back-to-list

Ιστορικό

Oct 19, 2019 - 2019 ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΠΑΘΗΣ
Sabre Women's U20 άτομο
rank status name yob γένος nation σωματείο
1 N KONSTANTAKOPOULOU Despoina 2003 F GRE OLYMPIACOS
2 N PAPATHEODOROU Antonia Argyro 2005 F GRE E.KOSTEA GEITONA
3 N KEFALA Konstantina 2005 F GRE E.KOSTEA GEITONA
3 N PAPAPETROPOULOU Alexandra 2006 F GRE E.KOSTEA GEITONA
5 N TRIANTAFYLLI Eleftheria Ilianna 2004 F GRE APOLLON VRILISSION
6 N GAZEPIDI Maria Eleni 2004 F GRE A.O.ASPIDA
6 N TSAPATSARIS Anika 2000 F GRE APOLLON VRILISSION
8 N CHRISTEA Artemis Caroline 2003 F GRE APOLLON VRILISSION
9 N PALASKA Agni 2004 F GRE APOLLON VRILISSION
10 N KARAKOSTA Iris-Foteini 2005 F GRE APOLLON VRILISSION
11 N LYTINA Ekaterini 2006 F GRE A.O.ASPIDA
12 N GOGOU Eleni Lydia 2004 F GRE PANELLINIOS
13 N LIVANOU Eirini 2006 F GRE A.O.ASPIDA
14 N THEODOSI Vasiliki 2005 F GRE A.E.K. ATHENS
15 N TSAOUSI Lida 2005 F GRE APOLLON VRILISSION
16 N MOUTOPOULOU Evangelia 2005 F GRE ILYSIAKOS A.O.
17 N PAPADA Anna Iosifina 2005 F GRE E.KOSTEA GEITONA
18 N CHATZIKOKKINOU Aikaterini Maria 2006 F GRE APOLLON VRILISSION
19 N KONTOGIORGI Ismini 2004 F GRE ILYSIAKOS A.O.
20 N CHATZAKOU Ioanna 2006 F GRE E.KOSTEA GEITONA
21 N CHATZAKOU Kalliopi 2006 F GRE E.KOSTEA GEITONA
22 N VLACHOU Efstathia 2003 F GRE A.E.K. ATHENS
23 N KOCHRONA Natalia 2002 F GRE VICTORIA ATHENS
24 N FANARIOTI Eleni 2004 F GRE OLYMPIACOS
25 N GERONIKOU Anna 2004 F GRE VICTORIA ATHENS
26 N GIANNAKI Aikaterini 2006 F GRE P.A.O. ATHENS
27 N TZITZIRIDI Konstantina Ioanna 2006 F GRE ILYSIAKOS A.O.
28 N BOUBOUKI Artemis 2003 F GRE PANELLINIOS
29 N DIMOPOULOU Ilektra Michailia 2006 F GRE ILYSIAKOS A.O.
30 N KOUTSIKOU Maria 2005 F GRE ATHINAIKI LESHI
31 N NTINI Ekaterini 2002 F GRE PANELLINIOS
32 N ASLAOURIDOU Stamatia 2006 F GRE E.KOSTEA GEITONA

Nov 11, 2017 - ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ – ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Sabre Women's U20 άτομο
rank status name yob γένος nation σωματείο
1 KONSTANTAKOPOULOU Despoina 2003 F GRE OLYMPIACOS
2 GKIONI Asimina 1999 F GRE A.O. PERSEAS
3 KALOUTA Kalliopi 2001 F GRE APOLLON VRILISSION
3 DOUKA Anna 1998 F GRE PANELLINIOS
5 BOIDANI Dimitra Lydia 2001 F GRE A.E.K. ATHENS
6 BOURDOUKI Maria 2000 F GRE A.E.K. ATHENS
7 KARAPIDAKI Anthi 2001 F GRE THISEAS IRAKLIOU
8 TSAPATSARIS Anika 2000 F GRE APOLLON VRILISSION
9 MAVRIKAKI Athinais 2002 F GRE A.E.K. ATHENS
10 DIMKOU Eleni 2001 F GRE G.E.FLORINAS
11 GRAMMENOPOULOU Dimitra-Paraskevi 2003 F GRE OLYMPIACOS
12 TRIANTAFYLLI Eleftheria Ilianna 2004 F GRE APOLLON VRILISSION
13 BOUBOUKI Eleanna 1999 F GRE PANELLINIOS
14 CHRONAKI Athina 2003 F GRE G.E.IRAKLIOU
15 PANAGIARI MALEA Iliani 2001 F GRE G.E.FLORINAS
16 GOGOU Eleni Lydia 2004 F GRE PANELLINIOS
17 TETRADI Sofia Dionysia 2001 F GRE APOLLON VRILISSION
18 GAZEPIDI Maria Eleni 2004 F GRE A.O.ASPIDA
19 BOUBOUKI Artemis 2003 F GRE PANELLINIOS
20 NOUSIA Paraskevi 2003 F GRE A.A. IOANNINON
21 CHRISTEA Artemis Caroline 2003 F GRE APOLLON VRILISSION
22 ATHANASIOU Eleni 2003 F GRE A.A. IOANNINON
23 MARAGKAKI Antigoni 2004 F GRE O.X.GLYFADAS
24 SYNTYCHAKI Evangelia 1998 F GRE THISEAS IRAKLIOU
25 PALASKA Agni 2004 F GRE APOLLON VRILISSION
26 MANTINIDI Vasileia 2002 F GRE APOLLON VRILISSION
27 SKARTADOU Dimitra 2001 F GRE A.E.K. ATHENS
28 KOCHRONA Natalia 2002 F GRE VICTORIA ATHENS
28 ANDRIOTI Anna 2001 F GRE A.A. IOANNINON
30 GALANI Panagiota-Theodora 2003 F GRE A.O. PERSEAS
31 PAPATHEODOROU Ekaterina 2002 F GRE VICTORIA ATHENS
32 STEFANOUDAKI Eva 2002 F GRE THISEAS IRAKLIOU
33 LIAMI Areti-Stavrianni 2002 F GRE ILYSIAKOS A.O.
34 KOLETSI Vasiliki 2004 F GRE ILYSIAKOS A.O.

Nov 12, 2016 - ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ – ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Sabre Women's U20 άτομο
rank status name yob γένος nation σωματείο
1 GKOUNTOURA Theodora 1997 F GRE A.E.K. ATHENS
2 GKIONI Asimina 1999 F GRE A.O. PERSEAS
3 BOURDOUKI Maria 2000 F GRE A.E.K. ATHENS
3 BOIDANI Dimitra Lydia 2001 F GRE A.E.K. ATHENS
5 PARASYRI Georgia 1998 F GRE G.E.IRAKLIOU
6 DOUKA Anna 1998 F GRE PANELLINIOS
7 KALOUTA Kalliopi 2001 F GRE APOLLON VRILISSION
8 FRAGKOZIDI Maria 1997 F GRE A.E.K. ATHENS
9 KONSTANTAKOPOULOU Despoina 2003 F GRE OLYMPIACOS
10 SAFARI Kyriaki 1997 F GRE PANELLINIOS
11 TETRADI Sofia Dionysia 2001 F GRE APOLLON VRILISSION
12 MAVRIKAKI Athinais 2002 F GRE A.E.K. ATHENS
13 VATOPOULOU Alexandra 2001 F GRE A.E.K. ATHENS
14 PANAGIARI MALEA Iliani 2001 F GRE G.E.FLORINAS
15 BOUBOUKI Eleanna 1999 F GRE PANELLINIOS
16 THEODOSI Vasiliki 2005 F GRE A.E.K. ATHENS
17 TSAPATSARIS Anika 2000 F GRE APOLLON VRILISSION
18 GKIONI Georgia 1997 F GRE A.O. PERSEAS
19 BOUBOUKI Artemis 2003 F GRE PANELLINIOS
20 ASSARIOTAKI Akrivi 2000 F GRE G.E.IRAKLIOU
21 VLACHOU Efstathia 2003 F GRE A.E.K. ATHENS
22 KEFALA Konstantina 2005 F GRE E.KOSTEA GEITONA
23 CHRISTEA Artemis Caroline 2003 F GRE APOLLON VRILISSION
24 FLORATOU Panagiota 1999 F GRE A.O. PERSEAS
25 MANTINIDI Vasileia 2002 F GRE APOLLON VRILISSION
26 PAPATHEODOROU Antonia Argyro 2005 F GRE E.KOSTEA GEITONA
27 GAZEPIDI Maria Eleni 2004 F GRE A.O.ASPIDA
28 BOTSOU Koralia 1998 F GRE PANELLINIOS
29 SKARTADOU Dimitra 2001 F GRE A.E.K. ATHENS
30 STEFANOUDAKI Eva 2002 F GRE THISEAS IRAKLIOU
31 VAMVAKOURI Maria Elissavet 2002 F GRE APOLLON VRILISSION
32 LIAMI Areti-Stavrianni 2002 F GRE ILYSIAKOS A.O.
33 KONTOGIORGI Ismini 2004 F GRE ILYSIAKOS A.O.

Nov 14, 2015 - Κύπελλο Νέων Ανδρών – Νέων Γυναικών ΙΙ
Sabre Women's U20 άτομο
rank status name yob γένος nation σωματείο