Back to list

Results

Cadet Circuit
AUT Klagenfurt
31 ottobre 2015 - 01 novembre 2015

Epee Women's U17 Team History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 HUNGARY       HUN
1 GNAM Tamara 2000 F HUN TSC (HUN)
1 PETRI Renata 2000 F HUN AVA (HUN)
1 FEKETE Laura 2000 F HUN Debrecen (HUN)
1 BORSODY Emma 2000 F HUN BVSC (HUN)
2 ISRAEL       ISR
2 GAVRIELKO Nikol 1999 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
2 KANEVSKI Vera Maia Devi 1999 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
2 HECHT Dar 2000 F ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
2 SAADUN Lior 2000 F ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
3 ROMANIA       ROU
3 LEONTE Mihaela 2001 F ROU CSS Quarto Buc (ROU)
3 PREDESCU Alexandra 1999 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
3 BENEA Bianca 1999 F ROU CSM Oradea (ROU)
3 SCHLIER Zsuzsa 2000 F ROU CSS Tg. Mures (ROU)
4 HUNGARY 2       HUN
4 KAZAR Dora 2000 F HUN AVA (HUN)
4 VERTESI Lili 2000 F HUN Debrecen (HUN)
4 PETERFFY Gyongyver 2000 F HUN DVE (HUN)
4 BOGDANYI Zita 2000 F HUN DVE (HUN)
5 USA       USA
5 YEFREMENKO Dariya 1999 F USA
5 KUKADIA Saanchi 1999 F USA
5 KOMAR Sofia 2000 F USA
5 STEWART Tatijana 1999 F USA
6 GERMANY       GER
6 KOLBINGER Brenda 1999 F GER Fechtzentrum Solingen (GER)
6 LÖHR Lisa-Marie 2000 F GER Fechtzentrum Solingen (GER)
6 MAYER Lea 2000 F GER Heidenheimer SB (GER)
6 MAYR Franziska 1999 F GER Heidenheimer SB (GER)
7 ESTONIA       EST
7 SKOBLOV Sandra 2001 F EST IREM (EST)
7 TARGAMAA Carmen-Lii 2001 F EST En Garde Haapsalu (EST)
7 LOIT Karoliine 2000 F EST Musketar (EST)
8 CANADA       CAN
8 KIS-TOTH Natasha 2000 F CAN
8 MASON Emily 2000 F CAN
8 GAO Cindy 1999 F CAN
9 USA 2       USA
9 O'REILLY Meghan 1999 F USA
9 CHOY Lee Ann Huei-Yin 1999 F USA
9 ENO Megan 2000 F USA
9 NIXON Caroline 2000 F USA
10 SWITZERLAND       SUI
10 MOTTAZ Celine 1999 F SUI SEVM Vevey (SUI)
10 FAVRE Aurore 1999 F SUI CES Sierre (SUI)
10 LUNA Alessandra 2000 F SUI ZFC Zürich (SUI)
10 MASSEREY Solene 1999 F SUI ZFC Zürich (SUI)
11 UKRAINE       UKR
11 VARFOLOMYEYEVA Darja 1999 F UKR Uzhgorod (UKR)
11 CHORNIY Kateryna 2001 F UKR KIEW (UKR)
11 ZELENTSOVA Alina 1999 F UKR Kharkiv (UKR)
11 ZELENTSOVA Anastasiia 2001 F UKR Kharkiv (UKR)
12 JAPAN       JPN
12 NARITA Ruka 2000 F JPN
12 TERAYAMA Tamaki 2002 F JPN
12 SATO SUZUKA 1999 F JPN
12 OYA Nichika 2000 F JPN
13 USA 3       USA
13 LEE Hanna 1999 F USA
13 GRADY Miriam 2000 F USA
13 THOW Jessica 2000 F USA
14 SERBIA       SRB
14 GRIJAK Marta 2000 F SRB MK Silni (SRB)
14 KECMAN Milica 2002 F SRB MK Silni (SRB)
14 GRIJAK Jana 1999 F SRB MK Silni (SRB)
15 LEONIDAS 2015       ROU
15 PARMESANI Francesca 2002 F ITA [i] unione Ginnastica Goriziana (ITA)
15 BAROSAN Denisa 1999 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
15 MOSCHOPOULOU Zoi 2000 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
16 AUSTRIA       AUT
16 ELMER Luise 2000 F AUT FU Linz (AUT)
16 MONSCHEIN Julia 1999 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
16 GRABHER Antonia 2001 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
16 KIRSTEN Ines 1999 F AUT StLFC Graz (AUT)
17 CZECH REPUBLIC       CZE
17 SALIGEROVA Katerina 1999 F CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
17 DOSKOVA Katerina 1999 F CZE Slavoj Litomerice (CZE)
17 COUFALOVA Anna 2000 F CZE BELA POD BEZDEZEM (CZE)
18 UKRAINE 2       UKR
18 SADOVA Dariia 2002 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
18 SLIUSAREVA Sofiia 1999 F UKR KIEW (UKR)
18 CONRAD Anastasiya 2000 F SUI CAL Lausanne (SUI)
19 USA 4       USA
19 DANIEL Chloe 2000 F USA
19 BEDDINGFIELD Catherine 2000 F USA
19 BEDDINGFIELD Claire 2001 F USA
20 BELARUS       BLR
20 TAMASHEUSKAYA Kseniya 2000 F BLR SCAF RB (BLR)
20 SOTNIKAVA Darya 1999 F BLR
20 KHADANOVICH Vlada 2000 F BLR SDUSHOR PROFSOUZY (BLR)
21 CANADA 2       CAN
21 RUMBLE Jessica 1999 F CAN
21 LUI Leanna 1999 F CAN
21 DIB Vanessa 2000 F CAN
22 UKRAINE 3       UKR
22 BEZDITKO Diana 2001 F UKR Kharkiv (UKR)
22 LOBODA Valeriya 2002 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
22 SAMKO Anastasiia 1999 F UKR
23 ISRAEL 2       ISR
23 ZLUF Shira 2000 F ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
23 DROR Yasmin Bertin 2001 F ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
23 SUFRIN Maayan 1999 F ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
23 MELINOVSKI Mirit 1999 F ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
24 BELARUS 2       BLR
24 MIADZVEDZIAVA Anastasia 2000 F BLR SCAF RB (BLR)
24 VLASAVA Lizaveta 1999 F BLR SDUSHOR PROFSOUZY (BLR)
24 PANTSIALEYEVA Yeva 2001 F BLR
25 EGYPT       EGY
25 HUZAYEN Lma 1999 F EGY
25 SERAFY Rana 1999 F EGY
25 NAZIH Mariam 2000 F EGY
26 GREECE       GRE
26 KARAMPINI Eirini 2002 F GRE IRIDA (GRE)
26 NIKOLOPOULOU Konstantina 2000 F GRE IRIDA (GRE)
26 CHANTZI Maria 2000 F GRE IRIDA (GRE)
27 TURKEY       TUR
27 BOZDEMIR Gunseli Deniz 1999 F TUR Ankara Eskrim S.K. (TUR)
27 HALVACIAY Beyza 1999 F TUR
27 ERSOY Merve 1999 F TUR
28 UKRAINE 4       UKR
28 CHYZHEVSKA Vlada 1999 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
28 BELKOT Mariya 1999 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
28 POPOVA Kseniya 1999 F UKR Dnipropetrovsk (UKR)
29 IZMIR TURKEY       TUR
29 ERMAN Lal 2001 F TUR Izmir Buyuksehir Bel SK (TUR)
29 AGAOGLU Idilsu 2003 F TUR Izmir Buyuksehir Bel SK (TUR)
29 KARADOGAN Ceren 2001 F TUR Izmir Buyuksehir Bel SK (TUR)
29 VAROL Sude Nur 2003 F TUR Izmir Buyuksehir Bel SK (TUR)