Ξίφος Ασκήσεως Women's U13 άτομο | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | γένος | nation | σωματείο | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | BREIT Alexa | 1999 | F | GER | |||
2 | N | DE SOUZA OLIVEIRA Stephanie | 1999 | F | BRA | |||
3 | N | HERRMANN Lisa | 1999 | F | GER | |||
3 | N | ECKERLE Sarah | 1999 | F | GER | |||
5 | N | POTTER Johanna | 1999 | F | GER |
Ξίφος Ασκήσεως Women's U14+U13 ομάδα | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | γένος | nation | σωματείο |
---|
Ξίφος Ασκήσεως Women's U14 άτομο | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | γένος | nation | σωματείο | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | BECK Nina | 1998 | F | GER | HC Bad Dürkheim (GER) | ||
2 | N | GRETHEN Mara | 1998 | F | GER | |||
3 | N | GARTENSCHLÄGER Julia | 1998 | F | GER |
Ξίφος Ασκήσεως Men's U13 άτομο | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | γένος | nation | σωματείο | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | NÄUMANN Julius | 1999 | M | GER | |||
2 | N | THOMAS Maximilian | 1999 | M | GER | |||
3 | N | RETZ Leon | 1999 | M | GER | |||
3 | N | WOLF Lean | 1999 | M | GER | |||
5 | N | BOGS Neil | 1999 | M | GER | |||
6 | N | BEYER Jonas | 1999 | M | GER | |||
7 | N | LUFT Nicolai | 1999 | M | GER | |||
8 | N | FRIEDRICH Jan Arne | 2000 | M | GER |
Ξίφος Ασκήσεως Men's U14+U13 ομάδα | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | γένος | nation | σωματείο |
---|
Ξίφος Ασκήσεως Men's U14 άτομο | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | γένος | nation | σωματείο | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | HAUBEIL Niklas | 1998 | M | GER | TGM Mainz-Gonsenheim (GER) | ||
2 | N | BORN Christian | 1998 | M | GER | |||
3 | N | GRYSHCHUK Ivan | 1998 | M | UKR | |||
3 | N | RATHGEBER Bjarne | 1998 | M | GER | TV Alzey (GER) | ||
5 | N | SAWITZKI Philipp | 1998 | M | GER | |||
6 | N | DICK Timon | 1998 | M | GER | HC Bad Dürkheim (GER) | ||
7 | N | KELLER Jonathan | 1998 | M | GER | FC Landau im ASV (GER) | ||
8 | N | KNICKEL Johannes | 1998 | M | GER | |||
9 | N | WEINGÄRTNER Kristof | 1998 | M | GER | |||
10 | N | FUNK Florian | 1998 | M | GER | |||
11 | N | BUG Patrick | 1998 | M | GER | |||
12 | N | WEIH Tristan | 1998 | M | GER | |||
13 | N | VERST Fabian | 1998 | M | GER | Fechtzentrum Maxdorf (GER) |
Epee Women's U14+U13 άτομο | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | γένος | nation | σωματείο | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | BECK Nina | 1998 | F | GER | HC Bad Dürkheim (GER) | ||
2 | N | DE SOUZA OLIVEIRA Stephanie | 1999 | F | BRA |
Epee Women's U14+U13 ομάδα | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | γένος | nation | σωματείο |
---|
Epee Men's U14+U13 άτομο | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | γένος | nation | σωματείο | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | MARX Simon | 1998 | M | GER | |||
2 | N | RATHGEBER Bjarne | 1998 | M | GER | TV Alzey (GER) |
Epee Men's U14+U13 ομάδα | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | γένος | nation | σωματείο |
---|
Sabre Women's U14+U13 άτομο | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | γένος | nation | σωματείο |
---|
Sabre Women's U14+U13 ομάδα | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | γένος | nation | σωματείο |
---|
Sabre Men's U14+U13 άτομο | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | γένος | nation | σωματείο | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | DICK Timon | 1998 | M | GER | HC Bad Dürkheim (GER) | ||
2 | N | VERST Fabian | 1998 | M | GER | Fechtzentrum Maxdorf (GER) |
Sabre Men's U14+U13 ομάδα | history |
---|
rank | status | pool | name | yob | γένος | nation | σωματείο |
---|