back-to-list

results

2020 Steglitzer Bär
GER Berlin
February 29, 2020 - March 1, 2020

Epee Women's U13 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N FRIGEWSKI Joy 2007 F GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
2 N HELMRATH Antonia 2007 F GER OSC Berlin (GER)
3 N ABOUBAKAR Jamila 2007 F GER FC Berlin Südwest (GER)
3 N DÖRING Antonia 2008 F GER TV Markkleeberg (GER)
5 N HALAS Hanna 2007 F POL UKS ATLAS Tarnowo Podgorne (POL)
6 N OLSEN Nora 2007 F GER TV Markkleeberg (GER)
7 N NETZEBANDT Thula Maj 2007 F GER FC Berlin Südwest (GER)
8 N RADZIK Dominika 2007 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
9 N KLAS Victoria 2008 F GER SC Berlin (GER)
10 N SCHILD Samantha 2008 F GER AF&Historie Berlin e.V. (GER)
11 N FRIEDEMANN Lieselotte 2007 F GER FC Bischofswerda (GER)
12 N GAWIOR Emilia 2007 F POL
13 N REDLICH Marlene 2007 F GER Fechtzentrum Berlin (GER)
14 N SEIDEL Lavinia Lucina 2007 F GER FC Leipzig (GER)
15 N THAU Malinka 2008 F GER OSC Berlin (GER)
16 N WEIDEHOFF Leonie Danielle 2008 F GER OSC Berlin (GER)
17 N HÖFER Lucca Ase 2008 F GER FC Leipzig (GER)
18 N PERA Natalia 2007 F POL UKS ATLAS Tarnowo Podgorne (POL)

Epee Men's U13 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N FREUND Julian 2007 M GER OSC Berlin (GER)
2 N RÖSELER Felix 2007 M GER FC Leipzig (GER)
3 N JANITZ Louis Rafael 2007 M GER FC Berlin Südwest (GER)
3 N VON SONNTAG Julius Fridolin 2008 M GER FC Leipzig (GER)
5 N FECHNER Oskar 2007 M POL UKS ATLAS Tarnowo Podgorne (POL)
6 N KLEK Jonasz 2007 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
7 N SINGH SUD Sebastian 2008 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
8 N NICKEL Simon 2007 M GER OSC Berlin (GER)
9 N NIEDZIELA Karol 2007 M POL
10 N KONIKOWSKI Albert 1900 M POL
11 N REICHE Korbinian 2008 M GER SV Medizin Bautzen (GER)
12 N FRIEDRICH Nils 2008 M GER FSV Görlitz (GER)
13 N DUDA Denis Wolfgang 2007 M GER Fechtzentrum Berlin (GER)
14 N WOLLENBERG Hans Carlos 2007 M GER FC Leipzig (GER)
15 N FIEDLER Jonas 2008 M GER USC Viadrina Frankfurt (GER)
16 N ZEISER Leonard 2008 M GER Fechtzentrum Berlin (GER)

Epee Women's U11 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N PAULAECK Alma 2009 F GER Fechtzentrum Berlin (GER)
2 N MISIEWICZ Julia 2009 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
3 N TOLYZ Aniela 2009 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
3 N WILHELM Nadja 2009 F GER FC Berlin Südwest (GER)
5 N FECHNER Sofie 2009 F POL UKS ATLAS Tarnowo Podgorne (POL)
6 N CIBOROWSKA Hanna 1900 F POL
7 N HOFFMANN Veronika 2009 F GER AF&Historie Berlin e.V. (GER)
8 N GRIMM Evelina 2009 F GER FC Berlin Südwest (GER)
9 N CHAMAILOV Chanelle 2010 F GER OSC Berlin (GER)
10 N FRIEDEMANN Henriette 2009 F GER FC Bischofswerda (GER)
10 N STEIGER Mona 2010 F GER FC Berlin Südwest (GER)
12 N HELMRATH Felicia Lilli 2010 F GER OSC Berlin (GER)
13 N SEIDEL Seraphina Aglaia 2009 F GER FC Leipzig (GER)

Epee Men's U11 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N FAILENSCHMID Moritz 2010 M GER SV Böblingen (GER)
2 N JOUANI Zakharia 2009 M GER FC Grunewald (GER)
3 N MÜNCHEHOFE Stefan 2010 M GER FC Berlin Südwest (GER)
3 N STARKE Adrian 2009 M GER OSC Berlin (GER)
5 N WOZNIAK Marcel 1900 M POL
6 N SCHATTENFROH Theodor 2009 M GER FC Berlin Südwest (GER)
7 N UHLMANN Haye 2010 M GER FC Berlin Südwest (GER)
8 N EBERWEIN Ferdinand 2009 M AUT AF&Historie Berlin e.V. (GER)
9 N BARTZ Leon 2009 M GER FC Bischofswerda (GER)
10 N KASZKUR Leon 1900 M POL
11 N GLISIC Adam 2009 M GER USC Viadrina Frankfurt (GER)
12 N KONIKOWSKI Grzegorz 2009 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
13 N SOUSLOV Andreas 2009 M GER OSC Berlin (GER)
14 N BARTCZAK Wictor 1900 M POL
15 N SCHNALL TITO Josef 2009 M GER OSC Berlin (GER)
16 N WEGNER Juri 2009 M GER Fechtzentrum Berlin (GER)
17 N CZERWINSKI Maksymilian 1900 M POL
18 N BRYLA Stefan 1900 M POL
19 N PAULAECK Fritz 2009 M GER Fechtzentrum Berlin (GER)
20 N KLEK Mateusz 2009 M POL
21 N ADAM Phil-Richard 2009 M GER USC Viadrina Frankfurt (GER)
22 N OCHMAN Krzysztof 1900 M POL
23 N HALAS Filip 1900 M POL
24 N LEISERING Aaron 2010 M GER Fechtzentrum Berlin (GER)
25 N KLÖCKNER Julian 2010 M GER FC Berlin Südwest (GER)
26 N SCHULTE Carl 2009 M GER USC Viadrina Frankfurt (GER)

Epee Women's U15 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N MC CLAIN-YU Eri 2005 F USA FC Berlin Südwest (GER)
2 N WALTHER Kimberly 2005 F GER FSV Görlitz (GER)
3 N BRÜCKNER Johanna 2005 F GER FC Berlin Südwest (GER)
3 N MIELKE Lisa Marie 2005 F GER Fechtzentrum Berlin (GER)
5 N HELMRATH Emilia 2005 F GER OSC Berlin (GER)
6 N FRIGEWSKI Joy 2007 F GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
7 N JIRMANN Mathilde 2006 F GER FC Leipzig (GER)
8 N SCHUFFLITZ Celina 2005 F GER SV Medizin Bautzen (GER)
9 N HELMRATH Antonia 2007 F GER OSC Berlin (GER)
10 N DEPTA Hanna 2006 F POL UKS ATLAS Tarnowo Podgorne (POL)
11 N NETZEBANDT Thula Maj 2007 F GER FC Berlin Südwest (GER)
12 N ZIMMERMANN Judith Alexandra 2005 F GER FC Leipzig (GER)
13 N SCHERBAKOV Alina 2006 F GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
14 N NAUMANN Josy 2005 F GER FC Leipzig (GER)
15 N OBERENDER Yara 2005 F GER FC Oelsnitz (GER)
16 N ROY Anaelle 2006 F FRA FC Berlin Südwest (GER)
17 N REINKE Sophie 2006 F GER Fechtzentrum Berlin (GER)
18 N VON BOGENDORFF Larissa Xenia 2006 F GER Chemnitzer PSV (GER)
19 N WESTPHAL Sharona 2006 F GER FC Leipzig (GER)
20 N BUCHERT Joelle 2005 F GER SV Medizin Bautzen (GER)
21 N ABOUBAKAR Jamila 2007 F GER FC Berlin Südwest (GER)
22 N RICHTER Hannah 2006 F GER Fechtzentrum Berlin (GER)

Epee Men's U15 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N BESKOROVAINYI Anton 2005 M GER FC Berlin Südwest (GER)
2 N HILDEBRANDT Clemens 2005 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
3 N KONRAD Felix 2005 M GER Fechtzentrum Berlin (GER)
3 N ZIELINSKI Franciszek 2005 M POL
5 N DORASZELSKI Mark 2006 M GER OSC Berlin (GER)
6 N PETERSEN Bertil 2005 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
7 N KUNNIG Carl 2006 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
8 N ALBRECHT Anton 2006 M GER FC Leipzig (GER)
9 N MIELKE Lukas 2005 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
10 N TETTENBORN Alexander 2005 M GER FSV Görlitz (GER)
11 N HAJDUK Szymon 2006 M POL
12 N KROMM Lukas 2006 M GER FC Berlin Südwest (GER)
13 N SAHIN Teoman 2006 M GER Fechtzentrum Berlin (GER)
14 N LADEMANN Louis 2005 M GER FC Leipzig (GER)
15 N DOBRAWA Julin 2006 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
16 N FECHNER Oskar 2007 M POL UKS ATLAS Tarnowo Podgorne (POL)
17 N MACHT Valentin Jannes 2005 M GER FC Leipzig (GER)
18 N EVERS Luca Elias 2006 M GER FSV Görlitz (GER)
19 N KUTZERA Konstantin 2006 M GER FC Leipzig (GER)
20 N KÜHL Richard 2005 M GER FC Berlin Südwest (GER)
21 N UNGUREIT Luca 2006 M GER OSC Berlin (GER)
22 N KELM Alexander 2006 M GER OSC Berlin (GER)
23 N ENGELHAUPT Anton Oskar 2006 M GER FC Berlin Südwest (GER)
24 N CZAJA Jan Fredrik 2006 M GER Fechtcentrum Halle (GER)