Fekting
R --- inscribed
EKMAN Alice 2002 SWE DIF Stockholm
R --- inscribed
ENGDAHL Sophie 2000 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
ERIKSSON Linnea 2008 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
FRANSSON Emma 2002 SWE KFK Kalmar
R --- inscribed
FREDÉN Anna 2004 SWE DIF Stockholm
R --- inscribed
HARDING Alma 2006 SWE AFiL Lund
R --- inscribed
JAWAID Marlena 2000 SWE DIF Stockholm
L --- inscribed
MAANINKA Moa 2004 SWE KF99 Kungsbacka
R --- inscribed
MUMM Emelie 1995 SWE DIF Stockholm
R --- inscribed
OLSSON Liv 2007 SWE WFF Örebro
R --- inscribed
RENDA Eden Rose 2005 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
SENNERLIN HOLM Engla 2004 SWE FKC Karlskrona
R --- inscribed
ULLTJÄRN Louise 2006 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
FATULA Yuliia 2006 UKR
L --- inscribed
HUNCHENKO Viktoria 2005 UKR Bygdø FK
R --- inscribed
TOBY Natalia 1998 USA
L --- inscribed

63 inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

referees

category name nation inscribed by
B KORHONEN Jonni Sebastian FIN Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto
name nation inscribed by role
referees
officials

Kårde Menn Senior Individuell

display-list

athlete / team seeding state lic
MAHRINGER Josef 1997 AUT FUL Linz
L --- inscribed
LOMHOLT Sebastian 2002 DEN KFK Kalundborg
R --- inscribed
OXHOLM WAGNER Alec 2005 DEN Trekanten København
R --- inscribed
BOBROV Ilian 2000 EST SBSK Draakon
R --- inscribed
ESKOV Ruslan 1998 EST Tartu Kalev
L --- inscribed
LAASIK Oliver 2005 EST En Garde Haapsalu
R --- inscribed
PRIINITS Sten 1987 EST Helsingin Miekkailijat, En Garde Haapsalu
R --- inscribed
HEINÄMAA Akseli 2002 FIN Kalpaveljet
R --- inscribed
JUTILA Julius 2001 FIN Habda Helsinki
L --- inscribed
KUVAJA Ville 1978 FIN Miekka Miehet
R --- inscribed
PAAVOLAINEN Jaakko 1996 FIN Helsingin Miekkailijat
R --- inscribed
PAAVOLAINEN Väinö 1999 FIN Helsingin Miekkailijat
R --- inscribed
MARCOS Y CELADA Lukas 1997 FRA ASNIERES SP, FFF Stockholm
L --- inscribed
GROVER Elliott 1994 GBR TSV Bayer 04 Leverkusen, Haverstock Fencing Club
L --- inscribed
JONES Hal 2003 GBR
R --- inscribed
STURGEON William 1994 GBR Ddraig Wern Gwernyfed
L --- inscribed
ALHASSAN SAMBA Abubakari 1990 GHA
R --- inscribed
MINTAH Richmond 1994 GHA
R --- inscribed
SINGH Udaivir 1995 IND
R --- inscribed
DE MOLA Daniel 1999 ITA AS Marchesa Torino
R --- inscribed
DILIBERTO Luca 1999 ITA AS Marchesa Torino
L --- inscribed
CIMBOREVICS Ernests 1999 LAT Daugavpils ISVS, FFF Stockholm
R --- inscribed
POPOVS Vadims 2003 LAT BJSS Ridzene
L --- inscribed
MEDISAUSKAS Matas 2005 LTU Gaja-Dvikova
R --- inscribed
TAMOSIUNAS Mindaugas 1990 LTU
L --- inscribed
BREIVIK Viktor Jarl Hagen 2006 NOR Bygdø FK
L --- inscribed
BROBAKKEN Marcus Vokes 2002 NOR Njård Fekting
L --- inscribed
DAHLBO Benjamin 2001 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
DANIELSEN Conrad Martin 2007 NOR Oslo FK
R --- inscribed
EIKANGER Olav 2003 NOR Bergens FK
R --- inscribed
ERIKSEN Kai Haakon 1995 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
FALL David 2006 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
FJERMESTAD Tord 1996 NOR Bygdø FK
L --- inscribed
GEITUNG Tomas 2000 NOR Bergens FK
R --- inscribed
GRANDAL Adrian 2004 NOR Oslo FK
R --- inscribed
HOFF Erik 2004 NOR Bygdø FK
L --- inscribed
HOLMEN Eirik 1970 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
HOLMEN Franz Philip Pap 2006 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
IZERGIN Markus 2006 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
KLAVENESS Andreas 2002 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
KRASIKOVAS Emilis 2005 NOR Stavanger FK
R --- inscribed
KROHN Otthar Andreas 1996 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
LEVORSEN Alexander 1989 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
LUONG Tam 2002 NOR Oslo FK
R --- inscribed
MALVIK Aleksander 2005 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
MOE LUMB Tristan 2005 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
MOERCH Claus 1976 NOR Bygdø FK
L --- inscribed
NIELSEN Georg 1996 NOR OSI Fekting
L --- inscribed
NORDTVEIT Didrik 2005 NOR Stavanger FK
L --- inscribed
ØISTAD Johannes 2007 NOR Oslo FK
R --- inscribed
PILIPENKO Anders 1999 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
RUUD Emil Friis 1998 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
SOERUM Inge 2004 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
STOUTLAND Geir 1964 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
STRAUMOY Truls 2000 NOR Bergens FK
L --- inscribed
UTNE Bendik 1994 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
VATNE DELEDDA Ivo 2005 NOR Oslo FK
R --- inscribed
VIK Martin Aleksander 2007 NOR Njård Fekting
L --- inscribed
WALLE Henrik Christopher 2004 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
BÄCKSTRÖM Ian 2004 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
BRANDBERG Hugo 2005 SWE KF99 Kungsbacka
R --- inscribed
BRANDBERG Nils 2008 SWE KF99 Kungsbacka
R --- inscribed
ELG Elwin 2007 SWE WFF Örebro
R --- inscribed
ERIKSSON Filip 2000 SWE UF Uppsala
L --- inscribed
FAGERSTEDT Jakob 2004 SWE DIF Stockholm
R --- inscribed
FORSMAN Emil 2005 SWE FKC Karlskrona
L --- inscribed
FRIDMAN Milton 2004 SWE DIF Stockholm
L --- inscribed
ISLAS FLYGARE Linus 1998 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
ISLAS FLYGARE Lucas 2004 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
KELLY Christopher 2003 SWE DIF Stockholm
R --- inscribed
KUTTI David 2003 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
LANDO TROTTEIN Remy 1995 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
MATTSSON Axel 1998 SWE FKC Karlskrona
R --- inscribed
NYHOLM Adam 2003 SWE FKC Karlskrona
R --- inscribed
NYMAN Filip 2002 SWE DIF Stockholm
R --- inscribed
PALIJAN Roko 2004 SWE FKC Karlskrona
R --- inscribed
PELLETTA Francesco 2005 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
POCSI Tomi 2006 SWE DIF Stockholm
L --- inscribed
POURMAND Nima 2004 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
ROVELSTAD Ivan 2006 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
STÅHL Gösta 2004 SWE DIF Stockholm
R --- inscribed
STEINBOCK Daniel 1996 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
STRÖMSÖE Axel 2000 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
TIVENIUS Jan 1961 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
WIBERG Carl 2004 SWE DIF Stockholm
R --- inscribed
CHORNOGOD Illia 2005 UKR
R --- inscribed
DERKACH Andriy 2001 UKR Kharkiv
R --- inscribed
GORBACHUK Yevgeniy 1998 UKR Kharkiv
R --- inscribed
HOIDA Daniil 2001 UKR KIEW
L --- inscribed
HORDON Illia 2003 UKR
R --- inscribed
HUNCHENKO Vladislav 2007 UKR Bygdø FK
R --- inscribed
KORNIIENKO Lev 2002 UKR
L --- inscribed
KOSHMAN Nikita 2002 UKR KIEW
L --- inscribed
KRASNIUK Mykhailo 2001 UKR
R --- inscribed
MATEVOSOV Artem 1998 UKR Lviv
R --- inscribed
OPANASENKO Andrii 2003 UKR Kharkiv
R --- inscribed
SAMOILOV Roman 2004 UKR FC Offenbach
R --- inscribed
SKYDAN Mykolai 2005 UKR Fechtclub München, KIEW
R --- inscribed
TARANENKO Yuriy 1994 UKR KIEW
R --- inscribed
ZHANG William 1998 USA
R --- inscribed

100 inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

athlete federation lic N R
LINDE Niklas 1989 SWE YFK Ystad L SWE 58

0 preinscriptions

referees

category name nation inscribed by
B KORHONEN Jonni Sebastian FIN Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto
name nation inscribed by role
referees
officials