back-to-list

results

2020 Landesmeisterschaft Mecklenburg-Vorpommern
GER Greifswald
February 29, 2020 - March 1, 2020

Ξίφος Ασκήσεως Women's Senior άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N DRESCHER Lea Sophie 2003 F GER FG Schwerin (GER)
2 N KUKLA Ann- Sophie 2002 F GER FG Schwerin (GER)
3 N KANNENBERG Mia 2004 F GER FG Schwerin (GER)
3 N SCHMIDT Sylvia 1992 F GER FC Greifswald (GER)
5 N VOGEL Jana 1997 F GER FC Greifswald (GER)
6 N KOPPER Uta 1962 F GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
7 N NÖTZOLD Dagmar 1944 F GER FC Greifswald (GER)
8 N TYRANSKY Sabrina 1985 F GER HSG Uni Rostock (GER)

Ξίφος Ασκήσεως Men's Senior άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N HAMANN Gabriel 2001 M GER FG Schwerin (GER)
2 N ENGFER Friedrich 2004 M GER FG Schwerin (GER)
3 N KHACHATRYAN Armen 1994 M GER FC Greifswald (GER)
3 N ZWINGENBERGER-JANIK Michael 1970 M GER HSG Uni Rostock (GER)
5 N FENSKE Paul 1984 M GER FC Greifswald (GER)
6 N LEYE Stefan 1982 M GER HSG Uni Rostock (GER)
7 N HEMPELMANN Adrian 2000 M GER FG Rotation Berlin (GER)

Ξίφος Ασκήσεως Women's Veteran άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N KOPPER Uta 1962 F GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
2 N PFENNIGSCHMIDT Friederike 1974 F GER FG Schwerin (GER)
3 N NÖTZOLD Dagmar 1944 F GER FC Greifswald (GER)

Ξίφος Ασκήσεως Men's Veteran άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N GULBIS Michael 1980 M GER HSG Uni Rostock (GER)
2 N KINDERMANN Markus 1961 M GER FC Greifswald (GER)
3 N BAHLCKE Sven 1962 M GER FG Schwerin (GER)

Epee Women's Veteran άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N PETERS Susanne 1966 F GER FG Rotation Berlin (GER)
2 N PFENNIGSCHMIDT Friederike 1974 F GER FG Schwerin (GER)
3 N BUDICH Sabine 1961 F GER PSV Rostock (GER)
3 N NÖTZOLD Dagmar 1944 F GER FC Greifswald (GER)
5 N WEINRICH Anne 1974 F GER FG Schwerin (GER)
6 N KOPPER Uta 1962 F GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
7 N HEMPELMANN Marianne 1941 F GER FG Rotation Berlin (GER)
8 N LORENZ Doreen 1973 F GER SC Bad Saarow (GER)
9 N FRANZ Melanie 1978 F GER FG Schwerin (GER)
10 N KLÜTZ Anja 1972 F GER FG Schwerin (GER)

Epee Women's Senior άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N HACKMACK Laura 1992 F GER FC Greifswald (GER)
2 N KUKLA Ann- Sophie 2002 F GER FG Schwerin (GER)
3 N HOCHHEISER Elisa 1998 F GER FC Greifswald (GER)
3 N KRAMER Julia 1993 F GER PSV Rostock (GER)
5 N SCHMIDT Sylvia 1992 F GER FC Greifswald (GER)
6 N BUDICH Sabine 1961 F GER PSV Rostock (GER)
7 N PFENNIGSCHMIDT Friederike 1974 F GER FG Schwerin (GER)
8 N TYRANSKY Sabrina 1985 F GER HSG Uni Rostock (GER)
9 N VOGEL Jana 1997 F GER FC Greifswald (GER)
10 N FRANZ Melanie 1978 F GER FG Schwerin (GER)

Epee Men's Veteran άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N GULBIS Michael 1980 M GER HSG Uni Rostock (GER)
2 N GERULAT Alexander 1970 M GER SC Bad Saarow (GER)
3 N BAHLCKE Sven 1962 M GER FG Schwerin (GER)
3 N BRINKMANN Lars 1976 M GER FC Greifswald (GER)
5 N BECKER Detlef 1959 M GER OSC Potsdam (GER)
6 N MEMMLER Thomas 1968 M GER PSV Rostock (GER)
7 N JANKE Joachim 1937 M GER FG Schwerin (GER)

Epee Men's Senior άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N LEYE Stefan 1982 M GER HSG Uni Rostock (GER)
2 N ENDERS Valentin 1997 M GER FC Greifswald (GER)
3 N FENSKE Paul 1984 M GER FC Greifswald (GER)
3 N METZNER Andreas 1962 M GER USV TU Dresden (GER)
5 N ZWINGENBERGER-JANIK Michael 1970 M GER HSG Uni Rostock (GER)
6 N MEINERS Erik 1999 M GER FC Greifswald (GER)
7 N PREISS Marlo 2000 M GER FC Greifswald (GER)
8 N HEMPELMANN Adrian 2000 M GER FG Rotation Berlin (GER)
9 N REICHELT Philipp 1987 M GER PSV Rostock (GER)
10 N WIENEKE Simon 1995 M GER FC Greifswald (GER)
11 N FANK Tobias 1992 M GER FC Greifswald (GER)

Ξίφος Ασκήσεως Women's Senior ομάδα
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N FG SCHWERIN       GER FG Schwerin (GER)
1 N KUKLA Ann- Sophie 2002 F GER FG Schwerin (GER)
1 N DRESCHER Lea Sophie 2003 F GER FG Schwerin (GER)
1 N KANNENBERG Mia 2004 F GER FG Schwerin (GER)
2 N FC GREIFSWALD       GER FC Greifswald (GER)
2 N SCHMIDT Sylvia 1992 F GER FC Greifswald (GER)
2 N TYRANSKY Sabrina 1985 F GER HSG Uni Rostock (GER)
2 N VOGEL Jana 1997 F GER FC Greifswald (GER)

Ξίφος Ασκήσεως Men's Senior ομάδα
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N HSG UNI ROSTOCK       GER HSG Uni Rostock (GER)
1 N ZWINGENBERGER-JANIK Michael 1970 M GER HSG Uni Rostock (GER)
1 N LEYE Stefan 1982 M GER HSG Uni Rostock (GER)
1 N GULBIS Michael 1980 M GER HSG Uni Rostock (GER)
2 N FC GREIFSWALD       GER FC Greifswald (GER)
2 N FENSKE Paul 1984 M GER FC Greifswald (GER)
2 N KHACHATRYAN Armen 1994 M GER FC Greifswald (GER)
2 N TIEDEMANN Jan 1997 M GER FC Greifswald (GER)

Epee Women's Senior ομάδα
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο

Epee Men's Senior ομάδα
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο