display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KOSONEN Ruusu | 2011 |
FIN Saimaan Säilät
|
14 | inscribed | |||
MYYRÄ Emilia | 2009 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
7 | inscribed | |||
TUOMINEN Senja | 2009 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
5 | inscribed | |||
TYNKKYNEN Isabella | 2009 |
FIN Saimaan Säilät
|
15 | inscribed | |||
HYYPPÄ Ronja | 2011 |
FIN Miekka Miehet
|
2 | inscribed | |||
KOSUNEN Elsa | 2012 |
FIN Miekka Miehet
|
17 | inscribed | |||
SARASTO Ruut | - | FIN Miekka Miehet | 9 | έχει ακυρωθεί |
6 εγγραφές , 0 pending, 1 έχει ακυρωθεί
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Kansallinen ranking U15 Women's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KOSONEN Ruusu | 2011 |
FIN Saimaan Säilät
|
18 | inscribed | |||
MATIKAINEN Anna | 2009 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 4 | inscribed | ||
MYYRÄ Emilia | 2009 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
12 | inscribed | |||
TUOMINEN Senja | 2009 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
6 | inscribed | |||
TYNKKYNEN Isabella | 2009 |
FIN Saimaan Säilät
|
--- | inscribed |
5 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Kansallinen ranking U20 Women's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BELIKOV Nikita | 2011 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | inscribed | ||
HEIN Mathias | 2010 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | inscribed | ||
ILVES Andris | 2011 |
EST
|
R | --- | inscribed | ||
MURUMAA Mikael Olaf | 2010 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | inscribed | ||
PATRIARCA Ekke | 2011 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | inscribed | ||
ROMANKO Georgi | 2011 |
EST SBSK Draakon
|
R | --- | inscribed | ||
SALM Jürgen | 2011 |
EST Tallinna Mook
|
--- | inscribed | |||
TRETYAKOV Andrei | 2010 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | inscribed | ||
USMANOV Kamil | 2011 |
EST SBSK Draakon
|
R | --- | inscribed | ||
VOJEVODIN Artemi | 2013 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | inscribed | ||
SALMI Lassi | 2011 |
FIN Turun Miekkailijat
|
L | 9 | inscribed | ||
SCHLIZEWSKI Neeo | 2011 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
1 | inscribed | |||
SEPPÄNEN Niklas | 2010 |
FIN Saimaan Säilät
|
5 | inscribed | |||
SUONPÄÄ Väinä | 2010 |
FIN Turun Miekkailijat
|
14 | inscribed | |||
TYNKKYNEN Eemil | 2011 |
FIN Saimaan Säilät
|
13 | inscribed |
15 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Kansallinen ranking U15 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MURUMAA Mikael Olaf | 2010 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | inscribed | ||
ROMANKO Georgi | 2011 |
EST SBSK Draakon
|
R | --- | inscribed | ||
SALM Jürgen | 2011 |
EST Tallinna Mook
|
--- | inscribed | |||
TRETYAKOV Andrei | 2010 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | inscribed | ||
SAHI Leo | 2008 |
FIN Saimaan Säilät
|
4 | inscribed | |||
SCHLIZEWSKI Neeo | 2011 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
6 | inscribed | |||
SEPPÄNEN Niklas | 2010 |
FIN Saimaan Säilät
|
7 | inscribed | |||
HEIN Mathias | - | EST Tallinna Mook | R | --- | έχει ακυρωθεί |
7 εγγραφές , 0 pending, 1 έχει ακυρωθεί
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Kansallinen ranking U17 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking U20 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BELIKOV Nikita | 2011 |
EST Tallinna Mook
|
R | 23 | inscribed | ||
ILVES Andris | 2011 |
EST
|
R | --- | inscribed | ||
PATRIARCA Ekke | 2011 |
EST Tallinna Mook
|
R | 4 | inscribed | ||
ROMANKO Georgi | 2011 |
EST SBSK Draakon
|
R | 14 | inscribed | ||
SALM Jürgen | 2011 |
EST Tallinna Mook
|
3 | inscribed | |||
USMANOV Kamil | 2011 |
EST SBSK Draakon
|
R | 17 | inscribed | ||
VOJEVODIN Artemi | 2013 |
EST Tallinna Mook
|
R | 40 | inscribed | ||
BILBAO Samuel | 2012 |
FIN Turun Miekkailijat
|
L | 39 | inscribed | ||
SALMI Lassi | 2011 |
FIN Turun Miekkailijat
|
L | 30 | inscribed | ||
SAUKKOLA Otto | 2012 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 31 | inscribed | ||
SCHLIZEWSKI Neeo | 2011 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
5 | inscribed | |||
TYNKKYNEN Eemil | 2011 |
FIN Saimaan Säilät
|
--- | inscribed | |||
HYYPPÄ Ronja | 2011 |
FIN Miekka Miehet
|
2 | inscribed | |||
KOSUNEN Elsa | 2012 |
FIN Miekka Miehet
|
9 | inscribed | |||
SARASTO Ruut | 2012 |
FIN Miekka Miehet
|
8 | inscribed | |||
HESSO Heikki | 2013 |
FIN Mikkelin Miekkailijat
|
--- | inscribed | |||
HIRVILAMMI Elmeri | 2011 |
FIN Mikkelin Miekkailijat
|
--- | inscribed |
17 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |