Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2018. gada 17. marts - 2018. gada 18. marts | Danish Youth Championships | København | ||||||||
1 | ROSENKILDE MULDER Carlos Luca | 2008 | M | DEN | Vordingborg Fægtning og Multisport (DEN) | |||
2 | NABATIFAR Afshin Alexander | 2008 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | |||
3 | KJÆRSGAARD Anton Tiedemann | 2009 | M | DEN | [i] Rødovre FK (DEN) | |||
3 | KRÆMER Magnus Ravn | 2008 | M | DEN | [i] Rødovre FK (DEN) | |||
2017. gada 18. marts - 2017. gada 19. marts | Danish Youth Championships | Birkerød | ||||||||
1 | LEHMANN ANDERSSON Johannes | 2007 | M | DEN | Albertslund FK (DEN) | |||
2 | WULFF Oliver | 2007 | M | DEN | Taastrup FK (DEN) | |||
3 | FU GIUGNO Raffaele Salvatore Qikuan | 2007 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | |||
3 | ZIEGLER Mikkel | 2007 | M | DEN | Vordingborg Fægtning og Multisport (DEN) | |||
2016. gada 16. janv. - 2016. gada 17. janv. | Danish Youth Championships | København | ||||||||
1 | GUILBERT Júlíus Aron Thibautson | 2006 | M | DEN | Trekanten Viborg (DEN) | |||
2 | JOHANSSON Kim Daniel | 2006 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | |||
3 | LEHMANN ANDERSSON Johannes | 2007 | M | DEN | Albertslund FK (DEN) | |||
3 | PRÆSTEGAARD ANDERSEN Emilie | 2006 | F | DEN | Vordingborg Fægtning og Multisport (DEN) | |||
2015. gada 1. maijs - 2015. gada 3. maijs | Danmarksmesterskaber for B + U | Odense | ||||||||
1 | N | GUILBERT Júlíus Aron Thibautson | 2006 | M | DEN | Trekanten Viborg (DEN) | ||
2 | N | LEHMANN ANDERSSON Johannes | 2007 | M | DEN | Albertslund FK (DEN) | ||
3 | N | FU GIUGNO Raffaele Salvatore Qikuan | 2007 | M | DEN | Københavns Fægteklub (DEN) | ||
4 | N | LARSEN Marcus | 2005 | M | DEN | |||
2014. gada 18. janv. - 2014. gada 19. janv. | Danmarksmesterskaber for B+U | Rudersdal | ||||||||
1 | N | JENSEN Mads Walther | 2004 | M | DEN | |||
2 | N | SØRENSEN Jacob | 2004 | M | DEN | Flèche Holbæk (DEN) | ||
3 | N | CLAUSEN Sofus Rekdal | 2004 | M | DEN | KFK Kalundborg (DEN) | ||
3 | N | HAGBARTH Zilas Linus | 2004 | M | DEN | |||
2013. gada 19. janv. - 2013. gada 20. janv. | Danmarksmesterskaber for B+U | Rudersdal | ||||||||
1 | N | HARSLEV Silas | 2003 | M | DEN | |||
2 | N | BILLE Alfred | 2003 | M | DEN | |||
3 | N | KARWOWSKI Thomas | 2004 | M | DEN | |||
3 | N | SØRENSEN Jacob | 2004 | M | DEN | Flèche Holbæk (DEN) | ||
2012. gada 21. janv. - 2012. gada 22. janv. | B + U Danske Mesterskaberne | Rudersdal | ||||||||
1 | N | DONSLUND Mikkel | 2003 | M | DEN | |||
2 | N | LØGSTRUP Nicolas | 2003 | M | DEN | |||
3 | N | BRUHN Alexander | 2002 | M | DEN | |||
3 | N | LØGSTRUP Julian | 2004 | M | DEN | |||
2011. gada 22. janv. - 2011. gada 23. janv. | B + U Danske Mesterskaberne | Rudersdal | ||||||||
1 | N | LØGSTRUP Marcus | 2001 | M | DEN | |||
1 | N | RENDEMANN Kiki Jacqueline | 2001 | F | DEN | |||
2 | N | BREMS Caroline | 2003 | F | DEN | Trekanten København (DEN) | ||
2 | N | GAARDSTED Valdemar | 2001 | M | DEN | |||
3 | N | LØGSTRUP Julian | 2004 | M | DEN | |||
3 | N | SKALS Oscar Juul | 2001 | M | DEN |