display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STRATKEMPER Zoe | 2014 |
GER TSV Tettnang
|
R | --- | inscribed | ||
SAINI Simar | 2014 |
IND TG Biberach
|
R | --- | inscribed |
2 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | EBERHARD Sabrina | GER | TSV Tettnang | ||
GOLDBACH Jasmin | GER | MTG Wangen | |||
D | MATH Barbara | GER | MTG Wangen | ||
D | NEUMEISTER Alexander | GER | TSV Tettnang | ||
E | NEUMEISTER Julia | GER | TSV Tettnang |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STRAUB Emma | 2013 |
GER TSV Tettnang
|
R | --- | inscribed | ||
ORLIUK Emilia | 2013 |
UKR
|
R | --- | inscribed | ||
BACH Frieda | - | GER | R | --- | έχει ακυρωθεί |
2 εγγραφές , 0 pending, 1 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | EBERHARD Sabrina | GER | TSV Tettnang | ||
GOLDBACH Jasmin | GER | MTG Wangen | |||
D | MATH Barbara | GER | MTG Wangen | ||
D | NEUMEISTER Alexander | GER | TSV Tettnang | ||
E | NEUMEISTER Julia | GER | TSV Tettnang |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KAPISODA Adria | 2011 |
CAN TG Biberach
|
R | --- | inscribed | ||
STRÖBELE Solveigh | 2010 |
GER TG Biberach
|
R | --- | inscribed | ||
WIESENFARTH Jana | 2010 |
GER TG Biberach
|
R | --- | inscribed | ||
ORLIUK Eleonora | 2011 |
UKR
|
R | --- | inscribed |
4 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | EBERHARD Sabrina | GER | TSV Tettnang | ||
GOLDBACH Jasmin | GER | MTG Wangen | |||
D | MATH Barbara | GER | MTG Wangen | ||
D | NEUMEISTER Alexander | GER | TSV Tettnang | ||
E | NEUMEISTER Julia | GER | TSV Tettnang |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KAPISODA Adria | 2011 |
CAN TG Biberach
|
R | --- | inscribed | ||
LAUFER Sarah | 2009 |
GER MTG Wangen
|
R | --- | inscribed | ||
WIESENFARTH Jana | 2010 |
GER TG Biberach
|
R | --- | inscribed | ||
IHLN Sara | 2008 |
GER TSV Tettnang
|
R | --- | inscribed | ||
EBERHARD Sabrina | 2008 |
GER TSV Tettnang
|
R | --- | inscribed | ||
NEUMEISTER Julia | 2009 |
GER FSF Fechtschule Starzynski Flawil, TSV Tettnang
|
R | --- | inscribed | ||
ORLIUK Eleonora | 2011 |
UKR
|
R | --- | inscribed |
7 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | EBERHARD Sabrina | GER | TSV Tettnang | ||
GOLDBACH Jasmin | GER | MTG Wangen | |||
D | MATH Barbara | GER | MTG Wangen | ||
D | NEUMEISTER Alexander | GER | TSV Tettnang | ||
E | NEUMEISTER Julia | GER | TSV Tettnang |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
IHLN Sara | 2008 |
GER TSV Tettnang
|
R | --- | inscribed | ||
EBERHARD Sabrina | 2008 |
GER TSV Tettnang
|
R | --- | inscribed | ||
NEUMEISTER Julia | 2009 |
GER FSF Fechtschule Starzynski Flawil, TSV Tettnang
|
R | --- | inscribed | ||
KARNATH Floriane | - | GER TG Biberach | R | --- | έχει ακυρωθεί |
3 εγγραφές , 0 pending, 1 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | EBERHARD Sabrina | GER | TSV Tettnang | ||
GOLDBACH Jasmin | GER | MTG Wangen | |||
D | MATH Barbara | GER | MTG Wangen | ||
D | NEUMEISTER Alexander | GER | TSV Tettnang | ||
E | NEUMEISTER Julia | GER | TSV Tettnang |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARSTENSEN Lina | 2005 |
GER TG Biberach
|
R | --- | inscribed | ||
DING Sibylle | 2003 |
GER TG Biberach
|
R | --- | inscribed | ||
KARNATH Floriane | - | GER TG Biberach | R | --- | έχει ακυρωθεί |
2 εγγραφές , 0 pending, 1 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | EBERHARD Sabrina | GER | TSV Tettnang | ||
GOLDBACH Jasmin | GER | MTG Wangen | |||
D | MATH Barbara | GER | MTG Wangen | ||
D | NEUMEISTER Alexander | GER | TSV Tettnang | ||
E | NEUMEISTER Julia | GER | TSV Tettnang |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GOLDBACH Jasmin | 2002 |
GER MTG Wangen
|
R | --- | inscribed | ||
DING Sibylle | 2003 |
GER TG Biberach
|
R | --- | inscribed | ||
CARSTENSEN Lina | - | GER TG Biberach | R | --- | έχει ακυρωθεί | ||
KARNATH Nathalie | - | GER TG Biberach | R | --- | έχει ακυρωθεί |
2 εγγραφές , 0 pending, 2 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | EBERHARD Sabrina | GER | TSV Tettnang | ||
GOLDBACH Jasmin | GER | MTG Wangen | |||
D | MATH Barbara | GER | MTG Wangen | ||
D | NEUMEISTER Alexander | GER | TSV Tettnang | ||
E | NEUMEISTER Julia | GER | TSV Tettnang |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HAAG Almut | 1978 |
GER MTG Wangen
|
R | --- | inscribed | ||
MATH Barbara | 1966 |
GER MTG Wangen
|
R | --- | inscribed | ||
KARNATH Kathrin | - | GER TG Biberach | L | --- | έχει ακυρωθεί | ||
KINDLER Andrea | - | GER TG Biberach | R | --- | έχει ακυρωθεί |
2 εγγραφές , 0 pending, 2 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | EBERHARD Sabrina | GER | TSV Tettnang | ||
GOLDBACH Jasmin | GER | MTG Wangen | |||
D | MATH Barbara | GER | MTG Wangen | ||
D | NEUMEISTER Alexander | GER | TSV Tettnang | ||
E | NEUMEISTER Julia | GER | TSV Tettnang |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic |
---|
0 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | EBERHARD Sabrina | GER | TSV Tettnang | ||
GOLDBACH Jasmin | GER | MTG Wangen | |||
D | MATH Barbara | GER | MTG Wangen | ||
D | NEUMEISTER Alexander | GER | TSV Tettnang | ||
E | NEUMEISTER Julia | GER | TSV Tettnang |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAIER Michel | 2012 |
GER TG Biberach
|
R | --- | inscribed | ||
NIEßEN Christian | 2012 |
GER TG Biberach
|
R | --- | inscribed | ||
WYATT Eliot | 2012 |
GER TG Biberach
|
R | --- | inscribed |
3 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | EBERHARD Sabrina | GER | TSV Tettnang | ||
GOLDBACH Jasmin | GER | MTG Wangen | |||
D | MATH Barbara | GER | MTG Wangen | ||
D | NEUMEISTER Alexander | GER | TSV Tettnang | ||
E | NEUMEISTER Julia | GER | TSV Tettnang |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KUHLMANN Conrad | 2011 |
GER TSV Tettnang
|
R | --- | inscribed | ||
FORGAN Nick | 2011 |
GER TG Biberach
|
R | --- | inscribed | ||
KOHLSDORF Eric | 2011 |
GER TG Biberach
|
R | --- | inscribed | ||
MAROSVARY Oliver | 2010 |
GER TSV Tettnang
|
R | --- | inscribed | ||
MITTER Rubino | 2010 |
GER TSV Tettnang
|
L | --- | inscribed | ||
RUETZ Emil | 2010 |
GER TSV Tettnang
|
R | --- | inscribed | ||
GRÜNER Maximilian | - | GER TSV Tettnang | R | --- | έχει ακυρωθεί |
6 εγγραφές , 0 pending, 1 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | EBERHARD Sabrina | GER | TSV Tettnang | ||
GOLDBACH Jasmin | GER | MTG Wangen | |||
D | MATH Barbara | GER | MTG Wangen | ||
D | NEUMEISTER Alexander | GER | TSV Tettnang | ||
E | NEUMEISTER Julia | GER | TSV Tettnang |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KUHLMANN Conrad | 2011 |
GER TSV Tettnang
|
R | --- | inscribed | ||
FORGAN Nick | 2011 |
GER TG Biberach
|
R | --- | inscribed | ||
MAROSVARY Oliver | 2010 |
GER TSV Tettnang
|
R | --- | inscribed | ||
MITTER Rubino | 2010 |
GER TSV Tettnang
|
L | --- | inscribed | ||
RUETZ Emil | 2010 |
GER TSV Tettnang
|
R | --- | inscribed | ||
GRÜNER Maximilian | - | GER TSV Tettnang | R | --- | έχει ακυρωθεί |
5 εγγραφές , 0 pending, 1 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | EBERHARD Sabrina | GER | TSV Tettnang | ||
GOLDBACH Jasmin | GER | MTG Wangen | |||
D | MATH Barbara | GER | MTG Wangen | ||
D | NEUMEISTER Alexander | GER | TSV Tettnang | ||
E | NEUMEISTER Julia | GER | TSV Tettnang |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NEUMEISTER Alexander | 2007 |
GER FSF Fechtschule Starzynski Flawil, TSV Tettnang
|
R | --- | inscribed | ||
SAINI Azad Singh | 2007 |
IND TG Biberach
|
R | --- | inscribed | ||
TAUTERMANN Matthias | - | GER TG Biberach | R | --- | έχει ακυρωθεί |
2 εγγραφές , 0 pending, 1 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | EBERHARD Sabrina | GER | TSV Tettnang | ||
GOLDBACH Jasmin | GER | MTG Wangen | |||
D | MATH Barbara | GER | MTG Wangen | ||
D | NEUMEISTER Alexander | GER | TSV Tettnang | ||
E | NEUMEISTER Julia | GER | TSV Tettnang |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NEUMEISTER Alexander | 2007 |
GER FSF Fechtschule Starzynski Flawil, TSV Tettnang
|
R | --- | inscribed |
1 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | EBERHARD Sabrina | GER | TSV Tettnang | ||
GOLDBACH Jasmin | GER | MTG Wangen | |||
D | MATH Barbara | GER | MTG Wangen | ||
D | NEUMEISTER Alexander | GER | TSV Tettnang | ||
E | NEUMEISTER Julia | GER | TSV Tettnang |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
RIST Maximilian | 1998 |
GER MTG Wangen
|
L | --- | inscribed | ||
KRAMER Luis | 2002 |
GER TSV Tettnang
|
R | --- | inscribed | ||
NEUMEISTER Alexander | 2007 |
GER FSF Fechtschule Starzynski Flawil, TSV Tettnang
|
R | --- | inscribed | ||
SAINI Azad Singh | 2007 |
IND TG Biberach
|
R | --- | inscribed |
4 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | EBERHARD Sabrina | GER | TSV Tettnang | ||
GOLDBACH Jasmin | GER | MTG Wangen | |||
D | MATH Barbara | GER | MTG Wangen | ||
D | NEUMEISTER Alexander | GER | TSV Tettnang | ||
E | NEUMEISTER Julia | GER | TSV Tettnang |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic |
---|
0 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | EBERHARD Sabrina | GER | TSV Tettnang | ||
GOLDBACH Jasmin | GER | MTG Wangen | |||
D | MATH Barbara | GER | MTG Wangen | ||
D | NEUMEISTER Alexander | GER | TSV Tettnang | ||
E | NEUMEISTER Julia | GER | TSV Tettnang |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |