back-to-list

results

2021 Österreichische Meisterschaft
AUT Salzburg
June 26, 2021 - June 27, 2021

Ξίφος Ασκήσεως Men's U20 άτομο history
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N MELOT DE BEAUREGARD Matisse 2006 M AUT AFCS Salzburg (AUT)
2 N BRESSLAUER Tobias 2002 M AUT SU Wien 9 (AUT)
3 N POINTNER Maximilian 2002 M AUT FUM Mödling (AUT)
3 N HUBNER Alexander 2004 M AUT FCW Wels (AUT)
5 N PRIBAS Fabian Alexi 2005 M AUT AFCS Salzburg (AUT)
6 N SKRABITZ Tim 2006 M AUT StLFC Graz (AUT)
7 N PLANCKH Niklas 2001 M AUT FUM Mödling (AUT)
8 N GORIUP Alexander 2002 M AUT StLFC Graz (AUT)
9 N SCHUBERT Max 2001 M AUT FUM Mödling (AUT)
10 N GRASSO Kei Lorenzo 2004 M AUT FUM Mödling (AUT)
11 N JUCH Nikolaus 2002 M AUT StLFC Graz (AUT)
12 N BERGMANN Thomas 2002 M AUT StLFC Graz (AUT)
13 N SCHIEBEL Paul 2002 M AUT UFC Wien (AUT)
14 N HUBNER Maximilian 2006 M AUT FCW Wels (AUT)
15 N SEMINERIO Giuliano 2002 M AUT AFCS Salzburg (AUT)
16 N KÜTTNER Kilian 2005 M AUT ASC Wien (AUT)
17 N KUDLACEK Raphael 2002 M AUT FGS Stockerau (AUT)
18 N LUTZ Simon 2005 M AUT StLFC Graz (AUT)
19 N KÜTTNER Nicolas 2007 M AUT ASC Wien (AUT)
20 N 1ος γύρος EHRENHÖFER Philipp 2006 M AUT FGS Stockerau (AUT)
21 N 1ος γύρος HOLLER Paul 2006 M AUT StLFC Graz (AUT)
22 N 1ος γύρος PECHER Nikolaus 2005 M AUT StLFC Graz (AUT)
23 N 1ος γύρος STEININGER Tobias 2003 M AUT FCW Wels (AUT)
23 N 1ος γύρος ZOERNER Maxi 2006 M AUT FUK Krems (AUT)

Ξίφος Ασκήσεως Women's U20 άτομο history
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N GRÖSS Chiara 2003 F AUT SZT Klagenfurt (AUT)
2 N FABIANEK Marie 2004 F AUT StLFC Graz (AUT)
3 N EISTERT Julia 2002 F AUT AFCS Salzburg (AUT)
3 N HUBER Pia 2003 F AUT FUM Mödling (AUT)
5 N PURKARTHOFER Marie 2004 F AUT ATUS Weiz (AUT)
6 N SCHAURECKER Lisa Maria 2003 F AUT AFCS Salzburg (AUT)
7 N SCHMIDT Elsa 2001 F AUT StLFC Graz (AUT)
8 N ZWEYNERT Paula 2004 F AUT StLFC Graz (AUT)
9 N MACK Laetizia 2007 F AUT AFCS Salzburg (AUT)
10 N REINER Aglaya 2006 F AUT Dynamo Wien (AUT)
11 N SOMMER Johanna 2001 F AUT FGS Stockerau (AUT)
12 N KNOPPEK Stefanie 2005 F AUT StLFC Graz (AUT)
13 N TANZMEISTER Franziska 2004 F AUT ASC Wien (AUT)
14 N OBENAUS Lilli 2004 F AUT StLFC Graz (AUT)
15 N WIESER Lisa 2005 F AUT StLFC Graz (AUT)
16 N 1ος γύρος WITTNER Isabel 2006 F AUT FUK Krems (AUT)
17 N 1ος γύρος PATTERER Catharina 2005 F AUT FCW Wels (AUT)
18 N 1ος γύρος FABIANEK Hanna 2007 F AUT StLFC Graz (AUT)
19 N 1ος γύρος BUCHINGER Mona 2005 F AUT FGS Stockerau (AUT)

Ξίφος Ασκήσεως Men's U20 ομάδα history
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N FUM MOEDLING       AUT FUM Mödling (AUT)
1 PLANCKH Niklas 2001 M AUT FUM Mödling (AUT)
1 GRASSO Kei Lorenzo 2004 M AUT FUM Mödling (AUT)
1 POINTNER Maximilian 2002 M AUT FUM Mödling (AUT)
1 SCHUBERT Max 2001 M AUT FUM Mödling (AUT)
2 AFC SALZBURG       AUT AFCS Salzburg (AUT)
2 PRIBAS Fabian Alexi 2005 M AUT AFCS Salzburg (AUT)
2 MELOT DE BEAUREGARD Matisse 2006 M AUT AFCS Salzburg (AUT)
2 SEMINERIO Giuliano 2002 M AUT AFCS Salzburg (AUT)
3 STLFC STEIERMARK       AUT StLFC Graz (AUT)
3 BERGMANN Thomas 2002 M AUT StLFC Graz (AUT)
3 GORIUP Alexander 2002 M AUT StLFC Graz (AUT)
3 SKRABITZ Tim 2006 M AUT StLFC Graz (AUT)
3 JUCH Nikolaus 2002 M AUT StLFC Graz (AUT)
4 FC WELS       AUT FCW Wels (AUT)
4 HUBNER Maximilian 2006 M AUT FCW Wels (AUT)
4 STEININGER Tobias 2003 M AUT FCW Wels (AUT)
4 HUBNER Alexander 2004 M AUT FCW Wels (AUT)
5 STLFC STEIERMARK 2       AUT StLFC Graz (AUT)
5 PECHER Nikolaus 2005 M AUT StLFC Graz (AUT)
5 HOLLER Paul 2006 M AUT StLFC Graz (AUT)
5 LUTZ Simon 2005 M AUT StLFC Graz (AUT)

Ξίφος Ασκήσεως Women's U20 ομάδα history
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 STLFC STEIERMARK       AUT StLFC Graz (AUT)
1 FABIANEK Marie 2004 F AUT StLFC Graz (AUT)
1 SCHMIDT Elsa 2001 F AUT StLFC Graz (AUT)
1 OBENAUS Lilli 2004 F AUT StLFC Graz (AUT)
1 ZWEYNERT Paula 2004 F AUT StLFC Graz (AUT)
2 AFC SALZBURG       AUT AFCS Salzburg (AUT)
2 MACK Laetizia 2007 F AUT AFCS Salzburg (AUT)
2 SCHAURECKER Lisa Maria 2003 F AUT AFCS Salzburg (AUT)
2 EISTERT Julia 2002 F AUT AFCS Salzburg (AUT)
3 STLFC STEIERMARK 2       AUT StLFC Graz (AUT)
3 FABIANEK Hanna 2007 F AUT StLFC Graz (AUT)
3 WIESER Lisa 2005 F AUT StLFC Graz (AUT)
3 KNOPPEK Stefanie 2005 F AUT StLFC Graz (AUT)

Sabre Men's U20 άτομο history
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N CHIARI Lukas 2003 M AUT Wiener SC (AUT)
2 N MÜLLER Vinzenz 2004 M AUT FUM Mödling (AUT)
3 N MEIXNER Philip 2003 M AUT FUM Mödling (AUT)
3 N JUCH Nikolaus 2002 M AUT StLFC Graz (AUT)
5 N SCHUBERT Max 2001 M AUT FUM Mödling (AUT)
6 N PLANCKH Matthias 2005 M AUT FUM Mödling (AUT)
7 N BOSWORTH Darius 2005 M AUT En Garde FC (AUT)
8 N SKRABITZ Tim 2006 M AUT StLFC Graz (AUT)
9 N WAGNER Raphael 2006 M AUT En Garde FC (AUT)
10 N HOFINGER Vinzent 2005 M AUT En Garde FC (AUT)
11 N 1ος γύρος LAFFER Jonas 2006 M AUT Wiener SC (AUT)
12 N 1ος γύρος BERKES David 2006 M AUT FUM Mödling (AUT)
13 N 1ος γύρος HOLLER Paul 2006 M AUT StLFC Graz (AUT)

Sabre Women's U20 άτομο history
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N CORN Frida 2005 F AUT Wiener SC (AUT)
2 N TANZMEISTER Franziska 2004 F AUT ASC Wien (AUT)
3 N FABIANEK Marie 2004 F AUT StLFC Graz (AUT)
3 N ELLERSDORFER Christine 2002 F AUT FUSV St. Veit/Glan (AUT)
5 N 1ος γύρος OBENAUS Lilli 2004 F AUT StLFC Graz (AUT)

Sabre Men's U20 ομάδα history
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N FUM MOEDLING       AUT FUM Mödling (AUT)
1 MÜLLER Vinzenz 2004 M AUT FUM Mödling (AUT)
1 MEIXNER Philip 2003 M AUT FUM Mödling (AUT)
1 PLANCKH Matthias 2005 M AUT FUM Mödling (AUT)
2 STLFC STEIERMARK       AUT StLFC Graz (AUT)
2 GORIUP Alexander 2002 M AUT StLFC Graz (AUT)
2 JUCH Nikolaus 2002 M AUT StLFC Graz (AUT)
2 HOLLER Paul 2006 M AUT StLFC Graz (AUT)
2 SKRABITZ Tim 2006 M AUT StLFC Graz (AUT)
3 N FUM MOEDLING 2       AUT FUM Mödling (AUT)
3 GRASSO Kei Lorenzo 2004 M AUT FUM Mödling (AUT)
3 SCHUBERT Max 2001 M AUT FUM Mödling (AUT)
3 BERKES David 2006 M AUT FUM Mödling (AUT)
4 EN GARDE SALZBURG       AUT En Garde FC (AUT)
4 BOSWORTH Darius 2005 M AUT En Garde FC (AUT)
4 WAGNER Raphael 2006 M AUT En Garde FC (AUT)
4 HOFINGER Vinzent 2005 M AUT En Garde FC (AUT)

Sabre Women's U20 ομάδα history
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο

Epee Men's U20 άτομο history
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N BERKTOLD Samuel 2001 M AUT FTS Dornbirn (AUT)
2 N RANKL Florian 2003 M AUT KAC Klagenfurt (AUT)
3 N BIRO Alexander 2001 M AUT KAC Klagenfurt (AUT)
3 N SCHUHMANN Jan 2001 M AUT GFU Graz (AUT)
5 N HARTMANN Sven 2004 M AUT FTS Dornbirn (AUT)
6 N SPANOS Konstantin 2004 M AUT FUL Linz (AUT)
7 N VALENTE Vincent 2001 M AUT KAC Klagenfurt (AUT)
8 N BRUCKMÜLLER Fabian 2001 M AUT FUL Linz (AUT)
9 N RANKL Julian 2007 M AUT KAC Klagenfurt (AUT)
10 N RIEDE Stefan 2004 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
11 N JANJIC Gregor 2003 M AUT GFU Graz (AUT)
12 N DEISL Markus 2005 M AUT FC St. Johann (AUT)
13 N GRAMMER Moritz 2002 M AUT FUL Linz (AUT)
14 N SCHIEFER Max 2007 M AUT FCH Hallein (AUT)
15 N POINTNER Maximilian 2002 M AUT FUM Mödling (AUT)
16 N OBERMÜLLER Killian 2005 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
17 N SCHWARZENBACHER Vinzenz 2003 M AUT FCH Hallein (AUT)
18 N LACH Leo 2002 M AUT UWK Graz (AUT)
19 N 1ος γύρος SPIEGEL Robert Caspar 2005 M AUT FTS Dornbirn (AUT)
20 N 1ος γύρος GROHS Andreas Peter 2002 M AUT FCT Treibach (AUT)
21 N 1ος γύρος OU Edwin 2005 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
22 N 1ος γύρος DÜRK Valentin 2003 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
23 N 1ος γύρος PAVIC Johannes 2004 M AUT FCH Hallein (AUT)

Epee Women's U20 άτομο history
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N PRAXMARER Leonore 2003 F AUT FUL Linz (AUT)
2 N GRABHER Konstanze 2004 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
3 N LEGAC Gloria-Dahlia 2003 F AUT StLFC Graz (AUT)
3 N CHEVAUX Lena 2005 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
5 N KLEINERT Lilly-Eleonore 2004 F AUT FTSJF Feldkirch (AUT)
6 N RÜDISSER Ronja 2004 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
7 N ZERLAUTH Anna Lea 2003 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
8 N HUBER Pia 2003 F AUT FUM Mödling (AUT)
9 N ERBER Emily-Sophie 2005 F AUT HSV St. Johann (AUT)
10 N GYURKO Anna 2001 F AUT FUL Linz (AUT)
11 N DEISL Stefanie 2003 F AUT HSV St. Johann (AUT)
12 N MOHAMED AL AMIN Suda 2003 F AUT KAC Klagenfurt (AUT)
13 N FABIANEK Marie 2004 F AUT StLFC Graz (AUT)
14 N GRÖSS Chiara 2003 F AUT SZT Klagenfurt (AUT)
15 N CAPPIELLO Veronica Elisa 2006 F AUT FUL Linz (AUT)
16 N SCHMIDT Elsa 2001 F AUT StLFC Graz (AUT)
17 N MACK Laetizia 2007 F AUT AFCS Salzburg (AUT)
18 N KELLNER Anna-Maria 2004 F AUT UWK Graz (AUT)
19 N GRUY Sophie Cathrin 2004 F AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
20 N SCHALL Noelle 2002 F AUT KAC Klagenfurt (AUT)
21 N 1ος γύρος KÖHLER Miriam 2006 F AUT FUL Linz (AUT)
22 N 1ος γύρος RUMENOVSKI Cintia 2006 F AUT FUL Linz (AUT)
23 N 1ος γύρος UMLAUF Beatrix 2005 F AUT FCH Hallein (AUT)
24 N 1ος γύρος PASIC Rea 2006 F AUT UWK Graz (AUT)
25 N 1ος γύρος OBENAUS Lilli 2004 F AUT StLFC Graz (AUT)

Epee Men's U20 ομάδα history
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 FTSD DORNBIRN       AUT FTS Dornbirn (AUT)
1 HARTMANN Sven 2004 M AUT FTS Dornbirn (AUT)
1 SPIEGEL Robert Caspar 2005 M AUT FTS Dornbirn (AUT)
1 BERKTOLD Samuel 2001 M AUT FTS Dornbirn (AUT)
2 KAC KLAGENFURT       AUT KAC Klagenfurt (AUT)
2 RANKL Julian 2007 M AUT KAC Klagenfurt (AUT)
2 RANKL Florian 2003 M AUT KAC Klagenfurt (AUT)
2 VALENTE Vincent 2001 M AUT KAC Klagenfurt (AUT)
2 BIRO Alexander 2001 M AUT KAC Klagenfurt (AUT)
3 N OOE LANDESFECHTKLUB       AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
3 OU Edwin 2005 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
3 OBERMÜLLER Killian 2005 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
3 RIEDE Stefan 2004 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
3 DÜRK Valentin 2003 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
4 N FCH HALLEIN       AUT FCH Hallein (AUT)
4 PAVIC Johannes 2004 M AUT FCH Hallein (AUT)
4 SCHIEFER Max 2007 M AUT FCH Hallein (AUT)
4 SCHWARZENBACHER Vinzenz 2003 M AUT FCH Hallein (AUT)

Epee Women's U20 ομάδα history
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 FTSD DORNBIRN       AUT FTS Dornbirn (AUT)
1 GRABHER Konstanze 2004 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
1 ZERLAUTH Anna Lea 2003 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
1 CHEVAUX Lena 2005 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
1 RÜDISSER Ronja 2004 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
2 FUL LINZ       AUT FUL Linz (AUT)
2 GYURKO Anna 2001 F AUT FUL Linz (AUT)
2 KÖHLER Miriam 2006 F AUT FUL Linz (AUT)
2 CAPPIELLO Veronica Elisa 2006 F AUT FUL Linz (AUT)
2 PRAXMARER Leonore 2003 F AUT FUL Linz (AUT)
3 STLFC STEIERMARK       AUT StLFC Graz (AUT)
3 FABIANEK Marie 2004 F AUT StLFC Graz (AUT)
3 SCHMIDT Elsa 2001 F AUT StLFC Graz (AUT)
3 LEGAC Gloria-Dahlia 2003 F AUT StLFC Graz (AUT)
3 OBENAUS Lilli 2004 F AUT StLFC Graz (AUT)